20 Ağustos 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 20 Ağustos 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Aklına koyduğunu gerçekleştirmek için kararlılığından vazgeçmeyeceksin. Kendini hedeflerine adaman ileride çok mutlu olmana sebep olacak. İsteklerine ulaşmak için kararlı olmaya ve çok çalışmaya devam etmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini sık sık yenilemen gerekebilir. Egzersizlerini düzenli yapmak enerjini idareli kullanmana yardımcı olacak. Bol su içmeyi ve hafif yiyecekler tercih etmeyi unutmamalısın.

Aşk

Arkadaşlarının aşk ile ilgili meselelerini dinlemekle geçebilir bugün. Onların sorunlarını dinlemek ve onlara yardımcı olmak istediğin ilişki hakkında kesin kararlar vermeni sağlayabilir.

Para

Hayal ettiğin gelecek için çalışmaya devam edeceksin. Hedeflerine giden yolda daha planlı ve programlı davranmak sana yardımcı olacak. İleride güzel bir gelecek seni bekliyor.
Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün diğer günlere kıyasla daha sakin geçecek. Kendine yoğunlaşmayı tercih edebilirsin. Aile ilişkilerin hakkında derin düşüncelere dalmak ve olası sorunlara çözüm aramak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Küçük sağlık şikayetleri hakkında önlem almak senin için iyi olacak. Ciddi bir sorun olmasa bile bir doktordan fikir istemek seni rahatlatacak. Hafif yiyecekler tercih etmeye dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın insanla aynı ortamlara girdikçe ister istemez yakınlaştığınızı hissedeceksin. Aynı zevklere sahip olmak seni şaşırtacak. İleride yaşanacak olası bir ilişkiye hazır olmakta yarar var.

Para

Karşına çıkan fırsatlar arasından senin aklına yatan her zaman doğru olan olmayabilir. Bazen hiç ummadığın bir seçenek senin için en iyisi olabilir. Her fırsatı değerlendirmeye çalışmak uygun olanı bulmana yardımcı olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün karşına çıkacak olaylara karşı savunmaya geçmen gerekebilir. Kendine olan güveni kaybetmemek günü daha rahat atlatmanı sağlayacak. Sevdiğin insanların her zaman yanında olduğunu bilmek iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak zayıf hissetmen olası. Mümkün olduğunca duygularını kontrol etmeye çalışmalısın. Egzersiz sayesinde dikkatini dağıtıp günü daha rahat geçirmeyi hedefleyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanın sıkıntılarının seni de etkilemesine izin vermemek için sorunlarını çözmeye yardımcı olmak isteyeceksin. Çözüm için birlikte hareket etmek ilişkinizi güçlendirecek.

Para

Bugün maddi olarak sıkıntılar yaşaman mümkün. Zamanında aldığın önlemlerin yardımıyla bugünü rahat geçireceksin. Sıkıntılar geçtikten sonra ileride ferah bir gelecek seni bekliyor.
Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün çok keyifli bir gün geçireceksin. Arkadaşlarınla beraber olmak, grup olarak aktiviteler planlamak isteyebilirsin. Sevdiğin insanlarla beraber zaman geçirmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Arkadaş grubunla beraber aktiviteler planlamak enerjini daha kolay toparlamanı sağlayacak. Bol su tükettiğinden emin olmakta yarar var.

Aşk

Aşk konusunda kendini şanssız hissetmek yerine doğru zamanda doğru hamleleri yapmaya çalışmalısın. Her şeyin bir zamanının olduğunu bilmek gelecek konusunda ümitli olmanı sağlayacak.

Para

İş hayatındaki durgunluğun canını gereğinden fazla sıkmasına izin vermemelisin. Karşına çıkacak fırsatlar keyfini yerine getirmeye yetecek. Bu fırsatları değerlendirmek için zamanında hareket etmek geleceğin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Yaşadığın yerle ilgili kararlar almak isteyebilirsin. Yeni bir yere taşınmak hakkında ciddi düşünmeye başlayacaksın. Sonuçlarını ve bu hareketinden etkilenecek olanları da dikkate alman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak zorlayıcı ortamlarda bulabilirsin. Duygularının tepkilerini etkilemesine izin vermemen gerekecek. Meditasyon ve yoga dingin halini korumana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok şey paylaşmak isteyeceksin bugün. Günün büyük kısmını beraber geçirmek iyi bir fırsat verecek. Paylaştıklarınızın artması ilişkinin derinleşmesini sağlayacak.

Para

İş ortamında yaşayacağın bir olay kariyer açısından sıçrama yapmana sebep olabilir. Sorumluluk ve inisiyatif almaktan çekinmemen gerekecek. İş konusunda cesur oldukça karşılığını gecikmeden alacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşların yardımına ihtiyaç duyabilir. Senden yardım isteyecek arkadaşlarına elini uzatmak için tereddüt etmeyeceksin. Elinden gelen her şekilde onların sıkıntılarını çözmek için uğraşacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Çok ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak enerjini daha kolay toplamana yardımcı olacak. Açık havada yürüyüşe çıkmak günlük hareket ihtiyacın için iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın senin hakkında daha dikkatli davranması seni sevindirecek. Seni daha fazla düşündüğünü hissetmek ilişkiyi derinleştirecek. Onun jestlerine aynı şekilde karşılık vermek gerekebilir.

Para

Yeni iş fikirleri hakkında cesur davranmak karşına daha fazla fırsatın çıkmasını sağlayacak. Yeni ortamlara girmekten çekinmeyip bu imkanları yeni fırsatlar için kullanmayı deneyeceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Yanındaki insanların kalbini kırmamaya özen göstermen gerekecek. Çocukça heveslerle aile üyelerine nazın geçiyor diye şımarıklık yapmaktan vazgeçmek isteyeceksin. Biraz daha olgun davranmak senin için iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygı başkaları hakkındaki düşüncelerini de etkileyip seni daha kötü bir ruh haline sokabilir. Stresten uzak durmak sağlık için atman gereken ilk adım olacak. Sonrası da bu durumunu korumak için alacağın önlemler olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşmadan dertlerini ve sıkıntılarını anlamasını beklemekten vazgeçmen gerekecek. Sen kendini ne kadar anlatırsan karşındaki senin hakkında o kadar fikir sahibi olacak. Kendini ifade etmekten çekinmemelisin.

Para

Para konusunda sıkıntı yaşamamamana rağmen iş konusunda kendini tekrara düştüğünü düşünebilirsin. Yaptığın şeylere bir müddet ara vermek farklı fırsatları görmene yardımcı olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Uzun zamandır eğlenceden uzak kaldığını fark edebilirsin. Alıştığın düzeni bozup biraz eğlence katmak sana iyi gelecek. Keyfinin yerine gelmesi işlerine daha iyi konsantre olmanı sağlayacak. Hayattan zevk almak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün iyi hissetmeni sağlayacak şeyleri yapmak için çok hevesli olacaksın. Rahat ve sakin bir ortamda kafanı dinleyip enerjini toplamak senin için iyi olacak. Zihnen dinlenmek sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla senin için keyif verici bir sohbet içinde olman mümkün. Bu fırsatı ilişkinin derinleşmesi için kullanabilirsin. Paylaştıklarınızın artması ilişkiniz için çok değerli olacak.

Para

İşlerinin planladığın gibi gitmesi sana zaman kazandıracak. Kendine kalan zamanda gelecek ile ilgili daha çok plan yapma şansı bulacaksın. Yeni fırsatları değerendirme şansı bulman mümkün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugünü evde geçirip ufak tefek ev işleriyle ilgilenmek isteyeceksin. Ertelediğin küçük sorunlarla başa çıkmak için gereken zamanı bulman mümkün. Ev ile ilgilenme fırsatı bulman yaşadığın yere daha fazla önem vermeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklarına devam etmek için arkadaşlarının yardımına ihtiyaç duyabilirsin. Bazı aktiviteleri arkadaşlarınla birlikte yapman günlük rutinine daha çabuk alışmanı sağlayacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı hakkında sevdiğin insanla konuşmak isteyeceksin. İlişkinin geleceği hakkında kararlar almak için birbirinizle daha çok bir araya gelmeniz gerekecek. İlişkinin boyut değiştirmesine hazır olman senin için iyi olacak.

Para

Bugün küçük maddi sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu sorunları ne kadar erken halletmeye çalışırsan gelecekte o kadar rahat edeceksin. Yapılması gereken masraflardan kaçınmaman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlar yardımına ihtiyaç duyabilir. Yapılan işlerde kontrolü ele alman, işleyişi yönetmeni isteyebilirler. Sorumluluk almaktan çekinmemelisin. Yanındakilerle beraber işlerin altından kalkacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini yorgun hissedebilirsin. Fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemelisin. Temiz hava almak, bol su içmek sana yardımcı olacak. Gün içinde dinlendiğinden emin olmak iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda şansını artırman gerekecek. Yeni ortamlara girmek aklındaki insanla karşılaşma ihtimalini artıracak. O insanla karşılaşana kadar da umutsuzluğa kapılmamaya dikkat etmen gerekecek.

Para

İş ortamında daha çok sorumluluk alman gereken bir ortam oluşabilir. Bilgi ve deneyimin sayesinde bu durumun altından rahatça kalkacaksın. Senden bekleneni fazlasıyla yapmak kariyerin açısından iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün şanslı olduğunu hissedeceksin. Karşına çıkacak olaylar çok şanslı olduğunu düşündürecek. Yanındaki insanların bu durumu kıskanmasına fırsat vermemeye çalışmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün insanlardan uzak kalıp kafanı dinlemek isteyebilirsin. Zihnen yenilenmek ihtiyacı hissedeceksin. Sakin bir yerde kitap okumak zihnini toparlamana yardımcı olacak. Bitki çayı içmek de sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte ilişkinizin boyut değiştirmesi için adımlar atacaksınız. İleriye dönük planlar yapmak, ailelerle birlikte bir araya gelmek gibi aktiviteler sizi bekleyecek.

Para

Bugün eline güzel bir miktar para geçebilir. Bunu iyi değerlendirmek isteyeceksin. Bir kısmını gelecek için bir kenara ayırmak ileride rahat etmeni sağlayabilir. Kısmetinin açık olduğunu bilmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2021 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek isteyebilirsin. Bir yerlere gitmek için program yapmaktan zevk alacaksın. Arkadaşların ve senin için özel ve unutulmayacak bir etkinlik düzenlemek isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla beraber aynı ortamda bulunmak iyi hissetmeni sağlayacak. Hareketli olmayı ihmal etmemelisin. Grup olarak aktivitelerde bulunmak isteyebilirsin. Eğlenmek iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Hislerini anlatmak için daha fazla beklememen gerekecek. Duygularını açman, yakın zamanda karşılık almanı sağlayabilir. Gelecekte güzel bir ilişki yaşamana yardımcı olabilir.

Para

İş konusunda yeni kararlar almaktan çekinmemelisin. Alışılmışın dışına çıkmak senin için zor olsa da yeni fırsatlarla karşılaşmak için değişikliklere sıcak bakmakta yarar var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel