2 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Şubat 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Sevdiklerine jestlerde bulunabilirsin. Maddi ve manevi fark etmeksizin onlardan desteklerini esirgemeyeceksin. Sevdiklerinin yüzünü güldürmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konuları önceliğin olabilir. Evinin temizliği ve daha düzenli olma arzusu baskın olacak. Bir şeyleri derleyip toplamak sana daha iyi bir ruh hali verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi ve güzel bir gün geçirmen olası. Onu mutlu etmek isteyebilirsin. Karşındaki kişi de senin yüksek enerjinle mutlu olacak gibi.

Para

Harcamalara biraz daha açık olabilirsin. Cebinden paralar kolay çıkabilir. Bu konunun önünü almak için günlük bir bütçe belirlemen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün arkadaşlıklar önem kazanacak. Uzun zamandır ihmal ettiğin arkadaşların varsa onlarla iletişime geçmeyi deneyebilirsin. Daha sağlıklı ve güzel iletişimler, gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gerek bugün. Yağlı ve tuzlu tüketmemek, şekeri azaltmak sana daha iyi gelecek. Mideni yoracak şeyler yememelisin.

Aşk

Aşk konularında kafana yatmayan mevzuları çözmek için yapıcı olabilir, iletişimini pozitif bir anlamda artırabilirsin. Aşk konularının seni yormaması için bir şeyleri kişisel algılamaman gerekebilir.

Para

Ortak sorumluluklarda yeteri kadar üstüne düşeni halletmen gerekebilir. Ortaya bir para koyman gerekebilir. Bu konularda dikkatli davranmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün güzel gelişmelerle karşılaşacak ve bu gelişmeler için şükredeceksin. Emeklerinin karşılığını görmen ve bunun için daha fazla çaba göstermen olası. İyi olaylar birbirini tetikleyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Belki çok fazla insan ile aynı ortama giremiyor olabilirsin ama görüntülü konuşmalar gibi yollarla sevdiklerine ulaşmak zihnini boşaltmanda faydalı olacak.

Aşk

Yeni bir flörtleşme başlayabilir. Aşka kendini açabilirsin. Yeni bir insan ile muhabbet etmek sana daha iyi bir etki sağlayacak. Aşk konularında biraz daha pozitif olacaksın.

Para

Maddi sorumluluklarını yerine getireceğin, daha keyifli olacağın bir gün olabilir. Paranın ağaçta yetişmediğini bilerek davranman, dikkat etmen sana iyi bir getiri sunabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Olaylara duygusal yaklaşman olası. Stres ve kaygılar zihninde ve kalbinde karmaşaya sebep olabilir. Duygusal tepkiler vermek seni biraz zora sokabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak adına dikkatli olman gerekecek. Sana bu tür negatif düşünceler veren, duygusallığı tetikleyen konularda zihnini korumaya alman gerekebilir.

Aşk

Bugün ilişkiler ve farklı aşk durumları hep sağlam bir iletişim isteyecek. Ama bunun için ani tepkiler vermekten kaçınmalı, daha sakin olmalısın. Belki de bir şeyleri çok üstelememelisin bugün.

Para

Maddi olarak alacağın kararlarda duygusal olmaman, mantığa sığınman gerekecek. "Küstüm oynamıyorum" tarzı sana para kaybettirebilir. Dikkatli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün güzel kararlar almak için zihnini çalıştıracaksın. Algıların açık olacak. İleriye dönük yeni kararlar almak adına daha dikkatli düşünmen olası. Bunun kıymetini bilmelisin..

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak için biraz yürüyüşe odaklanabilirsin. Gün içerisinde biraz da olsa yürümek sana iyi gelecek. Aktif kalmak zihnini boşaltmanda faydalı olabilir.

Aşk

Aşk mevzuları sana biraz uzak gelebilir. Hayatında daha çok özen göstereceğin, odaklanacağın farklı konular olabilir çünkü. Nelere öncelik vereceğine daha dikkatlice karar verebilirsin.

Para

Şükretmek, sahip olduklarına odaklanmak sana daha farklı bir ruh hali katabilir. Hep daha fazlasına odaklanmak yerine elindekilerin keyfini çıkarman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün çevrende senin ağzından laf almaya çalışan çok insan olabilir. İçinde bulunduğun durumlarda laf taşıyan kişi olmak istemeyeceksin. Ketum bir tavır sergileyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlem alman gereken bir gün olacak. Hijyene özen göstermen gerekebilir. Evinin veya çalışma alanının hijyenini sağlamak adına daha dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

Aşk sana sürprizlerle gelebilir. Beklemediğin bir anda hoşlanacağın birisi ile karşılaşabilirsin. Eğer aklında birisi varsa onunla alakalı gelişmeler görmen olası.

Para

Parasal konularda insanların senin sahip olduğun değerleri öğrenmeye çalışması seni irrite edebilir. İnsanlarla aranda bu tür konularda bir mesafe koymayı tercih edebilirsin. Kimseye hesap vermemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün fiziksel enerjini artırmaya odaklanmalısın. Zira yataktan çıkmak bile sana zor gelebilir. Bu negatifliği aşmak için egzersizlere özen göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve kaygılar bünyeni negatif etkiliyor olabilir. Bunu aşmak için biraz daha fiziksel egzersizlere odaklanabilirsin. Zihnini boşaltmak için fiziksel hareketlere dikkat etmelisin.

Aşk

Aklından geçen kişi ile güzel bir iletişim kurmak adına güzel bir adım atabilirsin. İlk adımı atmaktan çekinmeyeceksin. Bu güzel hislere odaklanarak gününün gidişatını değiştirebilirsin.

Para

Kendi paranın hesabını kimseye vermemelisin. Etrafında sürekli seni diken üstünde tutmaya çalışanlar olabilir. Kendi paranın hesabını kendin tutmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün işten kafanı kaldırmalı ve keyfine göre bir gün geçirmelisin. Sürekli olarak işi düşünmek sana monotonlaşan bir ruh hali yansıtabilir. O yüzden bugün biraz hayatının keyfini çıkarmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gerekecek bugün. Taze sebze ve meyveler tüketmen gerekebilir. Vitamin ve mineral dolu besinler tüketmek sana iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmeyebilirsin bugün. Yaşanacak olan durumlar ufak bir flört olabilir sadece. Biraz daha kendi keyfine, kafanın rahatlığına odaklanabilirsin.

Para

Parasal kaygıları kenara bırakmak, daha iyi gelişmeler görmene vesile olabilir. Harcamalarla kendini kaygılandırmayacağın ve daha keyifli olacağın bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün aşk ve flört konuları daha fazla gündeme gelebilir. Yeni bir insan ile tanışabilirsin. Keyfini yerine getirecek sohbetlerle içini ısıtman olası. Aşka kendini açacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketimini artırarak gün içerisindeki enerjinin yüksek kalmasını sağlamalısın. Daha fazla su tüketmek sana iyi gelecek. Enerji düzeyini sabitleştirmek için su tüketmelisin.

Aşk

Aşk konuları seni mutlu edecek. Beklenmedik gelişmeler kalbini ısıtabilir. Aşka bakış açında daha güzel farklılıklar olabilir. Bazı konular seni mutlu edecek bugün.

Para

Birikimler üzerinde düşünmek için iyi bir gün olabilir. Maddi olarak kendini fazla zorlamaman gereken bir gün olacak. Çok büyük masraflara girmek yerine bu paraları birikime yatırman daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün keyfin yerine gelecek. Ve çevrendeki insanların da keyfini yerine getirecek davranışlara gireceksin. Paylaşımcı olacak ve çevrendekileri mutlu etmek için onlara jestlerde bulunacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizi sürekli yarına ertelememen gerekecek. Bugünden hareket etmen gerekebilir. Sağlıklı bir egzersiz rutini için kendini bugünden itibaren bir şeylere hazırlamalısın.

Aşk

Aşk konuları kafanda bir soru işareti olmayacak bugün. Eğer bir ilişkin varsa karşı tarafın sana olan hislerinden emin olacaksın. Aşk konuları seni mutlu edecek.

Para

Parasal açıdan kafan rahat olabilir bugün. Bazı şeylere kaygı ile bakmaman olası. İçinin rahat olması, sahip olduklarına şükretmen, ileriye dönük daha dikkatli düşünmene vesile olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Geleceğine dair kaygıları biraz kenara bırakabilir, sahip olduklarınla mutlu olacağın, kafanı dinleyeceğin bir gün geçirebilirsin. İçinin rahat edeceği ve biraz da olsa huzur bulacağın bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlıklı bir rutin için araştırmalar yapmalısın. Neler yediğine dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek adına çabaları artırabilirsin. Bir şeyleri alışkanlık haline getirmek için hazırlık yapman gerekebilir.

Aşk

Aşkta güzel sürprizlerle karşılaşacaksın bugün. Hoşlandığın kişinin de sana karşı hisleri olduğunu görebilirsin. Bu konularda adım atmak seni heveslendirecek.

Para

Maddi olarak kafan rahat olabilir, içine sinen harcamalar yapabilirsin. Maddi açıdan kaygılarla değil de şükür ile hareket edeceksin. Ve bu da davranışlarına, düşüncelerine yansıyacak tabii ki.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2021 Salı)

Genel

Bugün zihnin daha açık olabilir, algıların seni daha doğru yönlendirebilir. Yeni hayaller kurma, farklı fikirler geliştirme konularında daha başarılı olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemlere daha fazla özen göstermen gerekebilir. Hijyene de, mesafe kurallarına da ekstra özen göstermelisin. İnsanlar bir şeyleri salsa da senin dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilecek adımlar atabilirsin bugün. Daha mantıklı ve güzel sohbetlere girmen olası. Bu konuda net ve direkt bir ifaden olacak.

Para

Bugün sahip olduklarınla adım atmanın önemini görebilirsin. Sana hayal gibi gelen bazı şeylere elindekilerle ulaşmak için doğru bir yol bulabilirsin. Zihnin daha fazla çalışacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel