2 Şubat 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Şubat 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Yeni fikirler geliştirmek ve güzel muhabbetler kurmak sana iyi gelebilir. Daha güzel bir iletişime geçmek seni mutlu edecek. Ancak insanlarla arandaki iletişimin iki taraflı olduğunu görmeli ve senden sadece bir şeyler talep edenlere karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz yapmak ve daha aktif bir hayat tarzını benimsemek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için aktif olmalı ve vücudunu hareket ettirmelisin. Bugün bu konulara daha fazla yönelebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanın desteğini görebilirsin bugün. Bu kişi ile aranızdaki iletişim daha da kuvvetlenebilir. Keyifli konulara odaklanmak ve kendini daha iyi hissetmek ilişkinize de iyi bir şekilde yansıyabilir.

Para

Maddi olaylarda geleceğin ne getireceğini görebilmen gerekebilir. Bugün parasal konularda ileriyi düşünerek hareket etmek ve risk analizi yapmak sana daha iyi gelecek. İleriyi planlamak elinde olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Uzun süredir emek verdiğin bir konu olabilir ve bu konu seni artık yıpratmaya başlamış olabilir. Bu tür konularda dinlenmek de adım atmak kadar önemli olabilir. Bir maratonda olduğunu kendine hatırlatmalı ve kendine vakit ayırmaktan çekinmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Geçmişte yaşanan duygusal gerilimleri atlatmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendini bazı konularda zorlamamak ve gerginliği vücudundan atmak önceliğin olmalı bugün. Keyifli konulara odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışarak onunla güzel vakitler geçirebilirsin. Yeni bir muhabbet kurmak sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında beklentisiz bir gün geçirmek sana daha keyifli etkiler getirebilir.

Para

Maddi konularda sağlam adımlar almak kaygılarınla başa çıkmanı kolaylaştırabilir. Geleceğin ile alakalı bilinmezlikleri netleştirmek için parasal olarak kendini güvenceye almalısın. Bugün para konularında daha rahat planlar yapabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlarla keyifli muhabbetlere girebilirsin bugün. İnsanlarla daha rahat ve iyi anlaşman duygusal olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Ani gerginliklere girmemek için bu iletişimleri kuvvetlendirmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Denge hayatında en önemli şeylerden birisi olabilir, özellikle de sağlığında. Vücudunun ve zihninin dengesini sağlamak ve her konuya eşit derecede önem vermek genel sağlığını etkileyecek.

Aşk

Bir insandan hoşlandığını fark edebilirsin. Daha önceden fark etmediğin birisi daha çok dikkatini çekebilir. Aşk konusunda kendi hislerini algılamak ve ona zaman vermek daha iyi olacak.

Para

Maddi konularda yeni bir adım atmak isteyebilirsin. Ancak masraflara girmeden önce araştırmanı iyi yapmalısın. Gereksiz para akışlarını engellemek için neye, niye para verdiğini kendine öğretmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Geleceğin ve para konuları gündeminde çok fazla yer edinmiş olabilir. Ancak bu konularda kendini güvene almak haricinde fazlaca yapabileceğin bir şey olmayacak. Bazı şeylerle yavaş yavaş başa çıkmayı öğrenebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Erken uyumak ve erken uyanmak, gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir. Gün içerisinde enerjini daha rahat kontrol edebilmen için iyi dinlenebilmelisin.

Aşk

Yeni insanlarla bir araya gelebilir, değişik ortamlarda bulunabilirsin. Aşk konusunda kendini yeniliğe açabileceğin bir gün. Beklentilerine göre yaşamayacağın, bazı şeyleri oluruna bırakacağın bir gün olacak.

Para

Maddi konularda sakin olman gereken bir gün. Ani hareketlerle masrafa girmen olası. Gereksiz yere para kaybetmek yerine sakin kalarak önlemler almak senin için daha doğru olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Maddi konularda kafan daha rahat olabilir ve bunu kutlamak isteyebilirsin. Daha keyifli şeylere odaklanmak ve güzel konuları gündemine çekmek için çaba göstereceksin bugün. Rahat ve huzurlu bir gün seni bekliyor.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Taze besinler tüketmek ve et tüketimini kontrol altına almak enerjini etkileyebilir. Bu konularda profesyonellerden yardım almaktan çekinmemeli ve yeme programını bunlara göre ayarlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha sağlam iletişimler kurmak isteyeceğin bir gün olacak. Bu kişi ile aranızdaki gerginlikleri atlatmak ve fikir birliği yapmak senin için önemli olabilir. İletişimi kuvvetlendirecek ortamlar yaratman gerekecek.

Para

Dışarı çıkıp para harcamak, keyifli vakitler geçirmek… Bunlar sana hayal gibi geliyorsa güzel bir haberim var. Bu durumları gerçekleştirebilecek gelişmeler yaşayabileceksin. Bugün maddi anlamda daha keyifli konular gündeme gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün bazı insanlarla fazlaca konuşman gerekebilir. Gerek iş gerekse arkadaşlıklar ile alakalı olsun, birçok insan ile iletişime geçebilirsin. Bu konuşmaların güzel sonuçlara varması için adım atmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Ancak bu durum tembellik etmenin sana iyi geleceği anlamına gelmez. Bazı aktiviteleri yalnız yapmak seni daha mutlu edecek.

Aşk

Bugün keyifli bir enerji yayacaksın insanlara. Etrafındaki insanların dikkatini daha kolay çekebilirsin. Seninle ilgilenenler, sana iltifat edenler çoğalabilir. Flört için güzel bir gün olacak.

Para

Birikim ve yatırım konularına vakit ayırmak ve yeni şeyler denemek sana daha iyi gelebilir. Parasal anlamda elinde daha fazla kazanç olması için biraz risk alabilmelisin. Yatırım konularını incelemek iyi bir fikir olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Uzun bir süredir görmediğin veya uzakta yaşayan bir tanıdığın ile konuşmak sana daha iyi gelebilir. Bugün dostlarınla iletişimin uzaktan gerçekleşebilir ancak kendini güzel etkilere açabilecek ve mutlu olabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve keyifli ortamlarda bulunmak, içinde bulunduğun gerginliği atmana vesile olabilir. Daha sağlıklı bir gün geçirmek için stresi azaltmalı ve daha fazla hareket etmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel iletişimler kurabilirsin. Fiziken yan yana olmasanız da fikirleriniz bir olacak gibi. Bazı konularda ortak kararlar almak ve iyi iletişimler kurmak için güzel bir gündesin.

Para

Bir kenarda beklemek bir şeyleri değiştirmez. Bugün bazı konularda daha sağlam adımlar atman ve değişimi kendi ellerinle getirmen sana daha fazla para getirebilir. Eline daha iyi paralar geçmesi için değişimi sen başlatmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Son zamanda yaşananları genel olarak hayatına daha fazla yansıtabilirsin. İyi konulara odaklanmak ve seni mutlu eden şeyleri gündeme getirmek daha güzel etkiler almanı sağlayabilir. Bugün keyfine göre takılmayı öğrenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve istediğin şeylere öncelik vermek, stresten uzaklaşmanı ve sağlığına daha iyi gelecek şeylere odaklanmanı sağlayabilir. Hem yeme hem de egzersiz programları için daha rahat bir ortamda dikkatle düşünmeye ihtiyacın olacak.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışabilir ve aşkta daha güzel etkilere kendini açabilirsin. Bir ilişki düşünmek ve mutluluğa özen göstermek kendini iyi hissettirecek. Karşındaki insanı tanımak için biraz vakte ihtiyacın olsa da güzel şeylere kendini açabileceksin.

Para

Maddi konularda güzel değişimler görmen olası. Parasal açıdan daha rahat edebilirsin. Ancak bu rahatlığa kolay alışarak paranı çarçur etmemeli ve dikkatli harcamalar yapmalısın. Değişime adapte olmak için biraz zaman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla iletişimin daha kuvvetli olabilir. Sevdiğin insanlara daha fazla vakit ayırabilir ve aranızdaki muhabbeti artırabilirsin. İnsanlar ile aranın iyi olması genel olarak kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek ihtiyacın olan bir şey olabilir. Bugün mutfağa girmeli ve kendin için yemekler hazırlamalısın. Bu yemekleri hazırlarken de daha sağlıklı ve taze sebzeler tüketmen önemli olabilir.

Aşk

Yeni bir insan ile görüşmeye başlayabilirsin. Aşkta yenilikler daha baskın olabilir. Bu güzel etkilere kendini açmak aşkta daha mutlu olmanı sağlayacak. O yüzden güne güzel başlamalısın.

Para

Kendine hakim olacağın ve masraflarını kısacağın bir gündesin. Bugün, ileriyi düşünerek daha rahat hareket edebileceksin. Masraf ve birikimler konusunda daha dikkatli olman, kendine karşı daha dikkatli davranmana da vesile olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bir arkadaşınla arandaki iletişim çok azalmış olabilir. Ancak bu durum karşısında karşındaki insanın artık seni umursamadığını düşünmemelisin. Bu kişinin çok fazla şeyle meşgul olduğu ve desteğe ihtiyacı olduğu ortaya çıkabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz veya yeme biçimini değiştirme kararı için 'yarın'ı beklememelisin. Bazı şeylerin kararını bugünden vermek senin için daha önemli olabilir. Sağlığın için bir şeyleri ertelemeyi bırakman gerekecek.

Aşk

Aşk konularına daha yapıcı bakabileceksin bugün. Eğer son zamanlarda aşk ile alakalı olarak canını sıkan olaylar yaşadıysan bugün bu ruh halini geride bırakabilecek ve güzel etkilere kendini açabileceksin. İç huzurunu yakalayacağın bir gün olabilir.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlara ulaşmak için biraz daha sabretmen gerekebilir. Maddi olarak hareketlerini kontrol altına almak ve sabırlı davranmak sana daha iyi sonuçlar getirecek. Parasal olarak biraz daha sakin olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Bir arkadaşına destek olman gerekebilir bugün. Bu desteği sadece maddi olarak düşünmemelisin. Sevdiğin bir insanın yanında olmak ve ona destek olmak da bu konuda daha iyi sonuçlar almana vesile olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için yapabileceğin en iyi şeylerden birisi kendine zaman tanımaktır. Vücudunun ve ruhunun neye ihtiyacı olduğunu görmek ve daha sakin hareket etmek bugün sana iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bakışın değişebilir. Bu kişiden neden hoşlandığını sorgulamaya başlayabilirsin. Ona karşı hislerini netleştireceğin ve atacağın adımları şekillendireceğin bir gündesin.

Para

Para biriktirmek için yeni fikirler üretebilirsin. Maddi olarak daha kuvvetli bir hale gelebilmek için yatırım ve birikim konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Bugün para ile daha iyi anlaşabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Şubat 2020 Pazar)

Genel

Yeni bir konuya odaklanman gerekiyor olabilir. Ancak kendi yaratıcılığını biraz kaybetmiş olabilirsin. İstediğin konulara daha iyi odaklanabilmek için durup bir nefes almak sana daha iyi gelebilir. Daha keyifli konulara ve sosyal ortamlara odaklanmak, enerjini değiştirecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Basit gibi görünen bir şey olsa da yürüyüş yapmak insana çok iyi gelebilir. Bugün yürüyüş yapabilmek hem enerjini artıracak hem de daha rahat nefes almanı sağlayacak. Günlük yürüyüşleri rutinine koyabilmelisin.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Bu konuda geçmişte olanları unutmak ve yaşananları affederek yola devam etmek sende daha güzel etkiler oluşturacak. Yaşananları değiştiremeyeceğini düşünerek geleceğine odaklanmalısın.

Para

Maddi konularda kendine dikkat edeceğin bir gün. Daha fazla para biriktirebilir ve kötü günleri düşünerek yatırım yapabilirsin. Parana sahip çıkacağın ve temkinli olacağın bir gün olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel