2 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ocak 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk kapıların daha açık olabilir. Olaylara, kişilere daha romantik bir bakış açısıyla odaklanabilirsin. Beklemediğin anlarda aşkı hayatına çekmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihinsel ve fiziksel olarak bir dengede olman gerekecek bugün. O yüzden hem yediklerine, hem fiziksel enerjine hem de zihinsel kuvvetine odaklanmalısın. Stresten uzaklaşmak güzel gelişmeler yaratabilir.

Aşk

Eğer sevdiğin kişiyle aranda bir anlaşmazlık varsa bugün bu durum çözülebilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni birisi ile karşılaşabilirsin. Aşk konusunda bir şeyler kendiliğinden oluverebilir.

Para

Maddi olarak için rahat edebilir. Daha keyifli ve rahat bir enerji olabilir bugün. Paraya kaygılarla değil de sakin bir bakış açısıyla odaklanman olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz gergin olman olası. Hem kendinden beklediklerin hem de çevrendeki insanların senden istedikleri kafanı yoracak. Ancak bu gerginlikle yeni işlere başlamamalısın. Bu konuda kendini dengelemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz daha düzenli beslenmen gerekebilir. Bugün bu konuda dikkatli olabilirsin. Yediklerinde özenli olmak ve mevsim sebzelerinden bolca tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Ortada aşk var diye her ilişki iyiye gitmez. İlişkiyi stabil ve istikrarlı tutan şey insanların birbirine tanıdığı alan ve saygıdır. Bugün bu konularda ekstra düşünebilirsin.

Para

Maddi açıdan başkalarını memnun etmeye çalışmak yerine kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenmen gerekebilir. Bu konuda bir ayrım olduğunu, bu isteğin içten gelmesi gerektiğini unutmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün zihninde ve kalbinde yeni bir insana yer açabilirsin. Gerek aşk gerek arkadaşlık olsun hayatına bir renk gelebilir. Bu konularda açık fikirli olmak seni çok daha mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, duygusal gerginliklerden uzak durmak bugün daha önem kazanabilir. Stresin vücudunda negatif etkiler bırakmaması için biraz daha kendince bir gün geçirmeli ve keyif aldığın şeylere öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha hareketli bir gün olabilir. Sürpriz gelişmeler, beklenmedik iletişimler… Birçok konuda aşk ön plana çıkabilir, buna hazırlıklı olmalısın.

Para

Maddi konuları bir kenara bırakabilir, rahatlayabilirsin. Her şeyi bugünden halletmene gerek kalmayabilir. Biraz rahat olmanın keyfini çıkarmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün her şeyi yoluna koyduğunu düşünürken bazı aksaklıklar veya gecikmelerle karşılaşabilirsin. Hayatta her şeyi kontrolün altında tutamayacağını kendine hatırlatmalı ve planlarında esnek olmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnini yeniliklere açmak en güzel detay olabilir. Bunun için de duygusal gerginliklerden, stresten uzak olmalısın. Biraz egzersiz, esneme hareketleri ve meditasyon sana ilaç gibi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda sürekli kötüye yorduğun şeyler bugün kapında birikebilir. Her şeyi negatif görmekten vazgeçmelisin. Aşkı bir savaş alanına dönüştürmemek senin elinde olabilir.

Para

Maddi açıdan her şeyi tek yönlü görmemen gerekecek. Kazanmak ve harcamak… İkisi de dengeli olmalı ve birikim konusunda da özenli olmalısın. Bu konulara daha fazla kafa yorabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatı bir dengede yaşamak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı ve mantıklı kararlar almak için bugünü değerlendirmelisin. Tek yönlü yaşamayı kesmeli ve hem eğlence hem de iş için zaman bırakmalısın kendine.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendin için enerji toplamalısın. Biraz dinlenmeli ve kafanı boşaltabilmelisin. Ama tabii bu bütün gün evde tembellik yap anlamına da gelmiyor. Egzersize vakit ayırmak da bu enerji için gerekli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir karar alman gerekebilir. Hoşlandığın kişi ile alakalı adımlarını netleştirmen gerekebilir. Bu konularda daha fazla düşünebilirsin bugün.

Para

Şimdi sor kendine: Bu parayı ne için kazanıyorum? Başkaları bundan faydalansın da ben daha fazla çile çekeyim diye mi? İhtiyaçlarımı gidereyim diye mi… Soruların cevabı gününün gidişatını belirleyecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında olan bitene dikkatle odaklanmalısın. Yanlışları gözlerinle seçebilmen gerekecek. Etrafındaki kişilerin bazı şeyleri kendi çıkarları etrafında döndürmesine fırsat vermemelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz daha sakin bir gün geçirmek senin faydana olabilir. Gerginlikler ve stres ile tam olarak başa çıkamayabilirsin. Kendince bir gün geçirmek daha iyi etkiler sunabilir sana.

Aşk

Aşk konusunda kafanı tek bir konuya takmamalısın. "Şöyle olsaydı beni severdi" demek çok tehlikeli bir düşünce tarzı olabilir. Kendine haksızlık etmemeli ve karşı tarafın davranışlarından kendini sorumlu tutmamalısın.

Para

Paranı insanlarla paylaşmaktan çekinmeyen birisin ancak bugün bu konuda biraz dikkatli olman gerekebilir. Etrafındaki kişilerin seni para konusunda kandırmasına fırsat vermemen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sözlerinde seçici olmalısın. Dikkatli davranmalı ve nezaketi elden bırakmamalısın. Böylece kendini daha iyi ve rahat hissedebilecek, oluşabilecek gerginliklerin önünü alabileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dinlenebilmeli, zihnini boşaltabilmelisin. Biraz daha kendinle baş başa kalmak sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ruh hali için zihnini boşaltmalı ve gerginlikten uzak durmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için ekstra çabalara girmemen gerek. Bunu kendine hatırlatman gerekebilir. Olduğundan farklı birisi gibi görünmek bu konuda sana fayda sağlamayabilir. Dikkatli olmalısın.

Para

Maddi olarak kendi kararların ve kendi ihtiyaçlarını ön planda tutman gerekecek. Ancak bu konuda çevrenden onay beklememelisin. İzin istemek, onay almak seni zorlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün istikrar ve hareket seni mutlu edecek. İşlerine kendini vermek, geleceğin için güzel planlar yapmak ve her şeyi devam ettirebilmek seni daha da yüceltebilir. Bugün kafan daha net olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bazı günler kendini diğer insanların yanına koymaya bile üşenebilirsin. Bugün de öyle bir gün olabilir. Her şeyi kendi içinde, sakinlikle, insanlardan uzak yaşamak isteyebilirsin. Bu süreci iyi değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında uyumlu olman zorlaşabilir. Bir şeylere kendi bakış açından bakman olası. Aşk konularını zorlamamak ve bugünden her şeyi halletmeye çalışmamak daha doğru olabilir.

Para

Maddi olarak neler istediğini, neler beklediğini bileceksin. Ve daha da iyisi bunlar için neler yapacağını da netleştireceksin. Gelecek planları, iş ile alakalı kararlar daha net ve olumlu olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine hatırlatman gereken motto şu olmalı: Hayatımdan keyif alıyorum, bana sıkıntı çıkaran meselelerle başa çıkabiliyorum, kendime yeni sıkıntılar yaratmıyorum. Şimdi bu mottoyu ezberleme zamanı…

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün keyifli ve sakin bir gün geçirmek geleceğin için önemli olabilir. Hayatta her şeyin sana sıkıntı çıkarmak için dikilmiş bir engel olarak görmen seni üzebilir. Hayatınla uyum içerisinde olmak için zihinsel olarak kendini dinlendirmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımaya çalışmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Hemen bir adım atmasan da bu kişinin özelliklerini öğrenmek, nasıl şeylerden keyif aldığını görmek sana daha pozitif bir etki sağlayabilir.

Para

Maddi olarak gereksiz masraflarla kendini ve bütçeni yormamalısın. Biraz dikkatli ve tutarlı olmak, maddi konulara daha özenle yaklaşmak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı olayları hafife almalısın. Olaylara çok ciddi bir gözle yaklaşmak durduk yere keyfinin kaçmasına sebep olabilir. Her şeyi kişisel bir saldırı olarak algılamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırman gerekecek. Bunun için de ev içi egzersizleri göz önünde bulundurabilirsin. Spor salonuna gitmeden de, evinde bazı hareketlere çalışabilir ve kaslarını kuvvetlendirebilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile alakalı kafa karışıklığı yaşayabilirsin. Karşındaki insanın seni kendi amaçları için kullandığı fikri aklına girebilir. Bu konuda ani kararlar vermemelisin.

Para

Maddi olarak başkalarından bağımsız olmak bugün sana fayda sağlayabilir. Eğer hala başkalarına bağımlıysan bunu kesmenin bir yolunu arayabilirsin. Maddi olarak kendi elini kuvvetlendirmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bazı konularda iki yönlü düşünmen gerekebilir. Olaylara bir tek kendi bakış açına göre yaklaşmamalısın. Yanlış anlaşılmaların önünü almak için karşındaki insan ile alakalı empati yapmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini ve bedenini bir dengede tutman gerekebilir. Hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak kendini daha iyi hissetmek için biraz daha çaba göstermen gerekebilir. Bu konulara özen göstermeli ve kendine iyi bir rutin oluşturmalısın.

Aşk

Aşk konusunda kafan karışabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla nasıl yakınlaşacağın konusunda biraz daha dikkatli düşünmen gerekebilir. Acele hareket etmemelisin.

Para

Eğer ortak sorumluluklar alınan bir durum varsa ve karşı taraf bunu yerine getiremiyorsa hemen gemileri yakmamalısın. Karşındaki insanı dinlemek ve ona anlayış göstermek daha önemli olabilir paradan.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün halletmen gereken işleri gözardı etmemek senin için daha iyi olabilir. Kendini tembelliğe çok fazla alıştırmamalı ve yarım kalan işleri bitirmelisin. Güne erken başlamak işleri daha kolay halletmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İşlerini erken saatlerde bitirmek ve günün geri kalanında keyifli konulara vakit ayırmak stres yönetimi konusunda sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltıp günü öldürmemek için erkenden uyanmalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda yanlış anlaşılmalara çok açık olabilirsin. Bazı konularda yanlış fikirler üretmeden önce karşındaki insanı tam olarak anlaman gerekecek. Bazı şeyleri iki kere teyit etmen gerekebilir.

Para

Maddi olarak geleceğe yatırım yapman gerekebilir. Daha güzel ve keyifli kararlar alarak ileriye odaklanmalısın. Birikim kararları ile güne başlaman olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel