2 Ocak 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ocak 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yeni dilekler kurma vakti. Bazı konularda kendini geliştirebilir ve yeni olanlara odaklanabilirsin. Bazı şeyleri gerçekleştirmen ve bu dileklere sahip olman seni daha fazlasını düşünmeye itebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında sadece aklına koşu ve spor salonları gelmemeli. Yeni bir spor öğrenmek veya savunma sanatlarına merak salmak sana daha keyifli gelebilir. Enerjini nereye yönlendireceğini kestirmelisin bugün.

Aşk

Bugün daha hassas olacağın bir gün olabilir. Bazı konularda kendi düşüncelerinin değişmesi aşkta da kendini gösterebilir. Kendi düşünce ve hislerini görmek için kendine zaman tanımalısın.

Para

Parasal konulara önem vermek sana iyi gelebilir ancak bütün önceliğini buna vermemelisin. Hayatında devam eden diğer konulara vakit ayırmak da en az para kadar önemli olacak bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Daha önceden yaşanan mevzuları dikkatli bir biçimde gözden geçirebilirsin. Önceden göremediğin hataları bugün daha rahat fark edebilir ve bunları çözmek için çaba gösterebilirsin. Bugün algıların daha açık olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin vücudunda bıraktığı ağrılara odaklanabilirsin. Daha fazla esneme hareketi ve meditasyon gibi konularda vücudunun ihtiyacı olan rahatlamayı sağlayabilirsin. Bugün yoga gibi konular sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda kafanı toparlamak için kendine vakit ayırman ve bazı aktiviteleri tek başına yapman gerekecek. Aşk konusunda daha rahat olmak ve bazı beklentileri azaltmak için kendini ne kadar mutlu edeceğine bakmalısın.

Para

Maddi konulara odaklanarak aileni ihmal ediyor olabilirsin. Parasal konulara ve işe fazlaca vakit ayırman, sevdiğin insanların sana sitem etmesine sebep olabilir. Onlara vakit ayırmak için iyi bir gün olabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Profesyonellik isteyen konulara odaklanırken gözden kaçırdığın konuları sevdiklerin senin yerine görebilir. O yüzden bugün sevdiğin insanlara daha fazla vakit ayırmalı ve onların fikirlerine değer vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve farklı gıdalar denemen vücudunda daha iyi etkiler oluşturabilir. Sağlıklı tercihler yapmaya yemeklerinden başlayabilirsin. Vücudunun seveceği gıdaları tüketmeye çalışmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda yoğun duygular hissedebileceğin bir gündesin. Eğer yeni başlayan bir hoşlantı veya ilişki varsa bu konulara normalden fazla vakit ayırabilirsin. Bazı konularda sakin kalman gerekecek.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlar biraz tedirgin davranabilir. Bunun sebebini görmek için biraz zaman harcaman gerekecek. Etrafındaki insanlarla ortak işler yapıyorsan iletişimi artırmak önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün senin için güzel geçecek. Birçok konuda açıklık kazanabilir ve bazı konuları daha dikkatli gözlemleyebilirsin. Genel olarak algılarının açık olması seni daha güzel bir güne itecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeyleri sindirmen zorlaşabilir. Vücudunu ve sindirim sistemini yormamak için hafif gıdalar tüketmek ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak daha iyi olabilir senin için.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirmeniz için açık havayı tercih edebilirsiniz. Biraz birlikte yürüyüş yapmanız, aranızda daha keyifli etkiler oluşturabilir.

Para

Maddi konularda atacağın adımları dikkatli seçmen gerekebilir. Geleceğin ile alakalı bazı planlar yaparken sadece hayalde kalmamalı ve bunları gerçeğe dönüştürebilecek stratejileri geliştirebilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

İletişim konularına özen göstermek ve bazı şeyleri yoluna koymak senin için yorucu olabilir. Ancak kendi isteklerini dile getirmek ve bazı konularda daha sağlam adımlar atmak için bu zorluğu göze almalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon, vücudunun ihtiyacı olan etkiyi sağlayabilir. Esneme hareketler vücudundaki stresin etkisini atarken meditasyon da zihnini boşaltmana yarayacak. Bugün bu dengeyi kurmalısın.

Aşk

Aşk konularında bazı gerginlikler yaşaman olası. İnsanlarla arandaki iletişimin dengesini kaybetmesi aşk konusunda da seni sıkıntıya sokabilir. Bazı konularda yapıcı olmak ve sevdiğin kişiye vakit tanımak iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlar, bazı konularda senden daha fazla bilgili olabilir. Maddi konularda ve iş ile alakalı mevzularda çevrene daha fazla güvenmen gerekebilir. İş bölümü ve planlama, gereksiz masrafların önüne geçebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Dikkatini daha rahat toparlayabilir ve adımlarını daha rahat atabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek ve fikirlerini daha da geliştirmek için kafan daha rahat olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Rutin ve öz disiplin senin için önemli olabilir. Sağlığını kuvvetlendirmek için daha dikkatli olmalı ve hareketlerinde tutarlı olmalısın. Eğer bir egzersiz programına başladıysan bunu devam ettirmek görevin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki uyum daha da artabilir. Bazı konularda anlaşmanız kolaylaşacak. İki tarafın da birbirine keyifle yaklaşması bazı sıkıntıları çözmek için güzel bir adım oluşturabilir.

Para

İş ağı kurmak bugün senin için daha önemli olabilir. Daha fazla para kazanmak veya iş değişimi yapmak için eskiden beri tanıdığın insanlarla iletişime ihtiyacın olabilir. Bugün bu konularda dikkatli davranmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişimde yapıcı olman gerek. Bazı konularda kendi fikirlerini ön plana çıkarmaya çalışabilirsin. Ancak empati yapmak ve karşındaki insana saygı duymak da en az kendi fikirlerini savunmak kadar önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha önceden denemediğin egzersizler sana daha fazla etki sağlayabilir. Bugün vücudunun kapasitesini görmek için farklı egzersizlere odaklanmalısın. Daha fazla hareket sana iyi gelecek.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkide gidişatını değiştirmen gerekebilir. Seni mutlu etmeyen konuları gündeme getirmek ve bu konularda daha yapıcı olmak sana daha iyi gelecek. Aşk konusunda sadece mutlu olmak için susmamalısın.

Para

Maddi konularda ileriye adım atmak daha iyi olabilir. Sabit kalmamalı ve gelişime açık olmalısın. Değişim her ne kadar tedirgin edici olsa da eline daha fazla para geçmesi için neler yapman gerek, bakmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Enerjin yüksek, keyfin yerinde olacak. Bu güzel keyfi sadece paraya odaklanarak harcamamalısın. Daha güzel konulara odaklanmak ve sosyal konularda adımlar atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İç sesini daha rahat duyabilmek için duygusal yüklerinden kurtulman gerekiyor olabilir. Algılarını geliştirmek ve daha rahat hareket edebilmek için meditasyon ve yoga gibi şeylere daha fazla vakit ayırman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konularına farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Kendi isteklerini ve beklentilerini gözden geçirmek ve yeni bir aşka yelken açmadan önce kendi iç huzurunu sağlamak daha önemli olacak.

Para

Parasal konularda mutlu olmak için kendini fazla zorlamamalısın bugün. Sadece para kazanmaya odaklanırsan etrafındaki insanları yorabilirsin. Kendi içini sıkmamak ve daha yapıcı olmak için kazançlardan başka şeylere odaklanmalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Karşındaki insanı anlamak, her şeyden önemli olabilir bugün. Muhatap olduğun kişilerin amaçlarını ve ruh hallerini görmek, onlarla ilgili daha mantıklı adımlar atmanı kolaylaştırabilir. Bugün karşındaki insana empati yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dengeli beslenmek ve karbonhidratları abartmamak önemli olabilir. Hem kilo kontrolü için hem de daha sağlıklı beslenmek için unlu mamüllerden biraz uzak durmalısın bugün. Enerjini yediklerini yakmak için harcamak yerine daha keyifli şeylere harcayabilirsin böylece.

Aşk

Sevdiğin insanlara aşk konusunda desteğin olabilir bugün. Bir arkadaşına aşk konusunda daha yapıcı akıllar verebilirsin. Karşındaki insana destek olmak, senin aşka bakış açını da değiştirecek.

Para

İçine sinmeyen harcamalara çok dikkat etmen gerekecek. Parasal konularda içine sinmeyen her şeyi baştan düşünmen gerekebilir. Bugün algıların açık olacak. Bu algıları sorunları bulmak için kullanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok daha iyi hissedeceksin. Geçmişten gelen negatif yükleri üstünden atabilecek ve daha pozitif olana odaklanabileceksin. Hayatında yolunda gitmeyen konularda daha fazla söz sahibi olacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir durum olabilir. Bugün yediklerine her zamankinden daha fazla özen göstermelisin. Beslenme programı oluşturmak ve vücudunun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Bugün sosyal konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Aşk konularında kendini yeni etkilere açmak daha kolay olabilir. Ancak kendi hislerini tam olarak anlamadan net bir adım atmak için kendini zorunlu hissetmemelisin.

Para

Maddi konularda büyük adımlar atmadan önce kafanı boşaltman gerekebilir. Parasal olarak büyük gelişmelere kendini hazırlamak için huzurlu ve sakin olman gerekecek. Bugün ailene vakit ayırmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Geleceği düşünerek hareket etmeyi seviyorsun. Ancak etrafındaki bazı insanlar senin bakış açına yetişemeyebiliyor. Sen bazı şeyleri erkenden görüp çözmeye çalıştıkça, sana ayak direyenler çoğalabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmen gerekebilir. Bilinç altına attığın bazı konuların sana stres ve gerginlik olarak dönmemesi için rüyalarında neler gördüğüne dikkat etmen gerekecek. Bugün bu konularda daha dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı önemli konularda kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için daha fazla ortak kararlar almanız gerekecek. Aşk konusunda fikir birliği sağlamalısın.

Para

Parasal konularda denge önemli olabilir bugün. Kendini fazla zorlamadan suları test etmelisin. Yeni maddi kazanç kapıları aramak için sakin davranman gerekebilir. Bugün farklı şeyler bulabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların bazı şeyleri senden daha iyi bildiğini düşünerek kendini eziyor olabilirsin. Kendi bildiklerine ve kendi deneyimlerine güvenmek, bugün sana daha fazla katkı sağlayabilir. Bugün kendini övmelisin!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Egzersiz denince kendini sonuna kadar yorduğun ve hareket ettiğin bir vakit aklına gelmemeli. Kaslarını esnetmek ve hareket kabiliyetini artırmak da bugün sana iyi gelebilir.

Aşk

Farklı bir insanın dikkatini çekebilirsin bugün. Karşındaki insanın sana olumlu yaklaşması seni biraz daha mutlu edebilir. Ancak kendi hislerini görüp tanımak için biraz vakte ihtiyacın olacak.

Para

Etrafındaki insanların parasal anlamda yaptığı hataları daha net görebilirsin. Ancak etrafındaki bu kişiler senden destek istemedikçe fazla burnunu sokmamalısın olaylara. Bazı fikirlerini kendine saklaman daha doğru olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel