2 Nisan 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Nisan 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendekilere daha iyi bir dinleyici olabilirsin. Sakin yaklaşımın birçok sıkıntının çözümünde faydan olmasını sağlayabilir. Daha sağlıklı bir iletişim için dinlemeyi bileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada biraz yürümek sana iyi gelecek. Güzel bir müzik dinleyebilir, rahat bir yürüyüş yaparak nefes egzersizlerine odaklanabilirsin. Bunların etkisi daha iyi olabilir sende.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı empati yapabilirsin bugün. Onun hislerini ve düşüncelerini daha iyi anlayabilir, kendini onun yerine koyabilirsin. Bu durum ilişkide daha fazla uyum getirebilir.

Para

Maddi açıdan içini sıkmayacağın, rahat bir gün olabilir. Beklentilerden uzak ve sahip olduklarına bolca şükrederek bir gün geçirmek sana daha iyi bir maddi enerji getirebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendinin farkına varmalısın. Olaylardaki etkine, kendi düşüncelerine, davranışlarına, sözlerine dikkat etmelisin. Olaylarda ne kadar etkin olduğunu görmek daha fazla sorumluluk almanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şekerli gıdalardan uzak durmak sağlık açısından daha iyi olabilir. Eğer çok fazla abur cubur tüketmeye başladıysan bunu kontrol altına almaya çalışabilirsin. Şekerli atıştırmalıklardan uzak durmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişide bıraktığın etkiyi daha net görmen gerekecek. Olumlu bir etki bırakabilmek için daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir. Pozitif kalmak ve yapıcı olmak ilişkide önem kazanabilir.

Para

İş konularında kolları sıvayıp diğer insanların bitiremediği bazı şeyleri bitirebilirsin. Bunu öne geçmek veya başkasına nispet yapmak için değil de gerçekten iyi bir sonuca varmak için yaptığından emin olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Yatağın tersinden kalkmış gibi hissedebilirsin. Her şeye negatif tarafından bakman olası. Sadece kendi işine bakacaksan bu konuda kimsenin şikayet hakkı olamaz. Ama eğer bu negatifliği başkasına yansıtırsan gerginlikler çıkabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek zihnen daha rahat bir enerji demek olabilir. Gün içerisinde gerginliği üstünden atmak için bazı yollara başvurman gerekebilir. Bolca su tüketmek de bunlardan bir tanesi olacak.

Aşk

Aşka çok da iyi tarafından odaklanamayabilirsin. Daha önceden yaşanan üzüntüler gün yüzüne çıkabilir. Geçmişi geçmişte bıraktığına emin olmak bugün biraz daha fazla zaman isteyebilir.

Para

Bugün kendi işine bakman gerekecek. Maddi açıdan kendi beklentilerine, kendi uğraşlarına odaklanmalısın. Başkasını yanına çekmemek veya ekip çalışmalarına dahil olmamak şu an için daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Günün ilerleyen saatlerinde kendini daha huysuz hissetmen olası. Bu huysuzluk yorgunluktan, açlıktan ve can sıkıntısından gelebilir. Bunlara odaklanmak ve kendini daha rahat hissettirmeye çalışmak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek, dinlenmek, kendine zaman ayırmak… Bugün odaklanman gereken konular bunlar olacak. Dinlenmeye ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek ruh halini çok daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

Aşka öncelik vermekte zorlanabilirsin bugün. Dinlenmek, kafanı toparlamak daha fazla gündemde olabilir. Zihnen ve bedenen kendini dinlendirmek daha sonrası için iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan rahat olacağın bir gün olabilir. Büyük beklentiler olmadan veya kendine güvenerek bir gün geçirebilirsin. Parasal açıdan kaygıları geride bırakabilecek ve günün maddi kaygılarla şekillenmesine izin vermeyeceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün adım atıp sonuçları riske atmaktansa bir şeylerin daha sağlıklı bir biçime girmesini beklemek daha iyi gelebilir sana. Aceleci olmamak ve olan biteni gözlemlemek bugünün enerjisi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendince geçireceğin bir gün seni daha da dinlendirebilir. Gün içerisinde kendini çok fazla yoracak şeye dahil olmaman senin için iyi olabilir. Biraz daha dinlenmeye zaman ayırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nasıl şeylerden hoşlandığını öğrenmek isteyebilirsin. Kendini karşı tarafa açmadan önce o kişiyi daha dikkatlice tanımak isteyebilirsin. Bugün aşkta hızlı hareket etmeyebilirsin.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmemek bugün senin için iyi olacak. Parasal açıdan sahip olduklarına şükretmek ve elindekilerin kıymetini bilerek güne odaklanmak daha kıymetli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Eğer birisine bir şey öğretmen gerekiyorsa bugün tam zamanı olabilir. Sadece karşındaki insana salak muamelesi yapmaman gerekebilir. Daha uzlaşmacı bir tonda buluşmak gerekebilir. Kelimeleri dikkatlice seçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Cilt sağlığına özen göstermen gerekebilir. Bakım kürleri yapmak, dinlenmek, nemlendiriciler kullanmak ve saç bakımı yapmak genel olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilen şeyler olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin dikkatini çekebilirsin. Aranızda güzel bir iletişim başlayabilir. Bu iletişimin pozitif devam etmesi için patronluk taslamaman iyi olacak. Biraz daha uzlaşmacı olman gerekebilir.

Para

Kendi maddi durumundan kendin sorumlu olacaksın. O yüzden bir bütçe belirleyip masraflar sırasında bunu aşmamak senin için iyi olabilir. Bugün parasal konularda kendinden sorumlu olabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini yalnız hissetmen olası. Ama bu durum kendini iyice izole etmen gerek demek değildir. Kendi duvarlarını yıkmak için biraz çaba göstermen ve insanlara ilk adımları senin atman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmek her şeyden önce gelebilir. Özellikle de kilo vermek gibi bir niyetin varsa hafta sonu neler tüketeceğini önden planlaman gerekebilir. Sağlıklı tercihler için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

İçine kapanman aşkta seni mutlu etmeyecek. Eğer hoşlandığın biri varsa ona ilk adımı atabilmelisin. Hislerini karşı tarafın görüp bir adım atmasını beklemek yersiz olabilir.

Para

Bugün maddi konularda kendine bir bütçe belirleyip bunu aşmamak yetip artacak. Maddi kaygılar olmaksızın veya büyük masraflara girmeksizin sakin bir gün geçirebilirsin. Keyfine bakman gereken bir gün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Gerçekleri konuşurken diğer insanlara acımasız gelebilirsin bugün. Bazı konuları ifade ederken karşı tarafın seni sert bir üslupla görmesi olası. Kendini ifade ederken kelimeleri daha dikkatli seçmen bu ön yargıyı yıkmanda faydalı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek zihnen ve bedenen sana iyi gelebilir. Hareket etmek ve nefes egzersizleri yapmak hareket kabiliyetini daha da artırmana ve daha uzun mesafeleri yürümene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle konuşurken onun kalbini kırmamak büyük özen isteyebilir. Kelimeleri dikkatli seçmek, karşı tarafı kırmamak, daha yapıcı olmak biraz çaba gerektirecek. Kelimelerin gücü olduğunu daha net görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda doğru bildiklerinden şaşmaman gerekecek, bu doğru. Ama bunu ifade ederken de dikkatli davranmalısın. Çevrendeki insanlara bir şeyleri dikte ediyor gibi durmaman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Kendinden şüpheye düşmemen gerekecek bugün. Aldığın kararların arkasında durmalısın. Eğer bir adım atacaksan kendine güvenerek hareket etmen çok daha iyi olabilir. Bugün dik durman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Mutfağa girmek, kendine güzel bir yemek yapmak, bunu afiyetle yemek… Sağlığın için daha güzel tercihlerde bulunabilir, daha sağlıklı beslenebilirsin. Bugün bunun için kendine bir şeyler pişirmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bir adım atacaksan eğer bundan geri durmamalısın. Son anda vazgeçmemen gerekebilir. Bazı konuşmaları sonuna kadar sürdürmen ve karşı tarafa kendini ifade etmen gerekecek.

Para

Maddi konularda kendine güvenmen gerekebilir. Başkasının dediklerine göre değil de kendi kazancına ve emeğine göre hareket etmek daha doğru olabilir. Doğru bildiğinden şaşmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri çevrendeki bazı insanlardan daha iyi biliyor olma ihtimalin, o kişilere kötü davranma hakkını sana vermiyor. Bugün karşı tarafın kalbini kırmadan kendini ifade etmen daha fazla emek isteyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir bünye için hareket etmek kadar dinlenmek de önemli olabilir. Bugün vücudunu yeteri kadar dinlendirebilmek için günü erken bitirmen iyi olabilir. Uykuya daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim biraz sıkıntılı olabilir. Karşı tarafı tam olarak anlamadan konuşabilirsin. Kalp kırıcı konuşmalara sebebiyet vermemek için bugün kelimeleri çok dikkatli seçmen gerekecek.

Para

İş ortamlarında bildiğin bir şeyi anlatırken karşı tarafa üstten bakmamalı ve herkesten daha iyiymiş gibi davranmamalısın. Bu sana çok şey kaybettirebilir. O yüzden dikkatli olmanda fayda var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini insanlardan uzak tutmamaya özen göstermen gerekecek. Kendini yalnızlaştırmamalısın. Daha keyifli ve güzel enerjilere kendini açmak ve alınganlık yapmamak önemli bir etken olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında kendini geliştirebileceğin bir gün olabilir. Biraz daha hareket etmek, gidilecek yerlere yürümek veya asansör kullanmamak gibi detaylar seni çok daha aktif bir insan haline getirebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye karşı alınganlıklar yapmaman gerekecek. Sevdiğin kişiyi kendinden uzaklaştırman hiç kimseyi mutlu etmeyebilir. Uzlaşmacı olup iletişimi açık tutmak daha kıymetli olabilir.

Para

Bugün alışveriş yapmak isteyebilirsin. Paranı istediğin gibi harcamak önemli bir istek olabilir. Bunu yaparken gereken bazı şartları göz önünde bulundurman da iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün aklına koyduğunu gerçekleştirebileceksin. Bu enerjiyi boş geçmemen çok önemli olabilir. Odaklanacağın konuları dikkatlice seçmek ve gününü sağlam bir biçimde şekillendirmek çok verimli sonuçlar almanı sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün, daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsin. Eğer kilo kontrolü yapıyorsan hafta sonu daha sağlıklı tercihler yapman doğru olacak. Fazla kalori tüketmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli ve güzel sohbetler enerjini artırabilir. Eğer hoşlanıp bir türlü açılamadığın bir insan varsa o zaman onunla daha güzel konuşmalara dahil olabilirsin. Bugün aşkta daha pozitif etkiler görmen olası.

Para

Bugün parasal konularda kafana koyduğunu yapabilirsin. Bu durum kazançlar kadar masraflar ile de ilgili olabilir. Daha dikkatli kararlar alarak doğru alışverişlere odaklanabilir ve kârlı çıkabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel