2 Nisan 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Nisan 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Sakin kalmak zorlaşabilir bugün. Ama acele etmeden, sakince bir şeyleri halletmen daha kolay olabilir. Kendini germemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerinden yeteri kadar vitamin aldığından emin olmalısın. Sağlıklı bir bünye için bağışıklığını kuvvetlendirebileceğin vitamin ve mineralleri alabilmelisin.

Aşk

Canını sıkan bir konu varsa bunu dile getirmelisin. Aşk konusunda biraz daha özenli iletişimler kurman gerekecek. Sakin kalmanda fayda olacak.

Para

Tatil yapmak gibi bir niyetin varsa buna bugünden para ayırman gerekecek. Birikim yapman doğru olacak. Bugünden masrafları kısmak, yarınlarda daha iyi para harcamanın yolunu açabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Aklında birisi varsa eğer, baktığın her şeyde aşkı görmen olası. Dikkatini başka bir şeye vermekte zorlanabilirsin. Aşk konuları seni kendine daha fazla çekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince sakin bir gün geçirmek daha iyi olabilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla yormamak sana iyi gelecek. Keyfince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşkta güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aklın sürekli aşkta olabilir. Eğer yeni bir ilişkide isen bu durum seni daha da saracak.

Para

Bugün paranı başka şeylere harcamayı kesmen gerekecek. Eğer başkalarına sürekli para akıtıyorsan veya sürekli borç veren bir haldeysen bundan vazgeçmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Son zamanlarda kendini çok yorgun hissediyorsan bugün bu durum kendini daha da belli edebilir. Dinlenmeye zaman ayırmalısın. Kendini çok fazla yormamak önem kazanacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak iyi olabilir. Üstündeki halsizliği ve yorgunluğu sadece tembellik ederek atamayabilirsin çünkü. Ufak da olsa bir yürüyüş sana iyi gelecek.

Aşk

Senden hoşlanan gizli bir hayran kendini belli edebilir. Aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsin. Biraz bu kişiyi tanımayı isteyebilirsin en başta.

Para

Paranı bugünden harcamak yerine ileride yapacağın bir plan için harcamayı tercih edebilirsin. Bunun için de biraz birikime başlayabilirsin. Gereksiz masrafları kısmak için iyi bir gün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Bugün meşguliyetin bol olabilir. Halledilmesi gereken, eksik kalan işler olabilir. Yarım kalan meseleleri sonlandırmak için dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz yürümek, özellikle de insanlardan uzak bir şekilde, sana çok iyi gelebilir. Açık havada, insanlarla mesafeni koruyarak hareket etmen sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda kafanda inandıklarına değil de gerçekte yaşananlara odaklanmalısın. Kendi içinde "böyle mi demek istedi" dememeli, bu hatadan kaçınmalısın.

Para

Elde ettiğin maddi başarıya şükretmen gerekebilir. Kendine yetmek sana iyi gelecek. Büyük beklentilere girmesen de yağında kavrulabileceksin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Detaylara odaklanman iyi olabilir. Çünkü bazı hatalardan dikkatli davranarak kurtulabilirsin. Gereksiz yere hata düzeltmeye çalışmak yerine bugünden dikkatli olman iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün içinde biriktirdiğin negatif hisleri deşarj etmenin bir yolunu araman gerekebilir. Daha sağlıklı bir ruh hali için bugün biraz keyfine göre hareket etmen gerekecek.

Aşk

Yeni bir flörtleşme gündeme gelebilir. Bu konuyu baştan savmaman gerekecek. Biraz daha keyifli bir ruh haline bürünebileceğin bir aşk durumu yaşanabilir.

Para

Tasarrufa gitmen ve paranı biriktirmen olası. Masrafları kısmak ve birikim yapmak için iyi bir gün olacak. Gereksiz şeylere ödediğin parayı görüp pişman bile olabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Zihnini açmak için güzel şeylere odaklanabilirsin. Yeni filmler izleyebilir, yeni bir kitap okuyabilir, farklı bir hobiye yönelebilirsin. Zihnen daha aktif olacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltman ve fiziksel olarak daha kuvvetli hissetmen için yürüyüş gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Biraz hareket edip yalnız kalmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sen kendini aşka yakın hissetmesen de aşk yolunu bulup sana gelebilir. Senden hoşlanan bir insan seninle iletişime geçmek isteyebilir, böyle bir etkiyle karşılaşabilirsin.

Para

Banka ödemeleri, faturalar, vergi kesintileri gibi konulara dikkatle odaklanman gerekebilir. Yanlışa düşmemek ve fazla para ödememek için bugünden önlem alman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Seni çok mutlu edecek haberler alabilirsin. Keyfini yerine getirecek durumlar gerçekleşebilir. Hayatında daha pozitif bir döneme girdiğini de görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vitamin tüketmek senin için iyi olacak. Daha sağlıklı bir beden için yediklerinde vitamin olmalı. Taze sebze ve meyveleri tüketmek daha iyi olabilir.

Aşk

Kendine bakımlar yapabilir ve ilgi çekecek bir dış görünüşe sahip olabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana baktığını hissetmek sana çok keyifli gelebilir. Bugün bu konuda dikkatli olacaksın.

Para

Maddi konularda daha rahat olacaksın. Keyfinin yerinde olması harcamalarına da yansıyabilir. Para harcarken kaygılara düşmeyeceksin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

İnsanın içini kemiren şeyler genellikle kendi kaygılarıdır. Hüsnü kuruntuları kenara bırakman gereken bir gün olabilir. Kendi içini sıkmamalısın en başta.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek ve daha iyi bir enerji elde etmek için egzersize odaklanabilirsin. Hareket kabiliyetini artırmak öncelikli olabilir. Egzersiz için tercihlerinde bunu değerlendirebilirsin.

Aşk

Bugün enerjin yüksek olacak. İlgileri üstünde toplayacaksın. Aşk konusunda yeni gelişmeler yaşanabilir. Daha keyifli bir sohbete dahil olabilirsin.

Para

Keyifle para harcamak keyfini yerine getirebilir. Günün enerjisini tamamen değiştirebilir. Zihnen daha rahat bir hal için kendine para harcayabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Günlük tutmak, bazı şeylerin kaydını tutmana ve hatırlamana vesile olabilir. Kafanın karıştığı noktaları bir kağıda dökmek sana çok daha iyi bir bilinç hali sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplin sağlığın eşiği olabilir. Bugün bunu kuvvetlendirmen gerekecek. Egzersiz ve diyet konularında kendine dikkat etmeli ve disiplinli davranmalısın.

Aşk

Aşk konularında karşına çıkan meselelere nasıl tepkiler vereceğin önem kazanabilir. Bazı şeyleri abartmamak veya farklı noktalara çekmemek senin elinde olabilir. Tepkilerinle şekillenecek olaylar yaşanabilir.

Para

Maddi mevzularda dikkatli davranman gerekebilir. Özellikle de belgelere odaklanıyorsan. Büyük masraflara girmeden, sakince olan biteni gözlemlemen ve ona göre karar alman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Ruhsal olarak gergin hissetmemen gerekebilir bugün. Etrafındaki tuzaklara düşmemeli, modunu yüksek tutmalısın. Bunun için keyif aldığın şeylere öncelik verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüsten korunmak adına önlemleri artırabilirsin. Dezenfektan kullanımını artırabilir ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek gıdalar ile beslenmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Bugün popüler olacaksın. Etrafından ilgi görmen olası. İnsanlar seninle iletişim kurmak için çaba gösterebilir ve bunun için adım atabilirler. İletişime açık olmak seni mutlu edebilir.

Para

Bugün kendi ihtiyaçlarını gidermeye özen göstermelisin. Maddi konularda biraz kendine iltimas geçmen gerekecek. İhtiyaçlarını gidermeye lüks olarak bakmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Yeni yeteneklerini keşfedebilirsin. Daha önceden hiç ilgilenmediğin bir alanda kendini geliştirmek isteyebilirsin. Eğitim ve öğrenim konuları güzel gelebilir sana.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Huzursuzluk yaratan meselelere karşı dikkat edebilirsin. Bazı şeylerin sürekli önüne gelmesinin altında yatan sebebi görüp buna bir engel çekebilirsin. Strese karşı kendini koruyacaksın.

Aşk

Aşkta bir şeyleri kontrol etmeye çalışmamalısın. Eğer bir ilişki içerisindeysen bir şeyleri kendi haline bırakman iyi olabilir. Hislerini ve sözlerini zorlamaman gerekecek.

Para

Parasal açıdan kendi hareketlerine güvenmelisin. Başkasının lafıyla veya sözleriyle değil, kendi emeğinin karşılığı ile hareket etmen gerekecek. Maddi olarak kendine güvenmelisin, başkasına değil.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2021 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişim kurmak sana çok iyi gelecek. Arkadaşlarını arayabilirsin. Ailenle daha fazla vakit geçirebilirsin. Bu durum ruh halini çok iyi bir hale getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evinin hijyenine özen göstermen iyi olabilir. Mikrop ve virüslere karşı önlemini artırabilirsin. Evine giren çıkan eşyaların temizliğini düşünmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında daha güzel gelişmeler görmen olası. Sevecek ve sevileceksin. Bir şeylerin karşılıklı olması da kalbini ısıtacak.

Para

Bugün kendi paranı harcamak için bir izin beklememelisin. Kendine karşı nazik olmalı ve biraz daha rahat davranmalısın. Parasal konularda rahat olman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel