2 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Nisan 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Yaratıcılığını konuşturman gereken konulara odaklanmalısın bugün. Bazı konularda yeni fikirler geliştirmeye daha açık olabilirsin. Hayatında görmek istediğin güzel gelişmeler için üretken olmalı ve daha fazla şey yapmaya açık olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz konularına özen gösterebilirsin. Daha fazla hareket etmek ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Bugün sağlıklı hareket etmek için planlı ve düzenli hareket etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle bir türlü istediğin gibi bir ortam yakalayamıyor olabilirsin. Bu durumun kalbini kırmasına fırsat vermemelisin. Aşk konularında yapıcı olmak ve güzel sohbetlere kendini açmak, bir şeyleri zaman içerisinde daha rahat konuşmana fırsat tanıyabilir.

Para

Maddi konularda çok fazla düşünmek sana daha fazla para getirmeyecek. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve daha keyifli konulara vakit ayırmak daha iyi olabilir. Parasal açıdan kendini büyük beklentilere sokmamalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Geleceğe dönük planlara odaklanmada etrafındaki insanlardan ilham alabilirsin. Ancak her şeyi onların şartlarına göre düşünmemeli, kendi yaşadıklarını da hesaba katmalısın. Dikkatli planlamalar ve güzel hedeflerle daha iyi adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Plan ve program yapmak gün içerisinde enerjini daha dikkatli kullanmana vesile olabilir. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için bir iş bölümü ve planlama yapman gerekebilir. Kendini çok fazla yormadan bir sürü işi halledebilecek enerjiye sahip olabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir ileri iki geri gittiğini düşünebilirsin. İlişkinin seni çok mutlu etmediğini düşünmen olası. Ancak bütün gemileri yakmadan önce hem kendine hem de sevdiğin kişiye yeteri kadar zaman tanıdığına emin olmalısın. Yapıcı olmanda fayda var.

Para

Maddi konularda büyük kazançlar veya büyük kayıplarla sınanmayacaksın bugün. Her şeyi olurunda, tutumlu bir biçimde yaşamaya izin vermelisin. Masrafları dikkatli tutmak ve kazancına özen göstermek sana yetecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Yeni bir iş fırsatı karşına gelebilir. Eline daha fazla para geçmesini sağlayacak bir fırsata odaklanabilirsin. Bu fırsatı nasıl değerlendireceğin senin açından önemli olacak. Ancak bu tür kararlar alırken negatif düşünce sarmalına girmeden, olaylara yapıcı yaklaşarak odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek bugün öncelik vereceğin bir konu olabilir. Daha sağlıklı beslenmek açısından yeni kararlar alabilir, mutfağa daha sık girebilirsin. Kendin için daha iyi yemekler hazırlayarak vücudunun alması gereken besinleri tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman mümkün. Ancak bazı şeyleri sadece beklentilerine göre yaşamayı düşünmemelisin. İstek ve dilekler bir şey, gerçeklik başka bir şeydir. Aradaki dengeyi kurmak da bugün sana düşebilir.

Para

Maddi konularda daha önceden sana güzel getirisi olmasını beklediğin ancak işe yaramayan konuları değiştirmen gerekebilir. Maddi olaylarda yenilik yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan farklı düşünmen gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Resmi belgeler, halledilmesi gereken işler dikkatini dağıtabilir. Bugün bazı konulara daha fazla özen göstermen gerekebilir. Okuduklarına dikkat etmeli ve anlamadığın şeyler için kendine zaman vermelisin. Hata yapmaktan kaçınman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi gelebilir. Vücudunun her zamankinden daha fazla suya ihtiyacı olabilir. Bu konuda dikkatli davranman ve içtiğin suyun miktarını göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyler beklediğin gibi gelişmeyebilir. Ancak bu durumun ruh haline negatif yansımasına fırsat vermemelisin. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve ısrarcı olmamak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

Sürekli elinin altında olan ve her gün kullandığın aletlerin bozulmaması ve iyi bir işleyişe sahip olması için para harcaman gerekebilir bugün. Bu tür masraflardan kaçınmamalı ve bunu bir yatırım olarak görmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün işe daha fazla özen göstermen gerekebilir. Her zaman kolayca çözülen şeyler bugün senin daha fazla vaktini alabilir. Bu konuları planladığın ve esnek davrandığın sürece her şey yoluna girecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak için keyifli konulara odaklanmak seni daha iyi hissettirebilir. Çevrende sana iyi gelmeyen enerjileri kontrol altına almak için ilk önce kendi zihnini boşaltman gerekecek. Sakin kalmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin bozulduğunu düşünerek kendine işkence etmemelisin bugün. Bazı şeylerin zamanla daha iyi bir hale geleceğini unutmaman gerekecek. Herkesin her zaman daha iyiye odaklanma gibi bir lüksü olmayabilir. Sen kendini ifade ettiğin sürece bazı şeyler karşı tarafa kalabilir.

Para

Yemek yapmak, şiir ve para kazanmanın ortak yönleri vardır. Hepsinde kolları sıvayan ve zihnini çalıştıran insanlar olur. Senin de para kazanmak için hem yaratıcı olman hem de emeklerini artırman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ruhen ve bedenen bir dengede olmak isteyebilirsin. Bu dengeyi yakalamak için her zaman dikkatini verdiğin bazı şeylerden kendini geri çekmen gerekebilir. Bir şeyler için kendini öne atmamalı, bazı şeylerin sana kendiliğinden gelmesine fırsat tanımalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara karşı sabrının tükendiğini hissediyorsan kendini biraz geri çekmenin vakti gelmiş olabilir. Kafanı boşaltmak, dinlenmek ve kendine odaklanmakdaha iyi olabilir. Biraz geri durmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkiye daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişiyi anlamak ve onunla iletişimini artırmak için farklı adımlar izlemen gerekebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin bugün.

Para

Eğer maddi konularda içinde bulunduğun durum seni sıkıyorsa ve ilgini kaybediyorsan bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsin. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek ve işlerine odaklanmak için yeni ve yaratıcı fikirlere odaklanman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Enerjini emen ve seni yavaşlatan şeylere karşı savaş açabilirsin bugün. Sana yaramayan ve seni üzen şeylere bir sınır çekmek için iyi bir gün olabilir. Etrafındaki insanlarla bir uyum yakalamak adına daha fazla çaba gösterebilir ve sınırları kendin belirleyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik konularına özen gösterebilirsin. Yaşadığın alanları temizlemek, hayatına bir düzen getirmek senin için daha iyi olabilir. Enerjini hijyen konularına vermek kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir konuya vakit ayırabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi anlayacağınız ve güzel bir şekilde hareket edebileceğiniz bir gün olabilir. O yüzden birbirinize zaman ayırmak size daha iyi gelecek.

Para

Disiplin, özveri ve sorumluluk duyguları ağır basabilir. Maddi konularda planlama yapma aşamasına girebilirsin. Kendini bu konularda daha iyi hissetmek için iyi bir düzen kurman gerekebilir kendine.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için her zamankinden fazla çaba göstermen gerekebilir. Ancak bu durum sende negatif hislere yer açmamalı. Kendin için belirlediğin istekler adına daha esnek davranmak ve kendini bu konuya adapte etmek daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi değerlendirmek için biraz rahat davranman gerekebilir. Sadece rutinine sadık kalmak yerine daha keyifli etkinliklere vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler harcamak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişime özen gösterebilirsin. Aranızda daha derin bir bağ oluşması için çaba gösterebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda beklentilerini daha açık dile getirebileceksin bugün.

Para

Maddi konularda dikkatli hareket etmek sana daha çok şey kazandırabilir. Bir anlık dikkatsizlikle yaşananlara odaklanarak kendini üzmek yerine geleceğe odaklanıp "nasıl yapabilirim" diye düşünmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylere zaman ayırırken neye öncelik vermen gerektiğini karıştırabilirsin. Her şey senin için birbiri kadar önemli gelebilir. Ancak bir düzen oluşturmak adına dikkat etmen gerekecek. Hızlı adımlar atmak yerine planlamaya daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Ortamını güzelleştirmek zihnini boşaltmana vesile olabilir. Temizlik ve düzen konularına özen gösterebilirsin. Dekorasyon ve ışık konularına özen göstermek sende daha iyi bir enerji yaratabilir.

Aşk

Kafan karışabilir aşk konusunda. Bu karmaşayı çözmek için zamana ihtiyacın olabilir. Kendine zaman tanımak ve olan biteni dikkatli bir biçimde düşünmek sana daha iyi gelecek. Adım atmak için acele etmemelisin bugün.

Para

Zamanını ve paranı ileriye odaklayarak saklamalısın. Ufak tefek meselelerde kendini ve bütçeni yormak yerine büyük resme odaklanman gerekecek. Gereksiz masrafları kısman gerekebilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularına daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin bugün. Hayatında bazı şeylerin daha romantik bir temelde ilerlemesini isteyebilirsin. Bu konularda kendini güzel etkilere açman gerekebilir. Aşk konusunda daha fazla düşünebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin kalmak ve hislerine hakim olmak önemli olabilir. Gerginlik ve stresin seni agresifleştirmesine izin vermemelisin. Bazı düşünceleri ve negatif hisleri kontrol altına almak genel enerjine yansıyabilir.

Aşk

Aşk konularına farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Eğer hayatında birisi varsa onunla arandaki iletişimi daha farklı düşünebilirsin. İlişkiler konusunda bir şeyleri yeniden keşfedebilir ve bunları hayatına adapte etmek isteyebilirsin.

Para

İnsanlarla uyum yakalamak parasal açıdan sana daha iyi gelebilir. Gerek masraflarda gerekse kazanç konularında ortaklaşa hareket etmek ve herkesin sorumluluğunu yerine getirmesi içini daha rahat ettirecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

İletişim konularına özen göstermen gerekebilir. İnsanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. İnsanların seni olması gerektiği gibi algılaması için bu kanalları açık ve sakin tutmak sana düşebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekebilir. Gece uykularını düzene sokmak gün içerisindeki enerjini de iyi etkileyecek. Kendini daha enerjik görmek için erken uyumaya özen göstermen gerekebilir. Papatya çayı gibi şeyler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişki konularında bir şeyleri yavaştan alman gerekebilir. Hızlı hareket etmek, ısrarcı davranmak veya isteklerini yerine getirmek için kendini zorlamamalısın. Bazı şeylere zaman tanımak senin için daha iyi olabilir.

Para

Analitik düşünmenin sonucu daha sağlam adımlar atman olabilir. Parasal konularda gözlem yapmak ve hareketlerinde ölçülü olmak sana beklediğinden daha güzel sonuçlar getirebilir. Maddi açıdan daha dikkatli hareket edebilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Kariyerinde daha iyiye bir gidiş hedeflerken bugün kendini biraz yorgun hissedebilir ve hedeflerinden uzaklaşmış gibi görebilirsin. Bu negatif hissin kalıcı olmadığını bilmelisin. Kendine haksızlık yapmaman ve hemen sonuçlara atlamaman gereken bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendini daha iyi hissetmek için kendine zaman vermen gerekebilir. Biraz sakin bir gün geçirmek ve kişisel bakım konularına özen göstermek stres ve gerginliği üstünden atmana vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı ısrarcı olmamalısın bugün. Bazı şeyleri düzeltmek, yoluna koymak veya keyifli vakit geçirmek için doğru zaman olmayabilir. Hem kendine hem de sevdiğine zaman tanımak daha iyi olabilir.

Para

Enerjini sana yarayacak şeylere saklamalısın. Gereksiz gördüğün konulara fazla zaman ve enerji ayırmamalısın. Parasal gelişmeler sana beklediğin yerlerden gelmeye başlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel