2 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

İnsanlar sana ihtiyaç duyabilir. Ancak bir sınır çekmen gerekecek. Kendini gereksiz yere yormamalı ve biraz dikkatli davranmalısın. Kendine zaman ayırmak sana daha iyi olabilir. Bugün çok büyük yorgunluklara girmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yeteri kadar su tükettiğine emin olmalısın. Farkına varmadan su tüketimini azaltmış olabilirsin. Vücudunun ihtiyacı olan suyu içmeli ve kendine dikkat etmelisin. Böylece enerji seviyeni daha da artırabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim bazı gerginliklerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bir şeyleri açıkça dile getirmek ve çözüm aramak size iyi gelecek. Açıkça konuşmanız aranızdaki bu gerginlikleri çözmenizi hızlandırabilir.

Para

Maddi konularda bir şeyler ağır gelmeye başlayabilir. Ancak bu yorgunluğu aşmak için kendin için iyi kararlar alman gerekecek. Maddi olarak daha iyi kararlar alabilmek için fırsatları değerlendirmen ve hareket etmen gerekebilir. Şimdi vazgeçmenin zamanı değil!
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri fazla tüketmeye açık olabilirsin. O yüzden dikkatli davranman gerekecek. Hem sağlığın hem de zihnini çok fazla yormamak için dikkatli davranman gerekebilir. Kendine biraz zaman tanımalı ve bir şeylere çok abanmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Fazla işlenmiş ve şekerli gıda tüketmen olası. Sindirim sistemini yormamalı ve yediklerinde, içtiklerinde dikkatli olmalısın. Vücudunu gereksiz yere yormaman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk ve iletişim konularına daha fazla özen göstermen gereken bir gün olabilir. Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişimin iyi bir şekilde artması, aranızda oluşan bazı gerginlikleri çözmenizde de faydalı olabilir. Dikkatli olman gerekecek.

Para

Maddi konularda sıkıntıda hissedebilirsin. Ancak bugün seninle aynı durumda olan insanların da sesini duyabileceksin. Bu konuda yalnız olmadığını bilmek sende biraz daha iyi bir enerji yaratabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün algıların açık olacak. Yeni şeyler öğrenebilecek ve bu öğrendiklerinle yeni fikirler üretebileceksin. Hedefler koymak ve yeni kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Bugün yeni şeylere kendini açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize daha fazla özen gösterdiğin sürece yediklerini ona göre planlayabilirsin. Bugün hareketlerini artırmak ve daha aktif olmak, daha sonra istediğin şeyleri yemek için sana azim verebilir. Ama bir şeyleri dozunda bırakmayı unutmamalısın.

Aşk

Görmezden geldiğin negatiflikleri görmen gerekecek bugün. Bir şeyleri görmemek, arkaya atmak işe yaramayabilir. İlişki ve mutluluk için kendini açıkça ifade edebilmeli ve içini sıkan şeyleri konuşabilmelisin.

Para

Bugün maddi açıdan büyük adımlar atmadan önce iki kere düşünmelisin. Çünkü bir şeylere hislerinle odaklanman olası. Maddi konularda mantığına vakit ayırana kadar karar almaman ve elini cebine atmaman daha önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın bilgiler seni biraz yorabilir. Bir şeyleri iyice anlaman gerekecek. Etrafından duyduklarının gerçek olup olmadığını öğrenmek ve aldığın bu yeni bilgileri hazmetmek biraz zaman alabilir. O yüzden acele bir şekilde sonuca varmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermeli, bir şeyleri gözardı etmemelisin. Ağrı ve kasılmaları gözardı etmek daha sonra daha fazla başını ağrıtabilir. Vücuduna özen göstermeli ve bir şeylerin önlemini erkenden almalısın.

Aşk

Aşkta hızlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Hoşlandığın birisi varsa bir şeyleri ifade etmen onun kendi hislerini gözden geçirmesine vesile olabilir. Ancak hislerini hızlı açman, hemen hızlıca bir sonuç beklemen anlamına gelmiyor. Karşındakine zaman tanıman gerekebilir.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler bekliyorsan, eylemlerinde de hızlı olmalısın. Bir şeyleri sadece beklemek sana yaramayacak. İsteklerin için harekete geçmen gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Halletmen gereken belge işleri olabilir. Resmi konular ile alakalı daha fazla şey yapabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için dikkatini toplaman gerekecek. Bir şeyleri dikkatlice okumak ve anlamak sana bir avantaj sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihin oyunlarına daha fazla bakman gerekebilir. Bulmaca çözmen, kelime oyunları sana daha iyi gelebilir. Zihnini çalıştırman, olaylara bakış açını da değiştirmene vesile olacak. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün değişime inanman gerekecek. İnsan ilişkilerinin nasıl şekil aldığını görmen gerekebilir. Arkadaşlıkların flörte nasıl döndüğünü görebilirsin. Hiç beklemediğin birisiyle ilginç sohbetlere girebilirsin bugün.

Para

Az masrafla çok gelişme sağlamanın bir yolunu bulmalısın bugün. Bir bütçeyle hareket etmek ve o bütçenin dışına çıkmamak seni çok daha mutlu edebilir. Parasal açıdan neler yapabileceğini kendine göstermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bir süredir hayatındaki şeyleri bir yoluna koymaya, hayatına bir denge kazandırmaya çalışıyor olabilirsin. Bugün bu çaban devam edecek. Alacağın kararlar da atacağın adımlar da seni hedeflerine biraz daha yaklaştıracak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek sana daha iyi bir enerji verebilir. Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek sana yarayacak. Taze sebze ve meyveler tüketmek, öğün atlamamak ve su tüketmek enerjini yükseltecek bugün.

Aşk

Bir şeylerin sonlanması gerekebilir bugün. Bu konularla savaşmamalısın. Bitmesi gereken şeylerin bitmesi seni daha rahatlatabilir. Değişime kendini açmak, mutluluğu da yanında getirebilir.

Para

Ani değişimler yaşanabilir. Yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bu gelişmeler seni nasıl etkileyecek? Olaylara nasıl tepkiler vereceksin? Bir şeylere karşı tutumun çok önem kazanabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla baştan başlayabilirsin bir şeylere. Daha iyi ve yapıcı iletişimler kurman, güzel gelişmelere kapı açabilir. İş ve maddiyat ile alakalı yeni fırsatlar elde edebilir, güzel gelişmeler görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz, birbirini tamamlayan en önemli şeylerdir. İkisini birlikte düşünmek sana hiç beklemediğin bir enerji verebilir. Bugün bu konulara özen göstererek yeni planlar çıkarabilir ve sağlığına öncelik tanıyabilirsin.

Aşk

Geçmişten gelen bir etkiyi tamamen geçmişe gömebilirsin. Bu negatif etkiyi hayatından çıkarmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden bugün geçmişe dair şeyleri unutmak adına son bir kez onları gündeme getirebilirsin.

Para

Kendini iyi hissetmek için, bir şeyleri daha güzel görmek için büyük paralar harcamana gerek yok. Mutlu olmak için elini cebine atman gerekmez. Bugün para harcamadan mutlu olmanın yollarını aramalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Sahip olduğun değerlere özen göstermek ve elindeki ufak tefek görünen işlere odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Sıkı çalışma ve iyi bir disiplin ile kazanamayacağın şey olmayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar bir günde kendiliğinden oluşmaz. Hiç kimse sabah erkenden kalkıp kendine sağlıklı kahvaltılar hazırlamayı adet edinmez bir günde. Bu tür şeyler zaman ister ve bir şeyleri alışkanlık haline getirmek çaba gerektirir. Bu çabayı gösterebilecek misin? Esas soru bu olacak bugün.

Aşk

Kendini aşkın etkilerine kapatabilir ve hiçbir şey olmamış gibi yaşayabilirsin. Veya kendini aşka açabilir ve daha güzel mutluluklara merhaba diyebilirsin. İkisinin de kontrolünün sende olduğunu bilmeli ve kararlarını ona göre almalısın.

Para

Bugün ufak başarıları kutlamak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan yeni şeylere odaklanmadan önce sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmek seni daha iyi hissettirecek. Parasal anlamda ufak şeylere odaklanmalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iletişime özen göstermen gerekecek. Açık olmak, doğruları konuşmak sana çok şey katabilir. Kariyer ve maddi konularda ufak ancak istikrarlı gidişte ilişkilere özen göstererek daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanların sana eleştirileri ağrına çok gidiyor olabilir. Zihnini yeni şeylere açmadığını gösterir bu durum. Çevrendekilerle daha pozitif bir iletişim için kendini güzel etkilere açman ve stresi üstünden atman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha derin bir bağ kurabilirsin. Aranızda daha keyifli sohbetler dönebilir. Birbirinizi mutlu etmek adına daha fazla şey yapabilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisiniz.

Para

Bir şeye odaklanmışken başka şeyler gündeme gelebilir. Bir konu için para biriktirirken farklı şeylere para harcaman gerekebilir. Olaylara adapte olabilme kabiliyetin bu tür durumlarla nasıl başa çıkacağını etkileyecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların senden sakladıklarını öğrenmen gerekebilir. Bilerek veya bilmeyerek senden bir şeyler saklayanlar olabilir. Bunu açığa çıkarmak sana daha iyi gelecek. Yeni şeyler öğrenmek yolunu daha net görmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar sağlığına daha düşkün olabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için kendine özen göstermen gerekecek. Fiziksel ve zihinsel bütünlüğün için yeniliklere gidebilir, alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin.

Aşk

Hayatına yeni etkiler çekmek için geçmişi geçmişte bırakman gerekecek. Hep aynı şeylere odaklanarak yenilik bekleyemezsin. Bir şeylerin değişmesi için ilk olarak kendi beklentilerinin değişmesi gerekebilir.

Para

Kendini daha iyi hissetmek için paraya bel bağlamamalısın. Maddi konuda içinin rahat olması bir şeyler için yeterli olmayabilir. Bugün insan ilişkilerine öncelik vermek her şeyden önemli olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin birisinden alacağın bir telefon veya bir davet sana iyi gelebilir. İş ve maddiyat ile alakalı geleceği düşünerek hareket edebilirsin. Bu tür konularda elindekilere değil, insan ilişkilerinden kazanacaklara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için iyi bir şeyler yapmak istiyor olabilirsin. Ancak bir iş bölümü ve zamanlama yapmadan bir şeyleri istediğin gibi yola getiremeyeceksin. Kendini yormadan bir şeyleri gün içerisine bölmen gerekecek. Düzen ve planlama sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Seni güldüren insanlara daha samimi baktığın bir gerçek. Bugün seni güldürmek isteyenler olabilir. Yeni etkiler, daha önceden ilgini çekmeyen kişiler gündeme gelebilir. Hayatına neşe katmak aşka da yarayacak bugün.

Para

Eğer bir şeye paran yetmiyorsa o zaman iki kere düşünmen gerekebilir. Maddi anlamda bir şeylerin yoluna girmesi için kendine zaman tanıman gerekebilir. Acele masraflara girmek ileride seni pişman edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Yanlış anlaşılmaları gidermek, bir şeyler planlamak ve yoluna koymak sana daha iyi gelebilir. Bugün kolları sıvamalı ve bir şeyleri düzeltmelisin. Gereksiz yere sana yük olan şeylerden kurtulmak için bu iletişimleri kurman önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara destek olmak, onlara yardımcı olmak sana iyi gelebilir. Zihinsel olarak daha iyi bir noktaya gelebilmek için çevrendekilerin sağlığını ve iyiliğini düşünmelisin. Onlar için çabalara girmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konularına özen göstermek istiyorsan kafanı tamamen boşaltman gerekebilir. Bütün sorumluluklarını halletmek ve ardından kendini keyifli konulara açmak daha güzel sonuçlar görmeni sağlayacak. O yüzden önceliklerine özen göstermelisin.

Para

Maddi konularda değişimlere hazırlıklı olman gerekecek. Elde edeceklerin, elden çıkaracakların seni her zamankinden farklı düşünmeye itebilir. Olan bitene iyi bir öğrenme deneyimi olarak bakarak güzel şeyler kazanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel