2 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Mart 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye kendini açabilirsin. Farklı bir kültürü araştırmak, insanların nasıl yaşadığını görmek senin de kendi hayatını gözden geçirmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su içmen gereken bir gün olacak. Vücudunun suya ihtiyacı olabilir. Susuzluğun vücudunda kramplara veya ağrılara sebep olmaması için bugün su içmelisin.

Aşk

Niyetini belli etmek her zaman iyidir. Hoşlandığın kişiye karşı hislerini ifade etmek de öyle. Bugün iletişime özen göstermelisin.

Para

İşe dikkatini vermekte zorlanabilirsin. O yüzden çok büyük ve önemli meseleleri ertelemen gerekebilir. Biraz daha hafif bir iş günü sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün parasal mevzular söz konusu olduğunda içinden geldiği gibi davranman önemli olabilir. Çünkü bazı şeyleri daha dikkatlice sezebilirsin. İçine sinmeyen şeylere para ayırmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen önem kazanabilir. Yaz öncesi biraz fiziksel durumuna dikkat etmek isteyebilirsin. Kendine yeni bir diyet planı hazırlayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini dünyaya kapatmamalısın. Bugün kendini daha da açman gerekecek hatta. Aşk etkilerine kendini kapatmamak için biraz daha çaba göstermen gerekebilir.

Para

İş ve maddiyatta aklına yatmayanları kabul etmemelisin. Parasal gelişmeler söz konusuysa eğer biraz daha dikkatli davranman gerekecek. Kendi planlarını ve hesaplamalarını yapmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Sevdiğin birisi ile alacağın güzel bir haber senin de bütün modunu değiştirebilir. Keyifli ve güzel gelişmeler karşısında kutlama yapmak bile isteyebilirsin. Sevdiğin insanları mutlu görmek seni de mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermelisin bugün. Evine giren veya evinden çıkan eşyaların hijyenine özen göstermelisin. Mikrop ve virüslerin evine girmemesi için özenli olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye güzel bir sürpriz hazırlayabilirsin. Ona yapacağın bir jest seni de mutlu edecek. Bugün aşk ve sevgi konularında paylaşmak ve cömertlik önem kazanabilir.

Para

İşte daha güzel şeylere odaklanman olası. Sadece parasal gelişmeler için değil, daha rahat ve keyifli bir çalışma ortamı her şeyden önemli olabilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün bitmeyen veya yarım kalan işleri bitirmeye, yoluna koymaya dikkat etmelisin. Yeni bir işe odaklanmadan önce eskileri bir yoluna koyman gerekecek. Bu konularda önceliklere dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana kendini daha iyi hissettirmeye başlayabilir. Nefes egzersizleri ile ciğerlerini kuvvetlendirebilir, vücudunun daha fazla oksijen almasına vesile olabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimini artırmalısın. O kişi senden haber almak istiyor olabilir. İlgini ifade etmek ve hislerinden bahsetmek için iyi bir gün olacak.

Para

İş mevzularında yeni şeylere odaklanmak istesen de bundan önce eksik veya yarım kalan projelere odaklanman gerekebilir. İş konusunda biraz daha tutarlı olman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Sevdiğin arkadaşlarınla birlikte vakit geçirmek ve aranızdaki bağları kuvvetlendirmek iyi olabilir. Arkadaşlığa özen göstererek keyfini yerine getirebilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kırmızı et yerine balık tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Tercihlerinde daha özenli olabilirsin. Beyaz et tüketmek sağlığın açısından daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylerin gerçekliği ve derinliği önem kazanabilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize verdiğiniz gerçek değeri daha net görebilirsiniz. Bu duruma odaklanmak senin aşk konularını nasıl gördüğünü de etkileyecek.

Para

İş konularında ortaklaşa yapılabilecek projeler önem kazanabilir. Sorumluluk bölüştürmek ve herkesin bunun peşine düşmesi daha başarılı bir durum çıkarabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün güzel haberler alabilirsin. Hatta eline güzel bir para geçebilir. Maddi konularda keyifli ve sürpriz gelişmeler bütün modunu değiştirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şeker ve tuzu azaltmanın bedenin için önemli olacağı bir gün olacak. Yediklerine dikkat etmende fayda var. Paketli gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı beslenmek iyi olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile açık bir iletişim kurmanın senin için önemi fazla olacak. Aranızda bir netlik oluşması adına birbirinize karşı daha dürüst olmanız gerekebilir. Bu mevzuları ciddiye almalısınız.

Para

İş ve maddiyat konularında hep bildiğin ve beklediğin şeylere odaklanıyor olabilirsin. Ancak bugün seni şaşırtacak güzellikte değişimler yaşanabilir, kendini buna açman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün sevdiğin insanlarla keyifli vakitler geçirmek sana çok iyi gelecek. Aile üyelerinle güzel bir zaman geçirebilir, birbirinize ayırdığınız vakit sayesinde daha mutlu olabilirsiniz.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek için kendine bir hedef belirlemek ve bunun için özenli olmak sana iyi gelebilir. Gün içerisinde kendini çok daha iyi hissetmek için içtiğin suyun miktarını artırmalısın.

Aşk

Aşk konularında biraz melankolik olabilirsin. Geçmişte yaşananlar veya yaşadığın üzüntüler kafanı kurcalayabilir. Ancak hep negatif şeylere yüklenmemeyi öğrenmen gerekecek.

Para

Maddi kaygıları kenara bırakmak, daha rahat olmak sana iyi gelecek. Kendine yetebilmek ve sahip olduklarına şükretmek çok önemli olabilir. Bugün için rahat olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Aile üyelerinden bazıları sana kendi planlarını veya hedeflerini açabilir. Bu duruma ani duygusal tepkiler vermeden, işin olumlu yanını görmeye odaklanarak hareket etmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeşil çay içmek ve derin nefes egzersizleri yapmak sana iyi gelebilir bugün. Sakin kalmak, vücudunun sınırlarını bilmek ve biraz daha kendine özen göstermek önem kazanabilir.

Aşk

Aşkta daha güzel şeyler görmek için eski düşüncelerden kurtulmalı ve kendini yeni şeylere açmalısın. Bazı şeyleri düşünme tarzın eskimiş olabilir, değişime ilk olarak kendi düşüncelerinden başlayabilirsin.

Para

Maddi konularda harcamaları kısmak senin hayrına olabilir. Ne kadar para harcadığını hesaplayarak kendine bazı kısıtlamalar getirebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Kalbinin ısındığını hissedebilirsin. Daha keyifli bir gün ve güzel sohbetler romantizme daha sıcak bakmana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun sınırları olduğunu unutmaman gerekecek. Kendini çok fazla yormamaya özen göstermen gerekebilir. Vücudunu gün içerisinde yorarak enerji kaybı yaşamamaya özen göstermelisin.

Aşk

Eğer sevdiğin birisi varsa ve aranızda keyifli bir ilişki varsa bu durum bugün daha da artabilir. Birbirinizi iyi anlayıp dinleyeceğiniz, keyfinizi yerine getireceğiniz bir gün olacak.

Para

İşte eksikleri gidermeye odaklanabilirsin. Yeni bir projeye adım atmadan evvel bugün elindekileri bitirmek önem kazanabilir. İşte aceleci olmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün tanışabileceğin insanlar sana farklı konulara odaklanman adına güzel bir ilham verebilirler. Kendini geliştirmek adına daha güzel adımlar atabilirsin. İnsanlarla sohbetlerin önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli bir hayat tarzı zihnini ve bedenini yormadan daha iyi bir gün geçirmene vesile olabilir. Yediklerine özen göstermeli, egzersizden kaçmamalı ve vücudunu dinlendirmeyi de unutmamalısın.

Aşk

Aşka daha açık olacaksın bugün. Keyfini yerine getirecek sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Eğer hayatında birisi varsa birbirinizin ilgisini çekmeye odaklanabilirsiniz.

Para

Eğer halledilmesi gereken bir iş varsa bu konuda sana akıl veren birileri olabilir. Onları terslemeden önce ne demek istediklerini duyman gerekecek. Yeni şeyler öğrenebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün konuşacağın insanlar sana ilham olabilirler. Zihnini yeni şeylere açmaya, farklı konular öğrenmeye itebilirler seni. O yüzden iletişimi kuvvetli tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stres ve gerginlikleri bir kenara bırakmanın yolunu bulabilirsin. Daha keyifli ve sakin bir gün geçirmen olası. Zihnini ve bedenini dinlendirmek isteyebilirsin.

Aşk

Bugün yeni ve heyecanlı bir iletişim başlayabilir. Hayatına yeni bir insan girebilir. Bu kişiyi çok heyecan verici bulabilirsin. Aşka bakış açın değişebilir bugün.

Para

Yeni bir iş konusunda çevrenden destek görmen olası. Eğer bir iş arayışındaysan bu konuda destek yakınlarından gelebilir. O yüzden bu konularda konuşmaktan çekinmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün iç sesinin doğruları söylediğini keşfedebilirsin. Hayatında odaklandığın konularda içine sinmeyen mevzular varsa eğer patlak verebilirler. Ve sen de "ben demiştim" diyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol vitamin ve mineral alman gereken bir gün olabilir. Vitaminleri direkt olarak besinlerden almak ise sana çok yarayacak. Taze sebze tüketimini artırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha atak davranman gerekebilir. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek adına adım atman gerekecek. Bazı konularda senin cesur davranman gerekebilir.

Para

İş konusunda kendi önlemlerini almalı ve başkasına güvenerek hareket etmemelisin. Sahip olduğun maddi bağımsızlığı, ellerinle başkalarına vermemen gerekecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel