2 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Dürüst olmak bir şeydir patavatsızlık ise başka bir şey. Söylenmesi gereken şeyleri doğru zamanda sakince dile getirmek daha etkili olabilir. Dürüstlük adı altında kimsenin kalbini kırmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir bugün. Vücudunun enerjisini kontrol etmek ve stresin etkilerini azaltmak için su tüketimini artırman gerekebilir. Enerjini kontrol etmek ve kendini stres altında hissetmemek için dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda keyifli bir durum ile karşılaşabilirsin. Sevdiğin kişinin sana destek olduğunu görebilir ve işlerinde sana yardımcı olduğunu fark edebilirsin. Bu durum aranızda daha keyifli bir etki yaratabilir.

Para

Bugün işine odaklanmak ve halledilmesi gereken meseleleri ortadan kaldırmak daha iyi olabilir. Çevrendeki insanların fikirlerine ve planlarına göre hareket etmek yerine kendini kendi işine vermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birçok insanla vakit geçirme fırsatı bulabilirsin. Misafir ağırlayabilir veya sevdiğin dostlarına vakit ayırabilirsin. Bu kalabalığın seni çok fazla yormasına izin vermezsen çok keyifli ilişkiler kurabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Ancak bu enerjiyi iyi kontrol etmen gerekebilir. Sindirim sistemini yormamak bu kontrol için önemli olabilir. Hazmı kolay, seni yormayacak yemekler yemen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında değişik etkilere kendini açabilirsin. Hayatında kimse yoksa bile kendini bu konuda daha fazla şey yapmak isterken bulabilirsin. Etrafındaki etkilere daha fazla kendini açabilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanlara yardım etmek sana da iyi gelebilir. Parasal olarak sevdiğin insanlara desteğini göstermek, içinin daha rahat olmasına vesile olabilir. Bugün paylaşımcı olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün evde sakin vakitler geçirmek isterken halletmen gereken meselelere odaklanabilirsin. Birden fazla işi halletmen gerekebilir. Birçok insan ile konuşmak durumunda kalabilirsin. Bu yorgunluğun seni çok etkilemesine izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak adına daha fazla egzersize odaklanmak isteyebilirsin. Ancak vücudunun sınırlarını bilmen gerekecek. Kendini çok fazla yormamak her şeyden önemli olabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında dış etkilere güvenmek seni biraz yorabilir. Karşındaki insanın niyetinden emin olamayabilirsin. Bu konularda açıklık görebilmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Bugün cebinden para çıkmasına tedirgin olmamalısın. Keyifli ve rahat bir gün geçirmek daha önemli olabilir. O yüzden parasal konulara takılmak yerine daha rahat hareket ederek keyfine bakman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yalnız kalmak isteyebilir, kendi kendine vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak etrafında sürekli olarak senin ilgini çekmeye çalışanlar olabilir. Etrafında olan bitenle savaşmamak ve bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına dikkat etmen gerekebilir bugün. Kendini çok fazla yormamak, yeteri kadar dinlenmek ve bol bol su tüketmek bu ihtiyaçlardan olabilir bugün. Bu konulara dikkat etmek enerjinin yüksek kalmasını sağlayabilir.

Aşk

Aşk konularında karmaşık etkiler görmen olası. Eğer bir ilişkin varsa karşındaki insanın tepkileri ve hareketleri kafanı karıştırabilir. Ancak bir şeyleri oluruna bırakmak sana da ona da iyi gelecek bugün.

Para

Bugün kendini huzursuz hissedebilirsin. İş ve maddiyat ile alakalı kafanda bir sürü soru olabilir. Bütün bunları sakince ele alabilmek için biraz vakit ayırmalısın kendine. Çok yorucu kararlar almamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı şeylere daha fazla özen göstermen gerekebilir. Okuduğun belgelere, parasal durumlara ve ciddiyet isteyen konulara özen göstermelisin. Bir şeyleri dikkatlice okumak ve gözden geçirmek, bazı hataları daha kolay yakalamana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak sana daha iyi gelebilir. Meditasyon için kendine zaman ayırmak sana iyi gelirken bol bol su tüketmek de vücudunun dengesini bulmasını kolaylaştıracak. Bu iki konuya özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa onunla daha iyi bir gelişme yakalayabilirsin bugün. Karşı tarafın hislerini görmek ve onu daha iyi anlamak sana da iyi gelecek. Aranızda daha güzel bir uyum ve hissiyat yaratmak için bugünü iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda sadece kendine göre plan yapmaman gerekebilir. Etrafındakileri düşünerek hareket etmek ve onları bu sorumluluğa katmak senin için önemli olacak. Ne her şeyi tek başına yüklenmelisin ne de her şeyi bir başına bırakmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

İnsan ilişkilerinde ilginç gelişmeler görmen olası. Hiç beklemediğin bir anda başlayacak bir konuşma seni duygularını ve düşüncelerini daha açık ifade etmeye itebilir. Bu iletişim konularındaki gelişmeler içinin daha rahat olmasına vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için keyif aldığın konulara odaklanman gerekebilir. Daha önceden yaşanan konuların zihninde negatif bir yer kaplamaması ve sende strese yol açmaması için keyifli şeylere yönelmen gerekecek. Ayrıca kendini insanlara ifade etmen de stresi aşmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkiler görmen olası. Yeni insanlarla bir araya gelmek ve onların ilgisini üstünde toplamak sana çok daha iyi gelecek. Flört etmek ve ilgi toplamak için iyi bir gündesin.

Para

Maddi konularda adaptasyonunu kuvvetlendirmen gerekecek. Yeni konulara, yeni durumlara uyum sağlamak, parasal olarak daha iyi bir noktaya gelmene vesile olabilir. Maddi düşüncelerde esnek kalmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün aynaya baktığında çok hoşuna giden bir insan görebilirsin. Etrafa ve olaylara bakış açın daha yumuşayabilir. Kendine daha nazik davranabilirsin. Kendinle barışık olmak ve kendini sevmek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve kendin için doğru olanı yapmak senin için o kadar da zor olmayabilir. Önceliği sağlığa verdiğin sürece iyi kararlar alabilirsin. Hem zihinsel hem de bedensel sağlığın için mantıklı kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişimini artırabilir, aşk konularında kendini daha iyi hissedebilirsin. Kendini ifade etmen ve karşı taraf ile iletişimini artırman aşk ve ilişkiler konularında beklentilerini şekillendirmene vesile olabilir bugün.

Para

Maddi konularda algıları açık tutman gereken bir gün. Nereden nasıl bir durum geleceğini kestirmek zorlaşabilir. Parasal olarak daha iyi bir noktaya gelmek için çevrene daha dikkatli bakman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası bugün. Parasal olarak seni daha da mutlu edecek bir durum ile karşılaşman olası. Kendini daha iyi hissedeceğin ve etrafında olan bitene yapıcı yaklaşacağın bir gün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

En iyi egzersiz, keyif aldığın egzersizdir. Bugün bu konulara özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissedeceğin, keyif alacağın bir egzersiz çeşidi bulmak sana daha iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşkta sürprizlere kendini açman gerekebilir. Hiç beklemediğin bir anda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda beklentisiz bir şekilde güne başlamak, evrenin karşına bir aşk getirmeyeceğini göstermiyor.

Para

Para kazanmak sağ duyu ve tutkunun ortak ürünüdür. Hem dikkatli davranışlar hem de bir işe gösterdiğin emekler bütünü eline daha fazla para geçmesini sağlayabilir bugün. Parasal olarak kendini daha iyiye hazırlamak için bu iki konuya özen göstermen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Ortaya koyduğun emeklerin değerinin bilinmesini isteyeceğin bir gün olacak. Boşuna çaba göstermediğini anlamak isteyeceksin. Bu konularda yeni adımlar atmak ve çevrendeki insanlarla iletişimi artırmak senin için daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Bu güzel enerjiyi egzersiz konularına odaklamak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı adımlar atmak ve kendini daha iyi hissetmek için egzersize öncelik vereceksin bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha iyi bir etkiye kendini açabilirsin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki anlayış artabilir. Birbirinizi daha dikkatli bir gözle görmek, aranızda yaşanmış olan negatiflikleri çözmenize vesile olacak.

Para

Maddi konuların kafanı çok fazla kurcalamasına izin vermemelisin. Kendinden emin hareketler sana daha iyi gelebilir. Parasal konulara fazla odaklanmamak ve farklı konuları gündemine almak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların hislerini daha iyi anlayabileceksin. Çevrendekilerle empati yapabilecek ve olaylara onların bakış açısından bakabileceksin. Algılarının artışı senin de olaylara daha farklı bakmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak ve kaslarını kuvvetlendirmek için bu durumlara dikkat etmen gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında bazı durumlar beklediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu beklenmedik durumlara adapte olman seni daha iyi hissettirecek. Aşk hakkında kendi beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Tutumlu olmak sana daha iyi gelebilir bugün. Maddi konularda içinin daha rahat etmesi için elindeki paranın kıymetini bilmen gerekecek. Gereksiz masraflardan uzak durmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kafanı toparlamak senin için kolay olmayabilir. Birden fazla şeye dikkat etmen gerekebilir. Bu durumun seni çok fazla yormaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Zihnini bulandıran konularda kararlar almayı ertelemen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmek isteyeceğin bir gün. Hem fit olmak hem de sağlığını koruyarak enerjini artırmak önceliğin olacak. Daha keyifli bir enerji için harekete geçmen gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında farklı olan şeylere ilgin artabilir. Daha yeni, daha farklı etkiler sana daha iyi gelebilir. Her zamanki hatalara düşmemek ve her zamanki mutsuzluğa yenilmemek için dikkatli davranman gerekecek.

Para

Maddi konularda yaşananları daha dikkatli algılayabilirsin. Kendi kazanç ve masraf dengeni kurmak sana iyi gelebilir. Paranın hesabını bilmek, çevrendeki insanlara yardımcı olmana da vesile olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine güvenin yüksek olacak. Seninle konuşan insanları kendine hayran bırakacaksın. Bu güzel enerjiyi pozitif olaylara odaklamak ve senin için faydalı olacak şeylere vakit ayırmak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol oksijen tüketmen gereken bir gün. Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir. Ciğerlerini kuvvetlendirmek ve daha sağlıklı hareket etmek için temiz hava solumalısın.

Aşk

Bugün aşk seni beklenmedik ortamlarda bulabilir. Kendi işine odaklanmış, hayatına bakarken bir anda karşına farklı bir durum çıkabilir. Her zamanki ortamlarda farklı bir etki görmen ilgini canlandıracak bugün.

Para

Bugün para biriktirme ve masraf kısma konularına özen gösterebilirsin. Dikkatli olmak sana daha fazla şey kazandırabilir. Sadece kazancına değil, harcamalarına da odaklanmalısın. Denge sana çok daha iyi gelecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel