2 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bir süredir tam anlamlandıramadığın konuları daha iyi öğrenebilirsin. Bazı konuları iki kere teyit ederek nerede durduğunu netleştirmen olası. Kafana yatmayan meseleleri çözebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında pozitif olmak sana fayda sağlayabilir. Kendini daha iyi bir enerjiye alıştırmak için egzersizler yapabilirsin. Kendi hayatını planladığını unutmamalı ve kendin için doğru kararlar almalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha pozitif konularda konuşabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa çok daha eğleneceğin bir sohbete dahil olacağın bir flört durumu yaşanabilir. Aşkta güzel etkilere kendini açacaksın.

Para

Maddi konularda gereksiz masrafları kısmak daha önemli olabilir. Fark etmeden astarı yüzünden pahalıya gelen şeylere para ayırıyor olabilirsin. Bunları kısmak ve kendine dikkat etmek için iyi bir gün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni bir konu öğrenmek, yeni bir dil öğrenmeye çalışmak… Zihnini farklı konulara açmak sana daha iyi gelebilir bugün. Algıların her zamankinden daha açık olabilir, bunu değerlendirmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjik tarafından kalkabilirsin. Daha fazla egzersiz yapabilir, bir yürüyüşe çıkabilirsin. Vücudunu daha güzel bir enerjiye alıştırmak için iyi bir gün olacak. O yüzden bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bunları değiştirmenin senin elinde olduğunu hatırlaman gerekecek. Seni mutlu etmeyen kişiye kapıyı göstermek sana ait bir davranış olacak. Bunu gözden geçirmelisin.

Para

Maddi kaygılarla yola çıkmak yerine sahip olduklarınla mutlu olmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar ile maddiyata odaklanmak için elindekilere odaklanmalısın, hayallere değil.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Enerjinin artacağı ve daha pozitif olacağın bir gün olabilir. Daha önceden yolunda gitmeyen şeylerin kendiliğinden yoluna girdiğini görebilirsin. İletişim konularında daha pozitif etkilerle karşılaşman olası. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sürekli olarak senden bir şeyler bekleyen insanlarla arana mesafeler koymak sana daha iyi gelebilir. Duygusal gerginliklerin vücudunda fiziksel etkiler bırakmaması için stres yönetimine dikkat etmen gerekecek. Bugün bu konulara yönelebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı abartılı hareketlerden kaçınmalısınız. Ona, onu ne kadar sevdiğini göstermek için abartılı hareketlerle gitmemelisin. Biraz sakin olmak ve işi abartmamak size daha iyi gelecek.

Para

Maddiyat söz konusu olduğunda kendinden büyük beklentilere girmek normaldir ancak bu sebeple kendine işkence etmek… İşte anormal olan budur. Sahip olduklarınla mutlu olmadan daha fazlasına odaklanmamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Değişim rüzgarlarını etrafında hissediyor olabilirsin. Bu değişimin senin hayatını nasıl etkileyeceğine ise sen karar vereceksin. Hayatında sana faydası olmayan şeylerden kurtulmaya çalışmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine ekstra özen göstermenin güzel faydasını görebilirsin. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Şeker tüketimini azaltmayı deneyebilirsin bugün.

Aşk

Flörtleşmeler kalbini daha da ısıtabilir. Aşk konusunda büyük etkiler görmesen de bazı sohbetler sana daha iyi gelecek. Aşk konularında büyük beklentilerle değil de ufak sohbetlerle hareket etmek senin için daha iyi olabilir.

Para

İş ve maddiyat konusunda kendini kime kanıtlamaya çalıştığını hatırlaman gerekecek. Gereksiz sorumluluklarla kendini yormak yerine sahip olduğun meselelere vakit ayırmak ve elindeki işleri bitirmek sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına özen göstereceğin bir gün olabilir. Kimle ne kadar anlaştığın, kimle anlaşamadığın kafana takılabilir. İnsanlarla iletişiminde yolunda gitmeyen meseleleri çözmek istemek daha farklı gelişmeler görmene vesile olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konularına özen göstermen sana daha iyi gelebilir. Virüsten korunmak ve mikroplardan arınmak için biraz temizliğe özen gösterebilirsin. Özellikle eve giren eşya ve yiyeceklere karşı önlem alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen mevzuları dile getirmekten çekinmemelisin. Sağlıklı bir iletişim için kendini geri çekmemen gerekecek. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dile getirmen önemli bir durum oluşturabilir.

Para

Maddiyat konularını kendi haline bırakmak bugün sana daha iyi gelebilir. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklemeli ve fazla zorlamamalısın. Odak noktanda farklı konular olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İletişim konularına ekstra özen göstereceğin bir gün olabilir. Daha mantıklı kararlar almadan önce çevrendeki insanların fikirlerini alabilirsin. Sağlıklı iletişimler, daha önceden fark etmediğin detayları tek tek görmene vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için hayatında neleri değiştirmen gerekeceğine odaklanabilirsin. Stres kaynaklarından uzaklaşmak ve kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Hoşlanacağın yeni bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında farklı etkilere kendini açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir bugün.

Para

İş ilişkilerini kuvvetlendirmen gereken bir gün olabilir. Olaya sadece para olarak bakmamalı, iş konularında daha yapıcı davranarak insanlarla daha iyi anlaşmaya odaklanmalısın. Bu durum sana daha fazla şey katabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında nelere öncelik vereceğine tekrar tekrar odaklanacağın bir gün olabilir. Ancak bu ruh halinin seni negatif düşünmeye itmemesine senin dikkat etmen gerekecek. Bir şeylerin daha iyiye gideceğine inanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak hareketlerde bulunmak sana daha iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek vücudunun her yerine daha iyi kan gitmesine vesile olacak. Bu dolaşımı artırarak vücudunun oksijen seviyesini artırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortamda baş başa kalmak sana bir hayal gibi gelse de bugün bunun için hazırlıklara girişebilirsin. Bazı hazırlıkları senin yapman ve tekliflerle senin gitmen karşı tarafı mutlu edebilir.

Para

Sorumluluk almak ve işlerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sadece daha fazla para kazanmak için elindeki işleri bitirmek için de dikkatini işe vermen gerekecek. Sahip olduğun sorumluluklara odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İş ve sorumluluklara çok fazla odaklanarak hayatında gerçekten neyin önemli olduğunu unutmamalısın. Kendini mutlu edecek şeylere odaklanmaktan çekinmemeli ve kendine özen göstermelisin. Hayat sadece işten ibaret değildir, bunu hatırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutmak, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek önemli olabilir. Bu arada bol bol vitamin almayı da unutmamalısın tabii. Vücudunu içten kuvvetlendirmeye ve ısıtmaya çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimi sakin tutmak ve uzlaşmacı olmak sana daha iyi gelecek. Daha sakin bir ortamda güzel konuşmalar, aranızdaki aşkı artırabilir.

Para

Parasal kaygılarla yola çıkmak yerine elindekilerle yetinerek, sahip olduklarına şükretmek daha iyi olabilir. Maddi kaygılarla daha fazlasına odaklanmamalı, sahip olduklarınla mutlu olmalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İş ve maddiyata odaklanarak hayatının gerçekten önem ve özen isteyen kısımlarını boşlamamalısın. Hayatında dikkat etmen gereken konulara odaklanmak için önem derecesini kendinin belirlediğini unutmamalısın. Bugün biraz düşünmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için tercihlerinde daha dikkatli olabilirsin. Neler tükettiğine özen göstermek sana çok iyi gelecek. Sağlıklı sebze ve meyve tüketmek enerjini daha da artırabilir.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri dile getirmek isteyeceksin. Ancak bazı konularda neler dediğine dikkat etmek yine sana düşecek. Uzlaşmacı olmak ve bütün gemileri bir anda yakmamak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan seni zorlayan masrafları azaltmak adına bazı girişimlerin olabilir. Kendini biraz daha güvene almak ve maddi olarak daha az yorulmak için iş ve sorumluluk bölümü yapmayı tercih edebilirsin. Her şeyi tek başına üstlenmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Güzel bir yemek hazırlamak, kendine özenmek, evine özenmek sana daha iyi gelebilir. Hane içerisinde mutluluk ve huzur sağlamak için nelere odaklanabileceğine dikkat edebilirsin. Kendin için güzel hazırlıklar yapabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjik bir günü boş geçmemelisin. Tembellik etmemeli ve biraz egzersize vakit ayırmalısın. Daha sağlıklı hareketler için ev içerisinde bir düzen oluşturmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir türlü anlaşamadığın bir konuyu masaya yatırmanız gerekebilir. Aranızda sıkıntı yaratan ve kalbinizi kıran konularda daha pozitif düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu enerjiyi boş geçmeden sıkıntıları ele alabilirsiniz.

Para

Büyük masraflar veya büyük kazançlara odaklanmak yerine sahip olduklarına şükredebilirsin bugün. Kendine yetmeyi öğrenmek sende bambaşka kapılar açabilir. Bugün sahip olduklarınla sevineceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kimle neler paylaştığına dikkat etmeli ve dedikoduya girmemelisin. Sevdiğin kişilerin kalbini kırabilecek konuşmalardan uzak durmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini artırmak için daha fazla su tüketmen gerekebilir. Şekerli gıdalardan uzak durmak ve suya yönelmek sana daha iyi gelecek. Enerjiyi şekerden değil, vücuduna iyi gelecek sudan almalısın.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmek kalbini kırabilir. Bu yüzden karşı taraf ile orantı sağlamayı bilmelisin. Senin daha fazla sevmen ve daha fazla istemen bir şeyleri daha iyi bir hale getirmeyebilir.

Para

Büyük paralar harcamadan da mutlu olmanın yollarını arayabilirsin. Daha mantıklı kararlar almak ve tasarrufa yönelmek seni mutsuz etmeyecek. Bazı şeyleri düzenlemek içini rahatlatabilir bile.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında nelere özen gösterdiğine karar verenin kendin olduğunu hatırlaman gerekecek. Neye öncelik verdiğin önemli olabilir. Daha mantıklı kararlar almak için bir hesap çıkarabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam düzenlemek ve kafanı boşaltmak için keyifli aktivitelere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Zihinsel yorgunluğunu atmak için kendinle baş başa kalman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda yeni flörtleşmeler, yeni insanlar gündeme gelebilir. Bu kişileri tanımak için biraz zamana ihtiyacın olacak. Aşk konusunda daha pozitif etkileri hayatına çekebilirsin.

Para

Maddi açıdan kendini kanıtlamak için iyi bir gün. Sadece kazancınla değil, yapacağın masraflarla da kendini mutlu edebilirsin. Daha keyifli şeylere yönelmek kalbini daha da ısıtabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel