2 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Kasım 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Yeni arkadaşlar edinebileceğin bir gündesin. Farklı konulara odaklanmak ve yeni yüzlerle bir araya gelmek bazı olaylara bakış açını da etkileyecek. Yeni kararlar almak için bir ilham bulabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hayatında değiştirmek istediğin konular varsa bunları sağlık çerçevesinden düşünmen gerekecek. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak için hayatında olan biteni gözden geçirebileceğin bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı aktiviteler planlayabilirsiniz bugün. Her zamankinden farklı bir ortamda bulunmak, keyfinizi artırabilir. Daha farklı konulara odaklanarak ilginizi artırabilirsiniz.

Para

Maddi konularda düşünmeden hareket etmemelisin bugün. Gereksiz risklere girmek ve paranın kaderiyle oynamak yerine dikkatle düşünmek sana daha iyi etkiler getirecek. Kafana göre hareket etmemeli ve dikkatle bakmalısın olaylara.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün algıların açık olabilir. Etrafında olan biteni daha dikkatli görebilirsin. Yaşanan durumları önceden fark ederek önlem alman kolaylaşabilir. İç sesine güvenmeli ve adımlarını ona göre atmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermen gereken bir gün. Özellikle besinler konusunda kendini daha iyi hissetmene vesile olacak gıdalara dikkat etmen gerekebilir. Kendin için yemekler yapmak daha iyi bir seçenek olacak bugün.

Aşk

Yeni bir insan ile keyifli sohbetlere girebilirsin bugün. Aşk konularında seni çok mutlu edecek güzel bir gelişme ile karşılaşman mümkün. Yeni bir flört ve muhabbet durumuna kendini hazırlaman gerekebilir.

Para

İnsanlarla ortak işler yapıyorsan dikkatli olmalısın bugün. Aranızda geçen iletişime dikkat etmeli ve her detayı gözden geçirmelisin. Ortak alınan sorumluluklarda her tarafın eşit derecede emek verdiğinden emin olman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnin çok açık olacak. Algıların ile kimsenin fark etmediği şeyleri görebileceksin. Kendine daha iyi gelecek şeylerde karar alman da kolaylaşabilir. Bu konularda biraz zaman ve düşünmek için fırsat yaratman sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve meditasyon sana daha iyi gelebilir. Hem zihinsel hem de bedensel bir denge yakalamak için yoga gibi egzersizlere odaklanmalısın. Hem kaslarını çalıştırmalı hem de zihnini boşaltabilmelisin bugün.

Aşk

Yeni insanlarla bir araya gelebilirsin bugün. Farklı yüzlerle görüşmen ve yeni arkadaşlar edinmen aşk konularındaki fikirlerini de etkileyebilir. Bugün aşka daha farklı bakabilirsin.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmene ramak kaldı. O yüzden kendini salmamalısın bugün. Dikkatle emek vermeli ve parasal konuları kontrol altında tutmalısın. Maddi konularda güzel gelişmeler sen iş üstündeyken gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Yeni projelere başlamak için güzel bir gün. Farklı konulara odaklanmak ve ufak adımlar atmak seni mutlu edecek. Hayatında değiştirmek istediğin şeyler için daha somut hareketlerde bulunabileceksin. Ancak yine de aceleci olmamakta fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Değiştirmek istediğin bir egzersiz programı varsa bugün bunu değiştirmek için iyi bir gün. Veya yeme programında beğenmediğin bir durum varsa bugün bu durumu düzeltebilirsin. Sağlığına özen göstererek yeni kararlar alabileceğin bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sözlerini dinlemek sana daha iyi gelebilir. Onun anlatmak istediği şeylere odaklanmak ve ona destek olmak aranızda daha güzel bir uyumun oluşmasına ve birbirinize daha dikkatli bakmanıza fırsat tanıyacak bugün.

Para

Bugün aceleci olmamalısın. Maddi konularda acele kararlar almak ve kafana göre hareket etmek seni bazı masraflara sokabilir. Parasal konularda dikkatli davranmalı ve biraz ertelemeyi öğrenmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün telefonun çok sık çalabilir. Daha fazla insan ile muhatap olabilir ve farklı muhabbetlere girebilirsin. Bu muhabbetlerin dikkatini dağıtmamasına özen göstermeli ve işlerine odaklanmayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilimlerle başa çıkabilmen için daha paylaşımcı olman gerekebilir. Sevdiğin ve fikrine değer verdiğin insanlarla daha fazla konuşmak kendini daha iyi hissetmeni ve stresten kurtulmanı sağlayabilir.

Aşk

Sosyal ortamlarını geliştirmek ve daha farklı insanlarla muhatap olmak aşk konularında da sana güzel etkiler getirecek. Hem olaylara bakışını değiştirecek yeni insanlarla tanışabilecek hem de kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak kişileri görebileceksin.

Para

Bugün detaylara özen göstermen gerekecek. Yapacağın her harcamada dikkatli olmalı ve geleceği düşünerek hareket etmelisin. Bir şey almak istiyorsan etiketine özellikle dikkat etmende fayda var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sayısında bir artış olabilir. Daha fazla insan ile muhatap olmak zorunda kalabilirsin. Bu durum seni yorsa da kendin için güzel fırsatlar ve ilginç detaylar yakalamak için şansın da artacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluklarla yeni kararlar vermek zor olabilir. Bugün kendini dinlendirmek için fırsat kollaman gerekecek. Kendini daha fazla yormamak için aldığın kararları sağlığını düşünerek alman gerekebilir.

Aşk

Yeni ortamlara girmek ve daha fazla insan ile görüşmek için güzel bir etki olacak. Bu güzel etkiyi değerlendirmek ve sevdiğin insanla daha keyifli şeylere yönelmek seni mutlu edebilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisiyle tanışabilirsin.

Para

Büyük şeylere odaklanırken ufak detayları görmezden gelebiliyorsun. Ancak bu ufak detaylar büyük farklar yaratabilir bugün. Maddi konularda her detayı gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisin. Böylece kendini güvenceye alabileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmeye daha açık olabilirsin. Çevrende olan biteni dikkatle gözlemleyebilecek ve algılarını açık tutacaksın. Etrafındaki insanlardan birçok şey öğrenebilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini daha enerjik hissedebilirsin. Bu enerjiyi sağlıklı tercihler yapmak için kullanman gerekebilir. Daha fazla egzersiz ve yediklerine dikkat etmek sana iyi gelebilir. Bugün sağlıklı tercihlere özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı ortamlarda bulunabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Birlikte yeni bir konuya özen gösterebilir ve ortak bir ilgi alanı oluşturabilirsiniz. Bugün birlikte daha fazla vakit geçirmeniz gerekebilir.

Para

Maddi birikimlerine özen göstermen gereken bir gün. Daha fazla para biriktirebilmek için elini taşın altına koyman gerekecek. Bazı masrafları kısmak ve geleceği düşünerek hareket etmek sana iyi gelecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kafanı toparlamak için keyif aldığın konulara odaklanmak isteyebilirsin. Kendine odaklanmak ve kafanı toparlamak gün içerisinde yaşadığın meşguliyeti ve gerginliği atmanda faydalı olacak. Toprakla daha içli dışlı olmak sana yarayabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada bulunmak ve daha fazla hareket etmek sana daha iyi gelecek bugün. Kendini daha iyi hissetmek için derin nefes egzersizleri yapabileceğin ve kaslarını çalıştırabileceğin bir ortamda bulunmalısın.

Aşk

Yeni bir aşka adım atmadan önce kendi iç sesini dinlemen gerekebilir. Daha rahat ve keyifli bir ruh haliyle bazı konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek. O yüzden bugün aşk konularında düşünmek için vakit ayırabilirsin.

Para

Maddi konularda geleceğinde görmek istediğin hedeflere odaklanmadan önce kendi içinde neler istediğine dair dürüst olman gerekecek. Bu hedefleri koyarken hayallerine ve kendine güvenmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Sosyal ortamlara girmek yeni insanlarla muhatap olmana vesile olabilir. Yeni arkadaşlıklar, farklı bakış açıları ve güzel hisler seni saracak. Bugün insanlarla daha iyi anlaşabileceğin bir gün olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri kendini daha iyi hissetmene ve enerjini toplamana vesile olacak. Daha enerjik hissetmek için sadece dinlenmek yeterli olmayabilir. Bugün daha fazla hareket ederek de bu enerjiyi sağlayabileceksin.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin bugün. Eğer bir süredir hayatında kimse yoksa, bugün yeni bir insandan etkilenmen olası. Güzel ve yeni etkilere kendini daha fazla açacağın bir gündesin, o yüzden bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Para

Başkasının bir sıkıntısına yetişmen gerekebilir bugün. Maddi konularda sadece kendine değil, sevdiklerine de odaklanacak ve onlara destek olmak isteyeceksin. Algılarını açık tutmalı ve tehlikeyi fark etmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Maddi olaylara özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu durum hayatının diğer konularına özen göstermenin önüne geçebilir. Ancak etrafındaki insanların kalbini kırmadan kendi işlerine odaklanmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem almalısın. Kas ağrıları, baş ağrıları gibi mevzular dikkatini dağıtabilir. Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir ortama girmek isteyebilirsin. Ancak bunun için zaman ayırmak seni biraz yoracak. İkinizi de mutlu edecek bir orta yol bulmak sana düşebilir bugün. Hem işi hem aşkı bir düzene sokmalısın.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler kapıda. Aynı zamanda kişisel konularına odaklanman da gerekebilir. O yüzden iyi bir denge yakalamak bugün senin için önemli olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Yeni bir şeyler öğrenmek istersen çok kolay kapabileceksin bazı şeyleri. O yüzden bu güzel enerjiyi farklı şeylere odaklanmak ve yeni konular öğrenmek için kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olmak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Bugün egzersize özen göstermen daha sağlıklı olmana vesile olacak. Eğer bir süredir hareket etmiyorsan bugün bu durumu değiştirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntıları o daha sana söylemeden anlayabilirsin bugün. Daha anlayışlı olabilir ve ilişkinize bunu yansıtabilirsin. Ancak sevdiğin kişinin bazı şeyleri tek başına halletmesine vakit tanıman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularla çok fazla vakit geçirmene gerek kalmayabilir. Kafanı toparlamak ve daha güzel konulara odaklanmak parasal konularda da sana iyi enerjiler getirecek. O yüzden farklı şeylere bakmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Farklı projelere odaklanmak ve başarı söz konusu olduğunda daha dikkatli davranmak bugün önceliğin olabilir. Herkesin dinlenmeye çekildiği anda sen işe yeni başlıyor olabilirsin. Dikkatini dağıtacak şeylerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluklara karşı önlemini almalı ve derin nefes egzersizlerine odaklanmalısın bugün. Kendine vakit ayırmak ve senin için önem taşıyan konulara odaklanmak gün sonunda seni yorabilir. Bu dengeyi sağlamak sana düşecek.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak daha önemli olabilir senin için. Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek yerine kendi işlerine odaklanmak sana daha iyi gelecek. Enerjini toplamak ve işlerini yoluna koymak bugün aşk mevzularının önüne geçebilir.

Para

Bugün sorumluluklarını yerine getirmeli ve iş ile parasal konulara odaklanmalısın. Daha sonra bu sorumlulukların birikip daha da canını sıkmaması için bugünden adım atman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel