2 Haziran 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Haziran 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Kendine koyacağın hedefler, alacağın kararlar daha baskın olabilir. İdealist davranabilirsin bugün. Bazı konularda geri durmaman ve kararlarından dönmemen takdir toplayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir bünye için gerekeni yapmaya hazırsın. Ancak bunun için birisinin sana bir liste vermesini beklememelisin. Kendi araştırmalarını kendin yapmalı ve gerektiğinde doktorlara danışmalısın bugün.

Aşk

Daha önceden yaşananlara takılı kalmak sana iyi gelmeyebilir. Aşk konularını geçmişin etkilerine göre kafanda kurmamalısın. Bu tür konularda kendini güzel etkilere açmak daha iyi olabilir.

Para

Neyi ne kadar harcayacağını düşünmek ve ilerisi için planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan daha iyi bir noktaya gelmek için harcamaları planlaman ve kendine bir bütçe oluşturman gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Başkalarının hislerine kendini açabilirsin. Bol bol empati yapabilir, çevrendeki insanların sıkıntılarını çözmek için adım atabilirsin. Sadece kendin için değil, sevdiğin insanlar için de düşünceli hareketler sergileyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, esneme hareketlerine odaklanmak duygusal yükleri üstünden atmanı kolaylaştırabilir. Bugün insanlarla iletişimin artacak ancak onlardan gelen negatif etkileri atmak için kendine zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye ilginin arttığını fark edebilirsin. Bu kişinin senin hakkında neler düşündüğünü görmek isteyeceksin. Bu kişiyle aranızdaki iletişimi artırmak için ilk adımı sen atabilirsin.

Para

Bugün parayı bir kenarda biriktirme zamanı. Gereksiz masraflarla kendi canını sıkmamalısın. Parayı biriktirmek ve geleceğe yatırım yapmak sana daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Kendini daha iyi anlamak ve hayatına daha farklı bir renk katmak için çevrenden ilham alabilirsin. Bir kitap okumak, güzel bir film izlemek sana daha güzel etkiler verebilir. Bugün algılarını bu tür şeylere odaklamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yerinde olacak. Bu enerjiyi iyi egzersizlere odaklayabilirsin. Ev içinde neler yapabileceğini görmek ve kendine bir alan yaratmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

Her şey planladığın gibi gitmeyebilir bugün. Bu durum ile barışabilmelisin. Sevdiğin kişiyle bir şeylerin yolunda gitmesi için kendini yormak içten içe seni mutsuz ediyor olabilir. Bugünü kendine ayırmak daha iyi olacak.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri neden elde etmek için bu kadar uğraştığını düşünebilirsin. Parasal açıdan kendini kuvvetli bir noktaya getirmek için ilham aldığın konular önceliğin olabilir. Hem kendine hem de ailene özen göstermek adına daha sağlam adımlar atabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Hem kendine, hem sevdiklerine hem de içinde bulunduğun topluma yarayacak adımlar atmak özen ister. Sadece kendini değil de sevdiğin ve değer verdiğin insanları düşündüğün zaman bir şeylere daha fazla dikkat gösterebilirsin. Bugün bu tür eylemler daha fazla gündeminde olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri zamanla çözebileceğini görmen gerekecek. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışmak yerine zamana bölebilirsin. Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için de ufak ufak adımlar atmaya başlayabilir, değişimi hemen bugün görmek yerine kendini kasmadan geleceğe odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı anlatamadığın ve içine attığın bir şeyler olabilir. Bugün bu konuları gündeme getirmen gerekecek. Bazı konularda açık olmak ve olanları dile getirmek için çaba göstermek, ilişkiniz adına daha iyi olabilir.

Para

Maddi olarak gereksiz masraflara girerek kısa süreli keyfi durumlara girmekten kaçınmalısın. Geleceğe dönük yatırımlarda bulunmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan ileriyi düşünmen gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

İnsanlara destek olmak, onlara yardım etmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiklerinin sıkıntılarını çözmek, onlarla daha iyi iletişimler kurmanı kolaylaştırabilir bugün. Sosyal konulara odaklanman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini kuvvetli hissedeceksin. Bu kuvveti, egzersizlere ve düzenli hareketlere odaklayabilirsin. Ev içerisinde yapabileceğin engzersizleri öğrenmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye ufak bir adım atmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konularda senin bir adım atıyor olman, bu konuların daha kıymetli olmasını sağlayabilir. Karşındaki insana verdiğin değeri doğru ifade edebilmelisin.

Para

Kar elde etmek güzeldir ancak maddi konularda tek elde edilecek şey kar olmayabilir. Deneyim kazanmak, insan ilişkileri ve gelecek ile alakalı daha keyifli kararlar almak da maddi konulara girebilir. Bugün olaylara daha farklı boyutlardan bakabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Bugün hislerin çok açık olacak. Bir çok şeyi daha rahat algılayabileceksin. İnsanların niyetlerini, yaşabilecekleri ve kendi adımlarının sonuçlarını, yaşanmadan gözden geçirmen olası. Bu etkiyi iyi kullanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini çok zorlayabilirsin. Her şeyi aynı anda halletmek için enerjini düzensiz kullanabilirsin. Bugün bu konulara dikkat etmen gerekebilir. Gereksiz yere kendini yormamak için biraz zaman ayırmalısın kendine.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek atışmalara girebilirsiniz. Ancak bu atışmalarda pozitif kalmanız gerekecek. Gereksiz alınganlıklar ile olayları büyütmemeli, birbirinizin farklı fikirlerine daha açık olmalısınız.

Para

Maddi konularda güzel kararlar alabilir, sağlam adımlar atabilirsin. Bu tür konularda daha mantıklı kararlar alman olası. Ancak etrafındakileri senin kendi kararlarına sürüklememen gerekecek. Kendi işini kendin görmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Her şeyi mantıkla idare etmeye alışkın bir yapın olabilir. Ama bugün duygusal konulara odaklanacaksın. Bir şeyleri çözmen, halletmen gerekiyorsa bunu duygularınla gözlemleyebilirsin. Hem zihnini hem de kalbini dinleyebileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine, içtiklerine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu gereksiz yere yoracak ağır yemeklerden ve içeceklerden uzak durman gerekecek. Sağlıklı beslenmek sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Aklın ve kalbin arasında bir uyum yakalaman gerekecek. Bunun için biraz geri çekilmen ve kendini dinlemen gerekebilir. Alacağın kararlarda hem aklına danışacaksın hem de kalbine. Ve böylece daha az hata yapabileceksin bugün.

Para

Bazen insanlarla her şeyini paylaşmak istersin. Ama bugün o gün değil. Bugün kendi isteklerine özenmek, kendine para harcamak isteyebilirsin. Bunun için güzel bir hazırlığa girişebileceksin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini daha iyi bir ışıkta görebilirsin. Daha önceden fark etmediğin bir yeteneğini keşfedebilir ve bu konuda başarılı olabilirsin. Kendinle alakalı yeni şeylere odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Herkesin enerjisinin düşük olduğu bir noktada sen bir güneş gibi parlayabilirsin. Sağlığını kuvvetlendirmek ve enerjini doğru şeylere yönlendirmek için adımlar atabilirsin. Sadece kendinin değil, sevdiklerinin de enerji seviyesini yükseltebilirsin bugün.

Aşk

Bugün bir karar alman gerekebilir. Bu kararı almaktan çekinmemelisin. Mutluluğuna odaklanmak ve sana iyi gelecek şeylere karar vermek en başta gözünü korkutsa da sonrasında seni daha da rahatlatabilir.

Para

Maddi konularda kendini eğitmek istiyorsan eğer deneyime daha fazla güvenmelisin. Bazı bilgiler kağıt üstünde işe yarasa da pratikte fazla mantıklı gelmeyebilir. Bugün deneyim sana daha çok şey katacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Yeni insanlarla iletişime geçmen olası. İnternet üstünden de olsa farklı kişilerle sohbet etmek kafanı toparlamana vesile olacak. Yeni insanlarla konuşmak, olaylara farklı bakış açısı kazanmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olmalısın. Gereksiz mevzulara takılarak vücudunda gerginlik yaratmamalısın. Bu stres kaynaklarını çözmek veya çözemiyorsan da uzak durmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyleri görmezden geliyor olabilirsiniz. Ancak bugün açıkça iletişime geçmeniz gerekebilir. İçinizi sıkan konuları açık yüreklilikle konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konuları aceleye getirmemelisin. Harcamalar yapılacaksa iki kere düşünmende fayda var. Gereksiz yere büyük masraflara girip de sonrasında pişman olmaman tamamen alacağın kararlara bağlı bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Bugün ev içinde birçok şeyi halledebilirsin. Birçok konuyu yoluna koymak ve yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Düzenli ve tertipli olmak da bu konulara girebilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini çok iyi hissetmiyorsan eğer, biraz zaman ayırabilmelisin. Dinlenmek ve bünyeni kuvvetlendirmek sana lüks olarak gelmemeli. Gücünü toparlayabilmek ve hastalıklara karşı bağışıklığını kuvvetlendirmek için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle canınızı sıkan konular varsa son zamanlarda, bunu gündeme alıp konuşmanız gerekecek. Bir şeylere alınganlık yapıp kenara çekilmek size iyi gelmeyebilir. İletişimle bir şeyleri çözmeyi öğrenmeniz gerekecek.

Para

Bugün rekabete değil de gerçekten senin için önemli olan şeylere odaklanman gerekebilir. Maddi olarak sadece kazanmak ve daha iyiye gitmeyi düşünmemelisin. Bu konuda sevdiklerinle nasıl paylaşımlarda bulunabileceğini gözden geçirmende fayda var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Bugün birçok şeyden ilham alabilirsin. O yüzden ilgilendiğin konular da sanatsal değeri olan şeyler olabilir. Bir film izlemek, kitap okumak, bir sanat türüne odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek zihnini açacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjinin arttığını hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi evde nasıl değerlendirebileceğine bakmalısın. Temizlik ve hijyen, düzen ve organizasyon, bütün bunlar hem zihnini çalıştıracak hem de kaslarını.

Aşk

İlişkiler konusunda uzlaşma önemli bir konu olabilir. Sevdiğin kişiyle aynı fikirde olmak için inat etmemelisin. Bazı konularda birbirinize saygı duymak ve uzlaşmak daha iyi olabilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

Para

Bugün biraz sakinleşmek ve maddi konularda dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. Sürekli olarak masrafa girme ihtiyacı hissediyorsan bu eyleme geçmeden önce sebeplerini gözden geçirmen gerekebilir. Gereksiz harcamaları kısabilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olman gerekebilir bugün. Hem sevdiklerine hem de sosyal çevrendeki insanlara destek olmak, insan ilişkilerini kuvvetlendirmene ve kendine daha sağlam bir yer edinmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Vücudunda biriken etkileri kontrol etmen gerekecek. Bir şeyler için önden önlem alman, daha sonra onları yaşamandan daha iyi olabilir. Ağrıları gözardı etmemeli, kaynaklarına odaklanabilmelisin.

Aşk

Tam olarak adını koyamadığın şeyler hissetmen olası. Bir ilişki içerisinde olsan da yalnız da olsan, bugün kendi hislerine dikkat etmen gerekecek. İçine sinmeyen şeyleri dikkate almak ve kendini anlamak daha önemli olabilir.

Para

Yorgunluğun ardından dinlenmek isteyebilirsin. Ama bugün eyleme geçmen gerekecek. Daha üretken olman, maddi kazanç ile alakalı daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir. O yüzden durmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel