2 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Haziran 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşın ile iletişime geçebilirsin bugün. O kişinin hayatına odaklanabilir ve ona nasıl yardımcı olabileceğini düşünmek isteyebilirsin. Çevrene karşı duyarlı olabileceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı gıdalar tüketmek için kendini biraz zorlaman gerekiyor. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri alması ve bol bol mineral takviyesi kendini çok daha iyi hissetmene yarayacak.

Aşk

Bugün kendin için güzel bir randevu hazırlayabilirsin. Aşk konusunda diğer insanlarla bir iletişime geçmeden önce kendini sevmeyi öğrenmen gerekecek bugün. En sevdiğin şeyleri yaparak kendini şımartmalısın.

Para

Ulaşmak istediklerini hayal etmek güzeldir ancak bir yerde hayalleri bırakıp daha fazla çalışman gerekir. İşte sen bugün tam bu noktadasın. Kafandaki fikir belli, tek yapman gereken yola koyulmak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Alacağın haberler ile biraz keyfin kaçabilir. Günün büyük bir kısmını tek başına geçirmek isteyebilirsin. Ancak bu negatif havaya kapılmamalı ve durum ile alakalı neler yapabileceğini gözden geçirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine dikkat etmen gereken bir gün. Her şeyi aynı anda düşünmen gerekecek. Egzersiz, bol su tüketimi, diyet ve uyku… Bütün bunlara dikkat ederek kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Hiç beklemediğin bir kişi ile aranda güzel yakınlaşmalar olabilir. Kendini güzel duygulara açmalı ve mutlu olmak için hazır olmalısın.

Para

Parasal konularda insanlar senin sözünden çıkmayacak bugün. Kendi fikirlerini ifade etmen ve bazı şeyleri halletme yolunu senin seçebilmen seni çok mutlu edecek. Para konusunda şanslı bir gün olacak senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Hayatın için seçtiğin yolu tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Eksileriyle, artılarıyla, yaşadığın hayatın bütün yönlerini tekrar düşünebilir ve farklı bir yol izlemek isteyebilirsin. Bu değişikliği yapacak kuvvetin var bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duyguları kontrol edebilmek ve anksiyeteye düşmemek için bol bol egzersiz yapmak gerekir. Bugün sağlığın için güzel bir adım atarak yeni bir egzersiz programına başlayabilirsin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranızdaki duyguları kolaylıkla ifade edebilirsiniz birbirinize. O yüzden bu kişiye zaman ayırmalısın. Yapacağınız konuşmalar seni çok şaşırtacak.

Para

Parasal konularda şanslı olacağın bir gün. Etrafındaki insanlara göre daha rahat kontrol edebileceksin bazı şeyleri. Bu sayede çevrende senden para koparmaya çalışan fırsatçıları hayatından çıkarabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Kariyer ile alakalı konularda kaygılarınla hareket etmemen gereken bir gündesin. Sadece parasal konuları düşünerek geleceğini şekillendirmemeli ve işin içine keyif ve dostluk da katmalısın. Bugün hayattan ne beklediğini tekrar gözden geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün. Su tüketimini arttırman vücudundaki gereksiz bütün toksin ve enerjileri atmana yarayacak. Günün sonunda daha iyi hissetmen için gerekecek bu eylem.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim azlığı kafanızın karışmasına sebep olabilir. Bu tür durumları zorlamamak ve biraz zamana bırakmak gerek. Bugün, sevdiğin kişi ile alakalı bir adım atmadan önce iki kere düşünmelisin.

Para

Parasal konularda yeni fikirlere ve ilhamlara açık olacağın bir gün. Çevrendeki insanlardan örnekler alabilir ve bunu kendi hayatına uygulayabilirsin. Hem para biriktirmede hem de yeni kaynaklar bulmada şanslı olacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

İçgüdülerine inanman gereken bir gün. Bugün hislerin çok kuvvetli olacak. İnsanlarla arandaki iletişimin daha iyi olmasına yol açacak bu kuvvetli hisler. Onların söze dökmediği bir çok şeyi kolaylıkla anlayabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerine öncelik vermek ve nasıl hissettiğini anlamaya çalışmak, zihinsel bütünlüğünü korumanda faydalı olacak. Bugün fiziksel sağlığından çok zihinsel durumuna dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Duygularını daha kolay ifade edebileceğin bir gündesin. O yüzden bugünü, sevdiğin kişi ile aranda mesele oluşturan şeyleri çözmek için kullanabilirsin. Birbirinize zaman ayırarak daha fazla konuşmalısınız.

Para

Bazı olayları kontrol etmeye çalışmak seni yoracak. Hele bu konulara para dahil olduğunda daha da gerilebilirsin. Bazı şeyleri düzeltmek için elini cebine atan ilk insan sen olmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün sevdiklerinle aranda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. O yüzden söylediklerine ve tavırlarına dikkat etmen gerekecek. Bu tür mevzulardan kaçınmak için kendi işini kendin görmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmek ve zihinini boşaltmak için günü kendine ayırabilirsin. Seni en çok dinlendiren aktivitelerle günü taçlandırman, enerji seviyenin çok yükselmesini sağlayacak. O yüzden bugünü kendine ayırmaktan kaçınma.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin eskisinden de güzel bir hale gelmesi için ikinizin baş başa kalması gerekebilir. Bugün sevdiğin kişi ile birlikte vakit geçirmek için planlar yapabilirsin.

Para

Bugün parasal konularda rahat davranabileceğin bir gün olacak. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve insan ilişkilerine önem vermek, maddi kaygılarının önüne geçecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün enerjini yükseltmek için kendini biraz zorlaman gerekecek. Keyif aldığın aktivitelere öncelik vermelisin. İster açık hava yürüyüşleri olsun ister güzel bir alışveriş, keyifli vakitlere açık olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Süt ve süt ürünleri ile şekerden uzak durman gereken bir gün. Hem enerji seviyeni gün içerisinde eşit tutmak hem de cilt sağlığına daha fazla önem vermek için bu ürünleri daha az tüketmelisin.

Aşk

Romantik bir gün seni bekliyor. Bugün duyguların mutluluk verecek sana. Sevdiğin kişi ile güzel bir günü paylaşmak, bütün keyfini yerine getirecek. O yüzden birbirinize vakit ayırmalısınız bugün.

Para

Para konusunda fikirlerin değişebilir bugün. Maddi durumun değişmese de senin olaylara bakış açında bir değişiklik yaşanabilir. Kaygıların azalması ve kendine daha fazla güvenmen gününün daha güzel geçmesini sağlayacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün birden fazla kişi ile konuşabilirsin. Birden fazla misafirin olabilir veya ilgini çekmek isteyen insan sayısı artabilir. Ancak her söylenene inanmamalı ve bir eyleme geçmeden önce bütün tarafları dinlediğinden emin olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye bak. Kendini fazlaca yorma ve bol bol su tükettiğine emin ol. Bağışıklık sistemine fazladan dikkat etmen gereken bir gün. O yüzden kendine dikkat ettiğinden emin olmalısın.

Aşk

Bugün kendini güzel enerjilere açman gerekecek. Aşk konusunda hiç beklemediğin bazı güzel durumların yaşanması keyfini yerine getirebilir. İnsanların seni mutlu etmesine izin vermelisin.

Para

Hedefe odaklandığın zaman çevrende olup biteni görmezden gelebiliyorsun. Etrafındaki diğer fırsatları değerlendirmek için biraz daha esnek olman gerekecek parasal konularda. Tek bir hedefe kitlenerek etrafındaki fırsatları kaçırmamaya çalış bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Ev ile alakalı bazı aksaklıkları gidermek için güzel bir gün olacak. Bugün evinin bakımına odaklanabilirsin. Ayrıca aile üyeleri ile aranda anlaşmazlıklar varsa, bugün bunları çözmek için çaba gösterirsen çok güzel sonuçlar elde edeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını zorlamamaya dikkat et bugün. Eğer ağır işler yapman veya fazladan hareket etmen gerekiyorsa yeterince dinlendiğine ve bol bol su tükettiğine emin ol. Çok fazla yorulmamalısın bugün.

Aşk

Kafa dinlemek için güzel bir gün. Bugünü aşk hayatında nelere sahip olmak istediğini düşünerek geçirebilir ve bir iki filmle günü taçlandırabilirsin. İç sesini dinlemek sana daha iyi gelecek bugün.

Para

Para kazanmak da bir sanattır ancak her sanatta olduğu gibi duygularla yönetilmez. Bugün biraz daha mantığınla düşünmeli ve kararlarını kalbinle değil, aklınla almalısın. Para kaybetmemek için dikkatli düşünmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün garip rüyalar görebilirsin. Bunun tek sebebi yaşadığın bazı şeylerle ilgili kafanda soru işaretlerinin olması. Bugünü etrafında olanı biteni anlamak ve analiz etmek için kullan. Fark edeceğin şeyler hayatını daha güzel bir hale getirmek için fırsatlar verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri bugün sana iyi gelecek. Üstündeki gerginliği atmak için kendine zaman ayırmalısın bugün. Günün ilerleyen saatlerinde çok daha rahatlayacaksın böylece.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin vakitler geçirebilir ve saatlerce muhabbet edebilirsin. Eğer hayatında yeni bir insan yoksa, hayallere dalmana sebep olacak yeni bir insan ile tanışabilirsin bugün. Güzel etkilere açık ol.

Para

Çevrendeki insanlardan bazıları maddi konularda senin paran hakkında söz sahibi olduğunu düşünebilir bugün. Sana uymayan veya içine sinmeyen hiçbir masrafa elini sürmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Sakin bir gün seni bekliyor. Bugün birden fazla işi aynı anda yapmamaya çalış. Bazı şeylerin seni meşgul etmesine fırsat verme, bugünü kendine ayır. Böylece kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel hijyene önem vermen gereken bir gün. Bugün bir süredir ertelediğin bakım mevzularına odaklanabilirsin. Hem kendini iyi hissedeceksin hem de mikroplardan uzak kalacaksın.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Ancak aceleyle hareket etmek yerine bu kişiyi tanımak için kendine zaman tanımalısın. Bu insanı tanıdıkça, duyguların daha da netleşecek.

Para

Maddi konularda ne kadar ileri gidebileceğini öğrenebilirsin bugün. Kendi sınırlarını öğrenmek ve ona göre bir gün geçirmek seni memnun edecek. Ancak kendini parasal kaygılara çok kaptırmamaya çalış bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün iş veya okul konularına odaklanmak zor olabilir. Sevdiklerinle keyifli vakitler geçirmek veya kafanı dağıtmak için hareket etmek sana çok daha iyi gelecek. Kafanı dağıtarak, yanlış anlaşılmalara fırsat bırakmayacak kadar net olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak kendini ağır hissedebileceğin bir gün. Bu ağırlığı atmanın güzel bir yolu sevdiklerinle vakit geçirmek. Hele bir de bu sevdiklerinle güzel yürüyüşler yaparsan hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha iyi hissedeceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel vakitler geçireceğin bir gün. Bugün mutlaka sevdiğin insana vakit ayırmalı ve onun için hazırlık yapmalısın. Karşındaki insan senin onun için yapacağın sürprizlere çok sevinecek.

Para

Hedefine odaklandığın zaman senin başarısız olmanı isteyen insanları fark edemeyebilirsin. Çevrendeki insanlara maddi konularda bir sınır çekmelisin bugün. Seni aşağı çekmelerine izin verme.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel