2 Ekim 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ekim 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Hayatında daha güzel gelişmeler görmeye başlayabilirsin. Bu sana iyi gelebilir. Keyfini yerine getirecek konuşmalar, güzel ortamlar ve enerjini yükseltecek meseleler ardı ardına gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve sıcak içecekler tüketmek sana iyi gelecek. Kendi bağışıklığını kuvvetlendirmek için beslenmene ve vücut ısına dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün etrafındaki bir insanın sana olan ilgisini daha fazla fark edebilirsin. Bazı hisler daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Göreceğin ilgi seni şımartabilir.

Para

Bugün ne kadar para harcadığına değil de bu harcamanın sana gerçekten yarayıp yaramadığına odaklanmalısın. Zira ihtiyacın olan şeylere para ayırmak o kadar da kötü bir şey olmayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün iğneyi kendine batırma günü. Hayatında olan biteni gözden geçirerek daha yapıcı kararlar almaya kendini itmen gerekebilir. Bu konuda daha mantıklı hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına bir düzen getirmek için yaşam alanından başlaman gerekebilir. Biraz temizlik yapabilir, düzene özen gösterebilirsin. Stresten uzaklaşmak ve mikroplardan kaçınmak için temizlik sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşkı zorlamamalısın. Bir şeyleri kendi haline bırakman sana çok iyi gelebilir. Büyük beklentiler olmaksızın bir şeyleri kendi hızında gözlemlemen gerekebilir.

Para

Maddi konularda planlı ve programlı gitmen gerekecek. Masrafları kontrol etmek ve ileriye dönük ödeme planları hazırlamak üstündeki stresi atmanda faydalı olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarına zaman ayırman kendini çok iyi hissetmene vesile olabilir. Daha keyifli bir gün planlaman ve enerjini iyi insanlara yönlendirmen sana bambaşka bir ruh hali katabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyifli bir akşam yemeği hem karnını hem de ruhunu doyurabilir. Arkadaşlarınla yemek yemek ihtiyacın olan bir şey olabilir. Bugün buna zaman ve imkan yaratabilirsin.

Aşk

Aşkta daha flörtöz olman olası. İnsanlarla daha güzel ve keyifli konuşmalara girebilirsin. Aşka daha samimi bir biçimde yaklaşman olası.

Para

Bugün para konusunda savaşmayacaksın. Para senin düşmanın olmayacak. Bir şeyleri kendi haline bırakabilmeyi daha iyi başarabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün eksikleri gidermek için bir plan program yapabilirsin. Maddi olarak kendini bazı masraflara hazırlaman da iyi olabilir. İhtiyaçlarını bir yoluna koymaya hazırlanman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak ve kendince bir gün geçirmek sana hayal gibi gelebilir ama bugün bunun için kendine zaman yaratman gerekecek. Kendince geçireceğin bir saat bile sende çok iyi işe yarayabilir.

Aşk

Bugün aşkta iletişimi zorlamaman iyi olabilir. Kafanı bazı şeylere takmamayı öğrenmen ve her şeyi kişisel algılamaman gerekecek. Bugün olanı biteni kendi haline bırakman gerekebilir.

Para

Bugün kendi sahip olduklarını gözden geçirerek ve dikkatli kararlar alarak masrafları azaltabilir ve gerçekten ihtiyacın olan şeylere para ayırabilirsin. Tam olarak neye ihtiyacın olduğunu daha net görebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün önceliğini iyi seçmen gerekecek. Enerjini ve zamanını neye yönlendireceğine dikkatlice karar vermen gerekebilir. Boş şeylerle günü geçirmek yerine dikkatli davranmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli davranman mantıklı olabilir. Kendi bağışıklığını artıracak şeyler yapman iyi olabilir. Bol vitamin tüketmek ve vücudunu sıcak tutmak bugün yapabileceğin en iyi şeylerden birisi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşünceleri ile alakalı aklında soru işaretleri olabilir. Bunu öğrenmek için ilk adımı sen atabilirsin. İletişim kurmak için senin bir çaba göstermen çok iyi olabilir.

Para

İşlere ayıramadığın bir zaman olduysa bu hafta bugün bunu telafi etmeye çaba gösterebilirsin. İşlere biraz zaman ayırmak sana çok iyi gelebilir. Daha verimli bir gün geçirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Temizliği ihmal etmemelisin. Özellikle de yaşadığın ortamın temizliğini. Evinin hijyenini sağlamak, evi düzenlemek sana çok iyi gelebilir. Bugün buna zaman ayırman iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yaşam alanını derleyip toplamak, kendine alan açmak ve fazla eşyalardan kurtulmak çok iyi gelebilir sana. Kendini çok daha iyi hissetmek için hijyene odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda durup düşünmek sana iyi gelebilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen bu ilişkinin gidişatı hakkında düşünebilir ve kendine daha dürüst olarak bu konuda dikkatini artırabilirsin.

Para

Evinde seni daha rahat ettirecek şeyler için masrafa girebilirsin. Bu masrafları gözünde büyütmemeli ve ihtiyaçlarını gidermeyi kendine yük olarak görmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kafa dinlemek isteyebilirsin. Kendince bir gün planlaman iyi olabilir. Enerjini kendi istediğin şeylere saklamak, daha rahat bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Enerjini toplamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendince geçireceğin her bir dakika sana enerji olarak dönebilir. Haftanın yorgunluğunu atmak ve kendini dinlendirmek önceliğin olmalı bugün. Bu konuyu ciddiye almalısın.

Aşk

Aşk konusunda kendi düşüncelerini gözden geçirmek isteyebilirsin. Kimlerden nasıl beklentilere girdiğini ve insanların sana nasıl yaklaştığını gözlemlemek daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Kendi paranın muhasebesini yapacaksın bugün. Başkasıyla bağlantılı kararlar almamak ve kendince harcamalar yapmak önemli olabilir. Kendi paranı kendine göre harcaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için çok keyifli bir gün olabilir. Arkadaşlarınla keyifli zamanlar geçirebilirsin. Hayatın keyfini daha fazla çıkarabilirsin. Bunu kendinden esirgememelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyifli bir gün geçirmek stres ile başa çıkmanda faydalı olabilir. Hayatı sadece kurallara göre yaşamamalı, biraz da eğlenebilmelisin. Keyfince yiyip içmek bugün sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka daha açık olabilirsin bugün. Daha keyifli bir ruh haline bürünmen olası. Hislerini daha iyi ifade edebilirsin. Eğer ilişkin varsa sevdiğin kişiyle daha da samimi olman olası.

Para

Para harcamaya daha yatkın olabilirsin bugün. O yüzden bu parasal adımları önden planlamak iyi olabilir. Bir bütçe belirlemek ve bunu aşmamak senin için iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün daha önceden yaptığın şeyleri daha fazla düşünebilirsin. Bir nevi geçmiş muhasebesi yapman olası. Özellikle de arkadaşlıklar ile alakalı iğneyi kendine batırabilir ve kendi hatalarınla yüzleşebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün ağız ve diş sağlığına ekstra özen göstermen önemli olabilir. Önlemler alman daha sonradan doktora gitmekten daha iyi olabilir. Bugün kendi ağız hijyenini artırman gerekecek.

Aşk

Eski aşkları hatırlayabilir, bir şeyleri gözden geçirebilirsin. Aşk konularında daha önceden yaşananları düşünmen ve gözden geçirmen, hataları görmen, ileride bu hatalara düşmemene vesile olacak.

Para

Birikime odaklanmak ve tasarrufa gitmek sana iyi gelecek. Gereksiz masrafları kesmek için ve paranı yatırım araçlarına bağlamak için iyi bir gün olabilir. Parayı sadece harcamaman gerektiğini görmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yapacağın telefonlaşmalar önemli olabilir. Kimle nasıl iletişimler kuracağın ve nasıl telefon konuşmaları yapacağın birçok şeyin belirleyicisi olabilir. İşte de arkadaşlıkta da aşkta da yapıcı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelecek. Vücudunu susuz bırakmamalısın. Ne kadar su tüketirsen sana o kadar iyi gelebilir. O yüzden bugün daha fazla su içmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ne kadar ifade edebiliyorsun? Karşı taraf seni ne kadar anlayabiliyor? Söylediğin bir söz tam olarak nasıl anlaşılıyor? Bugün bunları sorgulamak önemli olacak aşk için.

Para

Bugün iş konularında kimle nasıl konuşacağın önemli olacak. Özellikle de telefonla yapılacak konuşmalar önemli olacak. Kendini olabildiğince mantıklı ifade etmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara zaman ayırman iyi olabilir. Arkadaşlarını arayabilir, güzel aktiviteler planlayabilirsin. Bir süredir görüşemediğin insanlar varsa iletişimi artırma girişimi iyi gelebilir sana.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Mideni yormayacak şeyler tüketmek iyi olabilir. Ağır ve yağlı yiyecekleri tercih etmemen çok daha iyi gelebilir sana. Daha sağlıklı yiyeceklerle beslenmen gerektiğini hatırlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi dinlemek ve onun düşüncelerini öğrenmek ilişkinizin geleceği için önemli olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa aşk konusunda yeni şeyler düşünmene sebep olacak bir iletişim başlatabilirsin.

Para

Bugün biraz para harcamaya açık olabilirsin. Bu harcamaları kontrol altında tutmak için baştan bir bütçe belirlemek önemli bir konu olabilir. Bütün paranı tek bir seferde harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2021 Cumartesi)

Genel

Bugünü kendine ayırman ve kendi isteklerine öncelik vermen sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bir süredir kendine öncelik vermediğini fark edebilir ve bu durumun seni yorduğunu görebilirsin. Değişimlere açık olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapman gerekecek bugün. Biraz zihnini boşaltmalı ve kendince vakit geçirmelisin. Hem hareket etmen hem de zihnini boşaltman açık havada zaman geçirmenle mümkün olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendi beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir. Mutlu olmak için kendine şartlar koyuyor olabilir misin? Hislerini gözden geçirmen ve aşka nasıl odaklandığını görmen önemli bir süreç isteyebilir.

Para

Kendi istediğin şeyleri satın almak için, kendi paranı harcamak için başkasından izin almaman gerekecek. Bugün kendine öncelik vererek ihtiyaçlarını gidermeli, kendi istediğin şeylere odaklanmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel