2 Ekim 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ekim 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Kaygılarla geri çekilmemeli ve ileri doğru atılmalısın. Aldığın kararları yürürlüğe koymalı ve eyleme geçmelisin. Bugün harekete geçmek senin için çok şey ifade edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlığını düşünmek durumunda kalabilirsin. Bu süreçte yine de kendin için de bazı önceliklerin olmalı. Sadece başkasını düşünerek hareket etmek seni ekstra yorabilir. İkisi arasındaki dengeyi tutturman gerekecek.

Aşk

Aşka bakış açın bir tablo olsaydı hangi renkler daha baskın olurdu? Olaya ne açıdan bakıyorsun? Baktığında ne görüyorsun? Kısacası kendini bu konularda daha fazla sorgulayabilirsin.

Para

Ufacık detaylardan kendine fırsatlar yaratabilirsin. Maddi açıdan daha güzel gelişmeler oluşturabilirsin kendine. Parasal konularda kendini kanıtlayabilecek ve yeni şeylere kendini açabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Güne başlarken üstünde bir baskı olabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kendinden daha emin olacaksın. Sağlıklı kararlar almak ve gününü idame ettirmek için kafanı çalıştırabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Öz disiplin, özellikle tüketim konularında kendini kontrol etmene vesile olabilir. Sağlığın için yediğin, içtiğin şeylere ekstra dikkat etmen gerekebilir. Kendine karşı "hayır" demeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşka vakit ayırman gerekebilir. Her şeyi iş ve meseleler olarak görmemelisin. Sevdiğin kişiyle zaman harcamak sana çok daha iyi etkiler getirebilir.

Para

Herkesten üstteymişsin gibi düşünmek sana yaramayabilir. Etrafındakileri eşitin olarak görmeyi öğrenmelisin. Kendi sıkıntılarının başkasından büyük olduğunu düşünmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanlarla muhabbet ederken konuların nerelere gittiğini fark edebilirsin. Karşındaki insanın düşüncelerine saygı duymak ve birbirinize daha anlayışla yaklaşmak size daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Günlük işlerin haricinde kendine biraz zaman ayırmak ve dinlenmek daha iyi gelecek. Sağlığın için biraz uyumayı düşünebilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan birisinin ilgisini fark edebilirsin. Bu kişi senin ilgini çekmek için çaba gösterebilir. Sana bu şekilde bakan birisini görmek seni çok mutlu edebilir.

Para

Yarım kalan işleri bitirmeden yeni şeylere başlamamalısın. Parasal açıdan kendini güvene almak için biraz eksik kalanları bitirmen gerekecek. Gereksiz yere kendine fazladan masraf çıkarmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Eski fikirlerle bir şeyler yapmak yerine yeni fikirler geliştirmen gerekebilir. Özellikle hayatın ile alakalı konularda daha mantıklı kararlar alman gerekecek. Bunun için yeniliğe gitmen kaçınılmaz olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve erkenden uyumak için hazırlıklar yapman gerekecek. Mutfağa girip kendin için yemek yapabilir ve sonrasında erkenden uyumak için ortam hazırlayabilirsin. Bu tür şeylere hazırlık yapman daha güzel sonuçlar verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle romantik bir ortamda birbirinizin gözlerinin içine bakmak isteyeceksin. Bunun için ortamları sen hazırlayabilirsin. Keyifli bir sohbet için hazırlık yapabilirsin.

Para

Maddi konularda yeni şeyler öğreneceksin. Kendini geliştirmek için olan bitene gözlemci kimliğin ile odaklanabilirsin. Etrafında olan biteni farklı görmek daha güzel kararlar almana vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlarla çatışman olası. Ama bu çatışma negatif bir düzeyde seyretmek zorunda değil. Yapıcı olabilir ve insanlarla sınırları daha sağlıklı çizmeye çalışabilirsin. Kendinden ödün vermeyeceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini açmak bugün her şeyden önemli olabilir. Keyifli konulara odaklanmak, zihnini boşaltmak… Bunun için sakin bir ortamda meditasyon deneyebilirsin. Bunun etkisini görmek seni daha da mutlu edecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyi gözünde fazla büyütüyor olabilir misin? Aşkın gözü kördür ama karşındaki insana kendini beğendirmek için kendinden fazla ödün vermemelisin. Hareketlerinde dikkatli olmalı ve karşındaki insanı daha berrak görmeye çalışmalısın.

Para

Maddi konularda daha güzel kararlar almaya başlayabilirsin. Yeni konulardan ilham alabilirsin. Farklı şeylere odaklanabilirsin. Kendini geliştirerek, yeni şeyler öğrenerek paraya odaklanacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki kimse tam olarak ne yapacağını bilemeyebilir. Bu süreçte senin bir adım atman ve cesur olman önemli olacak. Kimsenin girmek istemediği toplara girebilir ve güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için taze sebze ve meyveleri tercih etmelisin. Ayrıca bol bol da su tüketmelisin. Sağlıklı bir sindirim için bu ikiliye dikkat etmen seni çok daha iyi bir enerjiye itebilir.

Aşk

Bugün ilişkin konusunda daha pozitif etkiler görebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha rahat etkiler söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkin yoksa o zaman kendini iyi ifade edebileceğin birisi ile tanışabilirsin.

Para

Dikkatli olmak için iyi bir gün. Maddi konularda gereksiz masarflarla kendini zora sokmamalısın. Parasal açıdan dikkatli davranman gerekebilir. Maddi konulara iki kere odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

İsteklerini yerine getirmek için başkalarından izin beklememelisin. Bazı konularda çevrene duyduğun saygının istismar edildiğini düşünebilirsin. Kendi isteklerine öncelik vermek dengeleri tekrar kurmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Merdiven egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Adımlarını sıklaştırman ve daha yukarıya çıkma isteğin seni hem zihnen hem de bedenen daha iyi bir noktaya getirebilir. Böyle şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda sürprizlerle karşılaşman olası. Hiç beklemediğin ortamlarda bir aşk meselesi gündeme gelebilir. İnsanların sana ilgisini fark edebilir ve kalbini yumuşatabilirsin.

Para

Ani kararlarla para harcamayı kesmen gerekecek. Bugün kendini daha fazla kontrol edebilirsin. Maddi açıdan biraz daha dikkatli davranman ilerisi için daha doğru kararlar almana vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün kimsenin düşünmediklerini düşünmeli, kimsenin atmadığı adımları atmalısın. Etrafına örnek olmak seni daha pozitif etkilere atabilir. Kendine güvenini artırmalı ve daha fazlası için çaba göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselecek. Daha fazla hareket edebilecek, daha berrak düşünebileceksin. Bu güzel enerjiyi sağlığına odaklamak ve yolunda gitmediğini düşündüğün şeyler için bazı adımlar atmak daha doğru olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında yüzün gülecek. Bir şeyleri sevdiğin kişiyle kutlamak isteyebilirsin. Daha keyifli bir enerjiyle olaylara odaklanmak aşk konularına pozitif bakmana vesile olabilir.

Para

Kimle ne paylaştığına dikkat etmen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak ve parasal konuları kendine saklamak daha iyi olacak. Maddi konularda biraz ketum olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafında sana "olmaz" diyenlere karşı ısrarcı olman gerekecek. Halletmen gereken meselelerde bir şeyleri üstelemen iyi sonuçlar verebilir. Çevrendeki insanlara cevabını verebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel bir aktivitiye girmek seni daha mutlu edebilir. Ufak bir yürüyüş veya ev içinde yapabileceğin bir egzersiz senin için çok faydalı olabilir. Bugün bunlara odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir şeyler daha keyifli olabilir. Kendini daha rahat ve güzel bir noktada hissedebilirsin. Sanki bir rüyadaymış gibi mutlu olabileceksin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Yeni bir şeye başlamak için sabırsızlanabilirsin. Bunun için şu aralar neler yapabileceğini düşünmen gerekecek. İyi bir hazırlık süreci istediğin gibi bir başlangıç yapmanın yolunu açabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Kendini başkalarına kanıtlaman gerekiyorsa ayakların yere sağlam basmalı. Bazı yaşananları iki kere teyit etmen ve bir şeyden emin olmadan hareket etmemen önemli olabilir. Kime ne diyeceğini iyi hesaplamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını bir denge tahtasına oturtman gerekecek. Her şeyden gerektiği kadarını hayatına sokmalısın. Yeme içme konuları, egzersiz ve uyku düzenine odaklanmak senin için önemli olabilir.

Aşk

Aşkın gözünü kör etmesine izin vermemelisin. Sırf sen o insandan hoşlandın diye o kişinin çok iyi bir insan olmasını beklemek seni yanıltabilir. Nasıl bir insana hisler beslediğini görmen gerekebilir.

Para

Eğlenmek veya keyfine göre vakit geçirmek için önceden plan yapmak sana ilginç gelebilir. Eskiden bir şeylerin kendiliğinden gelişmesi seni mutlu ederken bu aralar plan ve program yapıp eğlenmek sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün başkalarının düşüncesini yerine getirmeye çalışarak kendini yormamalısın. Etrafında sana parmak sallayan insanlar olabilir. Senin yapman gereken ise o parmağı en münasip bir dille indirmek olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük işleri bitirmek sana daha fazla enerji verebilir. Ev işine odaklanmak, hijyen konuları, yarım kalan işler… Bütün bunları yoluna koymak zihnini boşaltmana ve stresi atmana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin niyetini sorgulayabilirsin. İçinde bulunduğun ilişki hakkında kendine bazı sorular sorabilirsin. Karşındaki insanı anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bir şeylere negatif bakıp kendini aşağı çekmemelisin. Bazı durumların geçici olduğunu kendine hatırlatmalı ve parasal konularda güzel gelişmelerle karşılaşacağını bilmelisin. Bu konuda kendini aydınlatmak sana düşecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ekim 2020 Cuma)

Genel

Bugün sıkıcı konulara bir renk getirebilirsin. Olaylara yaratıcı bir biçimde odaklanman gerekecek. Yenilikler güzelliklere kendini sen çekmelisin. Başkasından medet ummamak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün duygusal gerginlikleri çözmeye odaklanabilirsin. Rahat bir ortamda keyifli bir aktivite ile kendini ödüllendirebilirsin. Stresin etkilerini azaltmak için çaba gösterebileceksin.

Aşk

Bugün aşk konusunda hayaller kurabilirsin. Ancak eğer gerçek insanlarla iletişimin varsa bu hayallerden inmen gerekebilir. Olaylara biraz gerçekçi yaklaşman, beklentilerini düzeltmene vesile olabilir.

Para

Pozitif düşünmek ve ileriye odaklanmak sana daha fazla para getirebilir. İsteklerine ve gidiş yoluna odaklanabileceksin. Sağlıklı kararlar almak maddi durumunu iyi yönden etkileyebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel