2 Aralık 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Aralık 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak kötü hissetmemek için her şeyi yapmak isteyeceksin. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için iyi olacak. Onların sayesinde kendini daha rahat bir ortam içinde bulman mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ne olursa olsun olumlu kalmak fiziksel olarak da iyi hissetmen yardımcı olacak. Hayatına daha çok hareket katmayı düşünebilirsin. Mümkün olan her fırsatı değerlendirip yürüyüş yapmakta yarar var.

Aşk

Partnerinle birlikte daha çok zaman geçirmek için programını tekrar ayarlamak isteyeceksin. Baş başa yemek yiyip birbirinizin değerini bilmek ilişkinizin geleceği için önemli olabilir.

Para

Harcadığın emeklerin karşılığını alacağın döneme girdiğini fark edebilirsin. Eline geçecek paralar sayesinde artık rahat etmek mümkün olacak. İlerisi için birikim yapmaya da özen göstermek senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlarla iletişimini tekrar düzenlemen gerekebilir. Daha yapıcı tepkiler vermen insanların senin hakkındaki düşüncelerini olumlu etkileyecek. Olası tartışmaları engellemek için karşıdakini dinlemeye özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında dengeyi tekrar sağladığını görmek seni mutlu edecek. İşlerine tekrar yoğunlaşmak daha rahat olmana yardımcı olacak. Egzersiz konusunda daha istekli olabilirsin. Kendini bu konuda geliştirmekte yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki uyumun her zamandan fazla olduğunu fark edebilirsin. Bunu değerlendirmek için elinden geleni yapmak iyi olacak. Birlikte geçireceğiniz zamanı ikiniz için de güzel kılmak mümkün olacak.

Para

Kendini büyük bir bolluk içinde bulabilirsin. Yaptığın işlerin karşılığını almaya başlayacağın bir gün geçirmen mümkün. Eline geçecek paralar sayesinde düşündüğün harcamaları yapmak mümkün olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Kendini ifade ederken seni kısıtlayan ortamlardan ve insanlardan uzak durmak isteyebilirsin. Onların üzerinde kötü bırakmasına izin vermemelisin. Hayatı istediğin gibi yaşarken kendini içinden geldiği gibi ifade etmek senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatini istediğin şeylere toplamak senin için zorlayıcı olabilir. Meditasyon senin için önemli olacak. Odaklanmaya yardımcı etkinlikleri değerlendirmekte fayda var. Hafif yiyecekler tercih etmek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla farklı etkinlikler için planlar yapman mümkün. Uzun zamandır düşündüğün gezi için plan yapmanın tam sırası olabilir. Onu şaşırtmak için hareket etmek ilişkiniz için iyi olacak.

Para

İşlerinin yolunda gitmesi seni şaşırtabilir. Ama şans bugün senden yana olacak. İş konusunda aldığın kararların olumlu sonuçlanması seni sevindirecek. Maddi getirilere hazır olmakta fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Yanındaki insanların olumlu havasından faydalanmayı bilmelisin. Onların heyecanını hissetmeye çalışıp ortak olmak senin için önemli olacak. İhtiyaç duyduğun motivasyonu bu sayede bulman mümkün olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini durgun ve sessiz bulabilirsin. İçinden geldiği gibi davranmak senin için daha iyi olacak. İmkanın oldukça yürüyüş yapmaya çalışmak sana iyi gelebilir. Arkadaşlarınla beraber daha çok zaman geçirmeyi deneyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insanla konuşurken daha özgür olmak isteyebilirsin Kendini kısıtlamak istediğin sonuçları almanı engelleyebilir. İçinden geldiği gibi davranmak senin için daha iyi olacak.

Para

Paranı harcarken daha dikkatli olman gerekebilir. Paranı savurmaktansa korumayı tercih etmek senin için daha iyi olacak. Zorunlu harcamalar dışındaki her şey için yapacağın harcamayı tekrar düşünmekte yarar var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların desteğini sonuna kadar hissedeceksin. Seni seven insanların varlığı sana sürekli güç verecek. Giriştiğin işlerde daha başarılı olman için sana olan desteklerinin sürekli arttığını hissedebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Spor konusunda daha aktif olmak senin için iyi olacak. Hayatına ihtiyacın olan hareketi katmak için daha istekli olmalısın. Yemek düzenini buna uygun ayarlamak istediğin gelişmeyi göstermende yardımcı olacak.

Aşk

Olaylar senin için çok hızlı gidebilir. Kendini daha rahat hissetmek için flörtleşmeyi uzun tutmak isteyebilirsin. Kendini rahat hissettikçe karşıdakini daha iyi tanıma fırsatın olacak. Bunu değerlendirmek iyi olacak.

Para

Yeni işlerinin getirisi şu an için tatmin edici olmayabilir ama ileride bunun artmaması için bir sebep yok. Hayalindeki ilerlemeyi sağlamak için programına uygun hareket etmeye devam etmek senin için iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Senin için çok üretken olmanı sağlayacak bir gün geçirebilirsin. Karşılaştığın olayların karşısında çözüm üretirken kendini kısıtlamamalısın. Boş ve yersiz tartışmalarla, konuşmalarla zaman kaybetmemek senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini enerjik hissedebilirsin. Yapmak istediğin değişiklikleri hayata geçirmeyi deneyebilirsin. Senin için yeni ve farklı olan ne varsa bir şans vermek iyi olacak. Enerjini yenilemek için yediklerine dikkat etmekte fayda var.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedebilirsin. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışarak şansını artırmak mümkün. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmeyi tercih etmek senin için yararlı olacak.

Para

İstediklerine ulaşmak için düşündüğünden fazla para harcaman gerekebilir. Her zamankine göre daha dikkatli olup tutumlu davranmayı deneyebilirsin. Harcama planını gözden geçirmek gününü rahat geçirmeni sağlayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Sorunlarından kaçmak yerine onlarla yüzleşmeyi tercih etmelisin. Bunu yaparak her zamankinden daha güçlü durmak mümkün olacak. Çözüm için uğraştığını bilmek sana ayrı bir huzur verebilir. Sıkıntıları görmezden gelmemek iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmek için daha farklı düşünmeye başlayabilirsin. Daha fazla hareket için girişimlerin olacak. Egzersiz programını değiştirmek ya da yeni bir program tercih etmek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla baş başa daha çok zaman geçirmek için girişimlerin olabilir. Programını yeniden düzenlemek senin için iyi olabilir. Buna karşılık ondan da aynı tutumu beklemek isteyeceksin.

Para

Maddi olarak ufak sıkıntılarla karşılaşman mümkün. Harcamalarına dikkat etmek bu sorunların seni etkilemesini engelleyecek. İlerisi için yeni bir harcama planı yaparak daha tutumlu olmayı hedefleyebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Bugün duygularını uç noktalarda yaşayabilirsin. Aşırı tepkiler vermemeye dikkat etmelisin. Duygularının seni etkilemesine izin vermemelisin. Dikkatini başka şeylere yöneltmeye çalışmak mantıklı kalmana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde sakin kalmaya çalışmak senin için önemli olacak. Duygularını kontrol etmeye çalışmakta fayda var. Dikkatini başka şeylere yöneltmek daha kontrollü olmanı sağlayabilir. Egzersize ağırlık vermekte fayda var.

Aşk

Partnerinle arandaki ilişkinin istediğin şekilde gelişmesi için daha çok aktif olman gerekecek. İstediğin değişimlerin gerçekleşmesi için daha aktif olmalısın. İlerisi için düşündüğün gelişmeler çabalarına bağlı.

Para

İşlerinin istediğin gibi gitmesi kendine daha çok zaman yaratmana yardımcı olacak. Yeni şeyler öğrenmek için daha istekli olabilirsin. Öğrendiklerin sayesinde yeni işlerle ilgili girişimlerde bulunman mümkün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Sorunlarına çözüm bulmak için kendini çok daha rahat hissedeceksin. Bulunduğun ortam üretken olmanı sağlayıp istediğin gelişme için önünü açacak. Yanında rahat olduğun arkadaşlarınla zaman geçirmeye çalışmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte olmak senin için daha iyi olacak. Seni tanıyan, bilen insanların yanında kendini daha rahat hissedeceksin. Bu sayede sağlığın hakkında daha dikkatli davranabileceksin. Hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin.

Aşk

Beklediğin haberin gelmemesi seni mutsuz etmemeli. Bu durumu ilişkilere yaklaşım hakkında kendini geliştirmek için kullanabilirsin. Hoşlandığın insanla daha fazla zaman geçirmek için fırsatları değerlendirmek iyi olacak.

Para

Olası ortaklıklar hakkında daha istekli olmakta yarar var. Beraber çalışabileceğin insanların peşini bırakmamalısın. Onlarla çalışmak için uygun şartları sağlamak, gelecek için önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Kendini geliştirmek için sınırları açmaktan korkmamalısın. Hayatına sürekli yenilik katmak için çabalamak iyi olacak. Yeni şeyler denemekten çekinmemelisin. İstediğin gelişmeyi yapmak için kendini özgür bırakmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni alışkanlıklar edinmek için daha fazla çabalayabilirsin. Hayatında değişiklik yapmak senin için daha iyi olacak. Egzersiz konusunda bir uzmandan yardım istemek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Arkadaş ortamını geliştirmek, yeni bir ilişki için şansını artırabilir. Yeni insanlarla tanışıp konuşmaya daha çok özen göstermelisin. Bu sayede ileride güzel bir ilişki yaşayabileceğin birisiyle karşılaşabilirsin.

Para

İstediğin şartlara ulaşamamış olabilirsin ama denemeye devam etmelisin. Programına göre hareket ettikçe başarılı olmak senin için daha mümkün olacak. Maddi gelirinin bundan etkilenmesi yakın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Ailenle birlikte daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Onların yanında bulunmak, olası sorunları daha kolay atlatmana yardımcı olacak. Birbirinize destek olmak aile arasındaki bağların güçlenmesini sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak zorlanmayacağın ortamlarda zaman geçirmek isteyebilirsin. Yanındayken huzurlu olduğun insanlarla vakit geçirmek iyi olacak. Ruh halinin iyi olması sağlığına da direkt yansıyacak.

Aşk

Aşk konusunda istediğin gelişmelerin yaşanmaması başarısız olduğun anlamına gelmemeli. Girişimlerinde daha dikkatli olmakta fayda var. Yaklaşımını değiştirip farklı önerileri dikkate almak iyi olacak.

Para

Karşına çıkacak yeni iş fırsatları şaşırtabilir. Senin için en yararlı olanı seçmek için daha dikkatli davranman gerekecek. Kendine güvendiğin sürece bu fırsatlardan en uygununu değerlendirmek mümkün olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Yaptığın işlere tutkuyla sarılmaya devam etmelisin. Yaptığın işe her şeyini vermek daha başarılı olman için önemli olacak. En sonunda başarılı olmak için planına sadık kalmak seni başarıya götürecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ailenle birlikte zaman geçirmek senin için iyi olacak. Onlarla beraber etkinlikler planlamakta yarar var. yemek konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin. Ağır ve yağlı yiyecekleri tercih etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla iş nedeniyle kısa süreli bir ayrılık yaşayabilirsin. Bu dönemi atlatmak için mümkün olan her fırsatı iletişim için değerlendirmek isteyeceksin. Teknolojinin her fırsatından faydalanmak iyi olacak.

Para

Maddi olarak gelirini artması seni sevindirecek. Yine de harcama yaparken çok açılmamaya dikkat etmelisin. Gereksiz harcamalardan uzak durup ileriye yönelik birikim düşünmek parasal sıkıntılardan uzak durmana yardımcı olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel