2 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün işler tıkırında gidecek. Sakin ve güzel bir gün geçirebileceksin. Kendini germeden, yormadan güzel kararlar alabileceksin. Hayatta bir şeyler daha fazla yoluna girebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını düşünmek ve biraz sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini hem de bedenini dinlendirebilmelisin. Bugün kendince bir gün geçirmek daha iyi olabilir.

Aşk

Heyecan ve aşk seni bekliyor olabilir. Keyifli bir sohbet, yeni bir insanın etkisi gündeme gelebilir. Hiç beklemediğin güzel etkilerle gününü şenlendirebilirsin.

Para

Parasal konularda için rahat olacak. Çünkü doğru kararları aldığını bileceksin. Daha sakin olmak ve yapıcı davranmak maddi açıdan elinin kuvvetlenmesine vesile olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün olaylara çok riskli yaklaştığını fark edebilirsin. Bu riski aşmak için dikkat etmen gerekecek. Sakin davranmak, bir şeyleri abartmamak kontrolün dahilinde olabilir. O yüzden bu konuları iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmakta sıkıntı çıkaran dış etkenlerden kurtulabilirsin bugün. Etrafında sana kötü etkisi olan şeyleri azaltabilirsin. Hatta kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de güzel adımlar atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin çok gerilmemesi için senin bazı adımlar atman gerekebilir. Yapıcı olmalı ve sakin kalmalısın. Aşkta karşına çıkan engelleri kestirip atmaman gerekecek.

Para

Parasal açıdan sakin kalman önemli olacak. Bütün parayı tek bir seferde harcamamalısın. Dikkatli olman gerekebilir. Bütün harcamaları bugüne koymamak sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aşk konularında büyük tepkiler gündeme gelebilir. Ya tamam ya devam gibi bir konuşma gerçekleşebilir. Yine de bir şeyleri gözünde büyütmeden sakince halledebilmenin bir yolunu araman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Vitamin alman gerekecek. Bu vitaminleri haplardan değil de taze sebze ve meyvelerden almak daha doğru olabilir. Ne yediğine ekstra özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle çözülmeyen konular tam anlamıyla önünüze çıkabilir. Bu konularda neler yapacağınıza karar verebilirsiniz. Bu süreçte sakin olmak ve yapıcı davranmak faydana olacak.

Para

Parasal konularda iki kere düşünmelisin. İki kere düşünmeden de hareket etmemelisin. Maddi konularda hata yapmamak için bazı şeyleri iki kere teyit etmen gerekebilir. Dikkati elden bırakmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini farklı bir ortama sokmak isteği ile dolup taşabilirsin. Taşınmak, farklı bir yere gitmek, iş değiştirmek, odaklandığın şeyleri değiştirmek… Tamamen kafanı dağıtacak yeniliklere daha açık olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Stresten uzak bir ortam hayal etmek seni daha mutlu edebilir. Bunun için gereken adımları da atabilirsin. Daha keyif alacağın eğleneceğin ortamlara girmek için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli olabilirsin. Yeni insanlarla muhabbet edebilirsin. Flört etkilerine açık olacaksın. Hiç beklemediğin bir anda yeni birisi ile tanışabilirsin.

Para

Parasal konularda mantığı elden bırakmamalısın. Özellikle de harcamalar konusunda. Gereksiz yere bütçeni sarsmamalı ve dikkatli adımlar atmalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aşka daha açık olabilirsin. Kendini ifade etmek, hoşlandığın kişiyle konuşmak sana daha samimi gelebilir. İnsanlarla iletişiminde daha pozitif olabileceksin. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermelisin. Özellikle kokulardan mustaripsen. Bunun için doktordan kaçmaman gerekecek. Gerektiğinde doktor randevusu alabilmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar yapabileceksin. Birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Keyifli ve samimi bir ortamda kendinizi açmanız olası.

Para

Paraya odaklanmak eskisi kadar etkileyici gelmeyebilir. Bir şeyleri kendi haline bırakmayı tercih edebilirsin. Kazanç ve masraflarla uğraşmak yerine dikkatini farklı konulara verebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aşk konularında biraz belirsizlik yaşanabilir. Kafanı karıştıracak durumlarla karşılaşabilirsin. Bu ruh halinin günün geri kalanına çok fazla etki etmemesi için kendi önlemlerini almalı ve daha dikkatli olmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendi enerjini artırmak için bir şeyler yapmalısın. Ufak egzersizler kan dolaşımını artırarak sana daha iyi bir enerji verebilir. Sağlığına odaklanmak için iyi bir gün.

Aşk

Aşkta istediklerinle karşılaşmamak kalbini kırabilir. Ama bütün enerjini buna vermemelisin bugün. Kendini biraz dinlendirmek, kafanı toparlamak daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Parasal konulara kendini tam anlamıyla veremeyebilirsin. Dikkatin çok dağılabilir. Bu yüzden büyük kararlar almamak ve para ile fazla oynamamak sana daha iyi gelecek. Gereksiz masraflara girmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün daha fazla yaratıcı olabileceksin. Fikirler geliştirerek yeni adımlar atabilirsin. İfadelerin, fikirlerin daha baskın olacak. Bu güzel etkiyi işlerine yönlendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bünyeni ve bağışıklığını kuvvetlendirmelisin. Kalın giyinmek, sıcak içecekler tüketmek ve vitamin almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa bugün o kişiye adım atmak isteyebilirsin. Bu kişiyle daha samimi ve güzel bir konuşma yapabilirsin. Aşkta bazı durumlar senin lehine gelişebilir.

Para

Maddi konularda elin baskın olacak. İstediklerine odaklanabileceksin. Keyifli gelişmeleri kendin yönetebilecek ve daha pozitif olayları kendine çekebileceksin. Bu duruma kendini açmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların düşüncesiz hareketlerinin senin gündemini çalmasına izin vermemelisin. Kendi hayatına, başarılarına odaklanman gereken bir gün. Bunu gölgelemek isteyenlere karşı dik durman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresin ve gerginliğin gittiği ama etkilerinin devam ettiği bir gün olabilir. Biraz rahatlamak, dinlenmek sana daha iyi gelecek. Kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Kafanı toparlamadan yeni bir aşka dahil olmamalısın. Kendi içinde bir barış yakalamadan dışarıya odaklanmaman gerekecek. Aşk konusunda önce iç huzuruna odaklanmalısın.

Para

Maddi konuda isteklerine kavuşabilirsin. Daha rahat harcamalar yapabileceksin. Kendi elini kuvvetlendirmek seni çok daha pozitif bir ruh haline sokabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Şans senden yana olacak. Düzeltmek istediklerini düzeltebileceksin. Keyifli bir ruh haliyle hayatına ve işlerine odaklanabileceksin. Bu enerjiyi es geçmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için mutfağa girmen gerekebilir. Kendin için yemek yapabilmelisin. Sürekli dışarıdan yemek yememek sana daha iyi gelecek. Yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Flörtleşmeler, keyifli sohbetler olası. Bugün aşka kendini açabilirsin. Yeni etkilerle karşılaşmak, daha keyifli bir ruh haline girmek seni çok daha mutlu edecek.

Para

Parasal açıdan kendini kuvvetlendirebileceğin bir gündesin. Yaptığın işte kendini kanıtlayabilirsin. Maddi açıdan daha güzel kararlar alabilirsin. Para söz konusu olduğunda olaylara daha pozitif bakacaksın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hassas olacaksın. Olayların detayına, detayların da daha da detayına ineceksin. Hayatında bir şeyleri yoluna koymak için algılarını açarak düzenlemeler yapabileceksin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaos insanı daha da gerer. Evin içindeki kaostan bahsetmiyorum bile. Bugün evini düzenleyebilir, temizliğe özen gösterebilirsin. Böylece daha rahat nefes alabileceksin.

Aşk

Aşk konularına biraz hayalperest yaklaşabilirsin. Kafanda kurguladığın ilişkiye kendini fazla kaptırabilirsin. Ancak günün sonunda gerçeklere dönmen ve mantıklı düşünmen gerekecek.

Para

Hesaplar, ödemeler, faturalar… Dikkatini vermen gereken birden fazla konu olabilir. O yüzden dikkatli olman gerekecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar sana düşmanınmış gibi davranabilirler. Herkesin gündemi farklı olabilir. Uyum yakalamak zor olabilir. O yüzden kendi işine odaklanmak daha iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen gereken bir gün olacak. Yaşam alanını temizlemelisin. Sadece virüse karşı da değil. Zihnini boşaltmak ve evinde daha huzurlu bir enerji yaratmak için buna ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşk konusunda pek şanslı olamayabilirsin bugün. Eğer bir ilişkin varsa aranızdaki iletişimi kırmadan, dökmeden geliştirmen gerekecek. Eğer birisi yoksa bazı hayallere dalman olası.

Para

Ortak işler için pek iyi bir gün olmayabilir. Kendince bir şeyler yapmak daha iyi sonuçlanacak. Ortak sorumluluklar söz konusuysa acele etmemek daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hareketli bir gün olacak senin için. Sakin bir biçimde bir yerde oturmak sana zor gelebilir. Bir şeyleri yoluna koymaya çaba gösterebilirsin. Ama bu süreçte insanlarla kavga etmemeye ekstra özen göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada biraz yürümek sana daha iyi gelebilir. Temiz hava almak ciğerlerine iyi gelecek. İnsanlardan uzak ve temassız bir biçimde yürüyüşe odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki konuşmaları başkalarına anlatmaman gerekebilir. Zira etrafında aşk konularında senin yaşadıklarına fazla saygısı olmayanlar olabilir. Bugün kimle ne paylaştığına dikkat etmelisin.

Para

Yeni bir işe, bir projeye başlaman olası. Maddi konularda daha keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Parasal açıdan kendini kuvvetlendirecek yeni gelişmelere kendini açabileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel