2 Ağustos 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ağustos 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Senden yardım isteyen insanların etrafında birikmesi moralini bozmamalı bugün. Bu durumun seni tüketmesine izin vermemeli, kendine özen göstermelisin. Herkese aynı anda yardımcı olmak yerine biraz kendine öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Masa başında hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin bugün. Masa başı egzersizleri önem taşıyabilir senin için. Kramp ve tutulmalara karşı önlemini artırmak adına masada geçirdiğin zamanı egzersizlerle telafi etmen gerekecek.

Aşk

Mevcut ilişkinde sürekli bir şeyler veren taraf olmamaya özen göstermen gerekebilir bugün. Sevdiğin insanın senin kadar paylaşımcı olmasını görmek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bu aşkta kendini kullandıran taraf gibi anılmak negatif şeyleri sana çekebilir.

Para

İş konusunda bilgi ve tecrübene danışacak insanlar kapında belirebilir bugün. Onlara destek olmak ve işlerini çözmek seni memnun edebilir. Ama günün çoğunluğunu onların meselelerini çözmeye harcamak senin bazı şeylerde geri kalmana sebep olmamalı. Bu konularda daha seçici davranman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Yanındaki insanların seninle ilgili düşüncelerini fazla dikkate almaman gerekebilir bugün. Ne olursa olsun hayatın devam ettiğini bilmek senin yararına olacak hatta. İnsanlarla iletişimini zorlamamak özellikle önem kazanabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirmek senin yararına olabilir bugün. Zihinsel olarak dinlenme imkanı bulmak senin için önemli olacak. Fırsat buldukça yürüyüş yapmakta yarar var bunun için de. Ve tabii güneşten korunmayı da ihmal etmemen gerekecek.

Aşk

Uzun zamandır tanıdığın bir insanla bir konuşma şansın olabilir bugün. Bu konuşma sonucunda birbirinize karşı olan hislerinizi anlatma fırsatınız artabilir. Bu tür iletişim fırsatlarını değerlendirmek senin yararına olacak.

Para

Bugün iş konusunda daha şanslı olabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda bir fırsat kapına gelebilir. Bu fırsatı değerlendirmek isterken de kendine öncelik vermen gerekecek. Eğer ayak bağı olan bazı angarya işler varsa bunları kesmen biraz tepki çekebilir. Ama yine de bunu yapman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Seni olumsuz bir ruh haline sokacak insanlardan uzak durman gerekebilir bugün. Onlara gerekenden fazla vakit ayırmamak kendi sağlığın için de önemli olacak hatta. Her durumda kendi akıl sağlığını öncelikli tutmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Karamsar olmamak için ortamına dikkat etmen gerekebilir bugün. Etrafında sana kötü hissiyat verecek insan olmayınca daha mutlu olduğunu görebilirsin. Zihnini boşaltmak günün önceliği olabilir.

Aşk

Arkadaş ortamında tanıştığın birisi, dikkatini fazlaca çekebilir bugün. Onun da sana karşı ilgi duyması ileride olası bir ilişki yaşama şansını artırabilir. Bu kişi ile iletişimini yoğunlaştırman iyi bir aşk için güzel bir adım olabilir.

Para

İş konusunda aldığın kararları olumsuz eleştirecek insanları çok ciddiye almamakta yarar var bugün. Senin için yapıcı ve yararlı yorumlar yapan insanlara daha çok zaman ayırmalısın o yüzden. Bu ikisinin ayrımını yapabilmek işte sana çok şey katabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Uzun zamandır ertelediğin bakım ve tamirat işlerinin karşına büyük bir sorun olarak çıkmaması için bugünden bir şeyler yapabilirsin. Ne kadar erken davranırsan bazı şeyleri o kadar kontrol edebileceksin. İşlerini erkenden organize etmek sana iyi bir adım atma şansı verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dışarıda zaman geçirirken daha dikkatli olmakta yarar var, özellikle de bugün. Temizlik konularında daha tedbirli olmak senin için iyi olabilir mesela. Virüs konusunda önlemleri artırman daha önemli bir hal alabilir bugün.

Aşk

Karşına çıkacak bir insan sayesinde aşk hakkında farklı düşünebilirsin bugün. Kendini daha heyecanlı bir durum içinde bulmak seni korkutmamalı o yüzden. Aşk konusunda içinden geldiği gibi davranmak mutlu olma şansını yükseltecek.

Para

Beklenmedik harcamalarla karşılaşmak moralini bozmamalı bugün. Yapılması gereken harcamayı zamanında yapmak senin için iyi olabilir çünkü. Erteleyip üstünü kapatarak daha fazla masrafa sebep olmamak için bugün özenli davranman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini bir telaş içinde bulman daha olası. Zira yapılması gereken işler arka arkaya sıralanabilir. Başını işten kaldıramamak canını sıkmamalı ama bugün. Birçok işi aynı anda halledebilecek kapasiten olacak çünkü.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yoğun tempo ile insanlar bir şey yapmayı hep unutur: O da su içmek! Bugün bol bol su tüketmelisin. Sadece sıcak havalar ile daha iyi başa çıkabilmek için de değil üstelik. Enerjini daha iyi kontrol edebilmek için bu gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insana bugün düşündüğün kadar zaman ayıramayabilirsin belki ama ona karşı açık olmak bu konuda bir sıkıntı yaşamanızı engelleyecek. Anlayışlı olması seni mutlu edip onun değerini anlamana yardımcı olabilir hatta.

Para

İş yerinde daha fazla sorumluluk almak gerekebilir bugün. Ve bunun için de kolları sıvayabilirsin. Güzel gelişmeler için çok çaba sarf etmen gerekebilir. Gün içinde harcadığın emeklerin ileride sana artı olarak döndüğünü göreceksin ama.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

İnsanlarla daha çok konuşmak, daha çok sosyalleşmek senin için daha iyi olabilir bugün. Kendini bazı konularda daha da geliştirmek ve güncel tutmak için etrafındaki gelişmelerden haberdar olman gerekebilir. O yüzden de bugün özellikle de sosyalleşmekten çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gözlerini dinlendirmen gerekebilir bugün. Bazı şeylere çok fazla odaklanırken gözlerini yorman olası. Mümkün olduğunca telefon ve bilgisayar ekranlarından uzak durman sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olmaması canını sıkmamalı bugün. Günün getirdikleri ve herkesin kendi meşguliyeti aranıza bir mesafe koyabilir. Gün içerisinde ona ufak tefek jestlerde bulunarak bu aşkı sağlam tutabilirsin.

Para

Yeni şeyler öğrenmeye devam ettikçe yeni iş imkanlarıyla karşılaşmaya devam edebilirsin bugün. Bu şekilde iş konusunda seçeneklerini geniş tutma şansın da artacak kısacası. Yeni şeyler öğrenmek ve kendini geliştirmek bugün boşa gitmeyecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

İçinde bulunduğun ortamdaki gerginliğe mesafe koyman gerekebilir bugün. Olayların dışında durmak adına biraz kendini geri çekebilirsin. İnsanlarla kargaşalara girmemen en iyisi bugün. Biraz kafanı toparlamak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihinsel sağlığın için bir adım atman gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek ve duygu durumunu daha rahat kontrol etmek adına bir destek almayı tercih edebilirsin. Genel olarak stresten arınmaya ve daha rahat hissetmeye odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyleri günün akışına bırakabilirsin. Büyük beklentilerinin olmaması şu an için sana daha iyi gelebilir. Zira etrafında yaşananlar aşkın gelişmesine şu anda uygun olmayabilir. Bırak zaman çözsün bazı şeyleri.

Para

İşlere daha fazla kafa yorabilirsin bugün. İnsanlardan uzak bir biçimde kendini işine vermen olası. Bunun sana bir artısı olabilir maddi açıdan. Ancak yine de günün sonunda iş ile kendini yıpratmamaya özen göstermen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların da sana bir katkıda bulunmaya çalıştığını gözlemleyebilirsin. Her şeyi tek başına halletmek için çabalamamalısın o yüzden. Herkesin eşit derecede sorumluluk aldığını bilmek içini rahatlatacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yalnız başına takılmak senin için önemli olabilir bugün. Kafanı dinlemek ve zihnini boşaltmak isteyebilirsin. Bunu yaparken tembellik etmediğin ve fiziksel egzersizleri boşlamadığın sürece iyi bir gün geçirebileceksin.

Aşk

Aşk konusunda ileriye dönük gelişmeler görmen olası. Eğer sevdiğin bir insan varsa bir sonraki adımı konuşabilirsiniz. Eğer hoşlandığın birisi varsa ilişki ihtimalleri hakkında daha fazla konuşabilirsiniz. Bütün bunların ortak noktası senin aşka daha pozitif bakman olacak tabii.

Para

İşlerindeki gelişmeler seni farklı yatırımlar yapmaya teşvik edebilir bugün. Yeni işlere girişmek için en iyi zamanda olabilirsin hatta. Adımlarını dikkatlice atman da gelecekte daha iyi gelirlere ulaşmanı sağlayabilir. İçin rahat edecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün içinden o kadar da hareketli olmak gelmeyebilir. Kendi köşene çekilip düşüncelerinle baş başa kalmayı tercih edebilirsin mesela. Kötü düşüncelerden uzak durduğun sürece bu durum senin için tahmin ettiğinden de faydalı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir şekilde odanda oturmak isteyebilirsin bugün. Tek başına geçirdiğin zamanı keyifli hale getirmek için girişimlerin olabilir hatta. Bitki çayı içerek kitap okumak senin için bir meditasyon görevi yapabilir.

Aşk

Aşka dair üzüntülerini bir kenara bırakman gerekecek bugün. Bunun için bazı şeyleri içinde hazmetmen ve ilerlemen gerekebilir. Aşka dair geçmişte kalan hayal kırıklıklarından uzaklaşmaya çalışabilirsin bugün.

Para

Bugün parasal konulara daha dikkatlice yaklaşabilirsin. Temkinle alacağın kararlar maddi açıdan iyi olabilir. Tasarruf planları oluşturma, bütçe belirleme ve planlı harcamalar yapma gibi konularda daha özenli davranman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Hayatında yeni başlangıçlar yapmak için kararlar alabilirsin bugün. Etrafındaki insanların sana bu konuda destek olması adım atmanı kolaylaştıracak hatta. Yanında tecrübesini paylaşacak insanların olması daha doğru kararlar alarak ilerlemeni kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda yeni tedbirler almak, alışkanlıklarını değiştirmek isteyebilirsin bugün. Özellikle de beslenme konularını ele alman gerekebilir. Sindirim sistemini fazla zorlamamak ve mevsim sebzelerini bol bol tüketmek iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda hareketli bir gün geçirebilirsin bugün. Hoşlandığın insanın sana olumlu cevap vermesi gününü daha da keyifli hale getirebilir mesela. Aşka odaklanırken iyi ve güzel iletişimler kurma ihtimalin artacak.

Para

Bugün bazı yeni girişimler için kararlar almak isteyebilirsin. Yanındaki insanların vereceği cesaret sayesinde yeni adımlar atmak kolay olacak senin için. Arkanda güvendiğin insanların olması işlerinin daha iyi olmasını sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün zamanının çoğunu bir akraban ya da komşuna yardımcı olarak geçirmen gerekebilir. Onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak, işleri konusunda fikirler vermek senin için yorucu olabilir ancak destek olabildiğini bilmek iyi de olacak. Kendi sınırlarını zorlayabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün başkalarına yardımcı olurken kendini ihmal etmemelisin. Fırsatın oldukça dinlenmeyi ihmal etmemen gerekecek. Ve tabii virüs konusundaki önlemlerini artırman da önemli bir konu haline gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda zamanın kalmayabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa ve bazı planlarınız varsa ertelemeniz gerekebilir. Her şeye aynı anda odaklanmak için kendini zorlamaman en iyisi. Bugün aşkı kendi haline bırakabilirsin.

Para

Bugün kendini bir telaşın ve hareketliliğin içinde bulabilirsin. Soğuk kanlı davranmak önem kazanabilir. Karşına çıkan birden fazla meseleyi yoluna koyabilmek adına daha dikkatli düşünmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Ailen senden karşılayabileceğinden fazla şeyler bekleyebilir bugün. Paniğe kapılmadan, sakin bir şekilde bununla ilgilenmen gerekebilir o yüzden. Herkesin gazına gelmeden ve sakince hareket etmek, kendi kararlarını almak zaman alabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin seni ele geçirmesine izin vermemen gerekecek. Çevrende stres oluşturan şeyler çoğalmış olabilir. Ancak bunlarla başa çıkabilmek adına fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanman önemli olabilir.

Aşk

Aklındaki planları sevdiğin insanla paylaşmak için doğru zamanı bulacaksın bugün. Ona hayallerinden bahsettiğinde onun tepkisini görmen gerekebilir. Geleceğe ne kadar benzer açılardan baktığınızı gözlemlemek için doğru bir zaman olacak.

Para

Bugün işe odaklanırken dikkatli davranman gerekebilir. Gereksiz kaygılarla hatalara düşmemek adına bir şeyleri iki kere düşünmen gerekebilir. Eğer acele yetiştirmen gereken bir iş varsa, en başta bunun neden aceleye getirildiğini sorgulayabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel