2 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 2 Ağustos 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün işte yükselmen olası. Hiç beklemediğin bir terfi veya yeni bir proje meselesi gündeme gelebilir. Bu durum sana kendini çok daha iyi hissettirebilir ve değişime kendini açabilirsin bu sayede.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konusunda önceliği kendine vermelisin. Kendi sağlığını kuvvetlendirmek için bazı değişimler yapabilirsin. Gerek beslenme biçiminde gerekse egzersiz konularında yeniliklere gitmen olası.

Aşk

Bugün aşkta ya tamam ya devam gibi bir noktaya gelmen olası. Büyük kararlar alman gerekebilir. O yüzden kendi iç sesini iyi ve net bir biçimde duyman gerekecek.

Para

İşte yaşanacak yenilikler sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Terfi gibi konularda büyük bir şans elde edebilirsin. İsteklerine odaklanmak ve güzel başarılar elde etmek için şans senden yana olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki negatif insanlardan kendini koruman gerekecek. Agresif ve yorucu etkiler etrafında ise bugün kendini korumaya almak ve bazı şeyleri kendi başına halletmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak önceliğin olmalı bugün. Kendine biraz zaman yaratabilir, gün içerisinde molalar verebilirsin. Zihinsel sağlığın daha önemli olabilir.

Aşk

Aşka o kadar da sıcak odaklanamayabilirsin. Bugün bu konuda kendini çok fazla yormaman önemli olabilir. Bazı etkileri kendi haline bırakman ve kendini yormaman iyi bir seçenek olacak.

Para

İş konularında agresif etkiler gündemde olabilir. Bu konuda dikkatli davranmalı ve mantığına güvenmelisin. Hislerle hareket etmek seni zarara sokabilir, aman dikkat.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Enerjini iyi değerlendirmen gereken bir gün olabilir. Fiziksel sağlığına özen gösterebilir ve bu konuda daha iyi bir kuvvet yakalamaya öncelik verebilirsin. Bunun için yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı ve beslenme şekli sana çok daha iyi gelebilir. Gün içerisindeki enerjini artırmak önceliğin olabilir. Biraz daha hareket edebilir ve bu şekilde daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Aşkta sakin olmak sana iyi gelebilir. Ani hareketlerden ve agresiflikten uzak durmalısın. Sakin ve huzur dolu bir gün geçirmek bu konularda çok daha iyi olabilir.

Para

İş konusunda eksik bir şeyler bırakmamak ve yarım kalan işleri bitirmek bugün sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Eğer yeni bir şeye başlayacaksan bundan önce geride kalan her şeyin yolunda olduğuna emin olmak isteyebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün harekete geçmen gerekecek. "Acaba"larla veya "yapabilir miyim"lerle vakit kaybetmemelisin. Kendine güvenerek hareket etmeli ve geri durmamalısın. Cesur olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersiz gibi konulara zaman ayırmak enerjini daha iyi kontrol etmeni sağlayacak. Eğer sürekli masa başında oturuyorsan bugün hareket etmen sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini ifade etmen önemli olabilir. Kendini bu konularda geri çekmemelisin. Hislerini karşı tarafa ifade etmen büyük fark yaratabilir.

Para

Bugün iş ve maddi konularda da daha baskın davranman gerekebilir. Alacağın kararlar seni iyi yönlendirecek. O yüzden bugün harekete geçmeli ve günün enerjisini boş geçmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün fiziksel olarak kendini daha kuvvetli hissetmen olası. Enerjini iyi yönlendirmeli ve halledilmesi gereken meselelere odaklanmalısın. Hareket edebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Biraz hareket edebilirsin. Yeni egzersiz programları çıkarabilir ve daha fazla hareket edebilmek için kendine zaman yaratabilirsin.

Aşk

Hislerin çok daha baskın olabilir bugün. Aşka nasıl odaklandığına dikkat etmen gerekebilir. Daha pozitif bir bakış açısı sana aşkta çok daha mutlu olma şansı getirebilir.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek ve daha iyilerine başlamadan önce biraz durup düşünmek iyi olabilir. Bugün eksikleri kapatmak ve bir şeyleri bitirmek sana iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün daha hassas olabilirsin. Bunun üstüne bir de seni öfkelendirebilecek şeylerle karşılaşman olası. Bu hassasiyet içerisinde agresif hareketlerden uzak durmaya çalışmak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İçinde biriken öfkeyi iyi yönlendirmen gerekebilir. Hislerini sağlıklı ifade edebilmen ve enerjini iyi kanalize edebilmen için deşarj olmaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

Bugün kelimelerini dikkatli seçmelisin. Çok daha etkili olabilirler çünkü. İyi şeylere odaklanmalı ve agresifliği bir kenara bırakmalısın. Aşka bu konuda etkilerin olabilir.

Para

İşe sinirle yaklaşmamalısın. Bir şeylere sinirlenip bütün gemileri yakmamalısın. Dikkatli davranmalı ve mantığı elden bırakmamalısın. Hislerinle hareket etmemen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Hislerini ve düşüncelerini dile getirmekten çekinmemelisin. Çevrende bu konuda sana karşı çıkacaklar olsa da… Kendi düşüncelerini başkasının izin verdiği ölçüde ifade etmemeli, kendine bu konuda bir özgürlük tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakıma öncelik vermek ve kendine zaman tanımak çok daha iyi olabilir. Kendini daha iyi hissetmene vesile olacak bakımlara odaklanabilir, aynada gördüğün kişiyle barışmak isteyebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri dile getirmek snaa iyi gelebilir. Eğer aklına yatmayan veya içine sinmeyen bir mevzu varsa bunu sevdiğin kişiyle konuşman gerekebilir. Aşk konusunda içine kapanmamalısın.

Para

Birikime odaklanmak ve kendi paranı kendi düşüncene göre değerlendirmek önemli bir konu olabilir. İnsanlarla arana bu konuda bir sınır çekebilir ve kendi maddi durumun hakkında daha dikkatli kararlar verebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün içini dökme günü. Aklındakileri paylaşmalısın. Bir şeyleri içine atmamalı ve hislerini dile getirmelisin. Bunun etkisi bugün çok daha büyük ve olumlu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yerinde olacak. Egzersize zaman ayırmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Sağlığına öncelik verebilir ve daha fazla hareket ederek vücudunun kuvvetini artırabilirsin.

Aşk

Hislerini karşı tarafa ifade etmek için güzel bir gün olabilir. Hoşlandığın ama kendini ifade edemediğin birisi varsa bu kişiyle bir sohbet başlatabilirsin.

Para

İş konularında aklına yatmayan bir şey varsa bunu dile getirebilir ve bunu değiştirmek için elinden geleni yapabilirsin. İş konularında daha iletişime açık olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hedefe yürümemeli, adeta koşmalısın. Başarı elde edene kadar durmaman gerekecek. İşe ve isteklerine odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Hedeflerini iyi seçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sağlığına odaklanman gerekebilir. Virüs konusunda önlemleri artırabilir, tükettiğin besinleri dikkatlice seçerek enerji seviyeni düzenleyebilirsin. Bugün kendi sağlığına öncelik vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin senin nasıl hissettiğini bilmesi büyük farklılık yaratabilir. Aşk konularında daha açık ve net davranabilirsin. Cesur davranışların güzel sonuçlar verebilir.

Para

İş ve başarılar konusunda bazı şeyler yoluna girebilir. Parasal konularda için rahat edebilir ve işe daha fazla odaklanarak doğru kararlar alabilirsin. O yüzden bugün işe zaman ayırman iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanların baskın enerjileri yorucu olabilir. Çevrende baskıcı tavırlar da görebilirsin. Duygusal tepkilerden uzak durmak ve kendi işine bakmak iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres kendini belli edebilir bugün. Hem çevrendeki insanların negatif enerjisi hem de kendi hissettiklerin seni yorabilir. Biraz mola vermen iyi olabilir.

Aşk

Aşkta negatif etkiler görmen olası. Karşındaki kişi ile anlaşmazlıkların olabilir. Bu kişi kendi isteklerini öncelik haline getirirken seni es geçebilir. Bu konularda dikkatli davranman gerekecek.

Para

Bugün iş ortamlarında dikkatli davranman gerekecek. Ani davranışlar ve hislerle hareket etmemeli, mantığına güvenerek uzun vadeli kararlar almalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlar kendilerini düşündüğünü çok açık bir biçimde belli edebilir. Bu kişileri memnun etmek yerine senin de kendini öncelik haline getirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize odaklanıp insanlardan biraz uzak durmak sana iyi gelecek. Enerjini daha pozitif bir biçimde yönlendirmek için egzersiz yapabilir ve kendine göre bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda fedakarlığın bir sınırı vardır. Bugün bunu dikkatlice düşünmen gerekebilir. Karşındaki insanın sürekli kendi mutluluğunu öncelik haline getirmesi, bir şeyleri tekrar düşünmeni gerektirebilir.

Para

Bugün parasal konularda kendi isteklerini ön plana koyabilirsin. Başkalarının isteğine öncelik vermek yerine kendi ihtiyaçlarına dikkat etmelisin. Masraflarını buna göre ayarlayabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların agresif tavırları senin gününü etkileyebilir. O yüzden gün içerisinde kimlerle muhatap olacağına ekstra dikkat etmen ve kendini kötü etkilerden koruman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve gerginlikten uzaklaşmak için tek başına açık havada yürüyebilirsin. Kafanı toparlamak ve biraz müzik dinlemek, sakin bir yerde yürümek sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşuna gitmeyen şeyleri sürdürmemelisin. Aşk konusunda seni mutsuz eden bir durum içerisindeysen bunu sonlandırman sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Para

Parasal açıdan başkasına güvenmemek ve kendi işini kendin görmek iyi olabilir. Eğer bir masraf planlanacaksa bunu tek başına karşılayıp karşılayamayacağına odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel