19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Mayıs 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Ne yöne gittiğini kestirmekte zorlanıyorsan biraz yavaşlaman gerekebilir. Geleceğin ile alakalı konularda kendinle daha barışık olman gerekecek. Gelecek için düşündüğün konularda geri durup kendine özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini dinlendirmek için bitki çayları tüketebilirsin. Papatya ve melisa çayı gibi içecekler kendini daha rahat hissetmeni sağlayabilir. Bugün bu tür bir rahatlık sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak isteyebilirsin. Onun özelliklerini görmek, zevklerini tanımak zaman alabilir. Kendini ona beğendirmek için kendini kandırmadığın sürece keyifli bir gün olabilir bugün.

Para

Maddi dengeleri kurmak için senin büyük adımlar atman gerekebilir. Çevrendekilere göre kendini şekillendirmek yerine bırak onlar seni takip etsin. Bugün maddi kararlarını kendin alacak ve çevrendekilere emsal olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Son zamanlarda can sıkıntısı yaratan şeylerin temeline inmen gerekecek. Bir şeylerde egonun zarar gördüğünü düşünüyor olabilir misin? Bazı konulara bakış açını değiştirmek kendini tekrar iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için çaba göstermen gerekecek. Biraz daha fazla hareket, egzersiz sana iyi gelebilir. Gün içerisinde kendini uyuşuk hissetmemek için biraz hareket iyi gelebilir sana.

Aşk

Aşk konusunda içinin daha rahat olduğunu görebilirsin bugün. Sevdiğin kişiyle sakin ve samimi sohbetlere girebilirsin. Bir şeylerin düzelmesi için bir çaba gösterilmesi gerekiyorsa bu topa girebileceksin.

Para

Maddi konulara çok fazla odaklanıyorsan eğer, bugün kafanı bu konulardan kaldırman gerekebilir. Maddi açıdan bir şeylerin seni fazlaca yorduğunu düşünüyorsan kafanı başka tarafa çevirmeyi öğrenmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bir şeyleri negatif görmeye alışmış olabilirsin. Kendini bu ruh halinden çıkarman gerekecek. Hayatında iyi giden şeylere odaklanmak ve kendine daha keyifli hedefler koymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gerekebilir. Sebze ve meyve tüketimini artırmak sana daha iyi gelebilir. Vücuduna daha fazla vitamin ve mineral girmesi, daha sağlıklı bir bünye için gerekli olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha derin bir muhabbet olması için çaba gösterebilirsin. Böyle bir muhabbet için gereken temelleri senin atman gerekebilir. İkinizi de düşündürecek konular bulman olası bugün.

Para

Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklemek sana göre değil. O yüzden bugün kolları her zamankinden daha fazla sıvayabilirsin. Ev ekonomisi gibi konularda daha fazla sözün geçebilir ve masrafları iyice eleyebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bir şeyler istediğin gibi gitmeye başlayabilir. Ancak bu enerjiyi neye yönlendireceğine özen göstermelisin. Hayatında nelere odaklandığın daha önem kazanabilir. Güzel şansını ve kısmetini keyifli konulara odaklamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için bir denge yakalaman gerekiyor olabilir. Yediklerinde, içtiklerinde, hareketlerinde bir denge olmalı. Fiziksel olarak bir şeyleri sağlıklı bir biçimde yoluna koymak enerjini çok daha yükseltebilir.

Aşk

Aşk konularında daha eğlenceli davranabilirsin. Sevdiğin kişinin ilgisini kazanmak için keyifli konulara odaklanabilirsin. Kendini bu tür konularda ön plana çıkarman kolaylaşabilir.

Para

Paranın hayatında bir yer edinmesi önemli tabii. Ama her şeyi paraya bağlamak iyi bir şey değildir. Bugün kafanı maddi konulardan kaldırman ve daha iyi şeylere odaklanman gerekebilir. Paranın seni yönetmesine izin vermemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Kendine vakit ayırmak için iyi bir gün olabilir. Bir şeyleri kafanda tartmak için vakte ihtiyacın olabilir. Ani kararlar almadan önce düşünmek sana çok daha iyi kapılar açabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermelisin. Biraz daha fazla hareket sana iyi gelebilir. Ev içerisinde yapabileceğin egzersizlere odaklanmak, daha iyi bir enerjiye sahip olmanı kolaylaştırabilir. O yüzden bugün harekete geçmelisin.

Aşk

Aşk konularında güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni birisiyle sohbet, bir mesajlaşma sana daha iyi gelebilir. Flörtleşmeye vakit ayırmak kalbinin daha da ısınmasını sağlayacak.

Para

Maddi açıdan önemli kararlar alman gerekiyorsa her şeyi tamamen baştan sona gözden geçirmen gerekebilir. Daha önceden fark etmediğin mevzulara daha net odaklanabilirsin. O yüzden bugün iyice düşünmen ve farklı şeylere odaklanman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bugün karar almak için kendini çok zorlamamalısın. Bir şeyleri dikkatle gözden geçirmeye özen göstermen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak biraz zaman alsa da ileride seni daha mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere duygusal olarak bakabilirsin. Bu duygusallık sana yaramayabilir. Stres ve gerginliklere karşı dikkatli olmalısın. Gereksiz yere seni yorabilecek duygusallıklara karşı sınır çekmen gerekecek.

Aşk

Eğlence ve mutluluk aşk konularında içinin rahat olmasını sağlayabilir. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek. Seni üzecek şeylere odaklanmak yerine keyfinizi yerine getirecek konuları gündeme getirebilirsin.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri sakince gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kaygıyla veya beklentiyle işe girişmemek ve keyif alarak bir şeylere odaklanmak sana daha fazla para getirebilir bugün. Hem eğlenip hem para kazanma fırsatı edinebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Disiplinli davranışlar seni yüceltebilir bugün. Bir şeylere daha sağlam adımlarla girmen seni mutlu edecek. Organize olup işlerde öncülük etmen seni çok daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dengenin şaştığını hissediyorsan eğer kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendini iyi bir noktaya getirmek için biraz çaba göstermen gerekecek. İki yönlü düşünmeli ve kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konularına daha açık görüşlü olarak bakman olası. Bir şeyleri kabullenmek, daha farklı düşünceler üretmek, kalbini açmanı kolaylaştırabilir. Aşk söz konusu olduğunda kendinle savaşmamayı öğrenmen gerekebilir bugün.

Para

Sen bir şeyleri kafanda tam yerine oturtsan da etrafındakiler hala havada kalabilir. Etrafındaki insanların maddi açıdan önlerini görmesinde onlara sen ön ayak olabilirsin. İyi bir örnek olmak sana gurur verebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla daha iyi iletişimler kurabilirsin bugün. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Muhabbet ortamları seni daha fazla sarabilir. Bir şeyleri halletmek daha kolay olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmeye özen göstermen gerekebilir. Yediklerine özen göstermen enerjini daha iyi bir noktaya getirebilir. Kendini iyi hissetmek için yediklerine odaklanman gerekecek.

Aşk

Bugün ani bir cesaret geliştirebilirsin. Aşk konularına daha baskın kararlarla girmen olası. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla aranızda daha iyi bir durum olması için bir şeyleri şansa bırakmaman olası.

Para

Kendi maddi konularına fazlaca odaklanıyor ve kendini sıkıyor olabilirsin. Başını biraz kendi mevzularından kaldırmak ve etrafına odaklanmak zamanı! Çevrende olan bitene dikkat etmek bakış açını değiştirebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Gözardı ettiğin veya basitçe ilgilenmek istemediğin şeylere vakit ayırman gerekebilir. Sorumluluklarını yerine getirmen kendine gelmeni sağlayacak. Sakin sakin, rahat rahat halletmen gerekenlere odaklanmak çok güzel gelişmeler getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken gerginlikleri atmanın bir yolunu bulmalısın. Esneme hareketleri, sıcak bir banyo, rahat bir ortam… Kaslarını gevşetmek, stresi üstünden atmak için iyi bir başlangıç olabilir. Bugün kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Direkt olarak eyleme geçmek, bir şeyleri kafanda büyütmekten daha iyi olabilir. Eğer bir adım atılması gerekiyorsa bunu yapan sen olmalısın. Aşk konusunda direkt olmak ve cesarete önem vermek sana daha iyi gelebilir.

Para

Bir şeyleri sakince gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. Maddi açıdan sadece harcamaları göz önünde bulundurmaman gerekecek. Bir şeyleri nasıl yola koyacağını görmek için elindekilere ve neleri kazanabileceğine odaklanman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Bir şeylere fazla kafayı takarak çözüm bulamayabilirsin. Bazı şeyleri oluruna bırakarak güzel gelişmeler görmen olası. O yüzden bugün savaş modunu kapatıp biraz daha rahat davranman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz, dinlenmek ve hafif şeyler tüketmek, vücudunun yorgunluğunu üstünden atmak ve kaslarını kuvvetlendirmek için daha iyi gelebilir. Bugün sakin ama bir o kadar da kendine gelecek hareketlere odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularına daha açık olabilirsin bugün. Eğer hayatında birisi yoksa bile bu tür konulara nasıl bakacağın önemli olabilir. Aşkı nasıl gördüğün ve hayatında bugüne kadar neler yaşadığın önemli bir düşünce konusu olabilir.

Para

Kendini iyi hissedeceğin şeylere odaklanmak maddi kaygıların azalmasına vesile olabilir. Eğer para ile iyi anlaşamıyorsan bugün, bir şeyleri üstelememelisin. Keyif aldığın konulara odaklanmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Kısıtlanmış hissi sana iyi gelmeyebilir. Ancak bu tür zamanlar en temel konularda daha sağlam kararlar almamızı sağlar. Bugün ev içindeki olaylara, hijyene ve genel olarak ruh haline daha fazla vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmamak, stresin vücudundaki etkilerini artırmasına sebep olabilir. O yüzden bugün strese odaklanmalı ve bunları çözüme kavuşturarak duygusal bütünlüğünü korumalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ilişkinizi daha üst bir seviyeye taşımak isteyebilirsiniz. Birbirinizi her anlamda tanımak, size daha iyi gelebilir. Çok daha derin mevzularda konuşabilirsin bugün.

Para

Bir şeylere fazla odaklanmak daha sonra pişman olmana sebep olabilir. Maddi açıdan bazı konularda rahat davranmalı ve olayları akışına bırakmalısın. Böylece daha rahat ve spontane hareket edebileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Mayıs 2020 Salı)

Genel

Tam bir şeyler kafanda şekil almaya başlamışken karşına daha farklı konular çıkabilir. Dikkatini dağıtabilecek, yeni şeyleri göz önünde bulundurmana sebep olacak durumlar yaşanabilir. Kendini sıkmadan bir şeylere adapte olman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğüne özen göstermen gerekebilir. Sağlık deyince aklına sadece fiziksel olarak bir şeyler gelmemeli. Zihnini boşaltmalı ve duygusal yükleri üstünden atmanın bir yolunu aramalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyif alabileceğiniz şeylere odaklanmak ikinize de iyi gelebilir. Son zamanlarda ortada yaşanan bir gerginlik varsa bunu çözmek için yüzünüzün gülmesi gerekecek.

Para

Maddi açıdan bir kaygı içerisinde olabilirsin. Ancak bu kaygıları yenmek için parasal konularda biraz daha rahat davranman gerekecek. Bir şeyleri biriktirmek ve saklamak için çok çaba göstermek sana yaramayabilir. Bugün biraz masrafa girmekten çekinmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel