19 Mart 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Mart 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Eğer bir süredir seyahat etmediysen yeni seyahat planları yapabilirsin bugün. Hastalık dolayısıyla ertelediğin bazı yolculukları tekrar planlamaya başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun direncini kuvvetlendirmek için daha fazla vitamin içeren besinler tüketebilirsin. Yediklerine, içtiklerine özen göstermek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek doğru olabilir.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışabilir, onu merak edebilirsin. Bu kişinin huylarını öğrenmek, neler düşündüğüne odaklanmak sana zaman gerektirecek ancak buna heyecan ile odaklanacaksın.

Para

Yapacağın masraflar için kenara para koymak sana iyi gelecek. Bugün harcamak yerine yarınlarda harcamayı tercih etmek ve bir hedef için para biriktirmek doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Evini düzenlemek önceliğin olabilir. Daha keyifli bir ortamda yaşamak isteyebilirsin. Yaşam alanını güzelleştirmek zihnen kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve bazı değişimler yapmak senin için iyi olabilir. O yüzden bugün ne kadar kalori aldığına özen gösterebilir, bunun hesabını tutabilirsin.

Aşk

Aşkta daha güzel gelişmeler görmen olası. Eğer uzun zamandır var olan bir ilişki içerisindeysen aranızda daha gerçekçi ve güzel bir iletişim oluşabilir. Eğer yeni birisi ile tanıştıysan onunla aranda neler olabileceğini kestirebilirsin.

Para

Kendin için masraflar yapabilirsin. Bu durumu gözünde büyütmemeli, cebinden para çıktı diye üzülmemelisin. Keyfini yerine getirecek eşyalar alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Hayatının güzel geçmesi adına daha keyifli kararlar alabilirsin. Can sıkan mevzulardan sıyrılıp daha keyifli gelişmelere odaklanabileceksin. Hayatından zevk alacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu disipline sokmak sana bağlı olacak. Biraz hareket etmelisin. Yediklerine özen göstermelisin. Kendine belli bir disiplin uygulamalısın.

Aşk

Canını sıkan bir mevzuyu çözmek sana kendini iyi hissettirecek. Gönül meselelerinde kalbini kıran bir şey varsa eğer bu konuya odaklanarak çözümler üretebileceksin.

Para

Sahip olduklarına şükretmek sana daha fazlasını sunabilir. Elindekilerin sana yeterli olduğunu bilmek keyfini çok yerine getirecek. Bugün parasal konularda mutlu olacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Hayatında güzel değişimler başlayabilir. Ev ortamında, iş ortamında daha keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. İşlerin yolunda gitmesi bile sana çok iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Nefes egzersizleri sana iyi gelecek. Kendini kontrol etmek, meditasyona odaklanmak ve zihnini boşaltarak daha derin nefesler almak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sosyal hayatının renklenmesi aşka da yansıyabilir. Girdiğin ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsin. İşte veya evde bile aşka yer açabilirsin.

Para

Maddi konular seni yormayacak, aksine sevindirecek. İşlerinin yolunda gittiğini görüp şaşırabilirsin bile. Parasal mevzular kendiliğinden çözülebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Havada aşk olabilir. Eğer uzun zamandır hayatında birisi yoksa seni çok merak ettirecek, ilgini çekecek bir durum ile karşılaşabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Canın ne istiyorsa onu yemek sana bir hayal gibi gelebilir. Ancak arada bir vücudunu, kendini şımartman gerektiğini hatırlamalısın. Keyfince bir yemek yemek enerjini değiştirebilir.

Aşk

Aşkta yenilikler gündeme gelebilir. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızdaki iletişim farklılaşabilir, daha keyifli bir hale gelebilir. Aşka kendini açarak güzel bir gün geçirebilirsin.

Para

İşe odaklanmak zor gelebilir. Kafanda başka şeyler olabilir. O yüzden büyük ve önemli konuları ertelemen daha iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Geçmişte yaşanan sıkıntılar bugün gündeme gelebilir. Yaşanmış negatiflikleri her ne kadar geride bırakmak istesen de bugün biraz canın sıkılabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Canının sıkkınlığı enerjine yansıyabilir. Ama önemli olan bu negatif enerjiyi değiştirebilmek. O yüzden keyif alacağın şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Normalde ilişkilerde yolunda gitmesi gereken bir şey varsa bugün sende bu ters gidebilir. Ani tepkiler vermemeye ve sakin kalmaya özen göstermelisin.

Para

Eğer daha önceden yaptığın bir hata varsa bugün gündeme gelebilir. İş konusunda üstüne gidilebilir. Canını sıkmadan, çözüm odaklı davranmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Takdir görmek önemlidir. Yaptığın işin sonucunu elde etmek ve insanların bunu beğenmesi önemlidir. Bunları es geçmemeli ve nasıl olsa bitti diye düşünmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Mutfağa girip kendin için güzel şeyler hazırlayabilirsin. Bu etkinlik sadece karnını doyurmak için değil aynı zamanda keyifli zaman geçirip kendini eğlendirmek için de önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşkta sürprizler gündemde olacak. Bir şeylerin sakin, kendi halinde gitmesini bekliyorsan şaşırabilirsin. Aşk konularında keyfin yerine gelebilir.

Para

İş konusunda emeklerinin takdir görmesini isteyeceksin. Emeklerinin boşa gitmesini istemeyeceksin. Dik durmalı ve yaptıklarına sahip çıkmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Kariyerin çok daha iyi bir noktaya evrilebilir. Maddi olarak daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. İşine odaklanarak çok daha keyif alacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çok fazla kafein tüketmek bünyeni yorabilir. Eğer gün içerisinde çok fazla çay veya kahve içiyorsan bunu biraz azaltman iyi olabilir. Kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkta tutkuyu artırabilirsin. Hoşlandığın birisi varsa onunla alakalı çok fazla şey düşünebilirsin. Bazı adımları ilk sen atarak durumu hızlandırabilirsin.

Para

Yeni iş fırsatları, ortaklıklar, teklifler gündemine gelebilir. Daha fazla kazanacağın ve üreteceğin bir süreci başlatabilir, mutlu olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Eğer bir şeylerde gönüllü olacaksan dahil olacağın olayın gerçek anlamda bir değişim yarattığından emin olmak isteyebilirsin. Dünyaya bakış açın, nelere katkın olacağı hakkında dikkatle düşünebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eğer öğün atlıyor ve geç uyuyorsan bundan pişman olabilirsin. Bedenini yormaman ve ona iyi bakman gerek. Hem yediklerini düzenlemeli hem de uykuna dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkta daha mutlu olmak önceliğin olabilir. O yüzden seni mutsuz eden iletişimleri kesmek, kendine odaklanmak daha iyi olacak. Kendine dikkat etmelisin.

Para

Cömert olmak iyidir ancak bu paranın tam olarak neye hizmet ettiğini bilmek daha iyi olabilir. Basit bir bağış deyip geçmemen gereken durumlar olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün ev ve teknolojik aletlere daha fazla odaklanabilirsin. Ev aletleri veya sürekli kullandığın diğer cihazlara bakım yapman olası. Bir şeylerin bozulmasının önüne geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Rüzgarlı bir hava varsa dışarıda bunu basite indirgememelisin. Soğuk havanın vücudunu yormaması ve bağışıklığını düşürmemesi için dikkatli giyinmelisin.

Aşk

Her zaman aynı ortama girdiğin birisi ile aranda ilginç bir konuşma yaşanabilir. Aşk konularında değişim ve farklılık görebilirsin. Bazı şeyleri dikkatle gözlemlemelisin.

Para

Sahip olduğun eşyaların kıymetini bilmek ve onları bozulunca hemen değiştirmek yerine tamir etmek önemli olabilir. Kendi eşyalarını hemen elden çıkarmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bakış açını genişleteceğin, ilham alacağın şeylere odaklanmak sana iyi gelebilir. Bugün zihnini daha da açmaya, yeni şeyler öğrenmeye hazır olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnen daha pozitif olmak adına biraz yürüyüş yapman olası. Açık havaya çıkmak biraz temiz havayı içine çekmek iyi olabilir. Yürümek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşkta sürprizlere açık olacaksın. Hep beklentilerine göre değil, biraz da maceraya ve riske açık olabilirsin bugün. Cesur davranman iyi olabilir.

Para

Madden ve manen doğru şeyi yaptığına inanacağın bir gün olacak. Sonuç olarak büyük paralar olmasa da helal kazanç denilen şeyi net bir biçimde ayırt edeceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2021 Cuma)

Genel

Bugün eline çok güzel bir hediye geçebilir. Birisinden alacağın bu güzel hediye veya göreceğin bir jest enerjini ve keyfini yerine getirebilir. Kendini iyi hissedeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeteri kadar özenli davransan da kilo konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsin. Ama bu durum bir şeyleri bitirip vazgeçmen anlamına gelmiyor. Disiplinli olmalısın.

Aşk

Romantik komedi filmi gibi bir hayat beklemek belki çok absürt olur ama yine de aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsin. Kalbini ısıtacak bir muhabbet karşına çıkabilir.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler kapıda olabilir. O yüzden bugün işi boşlamamalısın. Emeklerinin karşılığını görmek ve sonuca ulaşmak sana çok iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel