19 Mart 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak demek onlarla her şeyi paylaşmak demek değildir. Onlarla iletişimini sağlıklı bir ölçüde tutarak mesafeyi korumak anlamına da gelir. Her fikir ayrılığına tartışma olarak yaklaşmaz ve yapıcı kalırsan birden fazla güzel gelişme görmen olası. Gerginliği kontrol etmeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada yürümek hem hareket kabiliyetini artırmana hem de daha derin nefesler almana vesile olabilir. Açık havada geçireceğin vakit, enerjine yansıyabilir. O yüzden dışarıda aktivitelere ve yürüyüşlere özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa aranızdaki buzlar eriyebilir bugün. Aranızda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Hoşlandığın kişiyle daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsin. Aşktan beklentilerin artabilir bugün.

Para

Parasal konularda bildiğinden şaşmamak bugün sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan risklere girmemeli ve elindekilerle yetinmelisin. Bugün yeni arayışlara girmek seni zarara sokabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşın seninle vakit harcamak isteyebilir. Bu kişiye zaman ayırmak ve güzel planlar yapmak aranızda daha keyifli bir arkadaşlığı canlandırabilir. Sevdiğin insanlara daha fazla vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinini kuvvetlendirmek ve öz disiplinini harekete geçirmek sana iyi gelebilir. Bir şeyleri boşlamamalı ve programına göre hareket etmelisin. Sağlıklı kalmak ve enerjini kontrol etmek için öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

İlişkin söz konusuysa bir şeylere daha pozitif yaklaşman gerekebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirmek ikinize de iyi gelebilir. Bazı konularda yapıcı olmak sana da ilişkine de iyi gelecek.

Para

Maddi konularda çevresel olarak baskı görmen mümkün. Her şeye yetişme baskısı seni yorabilir. Bu yorgunluğa dur demek için kendi paranın hakimi olduğunu çevrene belli etmen gerekecek. Bazı şeylerin senin kontrolün altında olduğunu unutmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda beklenmeyeni beklemelisin bugün. Güzel gelişmeler, yeni durumlar yaşanabilir. Aşka kapılarını daha hızlı açabilirsin. Yeni birisinden hoşlanman ve duyguları alevlendirmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini ve bedenini dengede tutmak seni zorlayabilir. Ancak hayatında daha dengeli bir bakış açısı sana iyi gelecek. Bugün hem zihnini dinlendirmeli hem de vücudunu kuvvetlendirmelisin. Bu ikisi için bir egzersiz düşünmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda değişime açık olman gerekebilir. Beklenmedik ortamlarda keyifli durumlar yaşayabilirsin. En kötüsünü düşünerek kendini kapatmak yerine bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda çevreden gördüğün negatifliğin seni etkilemesine izin vermemelisin. Hemen yarın eline para geçmese de bugünden ilerisi için adımlar atmak seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Kendinden ve hedeflerinden vazgeçmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Kariyer konularında birbirinden farklı iş kapılarına ilgi gösterebilirsin. Eğer yeni bir iş arıyorsan bütün fırsatları değerlendirmen gerektiğini unutmamalısın. Sağlıklı ve güzel bir gelir kapısı için şansını zorlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına odaklanmak ve yaşananları gözden geçirmek, daha sağlık odaklı kararlar almana vesile olabilir. Kendini ve çevrende yaşanan olayları göz önünde bulundurmak yeni kararlar alarak farklı bir rutine sahip olmanı kolaylaştırabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklı olana odaklanman gerekebilir. Eğer bir ilişkin yoksa ve hoşlandığın bir insan da bulunmuyorsa bu aşkı beklemediğin bir ortamda bulabilirsin. Büyük ve derin hisler beklemediğin sürece keyifli flörtler gününü şenlendirebilir.

Para

Etrafında olan bitenin maddi olarak seni çok fazla etkilememesi için kendine çeki düzen vermen gerekebilir. Yaşananları kontrol altında tutmak için dışarıya bağımlılığını azaltman gerekecek. Kendi paranın hakimi olmak için çaba göstermelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası. İlerisi ile alakalı farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Eline bir para akışının geçmesi ve ileride daha fazla para kazanmak için bir fırsat yakalaman gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir. Sadece hemen para harcamaya kalkmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Odaklanma sıkıntısı yaşıyorsan bunu çözmeye vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara özen göstermek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmen olası. Eğer bir ilişkin yoksa ve aşk konularına uzak kaldıysan bugün keyifli bir durum yaşanabilir. Yeni etkilere kendini açman, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddiyat ile alakalı kendi içinde değişimler yaşaman gerekebilir. Paraya bakış açını değiştirmek için farklı konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmamalı ve durumları daha dikkatli gözlemlemek için zaman harcamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Farklı bir ortama girmen ve yolunu değiştirmen, karşına çok hoşlanacağın birisinin çıkmasına vesile olabilir. Her zamankinden farklı bir durumda ve ortamda aşk konularına kendini daha rahat açabilirsin. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak için iyi bir gündesin. Kendi hayatına odaklanmak ve kendi önceliklerini belirlemek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve yeni başlangıçlara girişmek senin için doğru olabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın bir insan varsa, hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için çaba göstermen gerekebilir. Onunla daha keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak ve hoşlandığı şeyleri öğrenerek ona göre hareket etmek aranızda daha keyifli bir süreç başlatabilir.

Para

Maddi konularda çevresel faktörler önemli olabilir. İnsanlarla ilişkilerin sana daha iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmadan önce insanlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İş ve projeler konusunda güzel değişimler yaşayabilirsin. Bu değişimler sana direkt olarak para getirmese de ileride daha mantıklı kararlar alarak kariyerini şekillendirmene vesile olabilir. Bugün algılarını açık tutman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini kuvvetlendirmek için zihnini boşaltman ve daha keyifli konulara odaklanman gerekebilir. Stresin ve gerginliğin sende yaratacağı negatif etki, insanlarla iletişimine yansıyabilir. Bu duruma özen göstermek ve stresi üstünden atmak için farklı şeylere odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Beklemediğin bir anda karşına aşk konularında güzel gelişmeler çıkabilir. Her zamankinden farklı ortamlarda vakit geçirmek sana yarayacak. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle hiç denemediğiniz aktiviteler deneyebilirsiniz.

Para

Maddi konularda değişime özen göstermen gerekebilir. Masrafları kısmak, elindeki paraların hesabını bilmek ve ne yöne hareket edebileceğini görmek içini rahatlatabilir. Elinden para çıkması seni korkutmamalı bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirmek için zaman kollaman gerekebilir. Farklı ortamlara girmek ve keyifli vakitler geçirmek sana daha iyi gelecek. Yeni insanlarla tanışmaya özen gösterdiğin takdirde aşk konusunda da güzel gelişmeler görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları daha fazla gündeminde olabilir. Daha sağlıklı olmak ve aynadaki insanla barışmak için çaba gösterebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir gündesin.

Aşk

Kendine zaman ayırmak ve olayları oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Arkadaşlarınla keyifli ortamlara girmek bu etkiyi sende yaratabilir. İş ve sorumluluklardan kafayı kaldırdığında aşkı bulabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda önceden yaşananlardan ders çıkarmak, ilerisi için daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir. Parasal olarak kendini güvenceye almak için dikkatli hareket etmeli ve öncesinden ders çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında kendini daha pozitif etkilere açabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle daha anlayış dolu konuşmalar yapman olası. Aşk ve duygular konu olduğunda daha iyi adımlar atabilir ve sağlıklı kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlikten uzak durmak ve kendi iç huzuruna yönelmek önemli olabilir. Hayatını bir düzene koymak bu konuda sana daha iyi gelecek. Sağlıklı bir rutin ve iyi bir ruh hali, sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman mümkün. Hiç yoktan yere karşına bir insanın çıkması ve ona ilgi beslemen olası. Bu kişiyle alakalı güzel gelişmeler yaşamak için kendine zaman verdiğin takdirde aşk konuları seni çok mutlu edebilir.

Para

Parasal kazançlar biraz yavaş ilerleyebilir. Eğer bir yerden para bekliyorsan ve bu bekleme süresi arttıysa canını sıkmamalısın. Bazı şeylerin geç olması senin için daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yaratıcılığın üstünde olacak. Etrafında olan bitene daha farklı yaklaşabileceksin. Sorunlara kendi yolunla bir çözüm bulmak hem seni hem de seni sevenleri mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve düzenli bir hayat tarzı sana daha iyi gelebilir. Sağlığını daha iyi bir seviyeye çıkarmak için planlı hareket etmen gerekecek. Gerektiği noktada profesyonellerden destek alman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında önceden seni mutsuz eden bir durum değişim gösterebilir. Eğer bir ilişkide mutsuz olduysan veya hayal kırıklığı yaşadıysan bu konularda yeni gelişmeler görebilirsin. Olaylara bakış açın daha farklı bir hale bürünebilir.

Para

Maddi konularda bir şeyler yavaş ilerlese de dikkati elden bırakmamalısın. Gereksiz yere karşına çıkabilecek masrafları kontrol altına alabilmek için adımlarını dikkatli atman gerekecek. Bunların haricinde arkana yaslanabilir, rahat edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanları daha iyi algılayacağın bir gündesin. Söylenenler kadar söylenmeyenlere de dikkat edeceksin. Çevrendeki insanların adımlarını fark etmek, onların önüne geçmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes almak ve açık havada bulunmak sana daha iyi gelebilir. Hem dikkatini toparlamak hem de enerjini artırmak için kan dolaşımını artırman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve keyifli aktiviteler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli bir etki yaratman için biraz kendine vakit ayırman gerekebilir. Eğer ilişkinde sıkıntılı durumlarla karşılaştıysan, bu durumları çözmek ve kendine odaklanmak daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendini fazla germemen gereken bir gün olacak. Maddi olarak bir şeylerin kontrol dışında gelişmesi seni uçurumlara sürüklemeyecek. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve keyfine bakmak daha iyi olabilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konusunda bazı yeni durumlar olabilir. Ancak bu yeni durumlar tanımadığın veya hayatına yeni girecek bir insan ile yaşanmayabilir. Bir süredir tanıdığın birisine karşı farklı hislerin olduğunu fark edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendine vakit ayırmak ihtiyacın olan bir şey olabilir. Çevrendeki insanlarla empati yaparken onların negatif hislerine kapılman olası. Bu durumun sende stres yaratmaması için dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda çok keyifli bir gün geçirebilirsin. Bu güzel gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek aşkta daha önceden görmediğin bir mutluluğu hayatına getirebilir.

Para

Arkadaşlarınla vakit geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmez. Keyifli saatler geçirmek adına kendini çok fazla sıkmamalısın. Maddi açıdan içini rahat ettirmek için tutumlu olman, sevdiklerine vakit ayırmaman anlamına gelmeyecek bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel