19 Kasım 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Kasım 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Başkasıymış gibi davranmak asla işe yaramaz. Bugün bunu unutmaman gerekecek. Kendin gibi olmak her şeyden öte olabilir. Çevrendeki insanlara kendi varlığını göstermek ve emeklerinin arkasında durmak önem kazanabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığı için biraz daha çaba göstermen gerekebilir. Özellikle de geceleri çeneni çok daha fazla sıkmaya başladıysan bu konuda önlemler alman gerekebilir. Dişlerine zarar vermemek ve çene kaslarını zorlamamak için bir doktordan tavsiye alabilirsin.

Aşk

Hislerini kendine ifade etmen önemli olabilir. Önce kendini tanıyıp bilmen, daha sonra aşka odaklanman önemli olabilir. Aksi takdirde karşındaki insana farklı birisiymiş gibi yaklaşabilir ve kendini hayal kırıklığına uğratabilirsin.

Para

Bugün bir harcama yapılacaksa kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir harcama yapmalısın. Farazi durumlar için bol keseden para saçmamalısın. Hiç kullanmayacağın bir ev gerecine para vermemen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Aşk konularına zaman ayırmak isterken bir ilişkiye ne kadar hazır olup olmadığını da gözden geçirmen gerekebilir. Hayatındaki etkilerin seni ne yöne ittiğini gözlemlemek ve ona göre hareket etmek önemli olacak. Günün önceliği aşk olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenmek ve kafanı toparlamak önem kazanabilir. Bunun için her şeyi bırakıp kendini bir yere kapatmana da gerek yok üstelik. Sevdiğin kişilerle zaman geçirirken de buna fırsat yaratabilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer geleceğinizde neler yapacağınız önemli bir konu haline gelebilir. Eğer sadece flörtleştiğin birisi varsa onunla bir ilişkiye hazır olup olmadığını sorgulayabilirsin. Gönül meselelerine daha fazla odaklanabilirsin bugün.

Para

Maddi konuları biraz erteleyebilirsin bugün. Para harcamayı olabildiğine aza indirgemek ve kazanç konularındaki kaygıları da güne yansıtmamak önemli olabilir. Biraz daha günün akışına odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Kendi emeklerinin ve eylemlerinin ne gibi noktalara değindiğini görmen gerekecek. Çevrendeki insanların etkisinden çok senin ortama ne kattığın ön plana çıkabilir. O yüzden bugün kendi değerini görmen ve ona göre hareket etmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

2/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanların sıkıntılarını sana yansıtmasına nasıl izin vermemen gerektiğini biliyorsan, senin de çevrendeki insanlara stresini yansıtmaman gerekecek. Sevdiklerin, senin negatif tavırlarından oldukça etkilenebilir. Bunu kontrol altına alman önem kazanabilir.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri net göremiyor olabilirsin şu an. Karşındaki insanı suçlayıcı tavırlara girmen de kolaylaşabilir. Ancak biraz geri durup düşünürsen ne gibi yanlışlar yaşandığını daha net görebilirsin.

Para

Parasal konularda kendi emeklerinin değerini görmen gerekebilir. Başkasının katkısından çok senin ortama ne kattığın dikkat çekebilir çünkü. Hem kazanç konusunda hem de masraf konusunda nasıl hareket ettiğini gözlemleyebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanların dikkatini çekeceğin bir gündesin bugün. Elini attığın her şey parlayabilir. İnsanlar senin ne kadar başarılı veya iyi olduğunu konuşabilir. Dışarıya yayacağın enerji insanların gözünü alabilir. Bu tür enerjileri iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini iyi değerlendirmen gerekebilir bugün. Sağlığını daha da kuvvetlendirmek için kendini hırpalamadan günü geçirmeyi öğrenmen gerekecek. Sırf enerjin yüksek diye her şeyi bugüne sığdırmamak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Hayatında kimse yoksa eğer bugün bu konuda bazı hareketlenmeler olabilir. Aşka dair daha güzel gelişmeler görebilirsin. Sana ilgisini belli eden birisiyle girişeceğin sohbetler kalbini ısıtabilir. Flört sana iyi gelecek bugün.

Para

Eve iş getirmek can sıkıcı olabilir. İşi hafta sonuna bırakmak da öyle... O yüzden bugün parasal konuları bir kenara bırakmak ve kafayı toparlamak daha iyi olacak. Sosyalleşmek için para harcayacaksan o başka... O zaman kimseye hesap vermemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Duygusal gelgitlerin bolca yaşandığı bir gün geçirebilirsin bugün. Canın sıkılabilir, gülerken ağlayabilirsin, bir şeyler sürekli dengesini kurmakta zorlanabilir. Bu tür duygu durumlarıyla başa çıkmak için stresli ortamlardan uzak durmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnin çok dolu olabilir bugün. Bir şeylere odaklanmakta zorluk çekebilirsin. Ayrıca bazı olaylara duygusal tepkiler vermen de olası. Bu tür konuları aşabilmek için kendince biraz zaman geçirmeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Kalbini kıran şeyler gözünde daha çok büyüyebilir bugün. Sürekli olarak sana karşı hareket edildiğini düşünebilirsin. Var olan ve can sıkan konular gözünde çok daha büyüyebilir. Bu tür negatifliklerle başa çıkmak için önce kendi zihnini boşaltman gerekecek.

Para

Para harcama konularında ani davranmaman gerekebilir. Duygusallıkla yapacağın masraflar ileride seni zorlayabilir. Bu tür durumların önüne geçmek için planlı ve programlı bir biçimde, bütçeni gözeterek hareket etmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün ihtiyaçlarını giderme günü olacak. Kendine ve hayatına şöyle bir bakıp nelerin eksik olduğunu gözlemleyebilirsin. Özellikle de hayat kaliteni yükseltecek şeylere para harcamak önceliğin olabilir. Bunu kendine çok görmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir gün geçirmek için neler yapacağın belli olabilir bugün. Güne erken başlamak, açık hava yürüyüşleri yapmak, sağlıklı beslenmek, dinlenmek ve uyku düzenini bozmamak... Bütün bunlara özen gösterdiğin sürece gün senin için daha rahat geçebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ileriye dönük bazı programlar yapabilirsiniz. Birlikte güzel bir etkinliğe katılma, bir ortama girme konuları daha baskın olabilir. İkinizin de keyif alacağı yerlere gitmeniz size çok daha iyi gelebilir. Bunun için planlar yapmak sizi heyecanlandıracak.

Para

İhtiyaçları, kişinin kendisine yapacağı yatırımı ve daha kaliteli şeyleri bir lüks olarak görmemek gerekir. Bugün sen de ihtiyaçların doğrultusunda para harcamayı öğrenmelisin. Sana yarayacak şeylere para ayırmak bir zulüm olmamalı.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Var olan sorumlulukların yoğunlaştıysa eğer yeni şeylere odaklanmakta zorluk çekebilirsin. Ve bu durumdan en çok etkilenen de aşk hayatın olabilir. Hayatında yeni bir insana yer açabilecek misin? Bunu yapman için neleri değiştirmen gerekir? Bugün bu tür konularda dikkatlice kararlar alman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını ihmal etmemelisin bugün. Sağlıklı beslenmek, bağışıklığını kuvvetli tutmak ve sıkı giyinmek... Bütün bunların bir önemi olabilir senin için. Mevsim geçişlerinde bünyeni zayıflatmamaya dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşk sadece iyi niyet ve güzel hislerle gerçekleşmeyebilir. Bazen o aşka ayıracağımız emek ve zaman da oldukça önem kazanabilir. İhmal edilecek bir sevgiliye sahip olmak yerine var olan şartları güzel bir insanla paylaşmaya açmak daha önemli olabilir.

Para

İşler oldukça yoğun olabilir bugün. Hafta içerisinde bitmeyen bazı şeyler hafta sonuna da sarkabilir. Bu konularda yeni bir plan ve program çıkarman gerekebilir. Bazı şeyleri doğru bir biçimde planlamak adına çaba gösterebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bazen bir şeyleri koyvermek gerekir. Bugün bir şeyleri kendi haline bırakmalısın. Zihnini de bedenini de dinlendirmek önemli olabilir. Sakin bir gün geçirmek ve dinlenmek her şeyden önce gelebilir senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir süredir devam eden yorgunluğunu aşabilmek için bugün dinlenmeye odaklanman gerekecek. Ve bunu yaparken de kendini kötü hissetmemen önemli olabilir. Kimseden izin almamalısın. Dinlenmen gerekiyorsa dinlenmelisindir, o kadar.

Aşk

Aşk konularında sakin bir karar alman gerekebilir. Tüm gemileri yakmadan, bütün kapıları sertçe çarpmadan bir karar... Bunun için de biraz sakince düşünüp kendi hislerinle yüzleşmen gerekebilir. Buna zaman ayırman en iyisi.

Para

İş konuları sıraya dizilmiş olsa da senin bunlarla ilgilenecek bir durumun olmayabilir bugün. Ertelenebilecek şeyleri ertelemek, biraz kendine zaman ayırmak daha önemli olabilir. İşi bugüne sıkıştırmaman önem kazanacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişinin sana karşı samimi davranmadığını düşünebilirsin. Eğer bir süredir bu şekilde hissediyorsan bugün bu his daha baskın bir hale gelebilir. En iyisi bir şeyleri sakince konuşmak olacak. İçine atmaman gereken şeyler olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Canını sıkan şeyler arttıkça dikkatini vermen gereken konulardan da uzaklaşabilirsin bugün. O yüzden en iyisi kendince ve sakin bir gün geçirmek olabilir. Meditasyon, yoga ve esneme egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Zihnini de bedenini de fazla yormamalısın.

Aşk

İlişkilerde emek ve özen önem gerektirir. Bugün bunu sen de çok net görebilirsin. Sevdiğin kişinin tavırlarını konuşmanız gerekebilir. Aşkta her iki tarafın da mutlu olması gerekir. Eğer bu denge bozulduysa her ikinizin de biraz dikkatli davranması gerekebilir.

Para

Parasal konularda kendi şansına güvenmen gerekecek bugün. Bazı şeyleri kendi haline bıraktığında ne noktaya gittiğini görmek isteyebilirsin. Kazançlara da masraflara da o kadar öncelik vermemen olası. Bırak kendi halinde gitsin bu konular.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Aşk konusunda bir şeyler ters gidebilir bugün. Sevdiğin birisi varsa eğer hayatında, aranızdaki iletişime soğukluk girebilir. Bu tür konularla dikkatlice başa çıkman gerekecek. Bu da biraz zaman ve çaba gerektirebilir senin için.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres seni biraz yorabilir bugün. Zihnen kendini rahat hissetmemen fiziksel olarak da enerjinin düşmesine sebep olabilir. En iyisi gün içerisinde fazla yorulmamak olacak senin için. Bedenini dinlendirmek sana bir nebze de olsa iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta biraz zorlanabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızda bir şeylerin ilerlemediğini düşünmen olası. Eğer ilişki içerisindeysen bir şeyler zorlaşabilir. Bunlarla başa çıkmak için acele etmemek önemli bir nokta haline gelebilir.

Para

Maddi konuları bir kenara alabilirsin bugün. İş de kazançlar da biraz geride bekleyebilir. Dikkatini vereceğin konular arasında iş ve para olmayabilir. Bazı konuları bugünden zorlamamak, o yüzden önemli olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Her ne kadar günü sevdiklerinle geçirmek istesen de herkesin kendine göre bir önceliği olabilir. Bir türlü insanlarla bir araya gelemeyebilirsin. Bu konuda çok ısrarcı olmak başkalarının seninle inatlaşmasına sebep olabilir. Aman dikkat.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla güzel ve keyifli vakitler geçirmek istesen de günün enerjisi buna fırsat tanımayabilir. En iyisi ufak gruplar halinde insanlarla görüşmek olacak. Büyük sofralar yerine ufak ama samimi sofralar tercih etmek zihnen ve bedenen daha iyi gelebilir sana.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana bir türlü öncelik vermediğini düşünebilirsin bugün. Bu durum biraz kalp kırıcı olabilir. Ancak bunun geçici bir durum olup olmadığını kendine göstermen gerekecek. Eğer sürekli ve tekrarlayan bir olaysa ancak o zaman bir şeyleri iki kere düşünmen gerekebilir.

Para

Bugün eldeki paranın kıymetini bilme günü olabilir senin için. Var olan şartlarının ileride daha iyiye gitmesi için bugünden planlı ve programlı hareket etmen gerekecek. Bu durum özellikle de harcamalar söz konusu olduğunda kendini gösterebilir bugün. Temkinli davranmanda fayda var.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanların yaptığı şeyler senin gözünde çok büyüyebilir. Bu tür enerjilerde en iyisi kendini biraz geri çekip tek başına kalmak... Günü kendine göre geçirirsen ve bağımsız olursan kendine bir iyilik etmiş olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugünü kendine ayırmak, istediğin şeylere odaklanmak sana iyi gelebilir. Başkalarıyla plan yapmak yerine günü kendi bildiğin gibi geçirmen daha iyi olabilir. Kendini daha iyi bir enerjiye açmak için biraz kafanı toparlaman gerekebilir.

Aşk

Aşk sana o kadar da sıcak gelmeyebilir bugün. Bu fikre kendini hazırlamak da zor olabilir. En iyisi bir şeyleri olduğu gibi bırakmak bugün. Her ne kadar aşkta bir ilerleme olmasa da bu durum sana sıkıntı yaratmayabilir.

Para

Parasal anlamda kendi isteklerine öncelik vermek isteyebilirsin. Bu tür konularda başkalarının parasıyla hareket etmek yerine elindeki paraya güvenerek hareket etmen daha iyi olacak. Maddi açıdan tam anlamıyla bağımsız olman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel