19 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Eylül 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlıklar ve sosyal konular daha fazla gündemde olabilir. Sevdiğin kişilerle daha iyi vakit geçirmek sana da iyi gelecek. Direkt olarak yüz yüze görüşemezseniz bile iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Büyük emeklerin sonuca vardığını görmek isteyebilirsin. Özellikle de diyet ve beslenme konularında. Sağlıklı beslenmek ve bunun sonuçlarını gözle görmek için güzel başlangıçlar yapabilirsin.

Aşk

Bugün eski konuları tekrar gündeme getirebilrisin. Önceden yaşananlar tekrar aklında canlanabilir. Eskileri düşünmek aşk konularında seni biraz yorabilir.

Para

Ufak şeylere odaklanarak hayatına güzel değişimler getirebilirsin. Her zaman büyük paralara ve büyük masraflara odaklanmak sana iyi gelmeyebilir. Ufak bir masraf, bir hediye, bir jest ile de bugün mutlu olabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün her zamankinden daha fazla çalışabilirsin. Her zamankinden daha fazla iş güç gündemde olabilir. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için kendi emeklerine güveneceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Enerjin yerinde olacak ve stresin etkilerini azaltabileceksin. İstediğin şeylere istediğin kadar odaklanabilmek sağlık açısından daha rahat etmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında can sıkıcı konular gündeme gelebilir. Bir şeyler iyi gitsin isterken istemeden de olsa bazı konularda sıkıntı çıkarabilirsin. Yapıcı davranmak ve bir şeyleri düzeltmek sana kalabilir.

Para

Maddi konularda "ben sana demiştim" sesini bastırman gerekecek. bu ses direkt olarak kafandan gelebilir üstelik. Kendine nazik olmalı ve yarına odaklanarak bir şeylere pozitif bakmayı öğrenmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerin yardımına koşman gerekebilir. Sadece bir şeyleri dinleyip "geçer" diye teselli etmek yetmeyecek. Bazı konularda kendi ağırlığını koyman ve müdahale etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün fiziksel enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmek isteyebilirsin. Daha sağlıklı ve keyifli bir gün için fazla enerjini deşarj etmenin yollarını araman gerekecek. Egzersizler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Anlaşabilmek ve kendini ifade etmek isteği çok baskın olabilir. Karşındaki insanın seni olduğun gibi görmesini isteyebilirsin. Bir şeyleri acele ettirmemek bu konuda daha iyi olabilir.

Para

Yeni bir işe başlamak için yeterli paran olmayabilir ancak bu boş durman anlamına da gelmemekte. Maddi açıdan daha iyi noktalara gelebilmek için araştırmalar yapabilir ve yeni fikirler üretebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iş konuları daha yoğun olabilir. Bir şeylere ekstra yoğunlaşman gerekebilir. Yeni şeylere odaklanmak ve iş için kendine zaman ayırmak çok daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bir şeyler daha kolay gelebilir sana, özellikle sağlık açısından. Yenilen yemekler, yapılan tercihler, egzersizler… Bütün bunlara daha rahat odaklanabilir ve güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Aşk

İş ve aşk konularında biraz bölünebilirsin. Her şeye aynı anda yetişmeye çalışmak özellikle aşk konularında bir şeyleri gözardı etmene sebep olabilir. Bu ikisinin ayrımını iyi yapman gerekecek.

Para

Bütçeni gözden geçirmek seni yorabilir ancak tasarruf planlarını bugünden sıklaştırman ilerisi için daha iyi olacak. Maddi konularda tam olarak hangi noktada olduğunu görmek için parayla ilgili hesaplara odaklanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iş güç peşinde koşmaktan yorulabilirsin. Ufak büyük demeden birçok işi halletmen olası. Yarım kalan şeyleri sonlandırmak ve hayatına bir düzen getirmek için güzel bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün için daha rahat edebilir. Bir şeylere daha huzurla yaklaşabilirsin. Fiziksel olarak yorulmanın ve gün içerisinde işlere odaklanmanın keyifli atmosferini tadabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişiminiz daha yapıcı olabilir. Bir şeyleri yoluna koymada iki tarafın da etkisi olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa uyumlu bir sohbetle yakınlaşacağın birisi ile karşılaşabilirsin.

Para

Bir şeyi tam istediğin şekle sokamadığında ne yapman gerekeceğini biliyor musun? Bırakıp gidecek misin yoksa düzeltmenin yolunu mu arayacaksın? Bugün bu sorulara cevap aramak maddi konularda değişim yaratabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanlarla güzel iletişimlere girebilirsin. Konuşulan konular ters olsa da bir şeylerde daha pozitif gelişmeler görmen olası. İletişim kanallarını açık tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yükselecek. Bu güzel enerjiyi gün içerisinde devamlı tutmak için yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen gerekebilir. Şekerli ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak enerjini koruman için önemli olabilir.

Aşk

Eski anılar aklına gelebilir. Keyifle geçmişi yad edebilirsin. Aşk konularında daha önceden yaşananları hatırlamak bugün de aynı şeyleri istediğini görmene vesile olabilir. Kendine bu konularda alan tanımalı ve bir şeyleri düşünmeye açık olmalısın.

Para

Bugün ufak tefek işleri yoluna koymak için zaman harcayabilirsin. Çok önemli olmayan bazı işleri görmek sana daha iyi gelebilir. Geride ufak da olsa bir masraf bırakmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün eline attığın her şeyi iyi bir hale sokabilirsin. Boş durmamak sana daha iyi gelebilir o yüzden. Direkt olarak sonuçlarla karşılaşmasan da bir şeyleri doğru yapmanın verdiği mutluluğu hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek için iyi bir gün olabilir. Gün içerisinde su ihtiyacını olduğu gibi karşılamak enerjini daha da artırabilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün keyifli konulara odaklanmak aşk için daha iyi olabilir. Eğer canınızı sıkan mevzular varsa bir şeyleri üstelememek size daha iyi gelecek. Daha keyifli ve esprili konulara odaklanmak ikinize de iyi gelebilir.

Para

Bugün her şey eline kolaylıkla geçmeyebilir belki ancak kendini daha rahat hissedebilmek için emeklerinin peşine düşmenin önemini görebilirsin. Parasal açıdan kendi emeklerine ve neler ortaya koyduğuna daha fazla odaklanabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Parasal konularda karşına çıkan durumlarla nasıl başa çıkacağını öğrenebilirsin. Bugün para sana bir şeyler öğretebilir. Algılarını açık tutmak ve etrafında olan bitenlere odaklanmak sana çok şey katabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmak ve hijyen konularına özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Temizlik ve bakım konuları hem fiziksel olarak hem de zihnen kendini daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli sohbetlere girmen olası. Sadece aşk konularında da değil kendi hayatında neler yapacağını anlatırken de enerji dolabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin bugün.

Para

Bugün zihnen ve bedenen kendini değiştirmen gerekecek. Maddi konularda karşına çıkan konuları bir sıkıntı veya çile olarak görmemek için önce kendini daha iyi bir noktaya çekmende fayda olabilir. Maddi konulara daha huzurla yaklaşmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün evde fazla vakit geçiremeyebilirsin. Bir şeyleri halletmek için dışarıda olman gerekebilir. Bu süreçte kendi sağlığına özen göstermek önemli olacak. Gün içerisinde sosyal mesafe kurallarına daha fazla özen göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri değiştirmek için daha iyi bir gün olabilir. Egzersiz ve diyet programında değişim yapmak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar almak ve daha dikkatli olmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün kendine vakit ayırmak ve kendi hislerini gözden geçirmek daha iyi olabilir. Bir şeylerde aceleci olmamalısın. Bazı şeyleri kendi içinde çözmeye ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Maddi konularda insan ilişkileri baskın olabilir. Parasal konularda güzel getiriler elde etmek için kendini ortaya koymalı ve iyi iletişimlere kendini açmalısın. İçine kapanmak istediğin sonuçların önüne engel olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Aklına takılanları tek tek sıraya koyman gerekecek. Neleri çözmen, neleri daha iyi bir hale getirmen için nasıl bir program yapacağını düşünebilirsin. Sağlıklı kararlar almak için biraz düşüncelere önem vermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini daha iyi hissedebilirsin. Aynada gördüğün insan ile aranda güzel bir muhabbet olabilir. Bakım ve hijyen konularına ekstra özen göstermek stresin etkilerinden de kurtulmana vesile olabilir.

Aşk

Nostaljik düşünceler ağır basabilir. Aşk konularında eski gündemler tekrar gün yüzüne çıkabilir. Geçmişte olan biten şeyleri dikkatle gözden geçirmek seni biraz yorabilir.

Para

Maddi konularda herkesin sana doğruyu söylediğini veya senin yanında durduğunu düşünüyorsan kendini kandırıyor olabilirsin. Maddi konularda bağımsız kalmanın önemini görebilir ve başkalarına bağlı kalmadan planlar yapabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin kişiye kendini beğendirmek isteyebilirsin. Daha baskın bir biçimde kendini ifade etme arzusu ön plana çıkabilir. Güzel programlar yapmak ve sevdiğin kişiye vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel temasa ihtiyaç duyabilirsin ancak bu aralar bu konularda ekstra dikkatli olman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek. Sağlığın için gereken önlemleri aldıktan sonra kendini duygusal yakınlığa açabilirsin.

Aşk

Geçmişte takılı kalmış olabilir misin? Bir şeyleri geçmiş süzgecinden geçirmeden bugüne odaklanmakta zorlanabilirsin. Geleceğe ve bugüne odaklanmak için ekstra bir çaba göstermen gerekecek.

Para

Maddi konularda bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmese de yarınlar için umudun olacak. Bir şeyleri düzeltmek ve daha iyi bir konuya odaklanmak için fırsatın olabilir. Kendini daha iyiye odaklayabilirsin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Duygusal gerginliklerle hareket etmek seni istediğin noktaya götüremeyebilir tam olarak. O yüzden kendine vakit ayırman ve eksik şeyleri gidermeye çalışman gerekecek. Sakin kalmak için kendi işine odaklanmak daha doğru olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün duygusal anlamda boşalmalar yaşayabilirsin. Bir anda gözlerin dolabilir, daha önceden içine attıkların gün yüzüne çıkabilir. Stres ve duygusal gerginliklere karşı dikkat etmelisin.

Aşk

İlgilenmen gereken bir sürü şey varken bir de üstüne aşk konusunda gerginlikler görebilirsin. Bugün sağlıklı kararlar alabilmek ve aceleci olmamak için dikkat etmen gerekecek. Hemen gemileri yakmamalısın.

Para

Bugün detaylara odaklanarak iş konularında daha baskın olabilirsin. Etrafındaki insanların bir türlü vakit bulamadığı meseleleri çözmek seni ön plana çıkarabilir. Maddi açıdan kendini kanıtlayabilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel