19 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Ekim 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün iki farklı konuya odaklanmak isteyeceksin. Ancak ikisine de ayıracak vakit bulmak senin için zor olabilir. İş bölümü yapmak ve enerjini fazla harcamamak senin için önemli olacak. O yüzden kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlemini alman gerekebilir bugün. Daha sağlıklı hissetmek için vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek. Sağlıklı tercihlerde bulunmak ve vücudunu dinlendirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile çok önemli bir konuşma yapabilirsin bugün. Bu konuşmanın ikiniz üzerinde de biraz gerici bir etkisi olacak. Ancak bazı meseleleri güzel bir sonuca kavuşturmak için birbirinize karşı açık olmanız gerekecek.

Para

Bugün sahip olacağın enerjiyle elindeki işleri bitirip yenilerine odaklanabileceksin. Maddi konularda sana fayda sağlayacak konulara odaklanman geleceğin için daha hevesli olmana vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Maddi konularda yapıcı bir tavrın olsa da bazen para harcamak sana çok daha cazip gelebiliyor. Bugün paranın kolay kazanılmadığını kendine hatırlatman gerekebilir. Gereksiz masraflardan koşarak kaçman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol vitamin alman gerekebilir. Vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri gereği kadar almak sana daha iyi bir enerji verebilir. O yüzden bu tür konulara özen göstererek gerekirse takviye almaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerini öğrenmek ve sana karşı neler düşündüğünü anlamak için iyi bir gün. Aranızdaki iletişim daha kuvvetli olabilir. Bu iletişimi yapıcı bir şekilde kullanmak ise sana kalacak bugün.

Para

Bugün daha fazla para harcama isteği duyabilirsin. Ancak kendine bir bütçe ayırıp onun içinde kalmak daha iyi olabilir. Gereksiz masraflardan uzak durmak sana daha iyi bir etki sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Cömert bir ruhun var ancak bu cömertliği abartmamalısın. Çevrendeki insanlara sevgini belli etmek için gereğinden fazla emek harcamamalı ve kendine dikkat etmelisin bugün. İnsanların senden faydalanmasına izin vermemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğünün önemli olacağı bir gün. Sadece fiziksel sağlığın değil, zihinsel sağlığın da gündeme gelebilir. Vücudunu ve zihnini fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Bugün sosyal ortamlara girebilir ve yeni etkilerle karşılaşabilirsin. Yeni bir flört ve aşk mevzusu gündeme gelebilir. Kendini bu güzel enerjilere açman gerekecek.

Para

Maddi konularda atacağın adımlarda yaratıcı olmak isteyeceksin. Ancak seni gereksiz yere riske sokacak hareketlerden kaçınmalısın. Maddi olarak daha sağlam adımlar atmak bugün sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişi ile aranda bir kopukluk olabilir bugün. Aranızdaki iletişimde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Gereksiz yanlış anlaşılmaları kafanızda büyütmek yerine birbirinize zaman vererek daha sağlıklı bir ortamda görüşmek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük rutinine özen göstermen gereken bir gün. Gereksiz bahanelerle egzersiz programından uzaklaşmamalı ve yediklerine dikkat etmelisin. Vücudunun belli bir düzene alışması sana daha iyi etkiler sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki mevzuları zorlamamalısın bugün. Aranızdaki fikir ayrılıkları sizi biraz gerebilir. Sakin kalmak ve bazı şeyleri kişisel algılamamak ikinize de daha iyi gelebilir.

Para

Bugün kendine bir hedef koyarak o hedef için çalışmalara başlayabilirsin. Biriktirmek istediğin bir miktar para olabilir. Bunun için sağlam adımlarla ilerlemeli ve geleceğini düşünerek hareket etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün konsantrasyonunu toplamak seni biraz zorlayabilir. Ancak gün içerisinde dikkatini toplamak senin için önemli olacak. O yüzden dikkatini dağıtan şeylerle arana bir mesafe koymanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve hareketini artırmak istediğin kiloya ulaşmanı kolaylaştıracak. Ancak bu konunun sadece dış görünüşün ile alakası olmamalı. Sağlığını düşünerek yeme programı hazırlamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda güzel bir iletişim olabilir bugün. Birbirinizi daha iyi anlayabilir ve aşk konularını gündeme getirebilirsiniz. Bugün iletişim konuları sana daha iyi bir enerji sağlayacak.

Para

Bugün parasal konularda hayallere dalmak sana iyi gelmeyebilir. Gerçekçi olmak ve elindekilerle hareket etmek daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak. Hayalleri bir başka güne bırakabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine biraz vakit ayırmak ve açık havada zaman harcamak sana daha iyi gelebilir. Hayatında olan biten şeylerin seni biraz gerdiğini düşünebilirsin. Kendine güzel bir kaçış alanı oluşturman daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Her şeyi ölçülü tüketmende fayda var bugün. Bazı şeyleri tamamen kısıtlamak yerine ölçülü bir şekilde keyfini çıkarabilirsin. Bir dilim pastadan hasta olmayacağını kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli bir konu konuşman gerekebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak ve sizin için değer taşıyan konulara odaklanmak daha iyi ve yapıcı bir etkiye sahip olmanıza vesile olabilir.

Para

Maddi konularda büyük adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak aceleci olmamalısın. Parasal anlamda risk alarak yeni bir konuya başlamak yerine elinde devam eden projelere odaklanmak daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz yalnız hissedebilirsin. Etrafındaki insanların seni anlamadığını düşünebilir ve içine kapanabilirsin. Bu ruh halinden çıkmak için keyif aldığın aktivitelere odaklanman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmek için sadece sağlıklı beslenmen veya egzersizine odaklanman yetmeyebilir. Bugün daha keyifli tercihler yapmak sağlıklı tercihlerin önüne geçebilir. Kendini mutlu etmen enerjini de yükseltecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana güzel sözlerle gelmesi keyfini yerine getirebilir. Enerjini artırmak için sana özen gösterecek. Eğer bir ilişkin yoksa kendini mutlu etmek, romantizmden daha önemli olabilir.

Para

Bugün maddi konularda sabırlı olmalısın. Çevrendekilerin yavaş davranışları seni sıkabilir ancak bu konularda sakin kalmak sana daha iyi sonuçlar getirecek. Parasal anlamda aceleci davranmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin biraz düşük olabilir. Ev dışı aktiviteler yerine kuvvetini toparlayacağın bir ortamda sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığını göz önüne alarak hareket etmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda rahat etmek önemli bir konudur. Rahat nefes almak, rahat hareket etmek, sağlıklı hissetmek önemli şeylerdir. O yüzden bugün vücudunda neyi iyileştireceğini düşünerek hareket edebilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişi ile aranda bazı fikir ayrılıkları yaşandıysa bugün bunları çözmeniz gerekebilir. Aranızda gereksiz bir yanlış anlaşılma olduğunu fark ederek birbirinize daha iyi davranabilirsiniz.

Para

Bugün maddi konularda karar almak için aceleci olmamalısın. Parasal anlamda atacağın adımlar öncesinde bilmen gereken her şeyi öğrenmen gerekebilir. Bugün dikkatli olma günü.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla güzel vakitler geçirebilirsin. Ancak keyfini bozabilecek ufak tefek aksaklıklar da kapıda olacak. Teknolojik aletlerin bozulması veya aksaması sana sıkıntı yaşatabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Evini temizlemek için güzel bir gün. İçinde bulunduğun ortamı mikroplardan arındırmak ve güzelleştirmek sana daha iyi bir enerji katacak. Sağlıklı bir ortam yaratmak için bugün adım atmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi kuvvetli tutmak isteyebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin daha iyi bir hale gelmesi birbiriniz ile alakalı daha önceden bilmediğiniz veya size yanlış aktarılan şeyleri fark etmenize sebep olabilir.

Para

Çevrendeki insanların maddi konularda yaşadıklarına destek olmak isteyebilirsin. Sadece onlara para vererek değil, bakış açılarını değiştirerek de yardımcı olabilirsin. Bugün çevrene yardım edeceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yanlış anlaşılmalara ve söylenilen yalanlara dikkat etmen gerekebilir. İnsanlarla iletişimi artırman çok daha faydalı olacak. O yüzden sadece kulaktan dolma bilgilerle değil, kendi araştırdığın şeylere inanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün tembellik yapmamalısın. Egzersiz programına uyman gerekiyor. Eğer bir egzersiz programın yoksa, o zaman da yeni bir program yapman gerekiyor. Bol hareket ve nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir. Birbirinizi kırmadan daha sağlıklı bir iletişim kurmanız gerekecek. Söylenilen sözleri teyit etmek size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün insanlarla arandaki iletişimi artırarak parasal konularda güzel gelişmeler elde edebilirsin. Çözülmesi gereken maddi meseleleri konuşarak halledebileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün teknolojik aletler etrafında dikkatli olmalısın. Bazı aksaklıklar yaşaman mümkün. Eğer beklediğin önemli bir haber varsa gecikebilir. Kendini sıkmamalı ve öfkeye yenik düşmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilimleri vücudundan atmak bugün senin için önemli olabilir. Doğada bulunmak, toprağa basmak ve derin enfes egzersizleri yapmak stresi atlatmanda faydalı olabilir bugün.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak senin için öncelik olabilir. Sevdiğin kişiyle bazı konuları zorlamak yerine kendine vakit ayırman daha yapıcı bir enerji oluşturacak. Kendini ve sevdiğini yormamalısın.

Para

Bugün çevrendeki insanlarla parasal konularda arana bir sınır çekmen gerekecek. Arkadaşların ve ailen için para harcarken dikkatli olmalı ve ortak bütçelere girmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Ekim 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün önceliklerini iyi belirlemek ve enerjini ona göre ayarlamak daha iyi olabilir. Kendini yorgun ve tembel hissedebilirsin. O yüzden senin için önemli olan şeylere odaklanmak ve enerjini başka şeylere harcamamak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde düşen enerjini artırmak için içtiğin su miktarını artırman gerekebilir. Vücudunu yormayacak besinler tüketmen ve bol bol su içmen sindirim açısından sana daha büyük bir rahatlık sağlayabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle birlikte farklı ortamlara girebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve farklı konulara odaklanmak için birbirinizi teşvik edebilirsiniz. Odaklanacağınız konular size güzel bir uyum sağlayabilir.

Para

Eğer vazgeçmenin kötü bir şey olduğuna inanıyorsan o zaman bugün paranı çar çur edeceksin demektir. Masraflara girmemek ve riskli davranışlardan vazgeçmek sana iyi bir şans sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel