19 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Aralık 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Var olan koşullarını kuvvetlendirmek adına biraz daha çaba göstermen gerekebilir. Sahip olduğun durumları iyileştirmek için haftaya olumlu bir enerjiyle başlaman gerekebilir. Bir nevi bahar temizliği gibi düşün, ancak bunu çok daha erkenden halletmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evinin temizliği ve hijyeni oldukça önemli olabilir. Bu tür durumlarda kendini daha sağlama almak adına düzene öncelik vermen iyi olabilir. Bu tür konulara odaklanmak zihnen de sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşka dair kendi düşüncelerini temize çekmen gerekecek. Bugüne kadar sana iyi gelmeyen, sana yaramayan her ne varsa bunları geride bırakmayı düşünebilirsin. Önce kendi hislerini sadeleştirmen gerekebilir.

Para

İşler söz konusu olduğunda aklına yatmayan kararlar varsa bunları sorgulaman gerekecek. Var olan şartları iyileştirmek için bir şeyleri olduğu gibi kabullenmek yerine bunları sorgulamayı tercih edebilirsin. Bu sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün var olan şartların ne kadar iyiye gidebileceğini gördüğünde buna kendin bile inanamayabilirsin. Bir şeylerin sonunda yolunda gittiğini görmek seni kalben ve zihnen çok daha olumlu bir noktaya taşıyacak. Bol bol şükretmen gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık açısından seni fazlasıyla zorlayan bir durum olmayabilir. Sadece soğuk algınlıklarına ve virüs tehlikesine dikkat etmende fayda var. Eğer toplu taşıma kullanıyorsan tekrar maske kullanımına geçebilir, kendini biraz daha koruma altına alabilirsin.

Aşk

Kalbini açtığın kişinin neler düşündüğünü görmek isteyebilirsin. Hoşlandığını belli ettiğin birisi varsa onun ne gibi adımlar atacağını görmek önemli olabilir. Bu konuda çok ısrarcı olmadan, sakin bir enerjiyle hareket etmen gerekecek.

Para

İşler tıkırında, keyfin yerinde. Maddi açıdan daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Emeklerinin karşılığını almaya başlamak ve takdir görmek seni çok daha keyifli bir ruh haline getirecek. Bu güzel enerjilere kendini açman şart.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Kendini güçsüz hissettiğin anda umutsuzluğa kapılmamalısın, hele de haftanın başında. En yakın arkadaşların hiç beklemediğin bir anda çıkıp sana güç verebilirler. Sevdiklerinden destek almaktan çekinmemeli ve kendini yalnızlaştırmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Güçsüz düşmemek için daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Eline geçen fırsatları değerlendirip dinlenmeyi ihmal etmemelisin o yüzden. Haftaya biraz daha sakin başlamak ve bağışıklığını kuvvetlendirmeye odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisinin gün boyunca etrafında olma ihtimali yüksek olabilir. Onunla görüşüp bir şans vermeyi düşünebilirsin belki. Ama hiç ilgilenmiyorsan da açık ve direkt olman gerekecek. Kalp kırmadan kendini ifade etmek zorlu bir süreç olabilir.

Para

Maddi olarak sıkıntı yaşamamak için harcamalarına dikkat etmekte yarar var bu aralar. Savurgan davranmayıp gereksiz harcamalardan uzak durmak bütçeni hafifletmek için önemli bir konu haline gelebilir. İş konularında sevdiklerinden destek alman da olası.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Duygusal olarak kendini güvende hissetmek isteyebilirsin bugün. Başkalarının yanında hislerini açarken dikkatli olman gerekebilir. Olaylara duygusal tepkiler vermeyip soğukkanlı duruşunu korumak senin için daha iyi olabilir. İnsanların manipülasyonundan kendini koruman gerek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Tepkilerini kontrol etmek senin için daha iyi olabilir. Bu konuda daha güçlü hissetmek için dikkatini başka şeye yönlendirmek isteyebilirsin o yüzden. Yürüyüşe çıkmak, sevdiğin müzikleri dinlemek senin için çok daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olması sana güç verecek bugün. Canını sıkan durumlarda onun yanında olduğunu bilmek seni dışarıya karşı daha güçlü durmana yardımcı olabilir. Aranızdaki bağın giderek arttığını görmek sana çok daha iyi gelebilir.

Para

Yatırım konusunda başkalarını çok fazla dinlememek senin için daha iyi olabilir. Özellikle de kesinliği belli olmayan kripto dünyasında... Tavsiye almakta yarar var ama son kararı veren sensin. Maddi açıdan kendini zorlamaman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

İhtimaller hakkında düşünmeyi abartıp kaygıya teslim olmaktan vazgeçmen gerek bugün. İyi ya da kötü bir kara verip ilerlemeye çalışmak senin için daha iyi olabilir bu hafta. İstediğin gelişmeler sen uğraşmaya devam ettikçe daha da iyi bir biçimde şekillenebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayata karşı daha olumlu bakman gerekebilir, özellikle de bugün. Olumlu ruh hali sayesinde etrafında sürekli güzel gelişmeler olabilir. İyiliği, güzellikle kendine çekeceksin. Soğuk algınlığına karşı aldığın önlemleri artırmakta da fayda var ayrıca.

Aşk

Yeni tanışacağın birisi aklında fazlaca yer edebilir bugün. Onunla ilginç konularda konuşmak için daha hevesli olabilirsin. Onun ortamlarına girip kendini göstermek, aranızda bir şeyler yaşanma ihtimalini de artırabilir. Kendin olmaya devam ettikçe karşındaki insanın ilgisini çekebileceksin.

Para

İş ile ilgili her detayı çözmeye çalışmak somut adımlar atmanı geciktirebilir belki. Ancak verdiğin kararların arkasından yürümek de senin için önemli olabilir. İşlerin içine sinmesi adına bir şeyleri abartmamak ve iyi bir denge yakalamak önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Söylediklerini daha sakin bir şekilde ifade etmeye çalışmalısın bugün. Kalp kırmamak senin için önemli olabilir çünkü. Etkileşime girdiğin insanlara karşı kibar davranmak ve kalp kırmamak önemli bir mesele haline gelebilir. Yıkıcı davranmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize daha fazla önem vermek isteyebilirsin bu aralar. Bugün de bunun için iyi bir gün olacak. Fiziksel olarak gelişim sağlamak adına yeni kararlar alabilirsin. O yüzden bugün basit bir yürüyüş yapmak bile yararlı olacak. Hareket etmekten çekinmemelisin.

Aşk

Senden hoşlandığını söyleyen insana bir şans vermeyi düşünmüyorsan bile bu ona kötü davranma hakkını da vermiyor. Sana olan hislerinin gerçekliğini sorgulamak veya onunla alay etmek seni daha mutlu etmeyecek. Karşındaki insanın tavırlarını eleştirmeden önce kendine bakman gerekebilir.

Para

Yeni bir iş için yeni insanlarla görüşmeler yapabilirsin bugün. İstekli ve heyecanlı görünmek işi almak için etkili olabilir. Aynı zamanda tavırlarındaki yapıcılık da bir şeyleri etkileyebilir. O yüzden negatif davranmaktan kaçınman ekstra önemli olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanları sıkıntı içerisinde bırakacak davranışların olabilir. Önce kendi tavırlarını gözden geçirmen gerekecek o yüzden. Eğer tavırların ve sözlerin, insanların kalbini kırıyorsa öncelikli olarak iğneyi kendine batırman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi sağlığını göz ardı etmeden rahat bir gün geçirmen gerekebilir. Kendini hırpalamaman en önemlisi. Öğün atlamamalısın mesela, yediklerinin vücudunu gerçek anlamda doyurduğundan emin olmalısın. Neler tükettiğin ve nasıl tükettiğin önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda tavırların ve sözlerin yaralayıcı olabilir. O yüzden öncelikli olarak kendine odaklanman gerekecek. Nasıl konuştuğun, nasıl tavırlar takındığın birçok konuda önemli olabilir, bir şeyleri belirleyebilir. O yüzden pozitif kalman gerekebilir.

Para

Maddi anlamda şükretmen gereken bir gün seni bekliyor. Elindekilerin kıymetini bilmen gerekecek bir gün olabilir bugün. Var olan şartların seni ne kadar rahat ettirdiğine odaklanmalı ve bir şeyden yakınmadan önce iyilikleri düşünmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Haftaya bomba gibi başlayacaksın. Bir telefon trafiği yaşanabilir. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. İlginç mailler alabilirsin. Hem işte hem de sosyal konularda daha keyifli durumlarla karşılaşmak seni şaşırtmamalı.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlamalı ve işlerini erkenden yoluna koymalısın. Zira bu seni bu şekilde daha memnun edebilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla zorlamamak için günün erken saatlerini kullanmak ve programlı hareket etmek seni rahatlatacak.

Aşk

Senden hoşlanan birisi sana bir mesaj atabilir. Seninle ilgilendiğini belli etmek için güzel bir sohbet başlatmak isteyebilir. Bu tür konularda katı davranmaman iyi olacak. Güzel ve keyifli sohbetlerin aşkta kalbini yumuşatması olası. Buna karşı çıkmaman en iyisi.

Para

İş konularında çok güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin bugün. Maddi gelirin daha da artabilir. Bu artışa sen bile şaşırabilirsin. Kendini daha iyi hissedeceğin bir sürece girmen olası. Şansının iş ve para konusunda döndüğünü görmek seni keyiften dört köşe yapacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Seni sıkıntıya sürükleyen kişilerden ve olaylardan sıyrılmak için sağlam adımlar atabilirsin. Gününü kendi istediğin gibi geçirmek ve gündemini kendin belirlemek için dik durman gerekecek. İnsanlarla sınır çizmek zor gelmemeli sana o yüzden.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi keyfine göre haftaya başlamanın faydasını daha fazla görebilirsin. Çevrende olan bitene göre kendini zorlamak yerine, kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına göre bir gün geçirmek bütün bir haftanı etkileyebilir. Kendine odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin senden sürekli fedakarlıklar yapmanı beklemesi canını sıkabilir. Aşkta bir şeylerin zorlayarak ve inatla gerçekleşmemesi gerekir. Eğer bir şeyler senin zorlamanla ilerliyorsa, belki de geri çekilmenin vakti gelmiş demektir.

Para

İş konularında aklına yatmayan şeyler olabilir, bunlar gayet doğal. Ancak bu aklına yatmayan şeyleri sana dayatmaları veya bundaki aşırı ısrarın peşine düşmen gerekecek. Bak bakalım bu sıkıntılı durumdan kimler, nasıl fayda ediyor?
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Var gücünle işe odaklanacağın ve bunun da karşılığını alacağın bir gündesin. Maddi açıdan da iş fırsatları açısından da oldukça şanslı olabilirsin bugün. Karşına çıkacak koşulları daha pozitif bir ışıkta değerlendirmek keyfini yerine getirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek bu tür kış günlerinde zor gibi gelebilir. Ancak yine de temiz havayı içine çekmen gerektiğini hissedebilirsin. Sıkı giyinip kendini çok zorlamadığın sürece açık havada ufak da olsa bir zaman geçirmenin faydasını görebilirsin.

Aşk

Kalbini yeni insanlara açmak için önce onlarla iyi anlaşman gerekebilir. Arkadaş olamadığın insanlarla flörtlerin yarım kalabilir zira. Önce zihinsel olarak bir bağ kurmak isteyebilirsin onlarla. Bunun için kendine bir fırsat yaratman gerekecek.

Para

Maddi olarak kendini kuvvetlendirebilirsin bugün. İşler yoluna girebilir. Yeni gelişmeler bekliyorsan bugün senin günün. Verimli bir gün geçirerek kendini daha da sağlama alabilir, iş konusunda istediğin gelişmeleri elde edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatında tam olarak anlamlandıramadığın meseleler varsa bugün bunlara odaklanabilirsin. Seni memnun etmeyen her şeyi bir düzene sokmak için bir fırsat bulabilirsin bugün. İçini rahat ettirecek kararlar almak ve yeniliğe odaklanmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programı veya yeni bir beslenme tarzı. Bugün sana iyi gelecek şeyler bunlar olabilir. Kendini daha iyi hissetmek adına bir şeyleri geliştirmen gerek. Ve bu gelişime fiziksel olarak yaklaşman gerekebilir.

Aşk

Hislerini tartacağın bir gün olacak bugün. Aşk konusunda kafa karışıklığı içerisindeysen bugün önceliği buna verebilirsin. İçinde bulunduğun durum seni mutsuz ediyorsa bunu değiştirmek için cesur adımlar atman gerekebilir. Bir şeyleri sonlandırmaktan çekinmemen gerek.

Para

Maddi açıdan seni yoran ve sana bir karşılık getirmeyen şeyleri kısman gerekebilir. Aslında hiç kullanmadığın bir internet aboneliği, hiç kullanmadığın bir hizmet... Bu tür şeylere ne kadar para gittiğini görmek ve bunu kısmak sana iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2022 Pazartesi)

Genel

Yeni haftaya güzel dilek ve niyetlerle başlamak seni bir sıfır öne geçirebilir. Hayatından beklentilerini bir yola koymak için bugünün güzel enerjisini değerlendirebilirsin. Planlamalar, yeni kararlar ve eyleme geçeceğin önemli konular önceliğin olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Haftaya tam gaz başlaman gerek. Bu da biraz enerji gerektirebilir. Bunun için de yapman gereken en önemli şey besinlerine dikkat etmek olacak. Sağlıklı beslenmek, gereken vitamin takviyelerini almak ve tabii ki de bağışıklığını kuvvetli tutmak oldukça önemli olabilir.

Aşk

Hoşlanıp açılamadığın birisi varsa bugün ona bir mesaj atmalısın. İçinde bir şeyleri tutmak o kadar da iyi bir fikir olmayabilir. Seni bir adım atmaktan geri tutan şey ne olabilir? Bugün kendine karşı dürüst olman şart.

Para

Var olan iş yükünü bir düzene koyabileceğin güzel bir gün. Bugün bazı şeyler angarya olarak gelmeyecek gözüne. Ve bu da bir şeylere daha olumlu yaklaşmanı sağlayabilir. Yeni planlamalar ve farklı programlar çıkarmak işlerinde verimi artırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel