19 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Aralık 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün cömert olmak ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak sana ruhen daha iyi gelebilir. İnsanların ihtiyaçlarını gidermek, onları mutlu etmek sende daha farklı bir enerji yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihler yapmaya başlamak seni yorabilir. Ama bu başlangıçları yapman gerekecek. Egzersiz ve diyet için farklı adımlar atabilirsin. Bu konulara zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye destek olmak aranızda daha iyi bir etki yaratabilir. Onun derdini dinlemek ve onun yanında olduğunu hissettirmek önemli olacak. Aşkınıza vakit ayırmalısınız.

Para

Sevdiğin insanlara destek olmak veya ihtiyacı olan kişilerin bir eksiğini gidermek sana iyi gelecek. Maddi açıdan kendini buna göre ayarlayabilirsin. Paylaşmak sana iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yatağından çıkmadan, elinde kitabın, daha mutlu olabilirdin. Ama bunu yerine getirmek için elinde yarım kalan işlerin olmaması gerek. Bugün eksikleri gidermek ve ardından da kendine zaman ayırmak için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün gerçekçi olmalısın. Özellikle de sağlığın konusunda. Bir şeylerin uyursan geçeceğine inanmamalı, bazı konuları ciddiye almalısın. Kendi sağlığın için doğru adımları atman gerekecek.

Aşk

Bugün aşkta ters etkiler görmen olası. İnatlaşmamalı ve kavgaya girmemelisin. Uzlaşmacı kalmak zor olsa da bugünün negatif etkisini atlatmanda faydalı olabilir.

Para

Kendine para ayırmak önemli olabilir. İhtiyaçlarını düşünerek hareket edebilirsin. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmek ileride sana daha iyi gelebilir. Birikime odaklanabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine vakit ayırmak zor gibi gelebilir. Ama ihtiyaçlarına göre davranman gerekiyorsa eğer, bunun da bir ihtiyaç olduğunu fark edebilirsin. Erteleyebileceğin şeyleri ertelemek ve kendince bir gün geçirmek daha iyi gelebilir sana.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı olmak ne demek? Kendine bunu sorabilirsin. Daha sağlıklı kararlar almak ve vücuduna iyi gelen şeyleri düşünmek için vaktin olabilir. Biraz dinlenmeli ve zihnini boşaltmalısın.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyle daha yakın olmak isteyeceksin. Ama bunun için doğru zamanı beklemen gerekebilir. İki kişinin de daha rahat olduğu bir anda bir araya gelmesi sizin için önemli olacak.

Para

Birikime ve yatırıma özen gösterebilirsin. Zira yarınlarda yaşanabilecek zorluklar aklında olabilir. Biraz para biriktirmeye başlamak kendini daha iyi hissetmene vesile olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı zorluklarla karşılaşman olası. Bir şeyleri yoluna koymakta zorlanabilirsin. Ama gerektiğinde çevrenden destek almaya çabalamak da bir erdemdir. Bu tür konularda kendini gereğinden fazla zora koşmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel gelişimine özen göstermek sağlıklı kararlardan geçer. Zihinsel olarak bir olgunluğa erişmek için vücuduna iyi bakman gerektiğini fark edebilirsin. Daha doğru kararlar alarak sağlığına odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Eğer içinde bulunduğun ilişki bir yöne gitmiyorsa bu ilişki hakkında daha dikkatli düşünmen gerekebilir. Sana mutsuzluk veren şeyleri kesmen gerekebilir bugün.

Para

Paraya ihtiyacın olabilir, bunu sevdiğin insanlara söyleyebilirsin. İnsanlardan yardım isteyebilirsin. Bundan çekinmemek, gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjini toplamaya ihtiyacın olabilir. Oradan oraya koşuşturmak yerine biraz dinlenmeye vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Bugün biraz daha ağır bir tempoda hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Önemli olan "meseleler" değil senin bu meseleleri çözüş biçimin olacak. Özellikle beslenme konularında… İçine sinmeyen beslenme alışkanlıklarını senin nasıl değiştirdiğin önemli olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye karşı eleştirel yaklaşabilirsin. Onun davranışlarını sorgulaman olası. Ama bunu yaparken nezaketi ve kibarlığı elden bırakmaman gerekecek.

Para

Maddi olarak beklentilerle hareket etmemeli, elindekilerle yetinmelisin. Daha fazlasını kazanmak adına atacağın adımlarda yanılmamak için biraz düşünmeye vakit ayırman gerekebilir. Bu süreçte beklentilerini gözden geçirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün pek istediğin gibi gitmeyebilir. Ancak yarınlar daha iyi olacak. Bunu bilerek hareket etmek en azından bugünü geçmene vesile olabilir. Kafana göre rahat bir güne odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi rutinini oluşturman ve kendi sağlığının hesabını yapman gerekecek. Yediklerine, hareketlerine, uykuna, doktor randevularına sen dikkat etmelisin. Bu konuda kontrolü ele almanın vakti gelmiş de geçiyor olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle maddi konularda tartışmalara girmen olası. Bu konuda yapıcı davranmak sana düşebilir. Aranızdaki muhabbeti parasal mevzularla gölgelendirmemek veya bunları kolayca aşmak için iletişimine dikkat etmen gerekecek.

Para

Maddi konularda isteklerine göre değil de ihtiyaçlarına göre hareket etmelisin. Seni yorabilecek masraflardan çok elinde olması gereken paraya odaklanabilirsin. Tasarrufa gitmen olası.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Başkalarının kurallarına göre yaşamamalısın. Kendine göre bir hayat kurman gerekecek. Sağlam adımlar atabilmek için kendine güvenmelisin, başkasına değil. Bu konuda kendini desteklemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün ihtiyaçlarını isteklerinden ayırt etmen gerekecek. Vücudunun gereksinimlerini fark etmelisin. Zihnini boşaltmak ve kendine zaman ayırmak için bugünü değerlendirebilirsin.

Aşk

Bugün nasıl göründüğüne odaklanmak yerine nasıl hissettiğine odaklanmalısın. Zira karşındaki insanı etkilemekten çok kendi hislerine karşı dürüst olman daha önemli olabilir. Aşkta kendine zaman tanıman gerekebilir.

Para

Maddi açıdan kendine güvenmek yapabileceğin en iyi şey olabilir. Eğer bir masrafa girilecekse kendi parana göre girmelisin. Maddi açıdan elindekileri rehber alman önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz gergin hissedebilirsin. Ve gün içerisindeki bu gerginlik enerjini senden alabilir. Biraz dinlenmek ve vücudunu fazla yormamak kendin için yapabileceğin en iyi şey olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendini fazla zorlamamalısın. İçinden geldiği gibi davranman sana daha iyi gelebilir. Zihnini ve bedenini ekstra yormamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir arkadaşlık kurman olası. Ama bu arkadaşlığın hemen aşka dönmesini beklememelisin. Bazı konularda kendine zaman tanımalı ve acele etmemelisin bugün.

Para

Maddi beklentilere girmemek sana daha iyi gelecek. Bekleyerek, umarak değil de sahip olduklarına güvenerek hareket etmelisin. Bu konuda kendini gereksiz yere yormamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sorumluluklarını bilecek ve çevrendekilere destek olacaksın. İnsanlarla güzel fikirlerini paylaşabilirsin. Daha yapıcı ve uzlaşmacı bir tonda günü götürmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyfini yerine getirecek aktivitelere odaklanmak sana daha iyi bir enerji verebilir. Gün içerisinde düşebilecek enerjini yoga gibi egzersizlerle artırabilirsin. Bugün böyle bir başlangıç yapmayı hedefleyebilirsin.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişi senin kendini nasıl gördüğün ile alakalı kendini sorgulamana sebep olabilir. Karşındaki insanı gözlemlemek, kendini aşkta koyduğun yeri de fark etmene vesile olabilir.

Para

Maddi anlamda üstüne düşeni yapmak seni memnun edebilir. Eğer bir evdeki ortak giderlere dahilsen o zaman bunları ödemeye dikkat etmen gerekecek. Parasal hesaplarını dikkatle yapmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün pek keyifli hissetmeyebilirsin. İşleri sırf yoluna girsin diye çözmeye çalışacaksın. Gün içerisinde bir ara kendinle baş başa kalmak ve enerjini toplamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine dikkat etmek hazırlık gerektirir. Bir gün her şeyi kafamızda çözmüş bir biçimde uyanmayız! O yüzden bugünü sağlığın için hazırlıklara odaklayabilirsin. Yeni diyet planları veya egzersiz tercihlerinde bulunabilirsin.

Aşk

Bugün normal olanı değil anormal olanı gözden geçirmelisin. Her zaman seni mutlu eden şeyler bugün seni o kadar da mutlu etmeyebilir. Eğer kafanda aşk için belli bir tip varsa bunun dışına çıkman gerekecek.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmemek daha doğru olabilir. Yarınlarda eline geçebilecek parayı düşünerek bugünü kendine zehir etmemelisin. Sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla tartışmadan kaçamayacaksın. Onlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsin. O yüzden sağlam argümanlarla güne başlamalı ve dik durmalısın. Kendini nasıl ifade ettiğin önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini berraklaştırmak için vücudunu çalıştırman gerekecek. Tembellik etmek zihnini yavaşlatabilir. O yüzden egzersize odaklanmak sana daha iyi bir enerji ve zihinsel bütünlük katacak.

Aşk

Bugün aşk konusunda ilginç şeylerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa sana çok ilginç gelen birisi ile tanışman olası. Bu kişiyle iletişimini kuvvetlendirmek kalbini ısıtacak.

Para

Maddi konularda isteklerine odaklanmak iyidir ama üstüne düşen ortak sorumlulukları yerine getirmek daha iyi olabilir. Bugün bu iki konuyu dengelemek için çaba göstermen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz kendi davranışlarını sorgulaman gerekebilir. İğneyi kendine batırmadan kimseye çuvaldızı layık görmemelisin. Kendi hareketlerine dikkat etmek daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine yeni bir sağlık rutini oluşturman gerekebilir. Ama bunu zor bulabilirsin. Yeni bir egzersize başlamak veya farklı beslenmek gibi konulara alışmak biraz zaman alabilir. Bugün kendine bunlar için zaman tanımalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda yüzün gülmeyebilir. Ancak bu durumun geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Daha keyifli günlerden vazgeçmemeli ve hemen bütün gemileri yakmamalısın.

Para

Maddi konularda kendi üstüne düşeni yapmalısın. Ortak sorumluluklarda dikkatli davranmalı ve elinden geleni yapmalısın. Bir şeyleri göz ardı etmek ileride sıkıntılar çıkarabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel