19 Ağustos 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Ağustos 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yapıcı davranışlarda bulunmak seni zorlayabilir bu aralar. Duygusal davranıp ani kararlar almak isteyebilirsin. Hatta buna yatkın da olabilirsin. Ancak yine de ileriyi düşünerek ve bir ayağını yere basarak hareket etmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün stres seni biraz zorlayabilir. O yüzden günü biraz kendi başına geçirmek ve negatif insanlardan uzak durmak sana iyi gelebilir. Kafanı toparlamaya, negatiflikten sıyrılmaya ihtiyaç duyabilirsin bugün. Buna odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda sürekli negatif giden bir şeyler varsa bugün buna daha dikkat etmen gerekebilir. Kendini tekrarlayan üzüntüler, çözülmemiş sorunların eseri olabilir. Farklı insanlarla aynı sıkıntılar yaşıyorsan özellikle, iğneyi kendine batırman gerekebilir.

Para

İleriye dönük tasarruf planlarına odaklanabilirsin. Daha iyi kazançlar için şu anda elinde olan paranın kıymetini bilmen gerekecek. Eğer kredi kartı borçların biriktiyse ilk olarak onları bitirmek iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün dinlenmek sana daha iyi gelecek. Kendini yormadan ve sıkıntıya sokmadan rahat bir gün geçirmeye odaklanmalısın. Kendine zaman ayırabilir ve önceliklerini baştan belirleyebilirsin. Bu enerjiyi bu tür detaylarda kullanman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına öncelik vermen ve biraz dinlenmen gerekebilir. Eklem ağrılarına ve öksürüklere ekstra özen göstermelisin. Virüse yakalanmamak adına ve bunun etkilerini yaşamamak adına bağışıklığını artırmayı deneyebilirsin.

Aşk

Hislerini açmak zorlaşabilir bugün. Ancak bu konuda en azından kendine karşı dürüst olman gerekebilir. Karşı tarafa bir adım atamasan bile bugün kendine karşı dürüst davranman gerekebilir. Hislerini en başta kendine anlatabilmelisin.

Para

Bugün maddi kaygıların olmayabilir. Parasal mevzular sana sıkıntı vermeyebilir. Kafanı iş ve para konularında yormamak iyi bir değişiklik olabilir. Dinlenmek ve ileriye odaklanmak, bir şeyleri başka zamana bırakmak çok daha iyi sonuçlanacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Sana yapılmasını istemediğin şeyleri senin başkasına yapmaman gerekecek. Yalan söylemek, iftira atmak, dedikodu yapmak... Bu tür negatif etkileri kendine çekmemen genel olarak daha iyi olabilir. Ne söylediğine ekstra dikkat etmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres seni zihnen yorabilir. Bundan uzak durmak adına daha dikkatli hareket etmen gerekecek. Stres atabileceğin etkinliklere öncelik vermek iyi olabilir. Keyif alacağın konulara ve kendi başına odaklanacağın şeylere daha çok zaman verebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda iğneyi biraz kendine batırman gerekebilir. Sevdiğin kişiyi zorlayacak şeyleri ona yaşatmamak adına önce kendi hareket ve davranışlarını gözden geçirmen gerekebilir. Bu tür inceliklere özen göstermelisin.

Para

Bugün parasal anlamda seni zorlayan bir şey olmayacak. Ancak iş ortamında kimlerle nasıl konuştuğun daha önemli bir hal alabilir. Dedikodudan uzak durman gerekebilir. İnsanlarla iyi iletişimler kurup yapıcı olmak daha etkili olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Ünlü düşünür Tarkan' ın da dediği gibi: Başkası olma kendin ol... Bugün tam da bunun günü olacak. Etrafındaki insanlara uyum sağlamak için hiç de kabul etmeyeceğin şeyleri kendine çekmemelisin. Sonradan pişman olacağın şeylere para harcamamalısın mesela. Bu konuda özenli olman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada derin nefesler almak iyi olabilir, tabii çevrende kimse yoksa. Temiz havayı içine çekmeye ihtiyaç duyabilirsin. Biraz hareket etmek ve temiz hava almak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın birisine karşı kendini beğendirmek isteyebilirsin. Ancak bu durumun ne kadar gerçekçi olacağına bakman gerekecek. Sırf o kişi beğensin diye hiç olmadık şeyleri kendine yakıştırmamalısın mesela. Bu konuda özenli davranman gerekebilir.

Para

Maddi konularda daha dikkatli davranman gereken bir sürece girebilirsin bugün. Paranı nasıl harcayacağın, nasıl kazanacağın önemli bir soru haline gelebilir. Planlı ve programlı gitmen o yüzden daha iyi bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Elinde var olan şartlara göre yeni kararlar almaya başlayabilirsin. Alacağın bu kararlar ileride seni daha rahat bir hayata götürebilir. Ama bugünden kolları sıvayıp zor olana odaklanman gerekecek. İşte bugün tam da onun günü olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İşte yorulmak normaldir ama kendini paralarcasına hareket etmek anormal olabilir. Yeri geldiğinde dinlenmeyi de, deşarj olmayı da bilmen gerekecek. Hayatına bir denge katmak için bugün iyi bir gün olabilir.

Aşk

Hislerini açamadığın kişinin sana aşkından ölmesini beklememelisin. Aşk konusunda daha mantıklı olman gerekebilir. Senin açılamadığın konularda başkasının açılmasını beklememelisin o yüzden. İlk adımı senin atman gerekebilir.

Para

İleriye dönük iş fikirleri geliştirmek adına bugün daha fazla hareket edebilirsin. Daha güzel gelişmeleri kendine çekebilmek için özenli davranman gerekecek. Zor olan kararları almak ve en doğrusuna odaklanmak boşa gitmeyecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlardan farklı olmak adına hiç de içine sinmeyen kararlar almamalısın. Sırf birilerine kendini beğendirmek için normalde odaklanmayacağın şeylere zaman harcamamalısın. En iyisi kendin olmak bugün...

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak günün önceliği olabilir. Hareketsiz bir gün geçirmemeye özen gösterebilirsin. Hızlı adımlarla yürüyüşler yapmak, nefes egzersizleri yapmak ve esneme hareketlerine odaklanmak daha iyi olabilir. Bugün hareketsiz kalmamaya çalışman senin için en iyisi.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimi artırmak isteyebilirsin. Ama bu kişiye kendini beğendirmek için hiç olmadık hallere girmemelisin. Sevmediğin müzikleri seviyormuş gibi yapmak, izlemediğin filmleri izlemiş gibi anlatmak ters tepebilir, aman dikkat!

Para

Parasal konularda bir şeyler tam istediğin gibi gitmese de elindekilerin kıymetini bilmen gerekecek. Var olan şartlara göre yeni kararlar alman daha iyi olabilir. Hayallere göre değil, elindekilere göre hareket etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bugün içini rahatlatan bazı haberler alabilirsin. Bu güzel haberler güne de pozitif yaklaşmanı sağlayabilir. Sevdiğin insanlarla keyifli haberleri kutlayabilmen gerekecek. Güzel şeylerin kıymetini bilmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem kendine hem de çevrendekilere dikkat etmen gerekebilir. Özellikle de virüs konularında alacağın önlemlerle... Bu tür konularda daha özenli ve dikkatli davranmak genel olarak sana daha iyi bir enerji katacak. Virüse karşı önlemleri artırman gerekebilir.

Aşk

Aşka dair daha güzel ve keyifli gelişmeler görebilirsin. Flörtleşmeler yaşanabilir. Sana ilgisini belli edenler olabilir. Aşkta hiç beklemediğin kişilerle yapacağın iletişimler seni bile şaşırtabilir. Güzel şeylere kendini açmalısın.

Para

Maddi konularda kafan daha rahat olabilir. Bol bol şükretmeye başlayabilirsin. Kendini daha iyi hissetmen ileriye dönük daha rahat kararlar almanı da tetikleyebilir maddi olarak. Güzel şeylerin kıymetini bilerek ve bol bol şükrederek günü geçirebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Günü daha güzel geçirmenin yollarını arayacaksın. Keyfini yerine getiren şeylere odaklanman daha olası o yüzden. Güzel şeyleri kendine çekebilecek ve daha bereketli şeylere zaman ayırabileceksin. Bu güzel enerjinin kıymetini bilmelisin!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yormadığın ve virüse karşı önlemlerini aldığın sürece gün içerisinde seni zorlayan bir şeylerle karşılaşmaman olası. Uyku düzenini bozmamaya çalışmak bu aralar yapacağın en ekstrem sağlık kontrolü olabilir. Rahatına bakmalısın.

Aşk

Senden hoşlanan birisi etrafında gezinmeye başlayabilir bu aralar. Veya sosyal medyada seninle ilgilenen bir insanın mesajını görebilirsin. Bu tür ilgileri üstünde toplamak gururunu çok okşayacak. Keyfini yerine getiren aşk detayları ile karşılaşabilirsin.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakabileceksin. Seni yoran meseleler gündeminden düşebilir çünkü. Parasal açıdan çok daha pozitif olan şeylere odaklanmak sana genel olarak çok daha iyi bir enerji getirecek. Güzel harcamalar yapabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yorgunlukla başa çıkmak önemli olabilir bugün. İş ortamlarında kendini çok hırpalıyorsan eğer bugün dinlenmen gerekebilir biraz. Günü erken bitirip dinlenmeye çekilmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek ve gün içerisinde molalar verebilmek iyi olabilir. Zihnini boşaltmaya ve kaslarını dinlendirmeye ihtiyaç duyabilirsin. Bu konularda daha özenli davranmaya başlaman gerekecek.

Aşk

Sana karşı hisleri olan birisi seninle nasıl iletişime geçeceğinin yolunu bulmaya çalışabilir. Aşka daha pozitif bakmanı bekleyebilir bu konuda. Çevrendeki insanlarla konuşurken aşka tövbeli ve bu konulara sert bakan birisi gibi durmaman daha yapıcı olabilir.

Para

İş seni yorabilir. Maddi kaygılar seni yıpratabilir. Bütün bunlar normal... Normal olmayan şey, kontrolünde olmayan şeyler için kendini sıkman olacak. Elinden geleni yaptıktan sonrasını oluruna bırakmayı öğrenmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Bolca sıvı tüketmek ve sağlığına özen göstermek bugünü daha rahat geçirmeni sağlayabilir. İnsanın sürekli canını dinlemesi iyi bir şey değildir ama bugün senin biraz kendine odaklanman gerekebilir. Günü kendin için kolaylaştırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından kendini nasıl daha iyi hissedebileceğine özen gösterebilirsin. Daha fazla su tüketmen gerekebilir. Sıcağın negatif etkilerini kırmaya çalışman gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek adına günlük rutininde değişimler yapabilirsin.

Aşk

Senden hoşlanan bir insan sana ilgisini belli edebilir bugün. Bu kişinin ilgisi gururunu okşayabilir. O kişi ile alakalı merakın artabilir. En iyisi bugün iletişimlere açık olmak olacak.

Para

Bir şeyleri ertelemekten veya gerektiğinde yardım istemekten çekinmemelisin. Etrafında seninle iş konusunda uzlaşabilecek insanlar olabilir. Her şeyi kendi başına halletmeye çalışıp kendini hırpalamak yerine insanlarla iletişime geçmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek iyi olabilir. Bugün zihnini farklı şeylere açabilirsin. Yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmen sana çok daha iyi şeyler katabilir. Bugün eğitime ve gelişime odaklanmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir beden için neler yapman gerek? Bugün bu tür konularda daha fazla düşünebilirsin. Hem egzersiz hem de sağlıklı beslenme gibi konularda kendini geliştirmen ve yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. Farklı fikirlere kendini açman gerekecek.

Aşk

Aşka kıskançlık karışabilir bugün. Hoşlandığın kişinin bir başkasına ilgi gösterdiğini düşünebilirsin. Bu konuda bütün gerçekleri öğrenmeden ani tepkiler vermemen gerekecek. Hislerini kontrol altına almalısın.

Para

Bugün kariyerin için kendini geliştirmen gerekebilir. Sahip olduğun bilgi birikimini artırmak ve bu konuda deneyim kazanmak ilerisi için daha önemli olabilir. O yüzden bugün daha çok şey öğrenmeye açmalısın kendini.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2022 Cuma)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için başkalarına ihtiyaç duymamalısın bugün. Günü tamamen kendine ayırman iyi bir değişim olabilir. Güzel şeyleri tek başına yapabileceğini de kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafında virüs konusunda özenli olmayanlar olabilir. Senin bu konuda daha dikkatli davranman gerekecek. Kendini daha sağlıklı bir konuma yerleştirmek için maskeye, mesafeye ve temizliğe ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Aşka odaklanış biçimini değiştirmen gerekebilir. Sürekli bir şeyler bekler halde olmamalısın. Kimsenin sana bir aşk borcu olmadığını ara ara kendine hatırlatman gerekebilir. Bugün biraz senin aşka ne kattığına odaklanman gerekecek.

Para

Kendi paranı kendine göre harcamalısın. Bir başkasının neler diyeceğine göre değil daha çok kendine göre halletmelisin bazı şeyleri. Parasal anlamda başkasına bağımlı olmaman en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel