19 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 19 Ağustos 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında işine yaramayan şeyler varsa bunları gözden geçirebilirsin. Bu aynı zamanda işine yaramayan veya eskiyen eşyaları elden çıkarman anlamına da gelebilir. Biraz ortalık toplayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana kendini daha iyi hissettirebilir. Hem meditasyon için hem de daha rahat bir beden için açık havada bu tür egzersizlere girişebilirsin. Kendine zaman yaratmalısın bugün.

Aşk

Bugün anlayışlı olmak aşkta sana iyi gelecek. Karşındaki insanın her zaman, her dakika sana odaklanamayacağını görmek veya onun hayatında yaşananlara anlayışla yaklaşmak fark yaratabilir.

Para

Paranın kıymetini bileceksin bugün. Gereksiz masraflardan uzak durarak ve paranı birikim araçlarına yönlendirerek daha doğru kararlar alabilirsin. Parasal açıdan özenli davranman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Pratik olmak sana iyi gelecek. Gereksiz yere seni yoran şeylerden uzaklaşmak ve kendine dikkat etmek iyi bir karar olabilir. Etrafında senin olması gerekenden fazla çaba göstermeni isteyen insanlara karşı da uzak durabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Aşı rehavetine kapılarak bazı önlemleri azaltmaman gerekecek. Dikkatli davranman birçok şeyi değiştirebilir. Hijyene ve mesafeye özen göstermeli, maske kullanımını boşlamamalısın.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile sohbetler etmek kalbini ısıtabilir. Direkt olarak aşk konusunda olmasa ve bir şeyler arkadaşlık üzerinden gitse bile karşı tarafı daha net tanıyabilirsin.

Para

Parasal açıdan yeni kararlar alman olası. Kendi istek ve ihtiyaçlarına öncelik verebilir, işlerini ve hayatını kolaylaştıracak şeylere para yatırabilirsin. Kendini düşünmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Dinlenmek bugünün önceliği olabilir senin için. Zihnen ve bedenen kendini yormaman gereken bir gün olabilir. Eğer erteleyebileceğin bir şeyler varsa başka bir güne bırakmak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmek için iyi bir gün olabilir. Biraz uyuyabilir, daha sağlıklı beslenmeye odaklanabilirsin. Zihnen ve bedenen biraz rahatlamaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri kendi haline bırakman gerekebilir. Şu anda bir şeyleri zorlamamak ve üstelememek daha doğru bir karar olabilir. Bu süreçte kendi isteklerine odaklanabilirsin.

Para

Sadece bugünü geçirmek değil, ileriye dönük daha dikkatli maddi gelişmeler elde etmek için bugün parasal konulara özen gösterebilirsin. Birikim yapmak doğru bir karar olabilir mesela.
Yay Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Çevrende olan biteni daha dikkatli bir biçimde görebilirsin. Yaşananları daha net anlayacaksın. Bazı konularda çıkarım ve analiz yapman kolaylaşabilir hatta. Bu enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana iyi gelecek. Kaslarını oynatman ve eklemlerini rahatlatman vücuduna iyi gelecek. Bunun için internetten araştırmalar da yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak ve onu mutlu edecek aktiviteler yapmak genel olarak size daha iyi gelebilir. Birbirinize verdiğiniz değeri daha net görebilir ve aşk konusunda daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Para

Elindeki parasal durumlara göre hareket etmen gerekebilir. Birikim yapmak ve ileriye dönük kararlar almak önem kazanabilir sende. Bugün para konusunda daha dikkatli davranabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün algıların açılacak. Zihnini açabileceksin. Senin için önemli olan konulara daha rahat odaklanabileceksin. Bu enerjiyi iyi değerlendirerek yapıcı olman konulara öncelik vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Özellikle de kalabalıklar içerisine giriyorsan… Virüs konusunda önlemleri artırman önemli bir detay olabilir.

Aşk

Zihnini boşaltmak ve aşkta kafanı kurcalayan meseleleri geride bırakmak iyi olabilir. Yeni bir aşka girmeden önce, daha önceden yaşadığın gerginlikleri üstünden atman ve kendine dikkat etmen gerekebilir.

Para

Sahip olduğun iyi şeylere şükretmek için iyi bir gün olabilir. Elindekilerle yetinmek ve çevrene karşı daha paylaşımcı olmak önem kazanabilir. İhtiyaç sahiplerine destek olabilirsin bile.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Daha rahat bir gün geçirmek keyfini yerine getirecek. İstediklerine öncelik verebilir ve vücuduna odaklanabilirsin. Dinlenmek, kafanı boşaltmak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bedenen kendini yormamak daha iyi olabilir. Mola vermeye odaklanmalısın. Gün içerisinde kendine zaman yaratmak veya bir şeyleri ertelemek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hayatında birisi olmasa bile aşka daha açık olabilirsin. Romantik filmlere, dizilere odaklanabilir, biraz hayal dünyasına dalabilirsin. Bu sana daha keyifli gelebilir.

Para

İş konularında için rahat olabilir. Attığın adımlardan emin bir biçimde geleceğe odaklanabilirsin. Parasal konularda kendine güvenerek ve daha rahat hareket edebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Keyifli ve huzurlu bir gün geçirmek önceliğin olabilir. Bu sebeple seni gerebilecek şeylerden uzaklaşabilir, kafana göre bir gün planlayabilirsin. Ertelenebilecek planlar gündeme gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Açık hava yürüyüşleri veya yeni başlayacağın bir egzersiz rutini kalıcı olabilir ve iyi sonuçlar almanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak aktivitelere girmek sana iyi gelebilir. Birbirinize zaman ayırmanız gerekecek. Eğer aranızda bazı yanlış anlaşılmalar yaşandıysa bunu aşmak için doğru bir gün olabilir.

Para

Bugün maddi konularda keyfince hareket etmek sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan için daha rahat edebilir, kafana göre hareket edebilirsin. Bu durum sende çok daha farklı bir etki yaratabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatındaki iyi gelişmelere odaklanman sana çok daha iyi gelebilir. Güzel gelişmeler, keyifli ve sakin konular, huzur… Bütün bunlar sende çok daha farklı ve güçlü etkilere sahip olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüse karşı dikkat etmen gerekecek. Sadece kendin için değil, çevrendeki insanlar için de… Genel olarak maske ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşkta yeni adımlar atabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişiye karşı ilk adımı senin atman daha keyifli olabilir. Aşkta daha çok kendi etkini görebilir ve bir şeyleri sen yönlendirebilirsin.

Para

Bugün kendine masraf yapabilirsin. Keyfince yapacağın masraflar ve harcamalar seni mutlu edebilir. Kesenin ağzını kendin için açabilirsin ve bundan mutlu olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Bugün başkasına değil, kendine inanmalısın. Başkasından bir destek beklemeden kendi işini kendin görmen gerekecek. O yüzden bugün kendini ne noktada gördüğün önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bedenini hareket ettirmen gerekecek. Özellikle de günün büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçiriyorsan… Hareket etmek ve esneme hareketlerine odaklanmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda beklentilerini gözden geçirmelisin. Seni mutlu etmeyen konular hakkında dikkatlice düşünmeli ve aşktan neler beklediğini görmelisin. Yeni kararlar alabilirsin.

Para

Paranın kıymetini bilmek uzun vadede işine gelebilir. Birikim ve yatırım konularını araştırmak, bunlara uygun hareket etmek ve gereksiz masrafları kısmak sana iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Kararları gözden geçirmek için bugün kendine biraz zaman yaratabilirsin. Yeni bir adım atmadan veya önemli kararlar almadan önce şu anki durumunu daha dikkatlice değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüse karşı dikkat etmen gerekecek. Dezenfekte etmen gereken, sık kullandığın eşyaları gözden geçirebilir ve maske kullanımına özellikle dikkat edebilirsin. Bu konularda rehavete kapılmaman en iyisi.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle ortaklaşa bir şeyler yapmak size iyi gelebilir. Birlikte yapacağınız şeyler sizi birbirinize biraz daha yaklaştırabilir. Keyif alacağınız bir gün planlayabilirsiniz.

Para

Bugün maddi konularda ileriyi düşünerek hareket etmek sana iyi gelebilir. Paranı biriktirmeye çalışmalısın. Gereksiz masrafları kısmak ve yeni yatırım yolları denemek iyi bir seçenek olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Ne olursa olsun kendine inanarak adımlar atmalısın. Bir işi başarmak için başkasından icazet almana gerek de yok üstelik. Kendi emeklerinin arkasında durmalı ve daha sağlam adımlar atmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinin veya işyerinin hijyenini sağlamak önemli olabilir. Daha temiz ve ferah ortamlarda bulunmak zihnen ve bedenen sana iyi gelecek. Temizliğe özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşkta yanlış anlaşılmalar yaşandıysa eğer bunları çözmek için senin adım atman gerekebilir. Yapıcı davranmak ve sözlerine dikakt etmek sevdiğin kişiyle bir şeyleri düzeltmek için iyi gelebilir.

Para

Bugün iş konularında yenilik yapılacaksa eğer kendi düşüncelerini dile getirmenin de tam sırası olabilir. Cesur davranmalı ve yeniliklere daha açık olmalısın. Bunun faydasını görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (19 Ağustos 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında olan bitene daha dikkatlice odaklanabilirsin. Sadece kendi hayatına değil aynı zamanda son zamanlarda büyük kayıplar yaşayan insanlara da odaklanabilir, hatta onlara destek olmak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hijyen ve mesafe kurallarına özen göstererek virüs konusunda daha dikkatli davranabilirsin. Çevrendeki insanlar bu tür önlemleri gevşetseler de senin biraz daha özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Aşkta sohbetler öncelikli olacak. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızdaki iletişim artabilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni iletişimler kuracağın birisine karşı yakınlık besleyebilirsin. Sohbetler bir şeyleri belirleyebilir.

Para

Bugün kendi durumuna şükretmek ve çevrendeki insanlara destek olmak önceliğin olabilir. Paylaşımcı olarak elindekileri ihtiyacı olanlara göndermek yapılacak en doğru şeylerden birisi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel