18 Temmuz 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Temmuz 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatta daha başarılı olmak için insanlarla iletişimini güçlendirmen gerekecek bugün. Yeni insanlarla tanışmak, hedefine giden yolda senin için önemli olabilir zira. Yeni bakış açıları, farklı kapılar sana daha sağlam bir zemin oluşturabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Formunu korumak için daha ciddi önlemler alman gerekebilir bugün. Bir uzmanın da yardımıyla yeni egzersiz programları yapmak isteyebilirsin o yüzden. Atıştırmalık ve alkolden uzak durmak bu aralar iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Onun yanında olması sana güven verebilir. Bugün eksik kaldığını düşündüğün şeylerin üstüne gitmen o yüzden önem kazanabilir.

Para

Bugün iş konularında yeniyi düşünmen ve kendini geliştirmen olası. Çevrenden göreceğin destek de seni farklı hedefler koyman konusunda gaza getirebilir. İletişimi kuvvetlendirmek o yüzden önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Kendini ifade etmek için yeni bir yol tercih etmek isteyebilirsin bugün. Bugüne kadar edindiğin tecrübe sayesinde atacağın adımları belirlemek senin için daha kolay olabilir. Seçeceğin yeni yolda başarılı olmak için tecrübene güvenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini eve hapsetmemelisin, özellikle de bugün. Mümkün olduğunca hareketli olmakta yarar var zira. Nefes egzersizleri zihnen yenilenmene yardımcı olurken hareket etmek de kan dolaşımını artırabilir. Bugün hareket sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Uzun zamandır beklediğin hamleyi yapmak için doğru zaman gelmiş olabilir bugün. Uygun bulduğun bir zamanda ilk adımı atmak isteyebilirsin. Yaklaşımında yaratıcı olmak, şansını daha da artırabilir. Aşka kendini açman gerekebilir.

Para

Yeni iş fikirleri konusunda üretken olduğun bir gün geçirebilirsin. Fikirleri değerlendirmek için sıra oluşturman bile gerekebilir bugün. Edindiğin tecrübeyi hedeflerinle birleştirdiğin zaman seni hiçbir şey tutamaz.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Hedeflerine ulaşmak için daha sıkı çalışman gerekebilir bugün. Hayatında yapmak istediğin değişiklikleri düşünmek, sana bu konuda yeterince ilham verebilir. Programına sadık kalarak hedeflerine daha çok yaklaştığını fark etmek seni memnun edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni alışkanlıklar konusunda tereddüt etmemelisin bugün. Hayatını daha da kolaylaştıracak, seni daha sağlıklı hissettirecek şeyleri programa eklemek sana zevk verebilir. Günlük rutinini daha keyifli bir hale getirmek sana düşecek.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmaktan çekinmemelisin bugün. Bu sayede hayal ettiğin ilişkiye kavuşma şansın olabilir zira. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak senin için daha iyi olabilir aşk için.

Para

İş ortamında yapmayı düşündüğün değişiklik konusunda daha kararlı olman gerekebilir. Aklındaki pürüzleri konuşmak için arkadaşlarına başvurabilirsin hatta. Onların fikri de senin için önemli olabilir. Ancak esas olan sıkı çalışmayı sürdürmen olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Duygularını kontrol etmek senin için önemli olabilir bugün. Çevrendeki insanlara vereceğin tepkilerin duygusal olmamasına özen göstermelisin o yüzden. Mantıklı kalmak için uğraşmak senin için yorucu olabilir ama günün sonunda kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tatil fikri aklında tekrar yer etmeye başlayabilir bugün. Fırsat yaratmak için şansını zorlamayı deneyebilirsin hatta. Ufak da olsa bir tatil zihnen dinlenmene yardımcı olabilir. Alışkanlıklarında daha kontrollü olman da önem kazanabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla arana mesafeler girmesi canını sıkmamalı bugün. Birbirinizle sağlam bir iletişim ağı kurmanız bu kaygını giderebilir. Bu süreci atlattıktan sonra ilişkinizin daha iyi bir hale geldiğini de görmen olası.

Para

İş konusunda vereceğin kararların sorgulanması seni huzursuz edebilir bugün. Ama farklı düşünceleri öğrenmekten çekinmemelisin. Bazı şeyleri kişisel algılamamalı ve profesyonel bir biçimde işe yaklaşabilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarında daha çok zaman geçirmek senin için önemli olabilir bugün. Bir proje hakkında çalışmak ya da sadece birlikte vakit geçirmek arkadaşlığınızın değerini bilmenizi sağlayabilir. Bugün birlikten kuvvet doğabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda yeni şeyler denemekten çekinmemelisin bugün. Uzmanlardan yardım alarak programında birkaç değişiklik yapmak sana iyi gelebilir. Kondisyonunu artırmak genel olarak sağlığına daha iyi gelebilir.

Aşk

Karşılaşacağın biri sayesinde ilişki konusundaki düşüncelerin değişebilir bugün. Aceleci olmak yerine emin adımlarla ilerlemek senin için daha iyi olacak ama. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman vermek boşa gitmeyebilir.

Para

Yeni bir ortaklık için birilerinden teklif alabilirsin bugün. Değerlendirmeni yaparken uzun vadeli düşünmekte yarar var ama. Sorumlulukların adil bir şekilde dağıtıldığını sağlamak iyi bir ortaklığın başlamasına vesile olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki yaşananlar dikkatini dağıtabilir bugün. İşlerinin bundan etkilenmemesi için programına uymaya özen göstermelisin o yüzden. Planladığın gibi davrandıkça dikkatini vereceğin yeri kontrol etmeyi başarabilirsin. Çalışırken yalnız olmak sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içinde dikkatinin daha az dağılmasını sağlamak için daha fazla çaba gerekebilir. Meditasyon sayesinde işine daha fazla odaklanma şansın olacak o yüzden. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da sana bu konuda yardımcı olabilir.

Aşk

İlişkin için büyük emekler verenin sadece sen olduğunu düşünebilirsin bugün. Ama bu bir yanılsama olabilir. Sevdiğin insanla birlikte bu konu hakkında konuşmak iyi olacak o yüzden. Beklentilerini dile getirmen ve açık iletişim kurman önemli olabilir.

Para

Bugün çok çalışmak yerine verimli çalışmaya odaklanman gerekecek. Detaylarda boğulmamak, iyi ve güzel şeylere odaklanmak önemli olabilir. Dikkatini dağıtacak negatiflikten uzak durmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla birlikte vakit geçirmek için şartlar uygun olabilir bugün. Uzun zamandır düşündüğün buluşmayı planlama şansın olabilir hatta. Sevdiğin arkadaşlarla tekrar bir araya gelmek hayattan keyif almana vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda daha dikkatli olmanda fayda var, özellikle de bugün. Hastalığın tekrar etkisini gösterdiği bugünlerde bağışıklığını kuvvetli tutman önemli olabilir. Ayrıca hatırlatma dozları için de çekinmemelisin.

Aşk

Yeni ortamlara girmekten, yeni insanlarla tanışmaktan çekinmemelisin bugün. Zira sosyalleşerek aşka daha da yaklaşabilirsin. Arkadaşlarınla gireceğin farklı ortamlar seni yeni bir insan ile tanıştırabilir. Bu tür etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Yeni iş fırsatlarını değerlendirmekte kendine güvenmekten vazgeçmemelisin bugün. Başlangıcı yaptıktan sonra gerisini getirmek için gereken gücü kendinde bulabileceksin. Bugün iyi şeylere odaklanmak seni güzel başlangıçlara götürebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün karar verme konusunda sıkıntı yaşayabilirsin. Bunu engellemek için detaylarda boğulmamaya özen göstermen gerekebilir genel olarak. Olayları çok derinlemesine ele almak senin açından iyi olmayabilir bu aralar. Genel yaklaşımlar senin için daha verimli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihinsel bir yük edinmemek önceliğin olabilir. Gereksiz yere ayrıntılarda boğulmak sende kaygı yaratabilir. Buna kapılmamak için açık havada zaman geçirmek ve biraz egzersize yönelmek daha iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak konusunda kafanda şüpheler olabilir bugün. İhtimaller hakkında biraz daha düşünmek isteyebilirsin hatta. Ama aşırı düşünmenin seni isteklerinden uzaklaştırmasına da izin vermemen gerekecek.

Para

Bugün işlerini daha dikkatlice planlamak isteyebilirsin. Ama bu dikkatli planlamaları detaylarda kaybolmakla karıştırmaman gerekecek. Bazı şeyleri olduğu gibi görmeli ve altında bir anlam aramamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Duygusal olarak hassas hissetmen olası bu aralar. Aşırı duygusal tepkiler vereceğin olaylardan uzak durmak senin için daha iyi olacak o yüzden bugün. Kendini işine verip dikkatini buraya yönlendirmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını kontrol etmek için kendini yaptığın işe daha çok vermen gerekebilir bugün. Dikkatini başka şeylere yöneltmek, duygusal olarak daha dinç kalmanı sağlayabilir. Günün sonunda zihnini boşaltmak da önem kazanabilir.

Aşk

Eski bir arkadaşın seninle tekrar görüşmek istediğini söyleyebilir bugün. Bu seferki görüşmenin farklı bir havada geçmesi mümkün olabilir hatta. Ama her şeyi aşka yormadan önce dürüstlüğe ve güvene odaklanman gerekecek.

Para

Bugün, uğraştığın projelere daha fazla yoğunlaşmak isteyebilirsin. Dikkatini verdikçe geliştirilmesi gereken daha çok şey görüp işini daha da iyi hale getirmek için çalışabilirsin hatta. Var olan şartları daha iyi hale getirmek bu çabayla mümkün olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatı akışına bırakıp o akışın içinde yer alman gerekebilir bugün. Kararlar alırken çok detaylı düşünmek, fırsatları kaçırmana sebep olabilir zira. Sadece harekete geçmek bazen daha iyi olur. Bugün de bunun etkisini görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni başlangıçlar hakkında kararlar almak için doğru zamanı bulacaksın bugün. Yapmak istediklerini belirleyip bunlar hakkında yeni programlar hazırlayabilirsin hatta. Sağlığın konusunda daha dikkatli davranmak sana iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha çok zaman geçirme şansı bulabilirsin bugün. Kendini olduğundan farklı göstermekten kaçınmalısın o yüzden. Kendin olduğun zaman daha iyi gelişmeler görmen mümkün olacak aşk için.

Para

Bugün iş konusunda hızlı olmalısın. Bir şeyleri kafanda tartmaya meyilli olsan da bunun sana zaman kaybettirmesine izin vermemelisin. Detaylarda boğulmamak ve işe odaklanmak en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün çok güçlü ve kuvvetli hissedebilirsin kendini. Yürüttüğün işlerde kontrolü ele almak daha mümkün olabilir. Sosyal ilişkilerde merak edilen insan olmak sana iyi gelebilir. Bu enerjinin keyfini çıkarmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Tatilde yeteri kadar dinlendiysen eğer haftaya bomba gibi başlaman olası. Kendini çok daha iyi hissedebilir ve enerjinin her şeye yettiğini görebilirsin. Eğer dinlenemediysen bu hafta bu açığı kapatman iyi olabilir.

Aşk

Verdiğin kararların arkasında durmak gerekecek, özellikle de bugün. Eğer bir ilişki sona erdiyse bunu geride bırakmayı bilmen gerekebilir. Daha iyi şeylere odaklanabilecek enerjin varken kendini negatiflikler sarmalına bırakmamalısın.

Para

Çevrendeki insanlar iş konusunda tecrübenden faydalanmak isteyebilir bugün. Onların sorunlarını çözmeye çalışmak, yardımcı olmak senin için önemli bir hale gelebilir hatta. Sorunları çözmek kendine olan güvenini güçlendirebilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2022 Pazartesi)

Genel

Haftaya hızlı başlaman mümkün bugün. Vaktinin çoğunu iş için ayırman gerekebilir hatta. Detaylara fazla takılmamak, yapılacak işler içinde kaybolmanı engelleyebilir. Bugün haftanın nasıl gideceğine kendin karar verebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içindeki tempona bağlı olarak kendini devamlı yenilemen gerekebilir. Enerjini sık sık yenilemek, işlerine daha iyi konsantre olmana yardımcı olabilir. Sürekli oturmak yerine masa başı egzersizine başvurmak iyi bir fikir bugün.

Aşk

Sevdiğin insanla daha sık konuşmak kendini iyi hissettirebilir bugün. Yüz yüze görüşemeseniz de telefonlaşmalar ve mesajlaşmalar iyi gelebilir. Birbiriniz için orada olduğunuzu bilmek iyi gelecek.

Para

Kendini beklenmedik bir yoğunluk içinde bulabilirsin bugün. Ertelemek yerine elinden geldiği kadarıyla işleri halletmen daha iyi olacak o yüzden. Planlı ve programlı hareket etmen en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel