18 Temmuz 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Temmuz 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Arkadaşlarınla bir geziye çıkabilirsin. Heyecan dolu bir gezi seni ve arkadaşlarını daha da yakınlaştıracak. Paylaştıkça arkadaşlığınız güçlenecek. Birbirinize desteğiniz artacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha dinç bir hayat için içindeki sese kulak vermen gerekebilir. Uzun zamandır farkında olmadan aldığın kararları yeni bir diyet planıyla güçlendirebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda olayların yanlış gitmesi senin suçun değil. Geçmiş gitmiş olaylar hakkında düşünerek kendini harap etmemelisin. Her zaman geleceği düşünmek sana iyi gelecek.

Para

Yeni fikirlerin peşinden gitmen gerekebilir. Değişikliklerden korkmamakta yarar var. olası bir terslikte yardım isteyeceğin arkadaşların olması sana cesaret verecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Arkadaşlarının başarısı senin başarısız olduğunu göstermiyor. Onlarla beraber sevindikçe bu başarılarda pay sahibi olabilirsin. Sonuçta mutluluklarını seninle paylaşacak kadar çok önemsiyorlar seni.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz yorgun hissedebilirsin. Ama kendini eve de kapatmamalısın. Mümkün olduğunca yürümek ve temiz hava almak sana iyi gelecek. Bol bol su içmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Hiç beklemediğin yerden alacağın bir haberle keyfin yerine gelebilir. Uzun zamandır düşündüğün insanın aklında yer etmeye başlayabilirsin. Görüşme fırsatlarını değerlendirmek senin için iyi olacak.

Para

İş konusunda farklı bir çok seçenekle karşılaşabilirsin. Bir yol seçmeden önce hepsini iyice tartmanda yarar var. Sonradan pişmanlık yaşamamak için kararını iyi düşünerek vermek senin için iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsin. Birlikte aktiviteler planlayıp keyif alacağın ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Yanında seni seven insanların olmasını bilmek keyfini yerine getirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Formuna dikkat etmek için yeme içme düzenini gözden geçirmen gerekebilir. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak iyi bir başlangıç olacak. Meyve suyu tercih etmeyi de unutmamalısın.

Aşk

Beklediğin gelişmeler yaklaşıyor. Uzun zamandır hayalini kurduğun ilişki hakkında bir haber alman mümkün. Alacağın haberden sonraadımlarını daha sağlam atacaksın.

Para

Maddi olarak sıkıntı yaşayabilirsin. Harcamalarını daha dikkatli yaparak olası sıkıntıların önüne geçmek de mümkün. Harcama planına sadık kalmak senin için iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini motive olmuş hissedeceksin. Bütün işlerin ve sorumlulukların için gereken motivasyonu sağlayacaksın. Başkalarının ne dediğine aldırmadan kendin için daha ileri gitmeye cesaretin olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketli geçecek gün içinde enerjini istediğin gibi kontrol etmek isteyebilirsin. Fiziksel egzersize dikkat etmek sana yardımcı olabilir. Motivasyonunu korumak için dinlenmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Bugün karşına senin için geçmişte kalan biri çıkabilir. Sen daha iyisini hak ettiğini düşünüp geçmişe takılı kalmak istemeyebilirsin. Onun hayal kırıklıklarını dinleyerek keyfini kaçırmamakta yarar var.

Para

Sorumluluklarını ve yükümlülüklerini artırıp yeni iş fikirlerin konusunda radikal kararlar alabilirsin. Başkalarının ne dediğini dikkate almak yerine kendi düşüncelerine öncelik vermende yarar var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün hedeflerinin peşinden gitmeye karar vereceksin. Kendine güvenini tazeleyerek ileriye doğru gitmek, hayatının her evresinde olumlu gelişmelere sebebiyet verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yoğun çalışma sırasında kendini ihmal etmemeye özen göstermelisin. İhtiyacın olan enerjiyi toplamak için dinlenmeyi düşünebilirsin. Bir miktar meditasyon, odaklanmana yardımcı olabilir.

Aşk

Kendini sevdiğin insana ifade ederken karmaşık davranmamalısın. İçinden geldiği gibi açık ve net olman senin için iyi olacak. Olayları karmaşıklaştırmamak ilişkinizin daha da derinleşmesini sağlayabilir.

Para

Yeni imkanlar karşına çıktıkça değerlendirmelisin. Daha iyisini beklemek yerine çıkacak fırsatları gelecek planında ilerleme adımı olarak değerlendirmek sana çok iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün her şeyi kendi içinde yaşamayı tercih edebilirsin. İnsanlardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinle başbaşa kalmayı isteyebilirsin. Bu sayede yaratıcı yönünü keşfetmen olası. Yaratıcılığını güçlendirmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin. Yeme içme düzeninde değişiklikler yapman senin için iyi olacak. Kayısı çayı içmek toparlanmana yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki sorunları kendi içinde tutarak kuruntu yapmamalısın. İkiniz arasındaki sorunları beraber çözmeniz ilişkiniz için daha iyi olacak. Sorunları büyümeden çözmek en iyisi.

Para

Yaptığın yatırımların maddi getirisini gördükçe keyfin yerine gelecek. Daha farklı fırsatlar kaşına çıkabilir. Karar vermeden önce iyice düşünmende yarar var. Yeni fikirlerin uzun vadeli planlarını etkilememeli.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün hislerini daha çok ifade etmek isteyebilirsin. Kendini ifade ederek insanları yazmaya, konuşmaya cesaretlendirebilirsin. Her zamankinden daha fazla dışa açık olman ilginç konuşmalara girmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün alışkanlıklarını gözden geçirip daha sağlıklı bir rutin elde etmek isteyebilirsin. Spor alışkanlığı kazanmak için kendini zorlamanda yarar var. Yediklerine dikkat etmelisin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak senin yararına.

Aşk

İlişki konusunda çok çabalayıp kendini unutmamaya dikkat etmelisin. Dikkatini çekmek istediğin insana ulaşman için bir engel kalmayacak. Gerekenden fazla çaba gösterip kendini ihmal etmemek senin için iyi olacak.

Para

Yeni iş imkanları ile karşılaşman olası. Düşüncelerini paylaştığın insanlar sana yatırım ya da iş tavsiyelerinde bulunabilir. Seni farklı seçenekleri görmen konusunda uyarabilir. İnsanları iş konusunda dinlemek senin için iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Etrafında senin yardımına ihtiyaç duyan insanlar olabilir. Bu insanlara yardımcı olarak onlar için değerli bir yardımcı olmak isteyebilirsin. Ama kendini de geri planda bırakmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir grupla birlikte fiziksel aktivite deneyimleme şansın olabilir. Takım olarak çalışan atletik bir grupla beraber spor yapmak sağlığın için iyi olacak. Takım çalışması seni hedeflerine daha kolay ulaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin insandan bir sebeple bir süre uzak kalman gerekebilir. İletişimi mümkün olduğunca korumanız ilişkinizin geleceği için iyi olacak. Mümkün oldukça konuşmak sana iyi gelecek.

Para

Yakın bir arkadaşın para konusunda yaşadığı sıkıntılar için senden yardım isteyebilir. Maddi gücünü zora sokmadan yardımcı olmayı düşünebilirsin. Birikimlerini korumaya devam etmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini yaratıcı hissedeceksin. Aklındakileri başkalarıyla paylaşmak isteyip onların fikirlerini öğrenmek isteyebilirsin. Bu sayede yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilir, çok orijinal fikirler üretebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunacağın ortam seni fiziksel olarak yormaya ve tüketmeye mümkün olacak. Yeteri kadar dinlendiğine emin olmalısın. Yediklerine dikkat etmek de dinlenmene yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda aklın eski mevzularla meşgul olabilir. Bunları mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışmalısın. Eski olaylar hakkındaki görüşlerin şimdiki kararlarını etkilemesine izin vermemelisin.

Para

Yeni iş fırsatları ve imkanları karşına çıkabilir. Bunları akıllıca değerlendirip gelecek için daha makul yatırımlara çevirmek için kullanabilirsin. İş konusunda yaratıcı düşünmek senin için iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün ailenle birlikte olmak isteyebilirsin. Onlara yardımcı olmak, sorunlarını çözmeye çalışmak sana bilgeliğini paylaşma fırsatı verecek. Seni seven insanlarla beraber olmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hem dikkatini toplama hem de zihnen yenilenme ihtiyacı hissedebilirsin. Biraz meditasyon ve yoga denemek senin için faydalı olacak. Zihnen dinlendikçe fiziksel olarak güçlendiğini hissedebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin insanı kırmamak için sözlerine dikkat etmen gerekebilir. NE kadar güzel ve keyifli bir gün geçirseniz de sevdiğin insanın söylediklerinden alınması mümkün. Yapıcı olmaya çalışmakta yarar var.

Para

Bugün iş konularında kontrolü ele almak isteyebilirsin. Başkalarının göremediklerini işaret ederek insanların bakış açısını değiştirebilirsin. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmeye çalışmak senin için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün arkadaşlarına yardım etmek isteyebilirsin. Onların sorunlarını çözmek aile ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek için yardımcı olacak. Gün sonunda ister istemez her zamankinden daha yakın olman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini tükenmiş hissetmemek için önlem almak senin için iyi olacak. Zihnen canlı olmak için önlemler almak sana iyi gelecek. Beslenmene dikkat edip bol su tükettiğinden emin olmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek isteyebilirsin. Beraber aktivitelerde bulunmak sana ve sevdiğin insana iyi gelecek. Birbirinize olan güveni tazeleyip geçirdiğiniz zaman için şükretmeyi düşünebilirsiniz.

Para

İş konusunda insanlarla ortak çalışmalar içine girebilirsin. İş ortamını ya da iş ile ilgili bir planını paylaşıp sorumlulukları bölüştürmen gerekecek. Bu hareketin yanlışları azaltıp maddi gelirin artmasına neden olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Temmuz 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini enerjik hissetmen olası. Etrafında bir anda yapacak bir sürü iş belirebilir. İyimserliğin ve olaylara olumlu bakışın sayesinde bu yükün altından rahatlıkla çıkacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz geçmişi aklına getirip hüzünlenmek isteyebilirsin. Bu düşünce ister istemez seni karamsar bir havaya sokabilir. Bundan mümkün olduğunca uzak durmak ve hareketlilikten vazgeçmemek sana iyi gelecek.

Aşk

Yakın zamandaki deneyimlerinin bütün gelecek kararlarını etkilemesine izin vermemelisin. Geçmişi geride bırakarak geleceği özgürce düşünmeye başlamalısın. Anı yaşamaya çalışmak senin için iyi olacak.

Para

Gelirini hemen etkileyecek iş fırsatları hakkında haberler alacaksın. Çalışan ya da iş sahibi, konumun önemi olmaksızın bu fırsatları değerlendirmek senin için iyi olacak. İlham ve enerji en büyük yardımcıların olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel