18 Şubat 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Şubat 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün çevrendeki insanların ne kadar agresif olduğunu daha fazla fark edebilirsin. Bu agresiflik süreçlerinde ne kadar yıkıcı olduklarını da görmen ve bunları gözlemleyip ders çıkarman olası. Aynı hatalara düşmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bilgisayar veya telefon ekranına çok fazla bakıyorsan bugün baş ağrıları çekmen olası. Bu tür ağrıları aşabilmek için bol bol su tüketmeli ve temiz havayı içine çekebileceğin bir biçimde yürüyüşler yapmalısın.

Aşk

Aşkta daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Aklına takılan sorulara bir cevap bulman olası. Eğer hoşlandığın birisi varsa onun neler düşündüğünden daha emin olabilirsin.

Para

Bugün çevrendekilerden örnek alarak kararlarını düzeltmen gerekebilir. Aynı yanlışları yapmamak veya aynı meselelerde takılmamak için dikkatli davranman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

İç sıkıntısı yaşaman olası. Enerjini doğru bir biçimde kanalize edemiyor olabilirsin. Daha keyifli şeylere odaklanmak ve önceliklerini gözden geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün uyku düzenine dikkat etmen gerekecek. Gece geç saatlere kadar uyanık kalıyorsan vücudunun ihtiyacı olan melatoninin yeterince salgılanamamasına sebep olabilirsin. Bunu aşmak için daha erken uyumak adına bir şeyleri değiştirebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendi etkinin ne kadar baskın olduğunu görmen olası. Senin nasıl adımlar atacağın ve neler söyleyeceğin daha önemli olabilir. Kendi hareket ve sözlerine dikkat etmen gerekebilir.

Para

İşte canını sıkan veya seni yoran şeylerden biraz uzaklaşman iyi olabilir. Daha yaratıcılık isteyen şeylere odaklanabilir, baktığın konularda farklılıklara giderek daha güzel başlangıçlar yapmayı deneyebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanlar için endişelenmen olası. Bu endişeleri sağlıksız boyutlara getirip günü negatiflik içerisinde geçirmek ise bir tercih olacak. Bundan uzak durmak için enerjini doğru kanalize etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde çok yorgun düşüyorsan eğer günü erken bitirmen iyi bir fikir olabilir. Uyku düzenine daha fazla odaklanman gerekebilir. Daha sağlıklı bir uyku çekebilmek için şartları daha iyi bir hale getirmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızdaki iletişimin nasıl bir hale bürüneceği senin olaylara ne kadar pozitif bakacağın ile bağlantılı olabilir. Eğer yapıcı davranıp bir şeylerin düzelmesine fırsat tanırsan bazı şeyler daha iyiye gidebilir.

Para

Sıkıntıları çözmek için para gerekiyorsa bugün bu parayı sağlayabilirsin. Daha sağlıklı ve mantıklı kararlar alarak maddi kaygıları gidermeye çaba göstermen olası. Ne için para kazandığını kendine hatırlatabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlardan seni üzenler olabilir. Yaşanan olaylara büyük bir negatiflikle yaklaşmaman gerekecek. Eğer can sıkan bir mevzu varsa bunu uzlaşmacı bir tavırla çözmek için zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz yapman iyi gelebilir sana. Negatif enerjileri bir şekilde deşarj etmen gerekecek. Bunun için fiziksel olarak kendini daha iyi hissedeceğin egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta bazı şeyler tam da istediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu durumu çok da zorlamaman gerekecek. Her şeyi tek seferde düzeltmeye çalışman pek işe yaramayabilir. O yüzden dikkatli davranmalısın.

Para

Parasal kaygıların olmayacak bugün. Bir şeyleri kendiliğinden yoluna koyabilirsin. Maddi anlamda büyük beklentilerin de büyük masrafların da olmayabilir. İçin rahat edebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Değer verdiğin bir insanın desteğe ihtiyacı olabilir bugün. Daha yapıcı ve uzlaşmacı davranabilirsin. Sevdiğin insanların sıkıntılarını paylaşabilir, daha mantıklı davranan taraf olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol sebze ve meyve tüketmen iyi olabilir bugün. Mevsim sebzelerinden oluşan yemekler yemen sana daha iyi bir enerji verebilir. Daha sağlıklı beslenmek için doğru adımlar atabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta canını sıkan meseleleri biraz durup düşünmen gerekecek. Ani hareket etmemeli ve bütün gemileri yakmamalısın. Bir şeyleri daha net görmeye ihtiyacın olabilir. Acele etmemen iyi olabilir.

Para

Bugün iş ortamlarında insan ilişkileri daha ağır basabilir, iş ile alakalı konulardansa iş arkadaşlıkları daha fazla gündeme gelebilir. O yüzden daha yapıcı davranıp insanlarla daha iyi anlaşman senin yararına olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün biraz meşgul olman olası. Her şeye aynı anda zaman ayırman gerekiyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak gün içerisinde, enerjini doğru bir biçimde kanalize etmen gerekecek. Daha dikkatli davranman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde saatleri doğru kullanmak ve ara ara molalar vermek genel olarak sağlığın için önemli olabilir. Bütün enerjini tek bir seferde tüketmemek için günü dikkatlice planlaman gerekecek.

Aşk

Bugün aşka zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Bir şeyleri kendi haline bırakman sana daha iyi gelecek. Bazı konuları üstelememen ve onlara zaman tanıman da daha pozitif bir etki yaratabilir.

Para

Her şeyi bugünden halletmen gerektiğini düşünerek kendini acele ettirmemelisin. İş konularında daha dikkatli ve yavaş davranman gerekebilir. Acele edip hatalar yapmaktansa bir şeyleri ertelemen daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün senin için çok keyifli geçebilir. Algıların açılacak. Bazı şeylere daha iyi bir ruh haliyle odaklanabileceksin. Hayatından keyif alman ve daha güzel şeylere odaklanman olası.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bir banyo, kendini iyi hissetmene vesile olacak bir bakım kürü çok daha iyi gelebilir sana. Daha sağlıklı hissetmek için kendini, bugün biraz kendine özel bakımlar yapabilirsin. Kişisel bakımın enerjin ile direkt bir bağlantısı olabilir.

Aşk

Aşkta yeni beklentilere girmeden önce durumları gözlemlemen gerekecek. Karşı tarafın düşüncelerini ve davranışlarını gözlemleyebilirsin. Olayları analiz ederek bir şeylere mantıkla yaklaşabilirsin. Direkt ve hızlıca hislerinle hareket etmemen iyi olabilir.

Para

Bugün kendi isteklerin için para harcayabilirsin. Eğer hobilerin varsa bunlar için masraf yapabilirsin. Ve bunlara gereksiz masraflar gözüyle de bakmayacak, kendini mutlu edecek şeylere para ayırabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün iki ayağın bir pabuca girebilir. Dikkatli davranmanda fayda var. Her şeyi tek başına aynı anda halletmeye çalışmak yerine bazı şeyleri ertelemeyi tercih edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek seni daha iyi bir enerjiye ve ruh haline sokabilir. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri yeterience tükettiğinden emin olman gerekebilir. Doğru beslenmek kendini aç bırakmak demek değildir, bunu hatırlamanda fayda var.

Aşk

Aşkta canını sıkan konuları daha açık bir dille konuşman gerekecek. Bir şeyleri içine atıp susmamalısın. Veya düzeleceğini umarak kendini zorlamamalısın. Bir şeyleri açıkça konuşmak daha önemli bugün.

Para

Birikim ve tasarruf konusunda daha dikkatli davranman olası. Bugün gereksiz masraflardan uzak durarak kendine bir iyilik edebilirsin. Daha mantıklı harcamalar yapmayı veya harcamaları tamamen kısmayı tercih edebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün dert dinlemen olası. Çevrendeki insanlar seni güvenilir bularak dertlerini sana açabilirler. Yine de bu kişilerin kendi negatifliklerini kendi hayatına yansıtmaman gerekecek. Bu dengeyi iyi kurmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersize zaman ayırman biraz daha kendini iyi hissetmene vesile olabilir. Daha sağlıklı bir beden ve rahat hareket ettirebileceğin kaslar için egzersize zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin seninle olan iletişimini daha pozitif bir noktaya getirmek sana düşen bir görev olabilir bugün. Zira karşı taraf tam olarak ne yaptığını bile fark edemeyecek kadar dalgın olabilir. O pozitifliği senin katman gerekecek.

Para

İş ortamlarında değişimler yaşanabilir. Bu değişimlerin bazıları sancılı da olabilir. Bu tür durumlardan daha az etkilenmek için kendini korumaya alman ve başkalarına çok fazla müdahale etmemen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Borç verdiğin birisinden paranı istemen gerekebilir. Ancak bu durumun o kişiyle aranda gerginlik yaratmaması için dikkatli davranman gerekecek. Yine de kendi paranın peşine düşmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmeye odaklanmak demek aynı zamanda belli bir rutini de hayatına adapte etmek demek olabilir. Yediklerini belli saatlerde tüketmek ve bu saatleri aşmamak daha doğru bir karar olabilir.

Aşk

Aşkta kendini bir köşeye sıkışmış hissetmen olası. Böyle durumlarda seni mutlu etmesi gerekirken mutsuz eden durumları hayatından çıkarman gerekecek. Bir şeyleri başlatmak kadar bitirmek de doğal, bunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Bugün maddi konularda insanlarla nasıl konuştuğunun önemi çok olabilir. Eğer çevrendeki insanlarla daha paylaşımcı bir hal sergiliyorsan bu kişilerin bundan faydalanmaması için senin dikkat etmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Eğer seyahat gibi planların varsa bunu dikkatlice planlaman ve daha fazla odaklanman gerekecek. Ufak tefek unutkanlıklarla kendini zor duruma sokmaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat ederek kendi enerji seviyeni daha da artırabilirsin. Sağlıklı beslenerek ve bol bol sebze tüketerek vücudunda biriken toksinlerden de kurtulman olası. Daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel zamanlar geçirmen olası. Ancak sevdiğin kişiye zaman ayırırken diğer konuları unutman da olası. Gün içerisindeki öncelikleri dikkatlice planlaman bugün daha iyi olabilir.

Para

Bugün kendin için para harcayabilirsin. Keyfince ve rahatça davranmak seni çok mutlu edebilir. İstek ve ihtiyaçlarını gözden geçirerek doğru kararlar alabilir, doğru masraflara girebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2022 Cuma)

Genel

Bugün işine odaklanmak ve elinden gelenin en iyisini yapmak senin için önemli olacak. Başkasının işine karışmamak, gereksiz yorumlarda bulunmamak günün gidişatını etkileyebilir. Kendini dışarı çok açmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bolca sıvı tüketmen gerekecek. Vücudunda ödem birikmiş olabilir. Bol bol su içmek ve sıcak bitki çaylarıyla vücudunun ihtiyacı olan takviyeleri sağlamak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda çok da şanslı olmaman olası. Bir şeyleri zorlamamak bugünün en iyi hareketi olabilir. Hoşlandığın kişiye ısrar etmemek de buna girebilir. Dikkatli davranman gerekecek.

Para

Maddi konularda birikim daha baskın olabilir. Paranı daha dikkatlice değerlendirmeye öncelik verebilirsin. Birikim kollarını araştırabilir, daha doğru tercihlerde bulunabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel