18 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Şubat 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların fikir anlaşmazlıkları olabilir. Her kafadan bir ses çıkabilir. Bu durumların tartışmalara dönmemesi için dikkatli davranman ve ortamı toplayıcı kişi olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve enerjini toplayacağın şeyler yemek sana iyi gelebilir. Bünyene ne sokacağın önemli olabilir. Tüketeceğin gıdaları iyi seçmelisin.

Aşk

İlk önce konuşup sonradan ne söylediğini düşünmek seni üzebilir. Konuşmadan önce düşünmen gerekecek. Laflarını dikkatle seçmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda çevrendekilere öncülük edebilirsin. Gerek harcamalarda gerekse kazanç konularında dikkatli davranman gerekebilir. Parasal konularında etrafına örnek olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün endişeler ve kaygılar seni biraz yorabilir. Bir şeyleri yoluna koyabilme kabiliyetini test edebilirsin. Bu süreçte negatif düşüncelerden uzak durman önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen gereken bir gün. Ancak bir şeyleri abartmamak da sana düşecek. Bütün enerjini fiziksel aktivitelere harcamaman gerekebilir. Gün içerisinde kendine sınırlar koyman gerekecek.

Aşk

Sıkıntıların kalıcı olduğunu düşünerek kendine işkence etmemelisin. Bir şeylerin değişime açık olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Aşkta açık fikirli olmalısın.

Para

İş konusunda kendine güvenerek hareket etmelisin. Daha iyi getiriler için kendi emeklerine güvenmen gerekecek. Neler yapabileceğine dikkat etmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kıskançlık yapmaman gerekecek. Etrafındaki insanlara biraz kıskançlıkla bakman olası çünkü. Başkalarının sahip oldukları şeylere nazar etmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi şeylere yönlendirmeli, zihnini boşaltmalısın. Biraz egzersiz veya yürüyüş sana iyi gelebilir. Hem kafanı dağıtmak hem de enerjini iyi değerlendirmek için hareket etmelisin.

Aşk

Aşkta sıkıntılarla yüzleşsen de bunlara nasıl tepkiler vereceğin önem kazanabilir. Yapıcı olman gerekebilir. Yaşananları gözden geçirmen gerekebilir. Hemen bütün kapıları kapatmamalısın.

Para

Kendi sahip olduklarına odaklanmanda fayda var. Başkalarının kazancına odaklanarak kendi düşüncelerini negatife çekmemelisin. Şükretmek önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün alacağın bazı haberler para kaybetmene sebep olabilir. Maddi olarak biraz beklentilerin altına düşebilirsin. Ancak bu duruma çok takılmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Tembellik etmemen gereken bir gün olacak. Hareket etmelisin. Spor salonuna gidemesen bile açık hava yürüyüşleri sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında son yaşananların kalbini kırıp seni bir şeylerden uzaklaştırmasına izin vermemelisin. Kendince biraz zaman geçirmek ve aşktan ümidini kesmemek önemli olabilir.

Para

İşte kazanmak kadar kaybetmek de vardır. Maddi konularda hep en iyisini beklemek bugün seni biraz yorabilir. Kazançlar kadar masraflara da dikkat etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Yapacağın bazı planlar sen istemesen de tıkanabilir. Eksikler, iptaller, ertelemeler gündeme gelebilir. Bu konularda ne kadar esnek olursan o kadar az etkileneceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yerinde olacak. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğin ise sana bağlı olacak. Güzel bir biçimde enerjini değerlendirmek gün içerisinde daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Bugün sakin kalmak aşkta önemli olabilir. Ani tepkilerden uzak durmalısın. Kendini yorabileceğin şeylerden uzaklaşmak ve biraz hislerini dinlemek senin için önem kazanabilir.

Para

İş mevzularında yeni gelişmelere kendini açmak isteyebilirsin. Şartlarını kuvvetlendirmek istemek sana daha iyi kapılar getirebilir. Bu mevzulara odaklanacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün birisine destek olman gerekebilir. Ve ona destek olurken kendini daha da keşfedebilirsin. Neler yapabileceğini görmek seni heyecanlandıracak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su içmek ve enerjini egzersize yönlendirmek bedenin için iyi bir gelişme olabilir. Hareket kabiliyetini artırmak, kilo vermek ve daha zinde hissetmek için bir şansın olacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda biraz kafan karışabilir. Bazı şeyler tam istediğin gibi yolunda gitmeyebilir. Bu mevzularla başa çıkmak için kendine zaman tanımalısın.

Para

İş konularında zihnin açık olacak. Yeni gelişmelere vesile olabilecek projelere odaklanabilirsin. Güzel adımlarla kazancını kuvvetlendirebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bazı şeyler senin kontrolünde olmayabilir. İptaller, gecikmeler, aksaklıklar… Bu konularla barışık olmalı ve kendini çok zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketip şekeri azaltmak bünyene daha iyi gelebilir bugün. Vücuduna yaramayan şekerli veya tuzlu gıdaları azaltma yoluna gidebilirsin. Ne tükettiğine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda pek de keyifli bir gün olmayabilir. Bir şeyleri oluruna bırakman sana daha iyi gelecek. Aşk konularını zorlamamalı ve yaşananları gözlemlemelisin.

Para

İş konularında beklenmedik durumlar yaşanabilir. Bu durumlara karşı dikkatli olman gerekecek. Kendini çok fazla zorlamamak ve sıkıntıya sokmamak önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında senden sır saklayan birisi olabilir. Bu sır o kişiye ait olsa sıkıntı olmaz ancak bu mevzu seni etkiliyor olabilir. O kişiyi konuşturman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve egzersize odaklanmak vücudunu toparlamana vesile olabilir. Bugün bu konularda daha dikkatli ve disiplinli olmalısın.

Aşk

Hislerini ifade etmek istediğin bir gün olacak. İletişime daha açık olabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızda daha iyi bir iletişim kurma şansın olacak.

Para

Maddi konularda seni zor durumda bırakmaya çalışanlar olabilir. Bu konuda dikkati elden bırakmamalısın. Maddi konuları kontrol altında tutman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hoşlandığın birisinin başka bir insana ilgisi olduğunu fark edebilirsin. Bu durumun kalbini kırmaması için dikkatli olman ve büyük beklentilere girmemen gerekecek. Aşk konuları seni pek memnun etmeyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel enerjini kuvvetlendirmek ve daha iyi hareket edebilmek için enerjini artıracak şeyler tüketmen gerekebilir. Neler tükettiğine özen göstererek enerji seviyeni kontrol edebilirsin.

Aşk

Aşk konuları seni biraz üzmüş olabilir. Ancak her şeyin her zaman böyle kötü gideceğini düşünmemelisin. Sadece beklentilerinde dikkatli olmanda fayda var.

Para

Kendini işe vermekte zorlanabilirsin. O yüzden çok büyük önem isteyen işleri biraz ertelemende ve acele etmemende fayda olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla iyi anlaşabilmek için biraz ekstra çaba sarf etmen gerekebilir. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek sana düşecek. Ne söylediğine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olabilir. Bu enerjiyi egzersize yönlendirebilirsin. Ev içerisinde bile olsan ufak tefek egzersizlerle vücudunu kuvvetlendirmen gerekebilir.

Aşk

Aşkta değişimler yaşanabilir. Her şeyin aynı olduğu gibi kalmasını beklemek seni üzebilir. Bir şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

İş ve maddiyat konularında konuşmalar ve insan ilişkileri önem kazanabilir. Kimle ne paylaştığına dikkat etmelisin. Yanlış anlaşılmaların yaşanmaması için özenli olman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat etmen gerekecek bugün. Kendini ifade ederken dikkatli olmalısın. Eğer bir iletişim kurman gerekiyorsa bir şeyleri iki kere teyit etmek ve hataya yer vermemek öncelikli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteni artırman gerekebilir bugün. Dikkatli bir biçimde egzersize odaklanabilirsin. Biraz daha hareket etmek sana daha iyi bir enerji verecek.

Aşk

Aşk konularında değişimler görmen olası. Süregelen bir ilişkin varsa eğer bunda değişimler görebilirsin. Açık fikirli olman gerekecek.

Para

İş konusunda kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Yanlış anlaşılmaların işi baltalamasına izin vermemelisin. Bu konularda dikkatli olman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2021 Perşembe)

Genel

Bugün ev işlerine odaklanman gerekebilir. Evde bir karmaşa olabilir. Bu durumun ruh halinde negatiflikler yaratmaması için ise dikkatli olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fazla enerjiyi iyi bir biçimde yönlendirmen gerekebilir. Egzersiz gibi konulara özen gösterebilirsin. Gün içerisinde enerjini düzgün kullanmak önemli olabilir.

Aşk

Bugün biraz kendince vakit geçirmen aşk konusunda önemli olabilir. Kafanı toparlamak ve yaşananları gözden geçirmek için yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir.

Para

Nelere harcama yapacağına karar vermen gerekebilir. Bu konuda dikkatli davranman gerekecek. Gerçek masraf kalemlerini kestirirken gereksiz masrafları da kısman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel