18 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün aşk konuları daha keyifli sonuçlar verebilir. Eğer hayatında birisi varsa aranızda daha romantik ve daha derin konuşmalar olabilir. Aşk konusunda birbirinizi daha net anlayacağınız bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve hayatında bir denge sağlamak sana iyi gelebilir. Bazı şeyleri dengede tutmak için aşırılıklara odaklanabilir ve bunları sonlandırmak isteyebilirsin. Böylece gün içerisinde enerjini daha iyi koruyabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda daha keyifli durumlar yaşanabilir. Aşk konusunda birbirinizi daha net görebilirsiniz. Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak seni daha da mutlu edebilir. O yüzden bugün bu kişiye vakit ayırmalısın.

Para

Planlı olmak iyidir ancak arada esneklik yapmak daha iyi olabilir. İlle de planlarına odaklanmak için kendini yormamalısın. Gerektiğinde biraz başını başka şeylere çevirebilmelisin de.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün kendine olan güvenin daha da artabilir. Zor görülen bir mevzunun altından kalkabilirsin. Hayatında daha yapıcı etkiler olabilir. Bugün neye odaklanırsan o konuda güzel gelişmeler görebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için güzel kararlar alman gereken bir gün olabilir. Kendine bir günlük rutin belirlemek ve aktif bir hayat tarzı benimsemek daha güzel sonuçlar verebilir. Bugün kararlar almak ve bu kararları uygulamada daha başarılı olabilirsin.

Aşk

Aşk konularında karşı tarafın hisleri senin için önemli olabilir bugün. Bazı şeyleri sen kendi kafanda çözmüş olsan da karşı tarafın hisleri ve düşünceleri kendi kontrolünde olacak. O yüzden bu konuda yapıcı davranmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Para

İş ilişkilerini kuvvetli tutmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Hem emeklerine hem de insanlarla iletişime özen göstermek sana servetler kazandırabilir. O yüzden bugün bu dengeyi yakalamaya çalışmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler görebilirsin bugün. Eğer sevdiğin kişi ile aranda bazı anlaşmazlıklar olduysa bugün bu konularda daha sağlıklı gelişmeler görmen olası. Hem kendini ifade etmede hem de karşındaki insanı anlamada başarılı olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında yaşanan ve etkisini hala yitirmemiş sıkıntıları atlatmak için zihnini boşaltman gerekebilir. Daha önceden yaşanan negatifliklerin stresi yeni çıkabilir. Bu durumun gününü zehir etmemesi için zihnini boşaltmaya odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir uzlaşmaya varabilirsin bugün. Aşk konularında daha yapıcı etkilerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir aşka odaklanman da olası. Bu keyifli enerjiyi iyi değerlendirmen gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Masraf ve kazançlar ile alakalı kendi planlarını yapmaya çok odaklı olabilirsin. Konuşacağın insanlar sana daha farklı etkiler verebilirler.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

İş ve kariyer konularında harika durumlarla karşılaşabilirsin bugün. Özellikle insan ilişkilerinin kuvvetli olması ve sana fayda sağlayacak konulara zaman ayırman olası. Kendini sağlam ifade ederek güzel gelişmeler görebileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine yeni hedefler koyman gerekebilir. Sağlığını düşünerek daha dikkatli hareket edebilirsin. Hayatına bir denge kazandırmak için aşırılıkları bulup bunlara odaklanman gerekecek. Bu süreç seni biraz yorabilir.

Aşk

Aşk konularında hep aynı etkileri hayatına çekiyor olabilirsin. Bu durumu çözmek ve daha farklı insanları hayatına çekmek için olaylara bakış açını değiştirmen gerekebilir. Farklı insanlar, yeni fikirler sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün sosyalleşmek parasal konularda da sana iyi bir etki kazandırabilir. Sadece emeklerine odaklanmamalı aynı zamanda insanlarla arandaki iletişime de özen göstermelisin. İş ilişkileri sana daha fazla şey katabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün hayal gücün çok kuvvetli olabilir. Hayatındaki birçok alanda yeni kararlar alabilirsin. Kendini anlamak ve hislerini bir yola koymak için zihninin içine dalmak olası. Düşüncelerin ve beklentilerin sana ait bir gerçeklik oluşturabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve iyi şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sahip olduğun şeylere şükretmek ve zihninde bir barış yakalamak genel sağlığına daha iyi gelebilir. Bugün şükretmek ve huzur aramak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarına düşmen olası. İkinizin aynı konuya farklı bakış açılarıyla bakması aranızda bazı tedirginlikler yaratabilir. Bu konuda açık fikirli olmak ve dürüstlüğe önem vermek size daha iyi gelebilir.

Para

Başkasının parası ile plan yapmak seni yarı yolda bırakabilir. Eğer bir şeylerin gerçekleşmesi için başka paralar bekliyorsan biraz dikkatli olmalısın. Maddi açıdan daha fazla kendi parana odaklanman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün daha yaratıcı olabilirsin. Farklı konulara odaklanmak ve algılarını yeni şeylere açmak daha iyi olabilir. Etrafında olan bitenle uyum içerisinde olmak için güzel çabalar gösterebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen göstermek daha güzel sonuçlar verebilir sana. Bu konularda yeni kararlar almak, değişimler yapmak ve daha aktif bir hayat tarzı, sana çok daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ilgini çeken kişi hakkında kafanda soru işaretleri olabilir. Bu kişiyi tanımak için zaman harcamak daha doğru olacak. Hislerini ifade etmeden önce bu kişiden emin olmak isteyebilirsin.

Para

Yeni şeyler öğrenmek, kendine yatırım yapmak için harcayacağın paralar daha iyi olabilir. Bu tür konularda cimrilik yapmamalı ve masraflarını ona göre şekillendirmelisin. Paranı harcamaktan kaçınmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Kalabalıklarla bir şeyler yapmak sana iyi gelebilir. Sevdiğin kişilerle keyifli aktivitelere katılmak ve bol bol gülmek enerjini yenileyecek. O yüzden insanları dahil eden programlar yapmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aceleci olmamak ve hareketlerini tartmak önemli olabilir. Özellikle sağlık konusunda yeni kararlar alacak ve hedefler belirleyeceksen… Acele ederek vücudunun dengesini bozmamalı ve sağlıklı bir karara varmalısın.

Aşk

Aşk konularında önemli kararlar alman gerekiyorsa başka bir günü beklemen gerekebilir. Bugün bu konularda hislerin, mantığın ile çakışabilir. O yüzden kendi içinde bir karara varmadan önce kafanı toparlaman daha iyi olabilir.

Para

İş konularına fazla yoğunlaşmak sana yaramayabilir. Biraz ara vermek ve zihnini toparlamak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan daha iyi gelişmeler görmek için bir şeyleri zorlamamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün gündelik şeylere odaklanmak yerine zihnindeki gerçekliğe odaklanmak isteyebilirsin. Yeni şeyler araştırmak, keşfetmek ve farklı konulara vakit ayırmak günlük işlerine bir ara vermene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Vücudunun su ihtiyacını göz önünde bulundurmalısın. Bol bol su tüketerek daha fazla enerji kazanman ve bu enerjini sağlıklı bir şekilde değerlendirmen olası bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı konulara odaklanmanız aranızda bir gerginlik yaratabilir. İkinizin de aynı şeye odaklanması gerektiğini düşünebilirsin. Ancak birbirinize zaman tanımak size daha iyi bir etki sağlayabilir.

Para

Bugün insanlarla keyifli vakitler geçirmek sana daha iyi gelebilir. Maddiyatta üretime değil de insan ilişkilerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Keyifli vakitler için zaman ayırmalısın kendine.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün algıların daha açık olacak. Bu algıları keyifli konulara yönlendirmek sana daha iyi gelebilir. Etrafında olan biteni daha dikkatli göreceğin ve kendin için daha keyifli konular seçeceğin bir gün olacak. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Etrafında olan biten şeylere hassasiyetinin artması zihninde biriken enerjileri kontrol etmen gerektiğini gösterebilir. Bugün algılarını iyi bir şekilde yönetmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşmen olası. Bu fikir ayrılıkları mevzusunda birbirinize karşı daha özenli olmanız gerekebilir. Birbirinize karşı saygıyı yitirmemek ilişkiniz için önemli olabilir.

Para

Birden fazla şeye aynı anda odaklanmış olabilirsin. Bu durum ruh halini sıkmaya başlayabilir. Bugün paradan çok keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden kendini çok sıkmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Evine özen göstermek isteyebilirsin bugün. Dekorasyon, yeni eşyalar, kafanı boşaltacağın bir ev aktivitesi seni daha da sarabilir. Düzen ve tertip konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik konuları ön plana çıkabilir. Sadece mikroplardan arınmak için de değil aynı zamanda zihnini boşaltmak için de güzel bir temizliğe girişmen gerekebilir. İçinde bulunduğun ortama temizlik getirmek sana iyi gelecek.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile alakasız bir konu için çok fazla yükselebilirsiniz. Bu gerginliğin çıkış noktasını görmek iki taraf için de önemli olabilir.

Para

Bugün maddiyatı geri plana atman gerekebilir. Bir şeyleri sadece para için yapmamalı ve gerçekten keyif aldığın şeylere odaklanmalısın. Bugün maddi konular seni mutlu etmeyebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün yaratıcı tarafın daha baskın olabilir. Yeni şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak seni daha mutlu edebilir. Keyfini yerine getiren konulara odaklanmak enerjini de yükseltecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sende daha iyi bir etki yaratabilir. Zihnini boşaltmak ve ciğerlerine temiz hava çekmek için hareket etmek seni daha iyi bir enerjiye sokacak.

Aşk

Aşk konusunda kendini soktuğun beklentileri düzeltme vakti olabilir. Karşı tarafın haberi veya ilgisi olmadan kendini bu konuya çok odaklamış olabilirsin. Aşkta kendi beklentilerinle cebelleşebilirsin bugün.

Para

Bugün uzun vadeli planlar yapmamalı ve kendi keyfine odaklanmalısın. Parasal konularda seni gerecek kararlar almak yerine kendini mutlu edeceğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün sağlık konuları senin için daha ön plana çıkabilir. Sağlığın için daha iyi olacağını düşündüğün şeylere odaklanabilir, bu konularda profesyonellerden destek alabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İlerisi için bir hedef koymak ve bu hedefe odaklanmak sana daha iyi olabilir. Belli bir kilonun altına düşmek, daha fit hissetmek ve enerjini artırmak için daha fazla araştırma yapabilirsin bugün.

Aşk

Karşındaki insanın ilgisini çekmek için nasıl adımlar atman gerektiğini düşünmek isteyebilirsin. Karşındaki insana nasıl yaklaşacağın büyük bir değişim yaratabilir. O yüzden karşı tarafı tanımaya çalışmak daha doğru olabilir.

Para

Para harcamak için doğru zaman gibi olmasa da sürekli olarak kullandığın cihazlarla ilgili masraf yapman gerekebilir. Bugün bu masraflardan kaçınmamalı ve bunları bir yatırım olarak görmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel