18 Ocak 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ocak 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine nazik davranman gerekecek. Kendini gereksiz yere zora koşmamalısın. Kendi zamanının ve sağlığının kıymetini bilmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir günlük tutmaya başlamak zihnen daha iyi bir noktaya gelmene vesile olacak. Yaşananları olduğu gibi yazmak ve bunları ara ara kontrol etmek stresi yenmene vesile olabilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan hataların tekrar tekrar önüne geleceğini düşünerek kendini kaygılandırmamalısın. Aynı hataları yapmayabiliriz. Kendimizi geliştirebiliriz. Bu güzel ihtimallere odaklanmalısın.

Para

Bugün cüzdanını kontrol etmen gerekecek. Yaptığın gereksiz harcamaların üstünü çizmek için elinde ne kadar para kaldığını görmen gerekebilir. Kendini maddi açıdan zorlamamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Zaten yoğun olduğun bir günde kendine başka işler üretmemelisin. Sahip olduğun sorumlulukları yerine getirmek ve kendini fazla zorlamamak daha doğru olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmelisin bugün. Rüyaların sana, içine attıklarını anlatabilir. Bilinç dışına ittiklerin tek tek ortaya çıkacak, o yüzden dikkat etmelisin.

Aşk

Aşka vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa bu durum sıkıntı çıkarmayacak. Ama hayatında birisi varsa bu meşguliyeti ona ifade etmek bile bir mesai olabilir.

Para

Bugün sana ağır gelen işleri tek tek parçalar halinde halletmelisin. Her şeyi aynı anda yüklenmemen gerekecek. Maddi olarak bir şeyleri taksitlendirmek iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanların içindeki endişeyi görmen olası. Sadece kendi içinde bulunduğun durumu değil aynı zamanda çevrendekileri de gözlemleyeceksin. Empati yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygılarla başa çıkmak için sağlıklı düşüncelerle kaygıları birbirinden ayırt etmen gerekir. Bu konularda daha dikkatli olmak ve "bu benim gerçek düşüncem değil" diyebilmek ise profesyonel destek gerektirebilir.

Aşk

Seni üzen kişilerle iletişimini kesmen gerekebilir. Aşkta talepkar olup da seni sürekli fedakarlığa iten kişilerle arana mesafeler koyabilirsin. Dikkatli düşünmelisin bugün.

Para

Bugün paraya eskisi kadar odaklanmamak sana iyi gelebilir. Maddi olarak kendini zorlamamalısın. Biraz farklı konulara odaklanmak kaygıları üstünden atmana vesile olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Sana eskisi kadar mutluluk vermeyen, huzur sağlamayan kişilerle iletişimi kesmek isteyebilirsin. Bugün bu konulara özen göstereceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve duygusal gerginlikleri aşman gereken bir gün olacak. Aksi takdirde stresin vücudunda etkilerini görmen olası. Tutulmalara ve kramplara karşı önlem alman gerekebilir.

Aşk

Aşkta seni mutlu etmeyen ilişkileri kesmen gerekebilir. Bir ilişkide mutlu olman gerektiğini kendine hatırlatmalısın. Eğer bu mutluluk ortada yoksa bir şeyleri sorgulaman gerekebilir.

Para

Maddi konularda risk alma durumunu abartmaman gerekecek. Her zaman bu kadar şanlı olamayabilirsin. Maddi açıdan biraz sağlam ata oynamalısın artık.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Güzel hedefler koymak için iyi bir gün. Yeni ve keyifli konulara odaklanabilirsin. Hayatında bir sonraki noktada nelere odaklanacağına karar verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman gerekecek. Bir şeyleri boşlamamalısın. Özellikle aşının beklendiği bugünlerde "nasıl olsa düzelecek" diye hareket etmek seni riske sokabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini dinlemek, ona saygıyla yaklaşmak için iyi bir gün olacak. Kendini ifade etmede de karşı tarafı dinlemede de daha başarılı olacaksın. Bu da ilişkinize yansıyacak tabii ki.

Para

Bugün kazanmak istediğin şeyi içinden geçirmeli ve ona niyetlenmelisin. Elde etmek istediklerin için çok daha baskın hareketlere girebilir, bu konuda şansı da yanına çekebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Geleceğinde seni mutlu edecek şeylere odaklanmak için bugün yarım kalan işleri bitirmek ve kendine zaman ayırmayı öğrenmen gerekecek. Hayatı planlama ve programlamada bir adım üste çıkabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günlük rutin oluşturmak belki bir anda gerçekleşecek bir şey değil ancak kendine günlük hedefler koymak bu konuda sana destek olabilir. Sağlıklı bir bünye için nelere ihtiyacın olduğunu görmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşk konuları seni o kadar da merak ettirmeyebilir. Önceliğin farklı olacak. Ama işte bu "farklı öncelikler" konusu seni bu sevgi konularında neden farklı düşündüğünü de gösterecek zaten.

Para

Bugün maddi olarak için rahat edebilir, eskisi kadar kendini zora koşmayabilirsin. Bir şeyleri başardığını bilmek enerjini yükseltecek. Bunun keyfini çıkarmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Aile ve sosyal ilişkiler daha fazla gündeme gelebilir. Sevdiklerine daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Bazı planları ertelemek ve sevdiklerinle vakit geçirmek paha biçilemez bir durum olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfağa girebilir ve hem kendin hem de sevdiklerin için sağlıklı yemekler hazırlayabilirsin. Keyifli bir sofranın bütün enerji düğümlerini açması olası. Buna odaklanabilirsin.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa, yeni bir kişiye karşı bakışının değiştiğini hissedebilirsin. Kendini bu kişiye ifade etmek isteyeceksin. Bir şeyleri aceleye getirmemen önemli olabilir.

Para

Bugün sevdiğin kişilere vakit ayırarak parasal kaygıları bir kenara bırakabileceksin. Para en son aklına gelecek şey olabilir. Bu güzel vakti sevdiklerine ayıracaksın onun yerine.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişiminde hep bir "kandırma" veya "kandırılma" söz konusu olabilir. Çevrende kime güveneceğine dikkat etmen gerekecek. Gereksiz etkileri hayatından çıkarmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersize odaklanman olası. Kendine daha fazla zaman ayırabilirsin. Daha sağlıklı bir rutin için egzersizi artırarak gününü şenlendireceksin. Bu sana enerji getirecek.

Aşk

Aşkta bir şeylere eskisi kadar uzak hissetmeyebilirsin kendini. Hatta başkalarıyla flört bile edebilirsin. Kendini yeni etkilere açmak sana iyi gelecek.

Para

Bugün çevrendeki insanların parasal konularda sana yalanlar söylediğini görmen olası. Kandırılmış gibi hissedebilirsin. Biraz gözlemle etrafındaki insanlara dikkat etmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanlarla arana sağlıklı sınırlar çekmek için iyi bir gün. Herkesle samimi olmak sana zarar getirebilir çünkü. Bazı planlara "hayır, işim var" demek o kadar zorlamayacak seni.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek, nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Kendini gereksiz yere yormadan, sakince ve nefesine odaklanarak bir gün geçirerek enerjini değiştirebilirsin.

Aşk

Bir şeyler değişime açık olacak. Aşk konusunda daha açık fikirli olmalısın. "Olmaz" diye kestirip attığın düşünceler geri dönebilir. Aşkta kendi hislerini iyi tartmalısın.

Para

Bugün etrafında senin parana göz dikenler olabilir. Dikkatli olmalı ve paranı herkese yedirmemelisin. İnsanlara kanmaman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında yoluna girmeyen şeyleri daha fazla zorlamamak belki de değişimin ilk adımı olabilir. Maddi konularda da sosyal konularda da biraz daha sakin hareket etmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini fazla yormamalı, biraz zaman tanımalısın kendine. Sakince bir gün geçirmek ve zihnini boşaltmak her şeyden önemli olabilir. Kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

Aşkta bir şeyler seni üzebilir. Ama önemli olan bu üzüntülerden nasıl kalkacağın. Kendine saygı duymalı ve etrafındaki insanların sana kötü davranmasına izin vermemelisin.

Para

Maddi konularda risk almak iyidir ama kör göze parmak şeklinde risk alınmayacağını kendine hatırlatmalısın. Kendini güvenceye almalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini en iyiye odaklamak sende gereksiz bir yük oluşturabilir. Evet herkes en iyisine sahip olmak ister. Ancak buna ulaşmak için herkesin farklı bir ajandası, farklı bir planı vardır. Kendini başkalarıyla kıyaslamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün tansiyonuna dikkat etmen gerekebilir. Veya kan değerlerin önem kazanabilir. Dikkatli davranmalı ve sağlığını kontrol altında tutmalısın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek daha doğru olabilir. Kendini gereksiz yere üzmemelisin. Sen elmayı sevdin diye elma da seni sevecek değil. Biraz gerçeklerle yüzleşmen gerekecek.

Para

Her şeyin mükemmel olması için bir kural olmadığını kendine hatırlatmalısın. Gereksiz beklentilerle kendini ve bütçeni yormaman gerekecek. Parasal konularda işi abartmaman gerek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeylerin tam da istediğin gibi gitmediğini fark etmek sende kaygılara sebep olabilir. Bunu aşmak için biraz kendine zaman ayırman gerekecek. Kendine fazla yüklenmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Durduk yere nefesini tuttuğunu fark edebilirsin. Bu durum stresten kaynaklanabilir. Bunu aşmak için nefes egzersizleri yapabilir, dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda yaşanan anlaşmazlıkların kolayca çözülmesi için bir şeyleri içselleştirmemen gerekecek. Ama şu anda tam da o noktada olmayabilirsin. O yüzden bir şeyleri zorlamamak iyi olabilir.

Para

Herkesin kötü kararlar alma hakkı vardır. Önemli olan bu kötü kararlardan ve zarardan dönebilmek. Bugün maddi konularda dikkatlice düşünmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel