18 Ocak 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Ocak 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatında maddi konulara odaklanmadan da güzel gelişmeler yaşanabileceğini görebilirsin bugün. Önemli olanın denge olduğunu unutmamalısın. Daha sağlıklı kararlar almak için hayatındaki dengeye dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine gerçekçi hedefler koymak, bu hedeflere ulaşmanı kolaylaştıracak. Sağlık ve fit olma gibi konularda kendine imkansız hedefler koymak yerine daha yapılabilir şeylere odaklanabilirsin. Bu da sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim ve bağ daha da artabilir. Birbirinizi daha dikkatli dinleyebilir ve yapıcı davranarak aranızdaki gerginliği üstünüzden atabilirsiniz. Aranızda bazı şeyleri konuşmak daha kolay olacak bugün.

Para

Sahip olduklarının maddi değerlerinde kaybolmamalısın bugün. Şükretmek, elindekilerle yetinmek ve ne kadar şanslı olduğunu görmek, bazı maddi konulara daha olumlu bakmanı sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı konularda daha dikkatli düşünmek ve acele kararlar almamak sana daha iyi gelebilir. Bazı konuları daha dikkatli bir şekilde gözlemleyebilecek ve ileriyi düşünerek daha iyi hareket edebileceksin. Önemli olan aceleci olmamak…

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı olmak için yeni kararlar alabilirsin bugün. Ama bu kararları uygulamak seni biraz zorlayabilir. Başta zorlansan da ileride bu sağlıklı kararların daha fazla etkisini göreceksin.

Aşk

İlişkiler söz konusu olduğunda bugün daha dikkatli davranacaksın. Kendini bazı konularda ifade etmen daha da kolaylaşabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda içini sıkan mevzuları gündeme getirmek iyi bir etki yaratacak.

Para

Bugün daha az masrafa girerek daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğlenceli bir gün geçirmek için büyük paralar harcamaman gerektiğini görebilirsin. Mutluluğunu para ile bağdaştırmayacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı şeylerin geride kaldığını düşünerek kendini yanıltabilirsin. Bazı konuların tekrar gündeme gelme olasılığını göz önünde bulundurman sana daha iyi gelebilir. Tedbirli davranmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini açmak, aydınlatmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Egzersizler hem zihnini boşaltmanda hem de kaslarını çalıştırmanda faydalı olacak. Bugün kendine her zamankinden fazla odaklanabilir ve daha fazla hareket edebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini geri çekiyorsan eğer bugün bu konuda değişimler yaşanabilir. Hoşlandığın kişiye karşı bir adım atabilirsin. Onunla daha fazla vakit geçirmek sana iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konularda dış etkilere kendini biraz kapatman gerekebilir. Her detayı insanlarla paylaşmaman sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda kendi kararlarına ve fikirlerine öncelik vermelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sakin bir gün geçirebilirsin. Elini atacağın her bir konuda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu durumu, seni sıkıntıya sokan konulara odaklanarak kullanabilirsin. Bugün kolay kolay sinirini bozamayacaklar.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olmak sana iyi gelebilir. Sakin bir gün geçirmek, tembellik etmen anlamına gelmez. Sağlığın için güzel egzersizlere odaklanabilir ve yeni programlar çıkarabilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin dikkatini çeken konular ile alakalı kendini geliştirebilirsin. Daha sağlıklı ve güzel bir iletişim kurmak için ilgi alanlarınıza yönelmek ve yeni şeyler öğrenmek size iyi gelecek.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olmak için dikkatli adımlar atmalısın. Hem harcamalarda hem de kazançlarda fikir birliğine varmak seni büyük bir yükten kurtarabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Kafanı dinlemek istediğin bir gün olabilir. Ancak yine de kendini insanlara kapatmamalı ve gereksiz duvarlar örmemelisin. İnsanlarla nasıl anlaştığın, gününün nasıl geçeceğini daha iyi belirleyebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kontrolünün sende olduğunu bildiğin sürece hiçbir şey seni çok fazla etkilemeyecek bugün. Sağlık açısından kendi sınırlarını bildiğin zaman kendin için doğru kararlar da alabileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile keyifli muhabbetler etmek seni mutlu edebilir. Aşkta büyük beklentilere girmeden kendini sevindirebilirsin. Güzel bir flört ve muhabbet sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanların fikirlerine ortak olabilirsin. Parasal olarak onların kararlarına uymak daha kolay olabilir. Ancak söz konusu olan kendi paran olduğunda, kendi hesabını başkalarına yaptırmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Kendi isteklerini yapmak ve hayatına odaklanmak için insanlarla arana sağlıklı sınırlar çekmen gerekecek. Sadece birilerinin kalbi kırılmasın diye hayatında değişiklikler yapmak yerine daha atak olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına daha fazla vakit ayırman sana iyi gelebilir. Kendin için yemek hazırlamak ve tükettiğin kalori miktarının hesabını yapmak, daha fit olmanı ve kendini daha sağlıklı hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda çok keyifli gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Tamamen tıkandığını düşündüğün bir ilişkide güzel gelişmeler görebilir veya tamamen yeni bir aşka yelken açabilirsin. Güzel değişimlere kendini hazırlamalısın.

Para

Maddi konularda fikirlerini yenilemen gerekebilir. Bu durum ister iş ile alakalı olsun isterse harcamalar ile alakalı olsun, kendini biraz değiştirmen gerekebilir. Parasal olarak enerjini yenilemeli ve farklı olan konulara odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hislerin biraz daha kuvvetli olacak. Ancak her şeye duygusal yaklaşman seni yavaşlatabilir. İnsanlarla arandaki muhabbete ve bu muhabbetin iyi olmasına odaklanman farklı konulara odaklanmanı engellememeli.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Neler yediğine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Sindirim sistemini gereksiz yere yormamalı ve şekerli, işlenmiş gıdalardan uzak durmalısın. Sağlıklı beslenme konularına vakit ayırman gerekebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda istediğin gibi güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşk ve ilişkiler konusuna daha pozitif bakmana vesile olacak güzel değişimler yaşayabilirsin. Bugün aşk konuları seni mutlu edecek.

Para

Karar alma yetin, stres yüzünden gölgelenebilir. O yüzden ani kararlar almamalı ve büyük masraflara girmemelisin bugün. Parasal olarak daha sonra karar almaya çalışmak, bir şeyleri aceleye getirmekten daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjini yapıcı konulara yönlendirmelisin. Seni geren ve üzen konulara çok fazla vakit ayırmak yerine, halledebileceğin güzel konulara odaklanmak özgüvenini artıracak. Fikirlerini negatiflikle boğmamalı, olaylara pozitif bakmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatini toplaman gereken bir gün olabilir. Olaylara duygusal yaklaşmamak ve mantığını konuşturmak için zihnini boşaltman gerekecek. Zihnini boşaltmak için ise yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün farklı ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsin. Aşk konularında farklı gelişmeler görmek isteyebilirsin. Karşına çıkacak olan insanların zekasına ve olaylara bakış açısına odaklanacaksın bugün.

Para

Bugünkü mutluluğunun para ile bir alakası olmayacak. Gün içerisinde kendini iyi hissedeceksin ama parasal konular fazla önem taşımayacak senin için. Biraz daha rahat edebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla yapıcı iletişimler kurmak sana daha iyi gelebilir. Hem maddi hem de manevi konularda çevrendekilerle iyi anlaşmalısın. Hırs ve öfke ile hareket etmek sana birçok şeyi kaybettirebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücut direncini artırmalı ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmelisin. Bitki çayları, vitamin takviyeleri ve kesinlikle hijyen konularına özen göstermelisin. Mikroplardan arınmak ve vücudunu kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışabilir ve keyifli sohbetlere girebilirsin. İlk bakışta aşk veya hemen bir ilişki düşünmediğin sürece her şey keyifli bir biçimde ilerleyecek.

Para

Maddi konularda kendi sınırlarını dikkatli bir şekilde belirlemen gerekecek. Parasal olarak fazla açılmamak ve sınırlarını bilmek ilerisi için gerekli olabilir. Bugün kendini zorlamamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iletişim konuları senin için daha önemli olabilir. İnsanlarla nasıl konuştuğun, nelere odaklandığın önemli olacak. Gününün keyifli geçmesi için daha dikkatli konuşman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularına vakit ayıramıyor olabilirsin. Ancak bu durumun sende negatif bir durum oluşturmamasına dikkat etmelisin. Daha aktif bir hayat tarzının sağlığın üzerinde daha iyi etkisi olacağını kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

Hislerini açmak, onları yaşamaktan daha mantıklı geliyor olabilir. Ancak her şeyi kelimelere dökmek yerine anın tadını çıkarmak seni daha mutlu edecek bugün. Analiz ve nutukları başka bir güne saklayabilirsin.

Para

Bugün yeni ve güzel fikirler üretebilirsin. İş ve maddi konularda başarılı adımlar atabilir, yeni projelere başlayabilirsin. Aklına getireceğin her konuda güzel bir gelişme yaşaman olası bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Olaylara sakin yaklaşmak ve bir anda bütün gemileri yakmamak daha iyi olabilir. Sağlıklı kararlar almak için kendine biraz zaman tanımalısın bugün. Hareketlerinde ölçülü olman gerekebilir. Ancak yine de etrafındaki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, güzel şeylere odaklanmak ve duygusal yükü üstünden atmak önemli olacak. Daha sağlıklı hissetmek ve sağlıklı hareket etmek için zihinsel bütünlüğünü korumalısın bugün.

Aşk

Bugün birden fazla iltifat alabilirsin. İnsanların gözü senin üstünde olabilir. Ancak bu durumlar yüzeysel olacak. Daha derin iletişimler için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Kibar kalarak, insanların kalbini kırmamaya çalışarak maddi konularda bir gelişme elde edemeyebilirsin. Halledilmesi gereken mevzular için biraz sert davranman gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Ocak 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı konulara daha dikkatli odaklanmak isteyeceksin. Ancak bir şeye kendini odaklamak ile gereksiz yere ayak diretmek arasındaki farkı görmen gerekecek. İnat ve ısrar ile bir yere varamayabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, evinde dinlenmek ve vücudunu fazla yormamak sağlık için atacağın güzel bir adım olabilir. Sakin kalmak ve zihnini boşaltmak, genel olarak sağlığında daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

Bugün yeni bir insandan hoşlandığını fark edebilirsin. Aşk ve flört konuları gündemini meşgul edebilir. Ancak hızlı gelişmeler yaşamak için acele etmemeli ve olayları gereksiz yere germemelisin. Biraz sakin kalmak daha iyi olabilir.

Para

Etrafındaki insanların maddi konulardaki negatif tavrının seni düşürmesine izin vermemen gerekecek bugün. Parasal olarak kendini koruma altına alman daha önemli olabilir. Maddi konularda önceliği kendine vermelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel