18 Nisan 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Nisan 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanların sıkıntılarını dinlemek, onlara manevi desteğini göstermek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Elinden geleni yaptığını bilmek ruh halini iyileştirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine çekidüzen vermek, sağlığını düşünmek zaman ve hazırlık ister. Ne yediğine dikkat etmek bir yana, vücudunun bakımı ve daha sağlıklı bir enerji için hazırlık yapman gerekebilir.

Aşk

Yeni bir insanı hayatına sokmadan önce kendi düşüncelerini gözden geçirmen gerekebilir. Aşk konusunda kendi beklentilerini sorgulayabilir, bazı konularda değişik düşünmeye başlayabilirsin.

Para

Yeni bir maddi karar alman gerekiyorsa eğer bugün bu konuda özenli davranman gerekebilir. Acele etmemeli ve bütün şartları gözden geçirmelisin. Seni acele ettirmelerine izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün büyük kararlar almaktan kaçınabilirsin. Kendini çok fazla zorlamaman gerekecek. Bazı konuları oluruna bırakmak sana daha sıcak ve samimi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı bu yasaklar sürecinde zor gibi gelebilir. Ancak bunun üstesinden gelmek sana düşecek. Biraz hareket etmek ve kendine güzel bir egzersiz rutini oluşturmak önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif düşüneceksin. Hayatında birisi olmasa da keyfin yerinde olabilir. Daha romantik düşüncelere dalabilirsin.

Para

Maddi açıdan büyük şeylere odaklanmamalısın. Sahip olduklarına şükretmeli ve büyük masraflardan kaçınmalısın. Sahip oldukların yeterli olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün araştırmaya daha açık olacaksın. Yeni şeyler öğrenmek, bir kitap okumak, araştırıp görmek sana daha iyi gelecek. Zihnin açık olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük tutmak kendi hislerini daha net görmene ve düşüncelerini daha açık bir biçimde anlamana vesile olabilir. Bugün bunun için bir başlangıç yapabilir ve zihnini kağıda dökebilirsin.

Aşk

Aşk kendini eve ve içine kapattığında gelip seni mucizevi bir şekilde bulmaz. Eğer öyle bir mucize bekliyorsan ilk olarak bu beklentilerden vazgeçmen ve gerçekçi olman gerekebilir bugün.

Para

Maddi kararlar almak için acele etmemelisin. Yeni bir durum söz konusu ise bunu daha net anlamak ve görmek için kendine zaman tanımanda fayda olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün beklenmedik gelişmelerin senin hayatını nasıl etkileyeceğini düşünebilirsin. Yaşanan yeni durumları gözden geçirmeye ve dikkatle düşünmeye ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün canın sıkkın olabilir, iyi bir şey olsa da sen kötüyü görebilirsin. O yüzden biraz kendince zaman geçirmeye, zihnini boşaltmaya ihtiyacın olacak. Kendini fazla yormamalısın.

Aşk

Aşk konusunda yeni durumlarla karşılaşman olası. Bugün daha keyifli durumlar gündeme gelebilir. Aşkta daha güzel şeylere odaklanabileceksin.

Para

Parasal olarak yeni bir durum söz konusu ise masraflardan önce içinde bulunduğun konumu düşünmen gerekebilir. Yeni gelişmelerle hızlı kararlar almamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Mantıklı davranmak bugün gereksiz üzüntülerin önüne geçecek. Mantığına güvenmeli, etrafında olan bitene duygusal değil mantıksal odaklanmalısın. Çözüm üretmen gereken bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenin önem kazanabilir bugün. Ne kadar dinlendiğin, kendine ne kadar zaman ayırdığın özen isteyebilir. Biraz uykuya odaklanmalı, seni uyumaktan alıkoyan şeyleri dikkatle düşünmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nasıl bir insan olduğunu tam anlamak isteyebilirsin. Ona hislerini açmadan önce onu kendi içinde bazı testlere tabi tutman olası. Onu tanımak isteyeceksin.

Para

Parasal konularda beklentilerin dışında gelişen durumlar varsa eğer bunlara ani ve büyük tepkiler vermemen önemli olabilir. Maddi olarak biraz sakin kararlar alman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimin azalmış olsa da birbirinize olan yakınlığınız azalmış olmayabilir. Bugün bu konulara özen göstererek uzun zamandır konuşamadığın kişilerle iletişime geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini biraz tıkanmış hissedebilirsin. Enerjinin tıkandığını düşünmen olası. Bunu aşmak için biraz esneme hareketleri ve meditasyon sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda cesur olmalısın. İstediğin şeylere odaklanmaktan kendini alıkoymaman gerekecek. Eğer birisinden hoşlanıyorsan bunu açıkça belli etmen gerekebilir.

Para

Birikim öncelikli olabilir bugün. Gereksiz masraf yapmaktansa o parayı biriktirmeye başlayabilirsin. Bu konularda daha net kararlar alabileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün algıların ve hislerin açık olacak. İçinden geldiği gibi davranmak da bu yüzden önemli olabilir. Bazı şeyleri hislerine göre, algılarına göre şekillendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Neler yediğine, ne tükettiğine ekstra özen gösterebilirsin. Vücudunu fazla yormayacak, mideni ağrıtmayacak şeyler tüketmek sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşka kendini açman olası. Duygulara daha rahat odaklanabileceksin bugün. Yeni bir insandan hoşlanabilir veya daha önceden şekil almayan bir konuşmaya tekrar bir şans verebilirsin.

Para

Eğer bir para harcanacaksa isteklerine göre harcamak önceliğin olabilir. Keyfince bir masraf yapmak sana iyi gelecek. Bu konuda kendini çok fazla kısıtlamamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün bir şeyleri zorlamaman daha iyi olabilir. Hayatında bazı konuları oluruna bırakman, daha sakin olman gerekecek. Zihnen rahat olman daha iyi çözümler üretmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün nefes egzersizleri sana iyi gelecek. Evinin rahatlığında ve hijyeninde, biraz daha rahat nefes alabilirsin. Bu konuda kendini eğitmek için araştırmalar da yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda kafa karıştıran meseleleri çözmeye başlayacağın bir gün olabilir. Ama bunun için aranızdaki iletişimi zorlamayacaksın. Bazı şeyleri daha net görmeye başlayabilirsin.

Para

Maddi olarak büyük beklentilerden çok sahip olduklarına odaklanacaksın. Eğer beklentilere girersen kendini çok zorlamamanda fayda var. Bırak hayat sana güzel şeyleri kendiliğinden getirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün insanlarla iletişim kurmak için onları zorlamaman iyi olabilir. Biraz kendince zaman geçirmen daha iyi olacak. Kendini çok fazla zorlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakince bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutmak, yeterince dinlenmek, uyku düzenine odaklanmak sana iyi gelecek. Önceliğin dinlenmek olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisine karşı hislerinde artış olabilir. Aranızda daha farklı bir etkileşim olabilir. Aşk konusunda daha öncekilerden farklı bir durum ile karşılaşabilirsin.

Para

Maddi açıdan sahip olduğun şeylere şükretmen iyi olabilir. Büyük kazançlara veya masraflara odaklanmamak bugün iyi olacak. Onun yerine elindekilere şükredebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimde kalmak senin için önemli olacak. Onların neler yaptığı, nasıl hissettiği, sağlığı merak konun olabilir. İletişim bunların çözümü olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücuduna odaklanman gerekebilir. Yeterince dinlendiğine ve yeterince hareket ettiğine eşit derecede özen göstermelisin. Egzersizlerin ardından esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda kötüye giden bir iletişim varsa bunu düzeltmeye odaklanabilirsiniz. Yapıcı olmanız gerekecek.

Para

Kendine ve sevdiğin insanlara jestlerde bulunabilirsin. Ufak tefek masraflara girmen olası. Herkesi mutlu edecek şeyler almak keyfini yerine getirecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün evde vakit geçirmek seni biraz bunaltabilir. Dışarı çıkmak için doğru gün olmasa da biraz nefeslenmen gerekecek. Bir ekmek için bile olsa dışarı çıkmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük bir egzersiz programı uygulaman sana iyi gelebilir. Her gün bu programa uygun hareket etmen sağlığın açısından çok daha iyi olacak. Buna özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda gerçek dışı beklentilerin olabilir. Bugün bu beklentilerden sıyrılmalısın. Gerçekte var olan şartlara, koşullara odaklanman iyi olabilir.

Para

Sahip olduklarına şükretmen gereken bir gün olacak bugün. Elindekilere şükretmelisin. Maddi olarak şu anda elinde olanlar sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2021 Pazar)

Genel

Bugün dinlenmek için zaman ayırmalısın. Başkalarının sana yapmanı söylediği şeyleri yapmak için acele etmemelisin. Kendine bazı sınırlar çizmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Güne canın sıkkın başlıyorsan eğer yeterince dinlenemediğin için olabilir. Zihnini boşaltmaya zaman ayırman gerekecek. Bugün kendince aktiviteler yapmalısın.

Aşk

Bugün süregelen bir ilişkin varsa eğer bunu daha iyi bir hale getirmek için çaba gösterebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha güzel iletişimlere girmek ve aranızda daha iyi bir anlayış yakalamak sana iyi gelecek.

Para

Maddi olarak biraz rahat bir gün geçirebilirsin. Kafanı kaygılarla doldurmayacaksın, maddi olarak biraz daha rahat düşüneceksin. Bu da harcamalarına yansıyabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel