18 Nisan 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Nisan 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün çevresel faktörlere daha fazla odaklanabilirsin. Etrafında gördüğün negatiflikler seni fazlasıyla etkileyebilir. O yüzden bu konuda dikkatli davranmalı ve neye odaklandığını dikkatle seçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını özenle görmelisin. Neye ihtiyacın varsa ona odaklanman gerekecek bugün. Sağlıklı hareket etmek ve yediklerine özen göstermek sağlığın için önemli olabilir.

Aşk

Bugün iç sesine dikkat vermen gerekecek. Bazı şeyleri hissedebilirsin. Algıların aşk konusunda daha açık olabilir. İç sesini dinlemen hata yapmandan kaçınmanı sağlayabilir bugün.

Para

Sakin kalmak ve elindeki işleri bitirmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Şu an için çevrende maddiyat ile alakalı birden fazla negatif etki olabilir. Ancak bütün bunların üstesinden gelmek için sükunete ihtiyacın olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Kendine zaman ayırmak ve biraz dinlenebilmek daha iyi olabilir. İstediğin şeylere vakit ayırmak, iş ve maddiyat konusunda da kendini daha iyi hissetmene yarayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen sana daha iyi gelebilir. Enerjini yediklerinle toplayabilirsin. İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak, taze sebze meyve tüketmek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugün çok ilginç ortamlarda aşk konusu gündeme gelebilir. İnternette, bir telefon mesajında, bir uygulamada… Alışık olmadığın etkileri hazmetmek için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda çevresel etkenler istediğini sana sağlayamıyor olabilir. Ancak bu konuda kendi başına neler yapabileceğini daha net göreceksin. Bir şeyleri tek başına planlama için iyi bir zaman olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyler belirsizliğini korurken daha fazla işle uğraşmak durumunda kalmak sana haksızlık gibi görünebilir. Haklısın da… insanların bu durumdan faydalanarak seni kullanmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Boğaz ağrılarına dikkat etmelisin bugün. Sağlıklı beslenmek ve ses tellerini yormamak daha iyi olabilir. Enerjini toplamak ve daha dikkatli hareket etmek için geri çekilip kendine odaklanmalısın.

Aşk

Para aşkı satın almaz derler. Bunu kendine hatırlatman gerekecek. Bazı mutluluklar ve adımlar için paraya ihtiyacın olduğu yanılgısını aşabilmelisin. Daha dikkatli davranman gerekebilir.

Para

Sorumlulukları paylaşmak sana daha iyi gelecek. Eğer yapılması gereken bir masraf varsa çevrendekilerin de bu masrafa girdiğinden emin olmalısın. Etrafından yardım istemekten çekinmemelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kafan biraz karışabilir. Birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Hem işine hem de sevdiklerine zaman ayırmak seni zorlayabilir. İş bölümü yapmak ve günü planlamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi çevrende yapacağın egzersizler sana daha iyi gelebilir. Spor ve hareket için büyük alanlara, ilginç aletlere ihtiyacın olmadığını görebilirsin. Kendi başına yapacağın egzersiz daha iyi sonuç verebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı dürüst olmak sana daha iyi bir etki kazandırabilir. İlişkinizde bazı şeyleri açıkça dile getirmeniz, aranızda daha pozitif bir etki yaratacak. Karşı tarafı da dürüst olmaya itebilirsin bugün.

Para

Kendine para ayırmak ve biraz birikime odaklanmak daha iyi olabilir. Eline geçen her parayı harcama hevesine girmemelisin. Parasal açıdan biraz daha sakin kalmak ve ileriye yatırım yapmak daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün göreceğin rüyalara dikkat etmen gerekebilir. İlginç rüyalar görebilir, güzel detaylar yakalayabilirsin. Bilinç altının sana söylemek istediklerini dinlemek sende daha iyi bir etki yaratabilir. O yüzden sembollere, simgelere dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Eklemlerini kuvvetlendirmek ve kaslarını hareket ettirmek için esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı hareket edebilmek için bu hareket kabiliyeti için neler yapabileceğine dikkat etmen gerekecek. Esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında ilginç şeyler görebilirsin. Bazı şeyler seni şaşırtabilir. Durumların tersine döndüğünü görmek veya alışılmışın dışında şeyler yaşamak seni korkutabilir. Kendini bir şeylerin oluruna bırakman gerekecek.

Para

Bir şeyleri tamamen kesinleşmeden olmuş gibi kabullenmemelisin. Maddi konularda her şeyin yazılı bir şekilde sonuçlanmasını beklemen daha iyi olabilir. Kimsenin sana son dakika golü atmasına izin vermemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iyi insanlarla tanışabilirsin. Sana daha iyi gelecek etkileri olan bu kişilerden ilham alabilirsin. Yaratıcı olmak ve daha dikkatli davranmak ile alakalı konularda çevrenden alacağın etkileri iyi bir elekten geçirmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konuları gündeminde olabilir. Kendine dikkat etmek ve mikroplardan arınmak daha sağlıklı bir ortama sahip olmanı kolaylaştıracak. Temizliğe özen göstermeli, kişisel bakımını ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi etkilemek isteyebilirsin. Onun ilgisini çekmek ve daha keyifli konulara odaklanmak önceliğin olabilir. Ancak bir şeyleri zorlamaman gerektiğini ve karşı tarafa zaman vermen gerektiğini hatırlaman gerekecek.

Para

Bir şeyleri tek başına yapmayı seviyorsan bugün şanslı günündesin. Maddi konulara tek başına odaklanmak sana daha iyi kazançlar getirebilir. Bir şeyleri tek başına düşünmek sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün iş konularına dikkatle odaklanmak beklenmedik gelişmeler çıkarabilir. Elinde bir şey yoksa ve karşına bir fırsat çıkmıyorsa bir şeylere daha dikkatli bakman gerekebilir. İşte bu süreçte fark edeceklerin seni çok şaşırtacak. O yüzden olumlu kalmaya dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sinirli davranman olası. Bu sinirin nereden geldiğini görmen gerekecek. Duygusal gerginlikler ve strese karşı önlem almalısın. Böylece zihinsel bütünlüğün için daha dikkatli hareket edebileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye yakın olmak için sana uymayan şeylere evet dememelisin. Karşındaki insanın ilgisini çekmek için gereksiz gösterişlere girmemelisin. Bir şeyleri sade tutmak ikinize de iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda karşına istediğin kadar fırsat çıkmıyor olabilir. Eline nasıl para geçeceğini düşünüyor olabilirsin. Biraz geri çekilmek ve bir şeylerin oluşmasına zaman tanımak sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek ve farklı konulara odaklanmak için iyi bir fırsat bulabilirsin bugün. Algıların açık olacak ve daha fazla şey öğrenebileceksin. Bu enerjiyi olumlu ve yararlı şeylere odaklaman sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini sağlıklı ve iyi yerlere odaklaman gerekebilir. Sahip olduğun bu güzel enerjiyi sağlığın için kullanman gerekecek. Ekstra bir egzersiz veya keyifli bir aktivite sana iyi gelebilir.

Aşk

İlişkiler konusunda var olan bazı sıkıntıları farklı bir bakış açısıyla görebilirsin. Aşk ve mutluluk konularına daha farklı bakacaksın. Ve göreceklerin, seni mutluluğa bir adım daha yaklaştıracak bugün.

Para

Kafanı toparlayıp maddi konulara tek başına odaklanmak daha iyi olabilir. Diğer insanların görmediği şeyleri daha net görebilirsin bugün. Algılarını parasal konulara daha fazla açabilirsin. Bu da sana iyi paralar kazandırabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Eğer yalnızsan ve bir ilişkin yoksa, bugün aşk konularında ilginç detaylarla karşılaşabilirsin. Kendini yeni şeylere açmak ve aşk konularına odaklanmak bir nebze de olsa gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabırsız olman ve bir şeylere tepki göstermen olası. Bütün bu tepkiler duygusal gerginlikten gelebilir. Bir şeyleri içine atman ve zihinsel bütünlüğüne özen göstermemen sende stres ve ağrılara sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için kendine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında yeni olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer geçmişte kalan konulardan bir beklenti içine girersen kendini mutsuz edebilirsin. Mutluluğun bugünde ve gelecekte olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Maddi konulara odaklanman zorlaşabilir bugün. Bu konulara dikkatle eğilmen gerekecek. O yüzden acele kararlar almamalı ve içine sinmeyen şeylere para harcamamalısın. Gereksiz yere masrafa girmemen gerekebilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Gerçek dışı beklentiler gereksiz yere yorulmana sebep olabilir. Daha mantıklı kararlar almak ve beklentileri kontrol altında tutmak, hayatında daha güzel şeylere odaklanmana vesile olacak. Bugün alacağın kararlarda, kimden ne beklediğine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sana yaramayan alışkanlıklarını değiştirmek için iyi bir gün. Bugün sağlıklı kararlar almak ve her zaman yaptığın ancak sana yaramayan şeyleri kesmek daha iyi olabilir. Bu konuya şekerli gıdaları kesmekle başlayabilirsin.

Aşk

Aşk konularında aklına bazı şüpheler düşebilir. Sevdiğin birisi varsa onun sana olan tavırlarını ilginç bulabilirsin. Hemen bir sonuca atlamadan önce neler olup bittiğini gözlerinle görmen gerekecek.

Para

İnsanlara destek olmak ve onların yardımlarına koşmak seni daha mutlu edebilir. Parasal açıdan kendini düşünmediğin noktada daha mutlu olabilirsin. Çevrendekilere yardım etmen gerekecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Aşk konusunda keyifli durumlarla karşılaşman olası. Günlük bazı şeyleri romantik bir bakış açısıyla görmen de… O yüzden dikkatini dağıtan şeylere karşı biraz temkinli yaklaşmalı ve büyük kararlar almaktan çekinmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında bir denge ihtiyacı hissedebilirsin. Sağlığını bir bütün olarak düşünmek ve hem bedensel hem de zihinsel sağlığına odaklanmak önemli olabilir. Yoga gibi egzersizler bu konuda daha faydalı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı hareket etmek isteyebilirsin. Eğer hoşlandığın kişiye karşı açılmak istiyorsan bugün bu konuda hazırlıklar yapabilirsin. Güzel sonuçlanacak şeyler için dikkatli adımlar atabileceksin bugün.

Para

Beş günlük işi üç günde bitirmeye çalışmak gereksiz bir yorgunluk ve mantıksızlık demektir. Beş günde gelecek parayı üç günde beklemek de öyle… Bugün beklentilerini kontrol altına almalı ve aceleci olmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Nisan 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatında bir şeylere öncelik vermen gerektiğini hissedebilirsin bugün. Bir şeyleri sıraya koymak ve her şeyle aynı anda uğraşmamak daha önemli olabilir. Senin için neyin önemli olduğunu görmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerini açmak, kendini ifade etmek gibi konular, zihinsel olarak bir rahatlama sağlar. Sağlıklı ve stresten uzak bir gün için bu konuya özen göstermen gerekebilir. Bir şeyleri içine atmamalsıın bugün.

Aşk

Aşk konusunda temkinli olman gerekebilir. Karşı tarafın sana karşı tavırlarını gözden geçirmen gerekecek. Hızlı hareket etmek ve daha sonradan pişman olmak yerine kendine ve bu kişiye biraz zaman tanımak daha iyi olabilir.

Para

Her şeyi ailene verme isteğini kontrol etmen gerekebilir. Sadece sevdiklerini mutlu etmek için yapacağın harcamalar seni o kadar da mutlu etmeyebilir. Bir şeylerin sınırı olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel