18 Mayıs 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Mayıs 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Senin A dediğine bir başkası Z diyebilir. Bunu normal olarak görmelisin. Herkesin her zaman aynı şeyi isteme gibi bir durumu olamaz.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslendiğine ve yeteri kadar egzersize odaklandığına emin olman gerekecek. Zira enerjini bu ikisi ile birlikte toparlayabilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bunu gözünde büyütmemen gerekecek. Fikir ayrılıklarının da en az hoşlantı kadar normal olduğunu görmen gerek.

Para

Bugün parasal konularda kendi işine odaklanmalısın. Herkese uyum sağlamaya çalışmak pek de işe yaramayabilir. O yüzden kendi işini görmek daha iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz yorulman olası. Bu yorgunluk zihnen gelebilir. O yüzden gün içerisinde kendine zaman ayırmalı ve insanlardan uzak bir biçimde kafanı dinleyebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek sana iyi gelecek bugün. O yüzden bu dinlenme konularına odaklanmalısın. Kendine bu konularda bir şans tanımalı ve zamanını kendin yönetmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak için iyi bir gün. Aranızdaki sohbetler daha keyifli bir hale gelebilir. Aşka daha rahat odaklanabilirsin.

Para

İş ortamları yorucu olabilir. Odaklandığın konular seni gerebilir. Ama günün sonunda işi işte bırakmalı ve bir şeyleri kendi içine taşımamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların seni baskıladığını düşünebilirsin. Çevrende düşmanlar görebilirsin hatta. Bu konuda nasıl adımlar atacağını planlaman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdaları kesmek ve daha sağlıklı beslenmeye başlamak için iyi bir gün olabilir. Yediklerinde özenli olmalı, bir şeyleri abartmamalısın.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerin fazlaca kontrolden çıkmış olabilir. İlk olarak kendi düşüncelerini dizginlemen gerekebilir. Karşı taraftan çok fazla şey bekleyerek o kişinin kişisel sınırlarına girmemelisin.

Para

Maddi konularda kendine güvenmen ve bağımsız olman işe yarayabilir. Daha mantıklı ve doğru hareket etmen sana maddi konularda bir şans tanıyacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugün ufak tefek gerginlikler yaşanabilir. İnsanlarla iletişimin biraz zorlayıcı olabilir. Önemli olan şey, yapıcılığı elden bırakmamak olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ile güne odaklanmak seni ekstra yorabilir. O yüzden bugün kendine zaman ayırmak için her türlü şansı denemen gerekecek. İnsanlarla arana mesafe koyman bu yönden de etkili olabilir.

Aşk

Aşka istediğin kadar odaklanamayabilirsin. Sevdiğin kişiyle fazla vakit geçirememen olası. Bu durumun kalp kırmaması için telafi planları yapman gerekebilir.

Para

Maddi konularda herkesle iyi anlaşacaksın diye bir şey yok. Öyle bir bilgi gelmedi. O yüzden sanki herkesi memnun etmen gerekiyormuş gibi düşünmeyi bırakmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugün gereksiz masraflara girmemen gerekecek. Neye ne kadar para harcadığına çok ama çok dikkat etmen gerekebilir. Gereksiz yere açılmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün virüs konularında daha dikkatli davranman gerekebilir. Çevrendeki insanların dikkatsizliğini kendine bahane etmemelisin. Önce senin önlemleri kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

Hislerini paylaşman konusunda güzel şartlar oluşabilir. Kendini ifade edişin aşkta fark yaratabilir. İçine kapanmamalı, aşka bir şans vermelisin.

Para

Parasal konularda dikkatli olman iyi olabilir. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalısın. Sonradan pişman olacağın şeylerden uzak durman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Çevrendeki insanların sıkıntıları sana kendi sıkıntılarını hatırlatabilir. Bu konularda kendine karşı nazik olman da gerekecek ayrıca. Hem empati yapmak hem de kendi durumuna odaklanmak zorlayıcı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı önlemleri artırmak adına biraz daha egzersize odaklanabilirsin. Hareket etmek ve kan dolaşımını artırmak zihnini boşaltmaya, vücudunu kuvvetlendirmeye yarayacak.

Aşk

Aşk konularında çevrendekilerin neler yaşadığına odaklanabilirsin. Kendine bunlardan ders çıkarabilir, kendi durumunu göz önünde bulundurabilirsin.

Para

Çevrendeki insanların yardımına koşmak isteyebilirsin. Ama kendi maddi durumun bu konuda seni zorlayabilir. O yüzden kararlarında dikkatli olmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Başkasının gelip senin hayallerini gerçekleştirmesini beklemek pek de iyi sonuçlanmayabilir. Bunun yerine senin harekete geçmen gerekecek. Kendi emeklerinin farkına varmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İhtiyaçları isteklerden ayırabilmek büyük bir yüceliktir. Özellikle de sağlık konusunda. İhtiyacın olan şeye odaklanman bugün fark yaratabilir.

Aşk

Aşk konularında beklentilerin altında kalmak diye bir tabir vardır. Sen de bugün buna dikkat etmeli, kendi beklentilerin altında ezilmemelisin.

Para

Bir işe odaklanmak, kolları sıvamak sana iyi gelebilir. Yeni bir proje veya farklı bir konuya odaklanmak da zihnini açacak. Bu ikisini birleştirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini sorgulayabilirsin. Ama bunu yaparken yapıcı olman gerekecek. Sahip olduğun yeteneklere ve şükretmen gereken şeylere odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yıkıcı olmak ruhen kendini kötü hissetmene sebep olabilir. Buna sebep vermemelisin. Kendine karşı daha nazik olmak zihnen daha kuvvetli bir enerjiye kavuşmana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer aranızda bir iletişim başlatmak için bugün iyi bir gün olabilir. Aşka kendini daha fazla açabilirsin. Hiç beklenmedik gelişmeler görmen olası.

Para

Bugün parasal konularda kendine güvenmelisin. Çünkü ne karar alırsan kendine alacaksın ve bunu es geçmemelisin. Sorumluluklarının farkına varman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugün planlı programlı bir biçimde işe odaklanmak işine gelebilir. Gün içerisinde nelerle uğraşacağını bilmek sana rahatlatıcı gelecek. Kafanı belli başlı şeylere verebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gününü belli bir plana göre yaşamak sana iyi gelecek. Hatta bunu bir rutine bile dönüştürmek isteyebilirsin. Gün içerisinde ne yapacağını bilmek sana farklı bir enerji verebilir.

Aşk

Bir arkadaşlık aşka dönüşebilir mi? Bugün bunu keşfedebilirsin. Arkadaşın olarak gördüğün birisinin farklı bir ilgisi olduğunu görmen bir şeyleri düşünmene vesile olabilir.

Para

Yeni bir proje konusunda çaba göstermen gerekiyorsa bugün tam günü olabilir. Elde edeceğin maddi kazanç bu projenin gidişatına bağlı olabilir. Emeklerini artırabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Aşk konularında bir karar alman gerekebilir. Gündemini belirleyen şey duygusal meseleler olabilir. O yüzden kendini zihnen yormaman iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve kaygılardan uzaklaşmak önceliğin olabilir. Zihnini daha fazla yormamak enerjin için iyi olabilir. Bugün kendine zaman ayırmayı unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın önemli bir konuşma gündeminde olabilir. Aşk konusunu gözden geçirmelisin. Ani tepkilerden uzak durmalı ve yapıcı davranmalısın.

Para

Parasal konularda acele kararlar almaman şu an için daha iyi olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmek seni gereksiz yere yorabilir. O yüzden bunu sakince düşünmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Maddi konulara odaklanman gereken bir gün olabilir senin için. Dikkatli kararlar almalı ve aceleci olmamalısın. Çevrendeki fırsatçılara karşı ekstra dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek günün stresini atmanı kolaylaştırabilir. Gün içerisinde enerjinin tükenmemesi için biraz daha su tüketimini artırmalı ve vücudunu susuz bırakmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle esprili bir sohbet sana daha iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmeden keyifli konulara odaklanmak ruhen yenilenmeni sağlayacak.

Para

Maddi konularda yeni kararlar almak isteyebilirsin. Değişime gitmen olası. Paranı nasıl yönlendireceğine senin karar vermen şu an için en doğrusu olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2021 Salı)

Genel

Bugünü güzelleştirmek için fikirler üretebilirsin. Hak ettiğin şeyler üzerinde durabilirsin mesela. İnsanca muamele görmek gibi konular gündeminde olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günü daha az stres ile geçirmenin yollarını arayabilirsin. Keyifli aktivitelere odaklanmak için yeteri kadar zamanın olmasa da işleri bir plana oturtmak sana rahatlatıcı gelebilir.

Aşk

Yeni bir flört konusu gündeme gelebilir. Tanışmalar, sohbetler yaşanabilir. Aşk konusunda yeni etkilere kendini daha fazla açabilir, daha mutlu olabilirsin.

Para

İş konularında aklına tam olarak yatmayan bir mevzu varsa bugün daha fazla üstüne gidebilirsin. Aklına yatmayan konuları düzeltmek veya sana daha fazla fayda sağlayacak hale getirmek önceliğin olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel