18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Mayıs 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Eğer kariyer konusunda değişime gitmek istiyorsan bugün bu konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Karşına daha iyi fırsatlar çıkabilir, iş konularında kendini daha sağlama alabilirsin. Gözlerini dört açmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için çabaların olabilir. Beslenme düzeninde farklılıklara gidebilirsin. Daha sağlıklı şeyler tüketmek için kendine vakit ayırabilir, mutfağa daha fazla girebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı hislerinin soğuduğunu, bir şeylerin değiştiğini hissedebilirsin. Aranızdaki bu duygusal mesafenin nereden geldiğini görmek isteyebilirsin. Bugün ilişkinde ya tamam ya da devam demen gerekebilir.

Para

Maddi açıdan kendini soktuğun durumlardan yine kendin çıkabileceksin. Çevrendekilerden destek beklememeli ve kendi adımlarına güvenmelisin. Parasal konularda kendi emeklerine güvenmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan konular varsa bugün bu konular hakkında konuşman gerekebilir. Bir şeyleri içine atmamalı ve değişimin öncüsü olmalısın. İçine sinmeyen konularda sağlam planlarla gelmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere odaklanmakta zorluk çekiyorsan eğer bugün bu konuya vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve neden odaklanamadığını görmen gerekebilir. Stres ve gerginliklere karşı önlem alman ve dikkatli davranman gerekebilir.

Aşk

Bir şeyler soğumadan halledilmeli. Aşk konusunda da bu böyle. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda bir tartışma yaşandıysa, bugünden bu durumu çözmek için bir şeyler yapman gerekebilir. Sevdiğin kişiye verdiğin değeri göstermelisin.

Para

Maddi açıdan etrafındaki insanlara daha fazla güvenebilirsin. Etrafındaki insanlarla uyumunun artması sana daha iyi gelebilir. Çevrendekilerle uyum sağlamak bütçeni de sağlıklı bir biçimde ayarlamana vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün gerçek hayata dönmen gerekecek. Bir şeylerin gerçekteki ederini gözlerinle görmelisin. Sadece hayal edip potansiyele odaklanmak sana yetmeyebilir. İşleri eyleme dökünce neler olacak görmek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şeker ve işlenmiş gıdaları daha az tüketmek sana daha iyi gelecek. Gereksiz yere vücudunu yoran işlenmiş gıdaları tüketmek yerine daha sağlıklı beslenmeye odaklanmalısın. Bir şeylerde değişime gitmen gerekebilir.

Aşk

İnsanlarla iletişimini artırmak aşk konularında daha pozitif etkiler görmene vesile olabilir. Eğer son zamanlarda kendini bu konularda iyi ifade edemiyorsan bugün içine sığındığın kabuklardan çıkman gerekecek.

Para

Maddi konularda sakin düşünmen gerekecek. Bir şeylerin hevesini çıkardıktan sonra elde kalana odaklanman ve daha planlı hareket etmen gerekebilir. Paranı sakin harcamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların davranışları sana batmaya başlayabilir. Ufak tefek şeyler gözünde büyüyebilir. Bu sıkıntılı düşünce, bir şeylere tahammülünün azaldığını göstermekte. Ruh halini daha iyi bir noktaya getirmek için kendine öncelik göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine bir amaç vermek, sağlığında daha iyi noktalara gelmene vesile olabilir. Özellikle bu amaç direkt olarak vücudun ile alakalıysa… Bugün kendine yeni hedefler koyabilir ve vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek için çaba gösterebilirsin.

Aşk

Bugün farklı bir insan ile keyifli bir sohbetin olabilir. Bu sohbet bir flörtleşmeye kadar gidebilir. O yüzden kendini bu tarz konulara daha fazla açman gerekecek. Aşkta gösterdiğin ilgi kadar ilgi görebilirsin.

Para

Maddi konularda bazı durumlar artık alışkanlık haline gelebilir. Ama dikkat et ki o alışkanlık haline gelenler pozitif şeyler olsun. Eline geçen maddi gelişmeleri güzel bir gözle görmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İstediğin şeyleri konuşabileceğin bir gün olabilir. Bazı konularda daha rahat hareket edebilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaştıkça hem işlerinde hem de insan ilişkilerinde yapıcı olmaya daha hevesli olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak tefek egzersizler sende daha iyi bir etki yaratabilir. Ev içinde yapabileceğin egzersizlere odaklanman gerekecek. Hem esneme hareketleri hem de ufak egzersizler, enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında gelgitli hareketlerle karşılaşman olası. Bu tür konularda kendini çok zorlamamalısın. Bir şeyleri akışına bırakmak ilişkiler konusunda daha rahat düşünmene vesile olabilir.

Para

Gösteriş yapmak için yanlış bir zaman olabilir. Harcamalarınla, sahip olduklarınla insanlara kendini kanıtlama isteği pek doğru bir zamana denk gelmeyebilir. Bugün sahip olduklarına sessizce şükretmek daha iyi bir etki oluşturabilir sende.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnin çok açık olacak. Halletmen gereken işleri kolaylıkla halledebileceksin. Ancak bu süreçte bir şeylere fazlaca takılmamalı ve güzel şeylere odaklanmayı kendine hatırlatmalısın. Bu enerjiyi takıntılarla geçirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Beslenme biçimine dikkat etmen gerekecek. Kendini bu konuda kandırıyor olabilirsin. Yediklerine dikkat ettiğini düşünüp vücuduna yaramayan gıdalar tüketiyor olman olası. Bugün canını sıksa da bu konularda dikkatli kararlar alman gerekebilir.

Aşk

Yanlışlarını görmüyor olabilirsin. İlişkin konusunda yanlış giden şeyin suçlusunu karşı taraf olarak görüyor olabilirsin. Ama bugün iğneyi kendine batırma zamanı. Bu ilişki konusunda daha sağlıklı ve objektif bir analiz yapman gerekecek.

Para

Yeni şeylere geçmek için iyi bir gün olabilir. Maddi olarak sana daha iyi gelir getirecek şeylere odaklanmak adına ufkunu genişletmelisin. Yeni şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

İsteklerini gözlerinle görmek ve hayatına bir gidişat sağlamak için sabırsız olabilirsin. Etrafında yaşananlar seni gaza getirebilir. Ancak tepkilerinde dikkatli ve sakin olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konuları senin için çok önemli olabilir. Hem kendi vücudun için hem de evinin temizliği için dikkatli olman gerekecek. Sağlıklı bir ortam yaratmak ve kendini daha iyi hissetmek için temizlik şart!

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak, hislerinde değişime sebep olabilir. Bu kişinin bilmediğin yönlerini görmek sende bir "acaba" yaratacak. Şüpheleri yok etmek için birbirinizi tanımak çok önemli olabilir.

Para

Maddi açıdan yaşananların insanlarla ilişkilerine negatif yansımasına fırsat vermemelisin. Maddi olarak yaşananları gün sonunda kapatıp kendi hayatına odaklanabilmelisin. İş ve dostluğu ayrıt etmen gereken bir gün olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün seni durdurmak kolay olmayacak. İsteklerini yerine getirmek için güzel bir enerji bulabilirsin. Sadece gereksiz konularda kendini kaybetmemeli ve pozitif olmalısın. Ani kararlar almadan ve kendini zora sokmadan keyifli bir gün geçirmen mümkün bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Tembellik etmemen gereken bir gün bugün. Egzersiz konularında bir şeyleri boşvermemelisin. Eğer bir egzersiz programı yapmaya niyetlendiysen bunun sonunu getirmelisin. Tembellik en büyük düşmanın olabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini artırmak için çabalara girişebilirsin. Kendini ifade etmeye daha fazla yoğunlaşabilir ve bu konularda daha sağlam hareket edebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda senin adımların baskın olacak.

Para

Maddi açılardan sürprizlerle karşılaşacağın bir gün olabilir. Parasal olarak beklenmedik gelişmeler görmen olası. İş başındayken değil de başını çevirdiğin anda bu gelişmeleri görmen de olası. O yüzden keyifli bir gün geçirmeye bakmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Fiziksel aktivitelere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunu hareket ettirmeli ve en azından bir yürüyüşe çıkmalısın. Sağlık konularında sosyal izolasyona dikkat ettiğin sürece hareket etmek sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha önceden yaşanan negatiflikleri vücudundan atmanın bir yolunu bulman gerekecek. Daha sağlıklı bir gün için, negatif etkileri ve stresi üstünden atabilmelisin. Yoga ve esneme egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana, senin ona gösterdiğin değeri göstermediğini düşünebilirsin. Bu konuda açık olmanız ve iletişim kurmanız daha önemli olabilir. Hislerinizi ifade etmenin bir yolunu bulmanız gerekecek.

Para

Kontrolün dahilinde olmayan şeyler için üzülmeyi bir kenara bırakmalısın. Bugüne, elinde olan fırsatlara odaklanman gerek. Bazı şeyleri gözden geçirmek ve maddi olarak kendini daha güvenceye almak için iyi bir gün olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Yaratıcı olacağın bir gün olabilir. Olaylara, durumlara farklı çözümler üretebilirsin. Kendini daha net ifade edebilir ve güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bugün daha iyi şeylere odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güne erken başlamak sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri erkenden halletmek, gün içerisinde kendine daha fazla vakit ayırabilmene vesile olacak. O yüzden ne kadar erken kalkarsan o kadar iyi bir gün yaşayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki duyguları kuvvetlendirmeye çalışabilirsiniz. Bazı konularda daha samimi paylaşımlarınız olabilir. Bu güzel iletişim sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir.

Para

Bozulan eşyaların hemen yenisini almak yerine elindekileri kurtarmaya çalışmak daha az masraflı olabilir. Bir şeylerden hemen vazgeçmemeli ve onları tamir etmek için bir yol aramalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Zihnini çalıştırman gereken bir gün olacak bugün. Bazı şeyleri daha net bir biçimde ifade edebilmelisin kendine. Zihnini açmak, yeni şeyler öğrenmek ve farklı yollar türetmek yarının için sana daha iyi bir durum yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için fiziksel hareketlere odaklanabilmelisin. Sağlıklı bir gün geçirmek için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Bu tür hareketler için sağlıklı bir yürüyüş ve ev içerisinde yapabileceğin egzersizleri düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi bir noktaya gelmek için iletişiminizi düzgün bir biçimde artırabilirsiniz. Size iyi gelecek konularda konuşmak enerjinizi yükseltebilir. Aranızda daha keyifli bir enerji için güzel konulara odaklanmanız gerekecek.

Para

Maddi açıdan istediğin kadar gelişme görmemen olası. Ancak biraz zaman her şeyin ilacı olabilir. İlerisi için atacağın adımları kestirmeden önce bugün kafanı toparlamak daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Mayıs 2020 Pazartesi)

Genel

Senin için önemli, yeni bir gelişme gündeme gelebilir. Ancak bu durumlara olumlu yaklaşabilmek için negatif düşünce bulutundan çıkman gerekecek. Bir şeyleri iyi yanından görmek, bardağın dolu tarafına odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini neye yönlendireceğine dikkat etmelisin. Vücudunda biriken negatif etkileri atmak ve daha fiziksel hareketlere odaklanmak sana iyi gelebilir. Kaslarını esnetmeli ve onları kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda yapıcı olmak sana düşebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda bazı gerginlikler oluştuysa eğer, bunları çözebilmek için bir adım atmanız gerekecek. Bu konuda öncü sen olabilir ve sağlıklı bir iletişim için fırsat yaratabilirsin.

Para

Maddi açıdan kendini toplamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Parasal açıdan kendini iyi hissetmek için biraz geri çekilmen gerekecek. Kendi ihtiyaçlarına özen göstermen ve bir şeylerde daha dikkatli davranman sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel