18 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Mart 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Güne erken başlamalısın. İşlerini erkenden yoluna koymak sana kendini iyi hissettirecek. Öğlene kadar halledeceğin işler ve sonrasında kendine zaman ayırman keyfini yerine getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını daha rahat hareket ettirmene vesile olabilir. Biraz hareket etmen gerekecek. Masa başında çok fazla zaman harcıyorsan ağrılara karşı önlem alman gerekebilir.

Aşk

Karşı tarafı dinlemek önemli olabilir. Dik kafalılık yapmamanda fayda var. Biraz daha sakin ve uzlaşmacı olman, karşı tarafı anlaman aşkta önem kazanabilir.

Para

İşleri biraz daha erkenden bitirmek seni memnun edebilir. Günü boş geçmemeli ve erkenden bir şeyleri halledebilmelisin. Kolları sıvayıp işlere odaklanman gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugünü dikkatlice planlaman gerekebilir. Güne erken başlayıp işleri erkenden yoluna koymak seni rahatlatacak. Bugün biraz daha planlı ve dikkatli hareket etmek sana daha verimli işler için fırsat verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tutulmalara ve kas ağrılarına dikkat etmen gerekecek. Esneme hareketleri sana kendini iyi hissettirebilir. Ağrılara karşı önlem almak ve var olan ağrılar için de bünyeni rahat ettirmek iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılmak isteyebilirsin. İlk adımı atmak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Kalbini karşı tarafa açmak ve o kişinin düşüncelerini öğrenmek iyi bir gelişme olabilir.

Para

Eğer halletmen gereken banka işlemleri, resmi meseleler varsa bugün erkenden bunlara odaklanabilirsin. Güne erken başlayıp bir şeyleri geç saatlere bırakmamak seni biraz daha rahatlatabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Yapacağın harcamaları bugünden planlamak seni rahat ettirebilir. Bugün biraz daha planlı hareket edebilirsin. Gereksiz yere para harcamamak ve etiket fiyatlarını kontrol edip daha sonrası için hazırlık yapmak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün baş ağrılarına karşı dikkatli olman gerekecek. Bol bol su tüketmeli ve biraz açık havada zaman geçirmelisin. Ayrıca gözlerini dinlendirerek de kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Bugün kendini karşı tarafa ifade etmen önem kazanabilir. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek için konuşmalara dikkat etmen gerekebilir. Kelimeleri doğru seçmeye ve kalp kırmamaya özen göstermelisin.

Para

Bankacılık işlemlerini erkenden halletmek seni rahatlatabilir. Bir şeyleri günün erken saatlerinde halletmek iş konusunda daha iyi yol kat etmene vesile olacak. Bugünü iyi planlamanda fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

İleriye dönük birikimler ve planlamalar daha fazla gündeme gelebilir. Eğer daha sonradan yapmak istediğin bir aktivite varsa bugünden hazırlık yapman gerekebilir. Bu hazırlık için maddi konulara ve zamanlamalara dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş bakımında biraz daha özenli olabilirsin. Dişlerinin daha temiz olabilmesi için biraz çaba göstermen gerekecek. Kullandığın şeyleri değiştirmek ve doktor randevuları almak iyi bir önlem olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızdaki iletişim daha da artabilir. Ve birbirinize karşı neler hissettiğinizi daha açık bir biçimde ifade edebilirsiniz. Aşka kendini biraz daha açabilir, daha mutlu olabilirsin.

Para

İş telefonlaşmaları seni biraz yorabilir. Ancak bugünden bazı şeyleri halletmek senin için önemli olabilir. Bugün işleri bir yoluna koymak için insanlarla iletişimde kalmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Bugün davranışlarında, konuşmalarında ve hareketlerinde dikkatli olman gerekecek. Gereksiz yere tartışmalar yaşanmaması ve işlerinin daha sağlıklı bir biçimde yolunda gitmesi için biraz daha özenli olman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bağışıklığını kuvvetlendirmek önemli olabilir. Daha sağlıklı bir bünye için bol bol vitamin içeren şeyler tüketebilirsin. Sebze ve meyveler tüketmek, bitki çayları içmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye jestlerde bulunmak ve iletişiminizi daha keyifli bir noktada tutmak sana iyi gelecek. Aşkta kendi kalbini yormaman gerekebilir. Bunun için de sevdiğin kişiyle daha iyi bir iletişim kurman iyi olabilir.

Para

Emeklerin karşılığını almak için insanlarla iletişimine dikkat etmen gerekebilir. İşleri sonuna kadar getirip gereksiz bir mevzudan sıkıntılı bir hale getirmemelisin. Bugün biraz daha özenli olman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Plan ve program yapmak gün içerisinde kendini daha iyi hissetmen gerekebilir. Öncelikleri daha dikkatlice belirleyip geleceğe dair beklentilerinde mantıklı ve esnek olmak seni daha az yorabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Daha sağlıklı bir gün için mesafelere ve dezenfektasyona özen göstermen gerekebilir. Bugün daha sağlıklı olmaya öncelik vermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir sohbete dahil olmak seni memnun edecek. Birbirinizle daha iyi anlaştığınızı görmek kalbini ısıtacak. Aşkta daha pozitif etkiler altına girebilirsin.

Para

Parasal gelişmelere odaklanmayı gözünde büyütmemen gerekecek. Her gelişmenin hızlıca şekillenmesini beklemek seni gereksiz yere yorabilir. Bugün maddi konularda beklentilerini gözden geçirmen iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Öncelikleri belirlemek günün nasıl geçeceğini daha iyi anlamana vesile olabilir. Bugün enerjini boş şeylere harcamaman ve doğru konulara odaklanman iyi olabilir. Seni daha iyi yönlendirecek şeylere öncelik verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve organizasyon için iyi bir gün olabilir. Kolları sıvayıp kullanmadığın eşyaları kaldırabilir, evinin hijyenine öncelik verebilirsin. Ferah bir ortam oluşturmak öncelikli bir konu olabilir.

Aşk

Güzel sürprizlerle karşılaşmak aşkta seni mutlu edebilir. Sevdiğin kişiden bazı güzel jestler görebilirsin. Aynı şekilde senin de sevdiğin kişiye zaman ayırman, onu mutlu etmen iyi bir öncelik olabilir.

Para

Emeklerin karşılığını almakta sıkıntı yaşadıysan eğer bugün bu sıkıntılar son bulabilir. Parasal konularda daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Maddi olarak keyfini yerine getirecek haberlere hazır olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Güzel şeylere odaklanmak bütün enerjini artırabilir. Gün içerisinde neye ne kadar zaman ayırdığını daha dikkatlice gözden geçirebilirsin. Gereksiz yere enerjini tüketen şeyleri hayatından çıkarmak ve sevdiğin şeylere öncelik vermen iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizliğe zaman ayırmanın etkisini hem fiziksel hem de zihinsel olarak görebilirsin. Bugün biraz evinin ve çalışma alanının hijyenine özen gösterebilirsin. Ayrıca virüse karşı önlemlerini de bu şekilde artırabilirsin.

Aşk

Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Güzel bir sohbet aşka dönüşebilir. Keyfini yerine getirecek bir muhabbete dahil olman, ilgi görmen sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Para

Yeni bir eğitim alma fırsatı gündeme gelebilir. İşte kendini geliştirebileceğin bir fırsat kapını çalabilir. İleride daha iyi kazançlar elde edebilmek için bugünden bazı hazırlıklar yapabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

İletişimde bolluk seni memnun edecek. İnsanlar seni yormayacak çünkü, gerginlikten uzak olacaksın. Daha mantıklı iletişimler kurmak bazı sıkıntıları çözmek için de faydalı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evinin hijyenine özen gösterebilirsin bugün. Bu sana kendini daha iyi hissettirebilir. Sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak enerjini yenilemene de vesile olacak. Temizlik yapabilirsin.

Aşk

İletişimi kuvvetlendirmek sevdiğin kişiyle çok daha mantıklı bir düzlemde anlaşmanı sağlayabilir. Birbirinizi anlamak, haklı çıkmaktan baskın olmalı. Karşı tarafı dinlemeyi de öğrenmeli, iletişiminizi daha sağlıklı bir hale getirmelisin.

Para

Kendini geliştirmen için güzel bir fırsat ile karşılaşabilirsin. İnsanlardan bir şeyler öğrenmen olası. Bir iş konusunda kendini yetiştirmek, bu konuda daha önceden eğitimler alanları dinlemek iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Keyifli durumlarla karşılaşabilirsin bugün. Günün enerjisi yüksek olacak. Keyfini çıkaracağın olaylar gündeme gelebilir. O yüzden bugün kendini eve kapatmaman çok daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rutini düzenlemen gerekebilir. Çünkü günlük rutinin senin enerjini tüketen ve yoran bir hal almış olabilir. Bunu değiştirmek ve keyfini yerine getirecek şeylere öncelik tanıman iyi olacak.

Aşk

Karşı tarafı dinlemek aşkta daha iyi kararlar almanı sağlayabilir. Sadece kendi bildiğine odaklanıp karşı tarafı göz ardı etmemelisin. Karşı tarafın düşüncesi ve bildikleri de senin için önemli olabilir.

Para

Yeni bir proje fırsatı gündeme gelebilir. Her zaman karşına çıkmayacak bir fırsat ile karşılaşabilirsin. Bu durum seni çok heyecanlandırabilir. İş konularında daha keyifli bir konunun gündeme gelmesi seni geleceğe dair planlar yapmaya itebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Sosyal gelişmeler seni daha mutlu edebilir. Arkadaşlıklar ve aşk konularında yaşanacak gelişmeler yüzünü güldürecek. Bugün kalbini açacağın insanlarla çok daha keyifli iletişimler kurabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Beslenme programı düzenlemek, bu konuda destek almak sana kendini iyi hissettirebilir. Daha sağlıklı beslenip enerji seviyeni yüksek tutmak, kalori sayımı yapıp kilo kontrolünde başarılı olmak gibi konular daha baskın olacak.

Aşk

Kendini ifade etmek gibi konularda sıkıntı yaşamayacaksın bugün. Eğer dikkatini çekmek istediğin bir insan varsa bugün bu kişi için bir adım atabilirsin. İletişimlerde çok daha başarılı olabilirsin.

Para

Yeni bir iş fırsatı arıyorsan eğer bugün güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Bu arayış sona erebilir. İş konusunda karşına seni tatmin edecek bir fırsat çıkabilir. İletişim kanallarını açık tutmanda fayda var.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2022 Cuma)

Genel

Yeni arkadaşlıklar kurmak için iyi bir gün olabilir bugün. Güzel bir iletişim kurma şansın olabilir. İnsanlarla daha doğru bir biçimde iletişim kurabilirsin. Kendini çok daha iyi ifade edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için bazı değişimler yapabilirsin bugün. Beslenme tarzında yapacağın ufak tefek değişimler sende çok daha iyi bir enerji yaratabilir. Daha sağlıklı beslenmek için biraz çaba gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılabilirsin bugün. İletişim konusunda daha iyi ilerleyebilirsin çünkü. Hislerini karşı tarafa aksettirmek seni zorlamayacak bugün. Açılmak daha iyi olabilir.

Para

İş ortamında iyi gelişmeler görebilirsin. Hafta sona ermeden emeklerinin karşılığını daha fazla görmen olası. İşte emek verdiğin bir konunun senin lehine sonuçlandığını görmek seni daha da mutlu edebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel