18 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Mart 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Kaybettiğin bir eşyayı bulabilirsin ve bu seni çok mutlu edebilir. Bu duruma sevineceksin. Eline geçen bu şeyin kıymetini bilecek ve şükredeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada yürümek sana iyi gelebilir. Yürüyüşe özen gösterebilirsin. Fırsatını bulduğunda çıkıp bir boy yürümek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir kutlama yapabilirsin. Aranızda daha güzel bir iletişim, pozitif bir etki olabilir. Aşk konusunda mutlu olacaksın.

Para

Maddi konularda eline daha fazla para geçebilir. Bu parasal gelişme sana çok iyi gelecek. Neşeni yerine getirecek masraflara da girebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Sevdiğin birisi varsa aranızdaki ilişkinin geleceği ne kadar dürüst olacağınıza bağlı olabilir. O yüzden ilişkiler konusunda dürüstlüğü ön plana almalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaygılar ve stres seni yorabilir. O yüzden bugün biraz kendince zaman geçirebilirsin. Yaşananları gözden geçirmek ve daha sakin bir biçimde düşünmek için kendine zaman tanımalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişime özen göstermelisin. İlişkiniz bu iletişimin gidişatına bağlı olabilir. Yalandan uzak durmak öncelikli olacak.

Para

İşe odaklanman zorlaşabilir. Aklında başka konular olabilir. Ancak sende kaygı veya stres yaratabilecek şeylere karşı önlem almalısın. Kendi üstüne gitmemen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün canın biraz sıkkın olabilir. Sebebi de bir şeyleri yapacak enerjinin olmaması olabilir. O yüzden kendini zorlamamak ve sakin bir gün geçirmek önceliğin olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenebilmelisin. Biraz daha uyuyabilir, keyifli zaman geçirmeye odaklanabilirsin. Kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yanlış anlaşılmalar olmaması için dikkatli olman gerekebilir. İletişime özen göstermen ve bir şeyleri zorlamaman gerekecek.

Para

İş konularına istediğin kadar odaklanamayabilirsin. Bu durumu zorlamamak iyi olabilir. Sakin bir gün geçirerek elindekine şükretmek sana iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin kişiyle güzel bir konuşma yapabilirsin. Birbirinize zaman ayırabilirsiniz. Bu güzel zaman içinde konuşacaklarınız da önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde yorgunluklara karşı önlem alman gerekebilir. Biraz dinlenmek, işleri belli saatlere bölmek ve kendine çok fazla yüklenmemek önemli olabilir.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa çok iyi anlaşacağın, güzel sohbetler edeceğin birisi ile tanışabilirsin. Aşk konularında daha keyifli gelişmeler görerek kendini mutlu hissetmen olası.

Para

İş konularında kafandakileri gerçeğe dökebileceksin. Bazı konularda daha rahat olacaksın. Kendinden emin bir biçimde işini yoluna koyabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Kariyer konuları daha ağır basabilir. Eğer bir değişim yapmak istiyorsan bugün bu konuda daha derin düşünebilirsin. Zihnini yeni ve güzel gelişmelere açacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırman gerekecek. Maskeleri sık sık değiştirmek ve dezenfektan kullanımına özen göstermek sana iyi gelecek. Bu konuları gözardı etmemelisin.

Aşk

Aşkta canını sıkan bir mevzu varsa eğer bununla yüzleşmen gerekebilir. Bugün bunun için kendini çok kuvvetli hissetmesen de bir gün bununla yüzleşmen gerektiğini kabullenmelisin.

Para

Yeni bir iş fırsatı için harekete geçebilirsin. Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek adına şu anki durumu değiştirmeyi istemen normal. Bu konuları ciddiye almalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarından duyacağın haberler sana ilginç gelebilir. Henüz kulağına gelmemiş olan bazı şeyleri sana taşıyabilirler. Seni aydınlatmaları hoşuna gidecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla iletişime geçmek sana kendini iyi hissettirecek. Stres ve duygusal gerginliklerden uzaklaşarak daha keyifli bir gün geçirmek adına sevdiklerinle konuşmalısın.

Aşk

Aşk konularında daha güzel gelişmeler görmen olası. Eğer bu güzel gelişmeler gerçekleşecekse de iletişim sayesinde gerçekleşecek. O yüzden kendini içine kapatmamalısın.

Para

İş ortamlarında kendi içine kapanmamalı veya bütün sorumluluğu tek başına üstlenmemelisin. Herkesin eşit derecede sorumlu olması önem kazanabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Fikir alışverişi, tavsiyeler, konuşmalar… İş ile alakalı daha baskın konular gündeme gelebilir. Kendini daha net ifade edebilir ve karşılığında da güzel kararları yürürlüğe sokabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen gösterebilirsin. Özellikle koku ile başa çıkmak için kullandığın ürünleri değiştirebilir veya bir doktordan randevu alabilirsin. Dişleri ciddiye alman gerekecek.

Aşk

Aşkta daha güzel gelişmeler görmek isteyebilirsin. Bunu da sevdiğin kişiye iletmen olası. Karşı taraftan ne kadar değer gördüğünü fark etmek isteyeceksin.

Para

İş ortamında fikir alışverişleri önem kazanacak. Eğer bir başarı olacaksa tek başına değil de topluca verilen bir emek ile gerçekleşmesi olası. Bugün buna kendini açmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Güvendiğin bir arkadaşından bir iş teklifi gelebilir. Birlikte bir şeyler yapmayı teklif edebilir bu kişi. Bu konuyu aceleye getirmeden dikkatle düşünmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen sana kendini iyi hissettirecek. Daha fazla enerji harcayabilirsin. Eğer devam eden bir egzersiz rutinin varsa bugün bunu biraz daha değiştirebilirsin.

Aşk

Hayatında birisi yoksa eğer hayallere dalman olası. Aklında bir fantezi kurman bile olası. Aşk konularında kendi içine kapanabilirsin bugün.

Para

İş konularında farklı fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ama karşına ne çıkarsa çıksın acele karar almaman ve sakince düşünmen gerekecek. Bugün iş konusunda dikkatli olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Yeni fikirler üretmek, çözümler sunmak konusunda başarılı olabilirsin. Atacağın her bir adımda dikkatle düşünülmüş bir karar olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha aktif bir hayat tarzı denilince aklına günün üç saatini spor salonunda geçiren insanlar gelmemeli. Kendini biraz daha harekete açmak için biraz yürüyüş yapman ve merdiven çıkman bile önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini duymak isteyebilirsin. Ona odaklanman olası. Aranızdaki iletişimi pozitif bir biçimde artırmak önceliğin olabilir.

Para

Yaratıcı fikirler ile daha fazla para kazanabilirsin. Eline daha güzel paralar geçmesi adına güzel adımlar atacaksın. Kendini geliştirmen ve aşman olası.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Fikrine güvendiğin kişilerle paylaşımlarını artırman sana iyi gelecek. Fikir almak, tavsiye vermek gibi konular öncelikli olabilir. İnsanlarla iletişim ağır basacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çorba içmek bütün enerjini değiştirebilir. Sıcak yemekler tüketmek sana iyi gelecek. Bağışıklığını kuvvetlendirmek için bol vitaminli sıcak bir çorba içebilirsin.

Aşk

Aşk konularında aklın ve kalbin aynı şeyi söyleyebilir. Daha güzel gelişmeler görebilirsin. Sevdiğin birisi varsa eğer aranızda daha pozitif bir paylaşım olabilir.

Para

Maddi konularda dikkatli kararlar almak adına güvendiğin insanlara bir şeyler danışabilirsin. Tek başına karar almak gözünü korkutuyorsa daha paylaşımcı olabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Maddi konular dikkatini isteyecek bugün. Biraz daha parasal mevzulara odaklanabilirsin. Özellikle hesaplamalar yapma konusunda özenli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sana çok daha keyifli bir enerji verebilir. O yüzden kendini kısıtlamamalı ve keyif aldığın şeyler yemelisin.

Aşk

Aşk konularında kafan karıştıysa eğer bugün bazı değişimler yaşanabilir. Yaşananları daha net görebilir, kendini daha net ifade edebilirsin.

Para

Kendine bir bütçe belirlemek ve bu bütçede kalmak öncelikli olabilir. Paranı dikkatli harcamaya özen gösterebilir, gereksiz masrafları kesebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlarla fikir alışverişi yapmak gün içerisinde daha mantıklı ve iyi gelişmelere vesile olabilir. Bir hatadan dönebilir veya daha güzel kararlar alarak kendini iyi bir noktaya getirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz günün önceliği olabilir. Hareket etmek, daha aktif olmak sana iyi bir enerji sağlayabilir. Bugün egzersizi gözardı etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı konuşmalar yapabilirsin. Aranızdaki iletişim daha farklı bir boyutta ilerleyebilir. Birbirinizi daha net görebilirsiniz.

Para

İş konularında fikir paylaşmak iyi olabilir. Özellikle de takım çalışmaları içerisindeysen… Çevrendeki insanların neler düşündüğünü öğrenmen iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel