18 Mart 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Mart 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Gözlerini açman, dünyaya bakman ve kendi ufak balonundan çıkman gerekecek. Bazı şeylerin sadece senin istediğin gibi şekillenmemesi söz konusu olabilir. Bazı konularda daha farklı düşünmeye başlamak sende daha iyi etkiler yaratacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatli bir uyku düzeni ve rahat bir ortam ihtiyacın olan bir şey olabilir. Uyku çektiğin yeri temizlemek ve daha rahat, konforlu bir hale getirmek sende iyi bir etki yaratabilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Risk almak, cesur olmak sana daha iyi gelecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa onun düşüncelerini öğrenmek için harekete geçebilirsin. İsteklerini ve hislerini ifade etmek daha farklı bir etki yaratabilir.

Para

İleriye yatırım yapmak sana daha iyi gelebilir. Paranı bugün harcamak yerine ilerisi için planlar yapmak çok daha mantıklı ve keyifli olacak. Bugünün masraflarını kısmak ve yarına bırakmak sana olumlu ve yapıcı gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların sana anlayışlı olmadığını sezebilirsin. Ancak alınganlık yapıp bir köşeye çekilmek yerine sana neden böyle davrandıklarını sorman gerekecek. İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak, bazı şeylerin gidişatını değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün fiziksel olarak hislerin daha kuvvetli olabilir. Dokunma duyusu daha ağır basabilir. Bu hissiyatı güzel şeylere odaklanarak, masaj ve rahat hareketler gibi şeylerle desteklemelisin. Vücudunda ağrı hissetmemen gereken bir gün olabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklı düşünmeye kendini açman gerekecek. Hoşlantılar ve beklentiler ile alakalı olarak bir şeyleri daha farklı yapman gerekiyor olabilir. Cesur davranmak ve harekete geçmek seni daha mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi olarak güzel bir noktaya gelmek için çok çabalamış olabilirsin. Şimdi ise farklı şeyler isteme zamanı olabilir. Sahip olduklarına şükrederek daha iyilerini aramak sana iyi bir etki yaratabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kime güveneceğine dikkat etmen gerekebilir. Kim ne demiş, nasıl demiş önemli olabilir. Herkese güvenmemeli, herkese direkt olarak inanmamalısın. Duyduklarının gerçek olup olmadığını kontrol etmeden sonuçlara atlamamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu esnetmek, kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek sana iyi gelebilir. Lenf biriken yerleri açmak ve ödem atmaya odaklanmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmek için radikal kararlar alman gerekebilir. Rahat ettiğin o ufak balondan çıkmak ve seni zorlayacak hareketlere girişmek, kısacası cesur olmak aşka güzel şeyler kazanmana vesile olabilir.

Para

Neye yatırım yaptığını gözden geçirmen gerekebilir. Parasal açıdan birden fazla kaynağa odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Tek bir şeye odaklanmak yerine birden fazla çabaya girişebilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hislerin sana oyunlar oynuyor olabilir. Büyük beklentilerle ve değişik algılarla kendini daha farklı bir noktada bulabilirsin. Ancak bir noktada gerçekliğe dönmen gerekecek. Beklentiler söz konusuysa dikkatli davranmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek ve vücudunu fazla yormamak sana daha iyi gelebilir. Ağır hareketlerden kaçınmak kas ağrılarının önüne geçebilir. Bol bol su tüketmek de bu tür ağrıların oluşmasını engellemek için bir adım olacak bugün.

Aşk

Aşk her zaman beklentilerimize karşılık vermeyebilir. Bu konuyla barışık olmamız gerekir. Beklentilerimizi kontrol etmek ve karşı tarafın bizi sevmesi için ısrarcı olmamak, bizde daha iyi bir etki yaratabilir. Bugün bu konuları düşünebilirsin.

Para

Bugün keyfine göre hareket etmek, planlarından daha iyi sonuç verebilir. Planlarından fazla şaşmadığın sürece gün içerisinde istediğin gibi davranmak maddi olarak sende daha iyi etkiler yaratabilir. Paranı harcamanın keyfini çıkarmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini daha güzel etkilere açabilirsin. Hayatından beklentilerini şekillendirmek daha kolay olabilir. İnsanlarla uyum içerisinde olmak ve onlara bakış açını değiştirmek sende iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Büyük baskılar altına girerek değişim gözlememelisin. Bir şeyleri sakin bir halde, günlük hayatının içinde değiştirmelisin. Belli zaman çizelgeleri sana uymayabilir. Biraz vücudunun akışına göre davranman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda isteklerin ve beklentilerin seni yanıltabilir. Ancak bu konularda dış etkilere açık olmak ve bir şeylere uyum sağlamak seni daha mutlu edecek. Kendi yolunla mutlu olmak yerine oluruna bırakarak mutlu olmak sana daha kıymetli gelebilir.

Para

Maddi konularda hedeflerin daha kolay şeyler olabilir bugün. İyi bir yemek yemek, sevdiğin kişilerle keyifli ortamlara girmek gibi… Bu tür istekleri "aşırı masraf" olarak adlandırmaman gerekecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini çalıştırmak ve yaratıcı olmak sana daha iyi gelebilir. Kafanı kurcalayan konularda daha farklı düşünmek sana yarayacak. Bir şeyler için hemen bugün sonuç almaya odaklanmazsan eğer, ilerisi için daha güzel kararlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Sağlıklı hissetmek ve kaslarını kvuvetlendirmek için hareket etmelisin. Biraz daha fazla egzersiz yapmak ve bu konulara özen göstermek sende fark yaratabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmeyebilir. Ancak değişime ve olan bitene açık olmak sana daha iyi gelecek. Uyumlu olduğun sürece her türlü durumla daha iyi anlaşabileceksin.

Para

Maddi konularda hızlı sonuçlar almaya fazla odaklanmamalısın. Bir şeylerin zaman içerisinde, olması gerektiği gibi şekil alması daha hayırlı olabilir. Sabırsızlık etmeden sakince emeklerine odaklanman gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine olan güvenin daha da artabilir. Hareketlerinde, sözlerinde, kıyafetlerinde daha keyifli bir insan olabilir. Kendinle barışacağın ve beklentilerini gözden geçireceğin güzel bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen ve yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Sindirim sistemini fazla yormamalı ve vücudunda biriken toksinleri su içerek atmayı düşünmelisin. Sağlıklı hareketler etmek de sindirimine iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda açık fikirli olman gerekecek. Sadece beklentilerine göre mutlu olamazsın. Bir şeylerin kendiliğinden gelişmesi ve sana sürpriz olması, sende daha iyi etkiler yaratabilir.

Para

Dikkatini verdiğin sürece güzel sonuçlar görmen kolaylaşacak bugün. Parasal açıdan eline daha fazla şey geçmesi için keyifli kararlar alabilir ve dikkatini önemli konulara verebilirsin. Bugün bazı şeyler senin için daha kolay ilerleyecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün biraz keyfine göre davranmak sana daha iyi gelebilir. Planlı ve programlı gitmek yerine oluruna bırakarak hareket etmek sende daha iyi etkiler yaratabilir. Eğer bazı konularda kafa karışıklığı yaşıyorsan bu konuları kendi haline bırakman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini korumak için neye ihtiyacın olduğunu dikkatle görmelisin. Hem zihinsel hem de bedensel açıdan daha sağlıklı kararlar almak için kafanı toparlaman gerekecek. Bir şeyleri zorlayarak değil de iyi bir denge kurarak daha sağlıklı olacağını görebilirsin.

Aşk

Aşk konularına farklı bir gözle bakabilirsin. Beklentilerin, isteklerin değişebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızdaki iletişimi görmek ve netleştirmek için her zamankinden farklı düşünebilirsin.

Para

Maddi olarak daha fazla şey elde edebilirsin bugün. Bu güzel hissiyatı değerlendirmeli ve üretken kalmalısın. Parasal açıdan isteklerini elde etmek için iyi bir gün olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Kendine odaklanmak, sağlık odaklı kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Hem sağlığın hem de zihinsel bütünlüğün için günü kendine ayırabilirsin. Negatiflikleri üstünden atmak ve olumlu olana odaklanmak önceliğin olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Hareket kabiliyetini artırmak, kaslarını esnetmek ve kan dolaşımını artırmak sende çok daha pozitif bir etki yaratacak. Bugün daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda hayatında bir gelişme yoksa eğer kendini güzel bir sürprize hazırlayabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda kendine daha dikkat edeceğin ve dış etkilere kendini açacağın bir gün olacak. Bugün karşına ne çıkacağını sen bile bilemeyeceksin.

Para

Hislerine kapılarak masrafa girmemelisin. Ani kararlarla, gereksiz negatiflikle para harcamak sana daha sonra kötü gelebilir. Parasal açıdan daha rahat bir dönemde masrafları düşünmeyi tercih edebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Günün güzel enerjisine odaklanmalı ve insanlardan beklentilerini gözden geçirmelisin. İlgiyi üstünde görmek isteyebilirsin ancak bunun için büyük çabalara girmek seni mutsuz edebilir. Günlük işlerine odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeteri kadar dinlendiğine, zihnini boşalttığına emin olmalısın bugün. Uyku düzenine özen göstermek ve zihnini boşaltmak için meditasyon konularına vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kıyafetlerine özen gösterebilirsin. Bu kişinin ilgisini çekmek ve onunla daha keyifli ortamlarda bulunmak için planlar yapabilirsin. Bu konuya daha fazla özen gösterebileceksin bugün.

Para

Kendine para ayırmak için iyi bir gün olabilir. Çevrendekileri düşünmeden, kendine göre masraflar yapabilirsin. İsteklerinin ne olduğunu düşünürken dikkatli olmanda fayda var. Gereksiz masrafları çok fazla istek olarak görmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeyleri doğru duyduğuna, gerçekleri gördüğüne emin olmalısın. Kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle kararlara varmamalısın. Gerçek olanı öğrenmek ve dikkatini bir şeylere vermek sana daha iyi sonuçlar getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini sakinleştirmek ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Negatif düşüncelerin vücudunda stres ve gerginlik olarak geri dönmemesi için zihnini boşaltmaya özen göstermelisin bugün. Papatya çayı gibi içecekler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı etkinliklere odaklanırsan keyifli vakitler geçirebileceksin. Birbirinizi sıkmamanız gereken bir gündesiniz. Bunun için farklı olan aktivitelere odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek hareket etmek seni gazlayabilir. Ancak ileriyi düşünmeden kasıt sahip olacağın lüks eşyalar olmamalı. Stabil ve keyifli bir hayatı önceliğin almalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayallere dalarak kendini daha farklı noktalara götürebilirsin. Bir şeylerin gerçekleşme ihtimali olmasa bile o konularda düşünmek zihnini çalıştırmana ve yeni ilhamlar almana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve işlenmiş gıdalardan uzak durman sana daha iyi bir enerji katabilir. Şeker yükü ve işlenmiş olan besinleri tüketmemek, sağlıklı, taze besinler tüketmek sende daha iyi bir enerji yaratacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda neye dikkat edeceğin önem kazanabilir. Senin için önem teşkil eden konuları dikkatle düşünmek, ilişkinde neye öncelik vereceğini belirleyecek. Mantığınla ve hislerinle uyum içerisinde hareket etmelisin bugün.

Para

Maddi konularda sorumlulukların artabilir. Ancak hiç kimsenin sorumluluğunu kendininki gibi almamalısın. Maddi olarak çevrene bir anne veya baba gibi davranmak onlarda alışkanlık yaratabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel