18 Kasım 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Kasım 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Son zamanlarda kalbini kıran durumlar yaşanmış olsa da bugün bazı şeyler daha iyi bir biçimde yoluna girebilir. Zihnini güzel konulara açabilirsin. Özellikle de aşkta bir şeyler yoluna girebilir. Mutlu olacağın bir gün bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzaklaştıkça daha rahat nefes alabilirsin. Ve bu durumun ne kadar da iyi geldiğini görerek sonrası için de bazı kararlar alabilirsin. Hayatından stresi atmak için elinden geleni yapabilirsin.

Aşk

Aşkta daha şanslı olman olası bugün. Burcundaki etkiler bir şeylerin iyileşmesini gösterebilir. Kalbini güzel konulara açmak ve var olan durumları güzelleştirmek için şansın açılacak. Aşk seni mutlu edecek bugün.

Para

İşe odaklanmak zor olsa da bu konuda geride kalmayacaksın. Bir şeyler kendi hızında, kendiliğinden yoluna girebilir. Eğer bir para harcanacaksa bu konuda için çok daha rahat olabilir. Parasal kaygıları kenara bırakabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Dünya yıkılsa umurunda olmayabilir bugün. Çünkü keyfin yerinde, kafan rahat olacak. Daha iyi bir biçimde bir şeylere odaklanabileceksin. Zihnini ve bedenini güzel konulara açabileceksin. Bu enerji sana uzun bir süre gidebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İçin rahat olacak bugün. Ve için rahat oldukça da enerjini daha iyi kanalize edebileceksin. Seni sıkan, yoran, üzen veya strese sokan bir şeyler olmadan günün rahatlığına odaklanarak bir zaman geçirmen çok iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında şansın yerine gelebilir. Kalbine göre bir insan ile karşılaşabilirsin. Eğer zaten sevdiğin birisi varsa aranızda çok güzel bir uyum oluşabilir. Aşkta kazanan sen olabilirsin bugün.

Para

İş konusunda güzel başarılar söz konusu olabilir. Gerçekleşmesini beklediğin bir anlaşma sonunda yürürlüğe girebilir. Yeni projelere odaklanabilirsin. Maddi açıdan kendini kuvvetlendireceğin bir sürece girmen olası.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Kafan rahat, gün güzel, her şey yolunda... Bugün gerçekten de böyle bir etkiyle karşılaşman olası. Buna şaşırabilirsin, hatta inanmakta zorluk da çekebilirsin. Ancak günün etkisi seni daha pozitif düşünmeye ve ona göre hareket etmeye itebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, vücudunu dinlendirmek ve ihtiyaçlarına odaklanmak... Bütün bunlar için bugün yeterince zaman bulabilirsin. Gün senin için daha rahat geçebilir. Enerjini daha doğru değerlendirebilirsin.

Aşk

Seviyorsan konuşmalısın. Hoşlandığın birisi varsa ona açılman gerekebilir. Aşk konusunda bekleyen taraf olmak yerine kararları alan ve harekete geçen taraf olmak daha güzel olabilir senin için.

Para

Bugün iş konuları kendiliğinden yoluna girebilir. Seni zihnen zorlayan bir durumla karşılaşmaman olası. Bir şeylere daha iyi odaklanabilirsin. Pozitif gelişmeler kendiliğinden seni bulabilir. Bu enerjiyi iyi değerlendireceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Mantığına aykırı gelen şeylere zaman ayırman gerekebilir bugün. Her ne kadar aklına yatmasa da içinden geldiği gibi hareket etmen daha iyi sonuçlar verebilir. Bazı şeyleri tam olarak ifade edemesek de iç sesimiz bizi düze çıkarır. Sen de böyle bir gün yaşayabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Var olan enerjini doğru şekilde kullanmak önemli olabilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla yormadan hareket etmek de o yüzden bugün sana iyi gelebilir. Biraz dinlenip kafanı boşaltmaya ihtiyaç duyabilirsin. Buna zaman ayırman en iyisi.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri gözden geçirebilirsin. Seni mutsuz eden konualrla yüzleşmen gerekebilir. Bir adım atmadan önce kendi hislerini kendine itiraf etmen gerekecek. Mutsuzlukla yüzleşmek zor olsa da önemli olabilir.

Para

İş konularında aklına yatsa da içine sinmeyen bazı şeyler olabilir. O yüzden bugün içine sinmeyen şeyleri gözden geçirmen gerekecek. Her ne kadar mantıklı bir durum olsa da bunlar, bazı şeyler içine sinmiyorsa, hayır demeyi bilebilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Güne iyi tarafından kalkarak başlayabilirsin. Her baktığın şeyde bir gelişme ve iyilik görmen olası. Güne pozitif başlamak sende çok iyi bir etki bırakacak. O yüzden bugün senin için daha rahat geçebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer bir süredir egzersizleri aksatıyorsan bugün biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kalp ritmini hızlandırmak için hareket edebilmelisin. Açık hava yürüyüşleri bu konuda sana iyi gelebilir.

Aşk

İçinden geldiği gibi davranmak aşkta seni ön plana çıkarabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ona neler hissettiğini söyleyebilirsin. Birbirinize daha fazla yaklaşmanız için gereken etkileri bulabilirsiniz.

Para

İşe odaklandığın zaman güzel sonuçlar elde edebileceksin. Para harcamak gibi bir niyetin varsa o zaman ona göre güzel gelişmeler görebileceksin. Kazanmada da harcamada da bir sıkıntıyla karşılaşmaman olası.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanlara daha anlayışla yaklaşabileceğin bir gün olabilir senin için. O yüzden de çevrendeki insanlar seni daha çok bir rehber olarak görebilir. İnsanlara doğru olanı göstermek konusunda daha fazla çaban olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün neler tükettiğine ekstra dikkat etmen gerekebilir. Eğer son zamanlarda çok fazla şeker tükettiysen bunu kontrol altına alman iyi olabilir. Çok fazla şekerden uzak durman gerekecek bugün.

Aşk

Kalbinin sesini dinlemen gerekecek bugün. İçine sinmeyen bir durum varsa en başta bunu kendine itiraf etmen gerekecek. Aşkta kendi hislerini görmezden gelmemen önem kazanabilir.

Para

Eğer bir iş ortamında senden bir şeyler öğrenmek isteyenler olursa bu seni şaşırtmasın. Bilgini ve emeğini konuşturacağın bir gün olabilir senin için. İş ilişkilerini daha pozitif bir hale getirmek sana çok şey katabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün beklenmedik şeyler yaşanabilir ve sen de buna şaşırabilirsin. Hayatın sana getirecekleri kafanı biraz karıştırabilir. Ancak bir şeyleri doruklarında yaşamak için tam zamanı. Kendini geri çekmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini belli etmek, enerjini geri çekmemek önemli bir konu olabilir. İnsanların dikkatini çekmekten korkmaman gerekecek. Kişisel bakım, dış görünüş gibi konular o yüzden daha fazla zaman alabilir senin için.

Aşk

İlgini çekmek isteyen insanlar olabilir. Birden fazla insan sana kendini belli etmek isteyebilir. Mesaj kutun dolabilir veya hiç beklenmedik bir biçimde arkadaşların seni birileriyle tanıştırmak isteyebilir. Aşkta yeni etkilere kendini açman gerekecek.

Para

İş konularında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Eğer yeni ve farklı ortamlara girmek istiyorsan bu konuda tam da senin içine sinecek şekilde gelişmeler yaşayabilirsin. Karşına çıkan durumları sonuna kadar değerlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Eğer kendi işini görüyorsan bunun ne kadar zaman ve emek aldığını daha net görebilirsin. Bugün biraz geri çekip kendini, bu tür konularda ortaya ne kadar emek koyduğunu gözden geçirebilirsin. Zihnen ve bedenen biraz tazelenme ihtiyacı duyabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz vücudunu dinlendirip kafanı boşaltman gerekecek. Ve bunun için de keyif aldığın şeylere zaman ayırman gerekebilir. Bedenen kendini hırpalamadığın sürece gün içerisinde daha rahat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer onunla konuşmak sana kendini çok iyi hissettirecek. Aranızdaki sohbeti biraz daha artırmanız gerekebilir. Birbirinize öncelik vermek ve güzel zamanlar geçirmek aranızda daha iyi bir uyum oluşturabilir.

Para

Maddi açıdan kendi kuvvetini görmen gerekecek. Eğer işe odaklanmazsan bunun ne kadarlık bir karşılığı olabileceğini görmen gerekebilir. Kendini iş konularında biraz geri çekip ortamı gözlemlemen daha doğru kararlar almanı sağlayabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün keyfine bakacağın bir gün olacak senin için. Bir şeylerin seni zorlamadığı, bir şeyleri iki kere düşünmediğin ve keyfine göre hareket ettiğin bir gün olabilir. Bu tür zamanları nasıl değerlendirdiğin tamamen senin yanına kâr kalır. O yüzden bugünü keyifli geçirmek işine gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygılar olmaksızın rahat bir gün geçirmeye ihtiyaç duyabilirsin. İşte bugün tam da öyle bir gün olabilir senin için. Daha keyifli ve rahat bir gün geçirmek bütün enerjini yenilemenin önünü açacak.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer ona jestlerde bulunman iyi olabilir bugün. Onu mutlu etmek, sevindirmek sana da kendini iyi hissettirecek. Aşka zaman ayırmak gün içerisinde sana çok keyifli bir etki taşıyabilir.

Para

İş konusunda beklentileri biraz azalttığın bir gün olabilir. Bütün günü buna odaklanarak geçirmemek de zihnini yeni konular için açacak. Bugün için daha rahat bir biçimde güne odaklanabilirsin. İş ve parasal kaygılar da geride kalabilir o yüzden.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Çevresel koşullarında değişimler yaşanabilir. Özellikle de çevrendeki insanlar ile alakalı bazı değişimler yaşanabilir. Bu süreçte sen de hayatındaki insanların sana kattığı değeri biraz sorgulayabilir ve içine sinmeyen konularda daha net davranabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir. Bunun için gereken şartlar yavaştan oluşmaya başlayabilir. Zihnen ve bedenen daha rahat bir akışa sahip enerjiyle dolabilirsin. Sağlık açısından bu etkiyi daha net görebilirsin.

Aşk

Aşk hakkında bir şeyleri sorgulaman gerekebilir. Hayatında var olan etkilerin seni ne kadar mutlu ettiğine odaklanabilirsin. Ve bir şeyler seni o kadar da mutlu etmiyorsa bunları sonlandırmak için bazı adımlar atabilirsin.

Para

İş konularında farklı gelişmeler görmen olası bugün. Karşına beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Var olan şartlarında değişimler yaşanabilir. Bu tür konularla ilgilenirken hayatında sana bir şey katmayan etkileri de gözden geçirmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün yerinde durmakta zorlanabilirsin. Sürekli daha farklı şeylere odaklanmak için bir istek bulacaksın içinde. Bir yerlere gitmek, yeni bir şeyler yapmak, hareket etmek... Bu isteğini göz ardı etmemeli ve evde pineklememelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi enerjini kendin kontrol edeceksin bugün. Neye odaklanacağın, ne kadar kendini yoracağın tamamen sana bağlı olabilir. Ve kontrollü bir gün geçirirsen eğer bu enerji sana uzun bir süre yetebilir. Bu konuda bir sıkıntı çekmemen olası.

Aşk

Kalbini açacağın kişinin aşka hazır olup olmadığını çok fazla düşünerek kendine işkence etmemelisin. Senin kendini ifade etmen gerek. Bırak karşı taraf kendi kararını kendisi versin. Senin yapman gereken o kişiyle ilgilendiğini belli etmek olacak.

Para

İçinde bulunduğun şartları daha iyi bir hale getirebilmek için bir şeyler yapman gerekebilir. Kendine yatırım yapman gerekecek. Çalışma şartlarını sağlamlaştırmak adına veya var olan koşulları iyileştirmek adına para harcayabilirsin. Özellikle de kullandığın cihazların kalitesi önem gerektirebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün gezmek ve hareket etmek seni çok iyi hissettirebilir. Beklenmedik ve ani planlar yapman gerekebilir. Her şekilde hareket etmek zihnini açacak ve sana çok iyi bir enerji katacak. Buna kendini hazırlamalısın!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde bazı yorgunlukların olabilir. Ancak bu yorgunluklar bütün enerjini sömüren cinsten olmayabilir. Biraz hareket etmek sana çok daha iyi bir ruh hali katabilir. Ve şu anda da buna ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin desteğini yanında hissetmek sana çok iyi gelebilir. Bugün aşk konusunda seni engelleyen şeyler olmayacak. Eğer sevdiğin kişi senden uzaktaysa, onun yanına gitmek için bazı hazırlıklar yapabilirsin.

Para

Harcamalar yapacağın bir gün olabilir. Ancak bu harcamalar seni kara kara düşündüren cinsten olmayabilir. Hem kendine yatırım olması amacıyla hem de ileri odaklı hareketler amacıyla daha iyisine para harcayabilirsin. Bu tür konularda kendini kısıtlamaman en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel