18 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Kasım 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla zaman geçirmek senin için önemli olabilir. Onlarla bir arada olmak günü daha verimli değerlendirmeni sağlayacak. İşlerini yaparken onlardan yardım istemek sana daha fazla zaman kalmasını sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında dengeyi tekrar sağlamak sana huzur verecek. Bu huzur sayesinde kendine daha fazla odaklanabileceksin. İhtiyacın olan şeyler için uğraşmak daha kolay olacak. Yürüyüş yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Partnerinle gelecek hakkında konuşmak isteyebilirsin. Olası gelecek planlarından bahsedip onunkileri de öğrenmek senin için iyi olacak. Beraber geçireceğiniz sürenin zonunda gelecek için yeni bir karar almanız mümkün olabilir.

Para

Kendine yeni hedefler belirlemek için doğru günündesin. Aldığın kararların sıkı çalışma sayesinde mantıklı işlere dönüşmesi mümkün. Programına sadık kalarak hedeflerne doğru ilerlemeye devam etmek senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Yanındaki insanların desteği sayesinde kendini rahat bir ortamda bulabilirsin. Bu ortam kendini sanatsal yönden ifade etmeni sağlayacak ilhama ulaşmanı sağlayacak. Yaratıcılığın sınırlarını zorladığını bilmek sana keyif verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına hareket katmak için girişimlerin olacak. Arkadaşlarınla etkinlikler planlamak sana iyi gelecek. Daha hareketli ortamlarda vakit geçirmek kendini iyi hissetmene yardımcı olacak. Fazla yememeye dikkat etmelisin.

Aşk

Aklındaki insanla konuşmak yerine kafanda sayısız ihtimalleri kurup durmaktan vazgeçmelisin. Düşüncelerin konusunda açık ve net olduğun sürece şansın yüksek olacak. Cesaretini toplayıp hamleni yapmakta yarar var.

Para

Yeni imkanlar karşına çıktıkça değerlendirmek için acele etmek isteyeceksin. Sabırlı davranmak senin için daha iyi olacak. İşleri detaylıca incelemek daha başarılı olmanı sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlarla beraber çalışmak senin için daha yararlı olabilir. Başkalarıyla uyum içinde davranmak, hareketlerinin topluluk için daha iyi olmasını sağlayacak. Grup çalışmaları sayesinde daha sabırlı olmayı öğrenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını düzene sokmak için çabalamaya devam etmekte yarar var. Emeklerinin karşılığını alacağın dönem yakın. Egzersize ara vermemek senin için daha iyi olacak. Devam etmek için kendini zorlamakta yarar var.

Aşk

Kendini bir şeyi devam ettirmek zorunda hissetmekten vazgeçmen gerekebilir. İstemediğin, artık sana heyecan vermeyen ilişkiler için kendini yormak seni üzmekten başka bir işe yaramayacak. Kendini üzmekten vazgeçmelisin.

Para

Arkadaşlarınla birlikte çalışmak yaratıcı fikirlerin daha sıklıkla ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bunları değerlendirmek için özgür davranmak isteyeceksin. Kendini kısıtlamamak, gelecekte büyük gelirler kazanmanı sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Eski arkadaşlarınla karşılaşabileceğin bir sosyal etkinlikte bulunman mümkün. Onlarla birlikte konuşmak sana iyi gelecek. Eskiyi hatırlayıp güzel anılar hakkında konuşmak bu insanlarla daha sonra tekrar görüşmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat için ani kararlar almaktan çekinmemelisin. Kötü alışkanlıkları terk etmek için farklı yöntemler denemek mümkün olacak. Temiz hava almak için yürüyüş yapmakta yarar var.

Aşk

Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak. Yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girmek, bir anda yeni bir aşkın başlamasına sebep olabilir. Kendini sürprizlere karşı hazır tutmak aşk hayatın için iyi olacak.

Para

Arkadaşlarınla yapacağın fikir alış verişleri sayesinde ortaya çıkacak yeni fikirlerle ilgilenmek isteyebilirsin. Bunları hayata geçirmek için ciddi çabaların olacak. Sıkı çalışmaya devam etmek geleceğin için önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarının yanında sana destek olmak için bulunması iyi olacak. Seni her konuda destekleyen insanlarla bir arada olmak sürekli başarılı olmak konusunda kararlı olmanı sağlayacak. Onların desteği sayesinde zor durumların altından kalkmayı becereceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada daha çok zaman geçirmek senin için önemli olabilir. İşlerine daha iyi odaklanmak için temiz hava sana yardımcı olacak. Soğuk algınlığına karşı önlemini almayı ihmal etmemekte yarar var.

Aşk

Karşına yeni fırsatlar çıkması için kendini hayattan izole etmemelisin. Sürekli yeni fırsatlar için istekli olmak şansının artmasını sağlayacak. Hayatında istediğin değişikliği yapmak için daha aktif olmak iyi olacak.

Para

Yeni iş fırsatları için daha hevesli olmak isteyeceksin. Hayatında ufak da olsa değişiklik yapmak karşına yeni fırsatların çıkmasını sağlayabilir. Hedeflediğin değişiklikleri gerçekleştirmek için kararlı durmaya devam etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Ailenin yardımına ihtiyaç duyması seni meşgul edecek. Onların sıkıntılarını çözmeye çalışırken kendi işinle ilgilenme fırsatın olmayabilir. Programını ayarlarken dikkatli davranmakta yarar var. Yapman gereken işleri ertelememek iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnen yenilenmek için daha istekli olmalısın. Sevdiğin etkinlikleri yapmak bile dinlenmene yardımcı olacak. Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek yenilenme konusunda sana daha yardımcı olabilir.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak aşk hayatında beklediğin değişikliklerin gerçekleşmesine sebep verebilir. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışmak için daha hevesli olmak, hayallerinin gerçekleşmesi için fırsatlar yaratacak.

Para

Sürpriz harcamalara hazırlıklı olmak senin için iyi olacak. Ailenden birinin karşılaşacağı bir sorun hakkında senden yardım istemesi, harcama planını değiştirmene sebep olabilir. Ona yardımcı olurken kendini düşünmeyi unutmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Yaptığın işe kendini tamamen vermek erken yorulmana sebep olabilir. Etkili çalışma için yeni yöntemler araştırmakta yarar var. Kendini harap etmeden işlerini halletmek için uygun bir yol bulmak senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarını değiştirmek için yeni şeyler deneyebilirsin. Yeni uzmanlardan alacağın tavsiyeleri uygulamaya çalışmak seni meşgul tutacak. Egzersizi ciddiye almak senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek, ilişkinin derinleşmesine yardımcı olacak. Hayal ettiğin geleceğe ulaşmak için kendini daha hevesli hissedeceksin. Gelecek ile ilgili kurduğun hayalleri sevdiğine söylemeyi isteyebilirsin.

Para

Para nasıl olsa geliyor diyerek harcama yapmamaya özen göstermelisin. İhtiyacın olanları alıp kalan parayı ilerisi için tutmaya çalışmak daha iyi olabilir. Tasarruf konusunda daha özenli davranmakta yarar var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarından gelecek bir haber sayesinde kendini hareketli gelişmeler içinde bulabilirsin. Gireceğin yeni ortamlarda yeni insanlarla tanışmaya özen göstermekte yarar var. Yeni hayaller kurmak için vizyonunu geliştirmek iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde daha hareketli olman gerekecek. Enerjini korumaya dikkat etmekte yarar var. Çok ağır yiyecekler tüketmemek enerjik kalmana yardımcı olacak. Bol sıvı tüketmeye devam etmelisin.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedeceğin bir gün olabilir. Seninle ilgilenen insanla daha çok zaman geçirmekte yarar var. Onunla ortak yönlerini keşfetmeye çalışmak ileride güzel bir ilişki yaşamanı sağlayabilir.

Para

Tanıdığın insanların yardımıyla iş konusunda yeni ortamlara girmen mümkün. Onların referansı sayesinde büyük işlere girişmek mümkün olacak. Tecrüben bu işlerin altından kalkmanı sağlayacak. Risk almaktan çekinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

İş konularında daha dikkatli davranman gerekebilir. Yanındaki insanların tavsiyelerini dinlemek senin için önemli olacak. Ailenin senin için endişelenmesini olgunlukla karşılamakta yarar var. Onların yardımı güçlü hissetmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsan içine çıkmak senin için önemli olacak. Etkinliklerini engelleyecek durumlardan kaçınman gerekebilir. Hastalık konusundaki tedbirlerini artırmak bugünü rahat geçirmene yardımcı olacak.

Aşk

Gelecek için aldığın kararları hayata geçirmeye devam etmelisin. Kendini bir yere bağlı hissetmemek daha özgür karar almanı sağlayacak. İlişkinin olmaması, ilerisi hakkında daha rahat karar almanı kolaylaştıracak.

Para

Yapacağın yatırımlarda daha dikkatli olmakta fayda var. Senden daha tecrübeli insanların önerilerini dikkate almak senin için faydalı olacak. Onların önerileri sayesinde gelecek hakkında daha makul girişimlerin olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Arkadaşlarınla birlikte daha çok zaman geçirip bulunduğun ortamlardan daha çok keyif alman mümkün. Yeni arkadaşlıklar kurup yeni ortamlara girmek senin için çekici olacak. Değişiklik yaratmaktan korkmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yaptığın aktivitelerden zevk alacağın bir gün olacak. Arkadaşlarınla birlikte olmak keyfini ayrıca yerine getirecek. Onlarla beraber aktivitelere katılmak senin için iyi olacak. Yemekte aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle daha çok zaman geçirmek için girişimleri olabilir. Onun yaptığı planlara uyum sağlamak isteyebilirsin. Yaptığı etkinlikler için kendi önerini belirtmeyi ihmal etmemekte fayda var.

Para

İçinde bulunacağın ortamlar karşına yeni ortaklıklar için güzel fırsatlar çıkarabilir. Bunları değerlendirmek ileride iyi paralar kazanmana sebep olacak. Doğru zamanda doğru hamleyi yapmak için uyanık olmak gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlara karşı daha anlayışlı davranmak senin için önemli olacak. Başkalarına karşı saygıyla yaklaşmak işlerinin daha kolay hallolmasını sağlayabilir. Bu yaklaşımın ortak çalışmalarda işine yarayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Her zamankinden daha hareketli olmak isteyebilirsin. Kendini daha enerjik hissetmek için kendini motive etmen gerekecek. Egzersiz konusunda destek almak senin için iyi olabilir. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Aynı ortamda bulunduğun bir insan sana ulaşmak için her şeyi deneyebilir. Dikkatini çekip seninle konuşmak için çok istekli olan birine karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Ona bir şans verip olayları normal akışına bırakmak iyi olacak.

Para

İş yerinde grup çalışması içinde bulunabilirsin. İnsanlara saygı göstermek işlerinin daha kolay hallolmasına yardımcı olacak. Yapıcı davranışlar grup içinde fark edilmene yardımcı olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlara şüpheci yaklaşmak isteyebilirsin. Kafandaki soru işaretlerini çözmek için her şeye şüpheyle yaklaşmak normal olacak. Sorunların çözülmesi için yanındaki insanların değerini bilmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sessiz ortamlarda daha iyi çalıştığını fark edebilirsin. İstediğin sessizliği sağlamak için uğraşabilirsin. Huzurlu ortamı sağladıktan sonra arkana yaslanıp anın tadını çıkarmak senin için iyi olacak. Bitki çayı iyi gelebilir.

Aşk

Uzun zamandır romantik hisler beslediğin insanla aranda bir çekim yaşanabilir. Onun da senen hoşlandığını görmek seni mutlu edecek. Birlikte daha çok zaman geçirmek aranızda güzel bir ilişki başlamasına sebep olabilir.

Para

Farklı ortamlarda zaman geçirmek senin için yararlı olacak. Yeni insanlarla tanıştıkça yeni iş imkanları hakkında daha çok konuşacaksın. Yatırım konusunda değişik yaklaşımlar belirlemek başarı ihtimalini artırabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel