18 Kasım 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Kasım 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Dünya yıkılsa umurunda olmayacak bir gün olabilir. Bugün kendi iç dünyana daha fazla odaklanabilirsin. Çevrenden bu kopuk duruşun kısa sürede sana iyi gelse de durumu fazla uzatmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına odaklanmalı ve rahat uyuyabilmek için odanı düzenlemelisin. Lavanta yağı gibi esansiyel yağlar daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevgi konularında kafana yatmayan mevzular varsa eğer bugün gün yüzüne çıkabilir. Ancak bu meseleler kavga veya endişe yaratan durumlar olmayacak. Bir şeyleri daha net görebileceksin sadece.

Para

Parasal anlamda büyük beklentilere girmemek ve büyük masraflar yapmamak senin için daha iyi olabilir. Biraz daha rahat olmak işine gelecek. Maddi konuları sadece bugüne sıkıştırmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün eğleneceğin bir gün olacak. Yaptığın işte de, konuştuğun insanlarla da bir keyif bulabileceksin. Neye odaklandığın fark etmeksizin daha rahat bir gün geçirmen olası. Bunun keyfini çıkar.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfağa girip kendin için bir şeyler hazırlamak hem ruhen hem de bedenen sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir yemek yapmak mideni rahatlatacak ve kafan da doğru tercihlerde bulunduğun için rahat olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini anlamak için ona doğru soruları sorman gerekecek. Karşı taraf ile iletişimini artırmak aşk konusunda önemli olabilir. Birbirinizi anlamaya zaman ayırmalısınız.

Para

Parasal konularda rahat olmak eline daha fazla paranın geçmesine vesile olabilir. Bazen bir şeylerde ısrarcı olmamak daha pozitif etkiler yaratabilir. Bugün bunu gözlemleyebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün iç sesine güvenerek hareket etmelisin. Hayallerine odaklanmak, isteklerine göre davranmak daha iyi olabilir. Kendi yolunu bulmada iç sesini duyman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal mesafe kurallarında kafana göre davranmamalısın. Dikkatli olmak ve hem kendine hem de çevrendekilere dikkat etmek önemli olabilir. Hastalık tehlikesine karşı önlemini almalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini artırmak sana daha iyi gelebilir. Aranızda gerginlik yaratan konularda çözüme gidebilirsiniz. Bir şeylerin daha iyi bir hale gelmesi seni mutlu edecek.

Para

Maddi konularda büyük planlar yapmamak şu an için daha iyi olabilir. Kesin ve geri dönülmez şeylere para harcamak için bugün acele etmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün daha pozitif olabileceksin. Etrafında olan bitene yapıcı yaklaşacaksın. Karşına bir sorun çıktığında onu çözmeye çalışacaksın. Ve bu davranışın, söylenip dertlenip oturmayarak çaba gösterişin takdir toplayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konuları daha fazla önem kazanabilir. İçinde bulunduğun alanları temizlemek, daha rahat nefes almana vesile olacak. Bugün temizliğe zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşktan beklentilerini gözden geçirebilir ve "ben de ne acayip davranmışım" diyebilirsin. İğneyi kendine batıracağın ve daha güzel kararlar alacağın bir gün olacak.

Para

Hayatında nelere öncelik verdiğini gözden geçirebilirsin. Elde etmek istediğin şeyler için daha fazla çaba göstermen olası. Parasal olarak daha keyifli kararlar alabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Kavgacı olmak ile eleştiri yapmak arasındaki net farkı görmen gerekecek. Önemli olan bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek. O zaman neden kişisel algılanabilecek laflarla karşı tarafa gidiyorsun? Bunu düşünmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için başka zamanları beklememen gerekecek. Eğer bir doktor randevusu alman gerekiyorsa bu dönemde ertelememelisin. Bazı şeyleri ertelemek sıkıntılı olabilir.

Aşk

Aşk konularında kendine vakit ayırmak ve kendi iç sesini duymak önemli olabilir. Daha mantıklı kararlar alarak hareket etmek için ani hareketlerden kaçınmalısın. Bir şeyi önce kendi içinde tartmalısın.

Para

Mantıklı kararlar alarak parasal durumunu kuvvetlendirmek için durup düşünmen gerekebilir. Hayatında daha yapıcı olman gereken bir dönemde olabilirsin. Bir şeylerin daha sağlıklı ilerlemesi için dikkatli düşünmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Hayatında yeni şeylerin başlangıcına tanık olabilirsin. Kendini ruhen bu döneme hazırlaman gerekecek. Farklılıklar, her zamankinden değişik konuşmalar gündeminde olabilir. Zihnini ve algılarını bu konularda açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak için yarınları beklememelisin. Bazı değişimleri bugünden halletmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Yediklerine özen göstermen ve egzersize odaklanman sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri içine atmamalısın. Kendini ifade etmen daha önemli olabilir. Bir şeylerin karşı tarafın rüyasına girip ilham olmasını beklememeli ve isteklerini dile getirmelisin.

Para

Maddi konularda yeni fikirler üretmek daha önemli olabilir. Algılarını açık tutmak ve yeni fırsatlara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Yeni başlangıçlar için çaba göstermelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

İş konularında yeni fikirler üretmeye daha açık olabilirsin. Tam olarak neye odaklanacağına kendin karar vereceksin. Nasıl kâr elde etmek istediğin tamamen senin inisiyatifinde olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermen gerekebilir. Bol bol gargara yapmak ve ağzının iç kısımlarını temizlemek önemli olacak. Sağlığına özen göstermek için ağız sağlığından yola çıkabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin söylediklerini dikkatle dinlemek ve ona destek olmak önemli olabilir. Aranızdaki anlayışı artırmak için çaba göstermen gerekebilir. İletişim konularında özenli olmalısın.

Para

Parasal konularda bağımsız olman gerekecek. Maddi açıdan kendi kararlarını alabilmelisin. Hem kazançta hem de masraflarda kendi kararlarınla hareket etmen önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün çabalarının kıymetini görmen gerekecek. Hiçbir şeyin kendiliğinden gerçekleşmediğini anlaman gerekebilir. Şanstan çok kendi emeğine ve çabana güvenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Mideni yağlı yiyeceklerle gereksiz yere yormamalı ve sağlıklı tercihlerde bulunmalısın. Özellikle sebze tüketmeye özen göstermelisin.

Aşk

Seçtiğin kelimeler, kullandığın sözler önemli olabilir. Sevdiğin birisi varsa onun kalbini kırmamak için dikkatli olmalısın. Nazik olmak her şeyden önemli olabilir.

Para

Parasal olarak birikime ve tasarrufa gidebilirsin. Bu tasarruf, şu anda elinde paran olmadığı için değil, ileride daha iyi şeylere yatırım yapmak için olabilir. Paranın kıymetini anlayacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki şeylerin sürekli olarak değiştiğini fark edebilirsin. Şartların, arkadaşlıkların, sahip oldukların… Bu değişime ayak uydurmak ve daha iyilerine odaklanmak enerjini artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevresel koşulları değiştirmek sağlığında fark yaratabilir. Gerek temizlik, gerek düzen, gerekse daha rahat bir ortam yaratmak olsun bugün kendine çaba göstermelisin. Ruhen bu değişime ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni insanlara odaklanman olası. Daha keyifli sohbetler, değişik konuşmalar gündeminde olabilir. Yeni bir etki sende daha fazla mutluluğa vesile olabilir.

Para

Parasal açıdan daha keyifli kararlar alman olası. Bu kararları bir plan ve düzene koymak sana düşecek. Kafanda birden fazla konuda güzel gelişmeler yaratacak fikirler oluşabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Canını sıkan, içine sinmeyen şeyler daha fazla gündeme gelebilir. Güne huzursuz başlaman olası. Bir şeyleri düzeltme dürtüsü ile adım atman olası. Ancak acele kararlarla kendini zora sokmamaya dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Doğru zamanı beklemek insanı gereksiz bir tembellik döngüsüne sokar. Sağlık konusunda atacağın adımlarda yarını beklememelisin. Özellikle de diyet gibi konularda "yarın başlarım" demek yanlış olabilir.

Aşk

Bugün biraz daha romantizme yakın olman gerekecek. Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi ortamlar yaratabilirsin. Aşk konusuna öncelik vermek gününün gidişatını değiştirebilir.

Para

Maddi konularda sağlam adımlar atmalısın. Ani kararlar ile fikir değiştirmemeli, adımlarında planlı olmalısın. Eğer acele değişim gerekiyorsa sebebini sorgulaman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün biraz hareket etmek sana daha iyi gelecek. Sahip olduğun enerjiyi daha iyi bir hale getirmek için hareket etmelisin. Evde oturarak, tembellik ederek kendini sıkmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki her şeyin üstüne geldiğini hissedebilirsin. Kendini yorgun ve bıkkın hissedebilirsin. Ama bu enerjiden çıkmak için daha fazla hareket etmelisin. Kötü ruh halinin gününü boşa geçirmene sebep olmasına izin vermemelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha romantik düşüncelerin olabilir. Bu romantik düşünceler, atacağın adımların şekillenmesine de vesile olacak. Eğer açılamadığın birisi varsa bu konuyu daha ciddiye alabilirsin.

Para

Maddi konularda yeni adımlar atmak sana daha iyi gelebilir. Yeni bir başlangıç için gereken hazırlıkları yapabilirsin. Güzel bir kâr elde etmek için çaba göstereceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafında olan bitenler sende biraz üzüntü yaratabilir. Hayata bakış açında biraz hayal kırıklıkları yoluna çıkabilir. Ancak bir şeylerin sürekli değişim halinde olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada biraz yürüyüş, biraz egzersiz ve insanların az olduğu bir yerde nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Tabii bunlara odaklanırken virüse karşı önlemlerini azaltmamalısın.

Aşk

Bugün biraz gevşemek ve sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek için iyi bir gün olabilir. Biraz rahat olmak ve katı düşünceleri bir kenara bırakmak aşk konusunda sana daha pozitif etkiler getirebilir.

Para

Parasal açıdan kendini güvenceye alıp yola devam etmen önemli olabilir. Parana sahip çıkmalı ve gereksiz masraflara girmemelisin. Bugün hesabını kitabını daha iyi bilmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel