18 Haziran 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Haziran 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerji ile yeni şeylere odaklanabilir, güzel kararlar alabilirsin. Daha hareket dolu ve keyifli bir gün geçirmeye hazırlanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güneşe karşı önlemleri artırman iyi olabilir. Güneş kremleri kullanabilir, bol bol su tüketerek kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Bugün zararlı ışınlardan cildini korumalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün planlamak sana çok iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirmeniz, bir aktiviteye katılmanız enerjinizi katbekat artıracak. Bu sana iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda alacağın kararlar sana zarar vermeyecek, aksine çok daha iyi hissedeceksin kendini. Parasal olarak masraflarda da kazançlarda da şans senin yanında olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Biraz dinlenmen gerekecek bugün. Kendini fazla yormamalısın. Yeni atılımlar yapmadan önce önünü görmeli, duygusal ve fiziksel olarak kendini bir şeye vermeden önce kendi durumunu net olarak görmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmelisin. Vücudun da zihnin de yorgun olabilir. Bir şeyleri zorlamamalı, kendini daha fazla yormamalısın. Bugün dinlenmek önceliğin olmalı.

Aşk

Aşkta büyük beklentiler seni yorabilir. Bazı konuşmaları erteleyebilir, aşk konusundaki beklentilerini düşürebilirsin. Bugün kafa dinlemek daha önemli olabilir.

Para

Bugün masraf kısmak senin için daha iyi olacak. Gereksiz masraflardan uzaklaşmak ve elindekini biriktirmek ilerisi için yapacağın harcamalarda önem kazanabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Kendini ifade ediş biçiminde bir farklılık olabilir. Sana bakan kişiler daha baskın ve dürüst bir insan görebilir. Ama bunu densizlik olarak görmeyecekler. Sözünü sakınmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Paketli gıdalardaki şeker oranı normalde tüketmemiz gerekenden fazla olabilir. O yüzden işlenmiş, paketli gıdalardan uzak durmak ve taze yiyeceklere odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini daha net ifade edebilirsin. Aşk konusunda daha keyifli ve güzel gelişmeler görmen olası. Kendini bu konularda daha da gelişmiş ve olgunlaşmış olarak görebilirsin.

Para

İş ortamlarında kendinden söz ettirmen olası. Başarıların artabilir, yeni gelişmeler görebilirsin. Daha kazançlı çıkacağın bir gün olabilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Duygusal olarak kendini tıkanmış hissetmen olası. Bu hissi zorlamaman en iyisi olacak. Halledilmesi gereken işler haricinde kendini fazla yormamalı, zihnini boşaltmaya öncelik vermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen iyi olabilir. Özellikle de tuz ve şeker tüketimin arttıysa… Bu tür şeyleri azaltmak sana ve sağlığına çok iyi gelebilir, bu konuya dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek adına ısrar ve inattan kaçınmalısın. Bir şeyleri zorlamamayı öğrenmen gerekecek. Sırf çözüm üretmek adına karşı tarafı da kendini de duygusal açıdan daha fazla yormamalısın.

Para

İş konularında yeni adımlar atmadan önce bugün kendini dinlendirmen gerekecek. Zihnini boşaltmadan ve bir şeyleri daha net görmeden yeni kararlar almamalı, hızlı hareket etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Eylemlerin ve hislerin birbiri ile uyuşacak. Bu da seni daha hevesli ve azimli bir ruh haline sokabilir. Attığını vuracaksın bugün, elinden bir şey kaçırman zor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen genel olarak sana daha iyi bir ruh hali ve enerji katabilir. Bugün yeni egzersiz rutinleri için araştırmalar yapabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha sakin ve huzurlu bir gün geçirmen olası. Büyük değişimler veya kaygılar olmadan, günün keyfini çıkararak bu konuya odaklanabilir, daha güzel şeylere kendini açabilirsin.

Para

İş konusunda daha başarılı olabilirsin. Zihnin ve kalbin aynı şeyi söyleyebilir. İşte de maddi konularda da daha doğru kararlar alabilir, kendini kanıtlayabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Gün içerisinde halledilmesi gereken çok fazla iş olsa da sen bugün kendini biraz yorgun ve dikkatin dağınık bulabilirsin. Kendini bir şeyler için zorlamamalı ve mümkünse bir şeyleri erteleyebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek bugünün önceliği olmalı. Kendini deşarj edebilmeli, zihnini boşaltabilmelisin. Yorgunluğa çözüm bulmak için buna odaklanman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiden destek görmek sende daha güzel bir enerji yaratabilir. Yetişemediğin şeylerde sana yardım eli uzatması, ufak jestlerle gününü güzelleştirmesi gözünden kesinlikle kaçmayacak.

Para

İşleri erkenden yoluna koymalı ve günün geri kalanını kendine ayırmalısın. Parasal konularda sıkıntıya girmemek için gün içerisinde iş konusunda fazla oyalanmaman önemli olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün senin için çok iyi bir gün olabilir. Birçok şeyi halledebilir, kendini daha iyi hissedebilirsin. Enerjini iyi yönlendirerek önceliklerini belirleyecek ve başarılı adımlar atacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yemek hazırlamak hem ruhunu hem de bedenini besleyecek. Sevdiğin bir yemek için mutfağa girebilir, güzel bir şeyler pişirebilirsin. Kendini beslemen gerek bugün.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa ve aranızda son zamanlarda anlaşmazlıklar yaşandıysa, bugün bunu çözmek için çok daha başarılı olabilirsin. Güzel konuşmalar, yapıcı davranışlar aşkta kalbini ısıtacak.

Para

Maddi olarak mantıklı kararlar alacak, daha dikkatli hareket edebileceksin. Her bir yeni karar seni daha güzel gelişmelere ve parasal kazanca götürebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Dinlenmen gerekse de içinden bir ses "çalış, çalış" diye üsteleyebilir. Bu gerginliği atmanın bir yolunu bulmalı ve kendi üstüne fazla gitmemelisin. Her şeyi dengeli yapmanda fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine çok fazla yüklenmemelisin. Sürmenaj geçirmemek için zihnini dinlendirmeli, biraz uyumalı ve kendine zaman ayırmalısın. Önceliği dinlenmeye ve rahatlamaya vermelisin.

Aşk

Aşkta acele etmemen iyi olabilir. Olanı biteni biraz geriden izlemeli, olaylara dışarıdan bakmalısın. Bu sana daha farklı ve sağlıklı bir perspektif katabilir, adımlarını ne yöne yönlendireceğini çözmeni sağlayabilir.

Para

Biraz dinlenmeye ihtiyacın olacak. Bu dinlenme sürecini iyi yönlendirmelisin. İşlerden gözünü alamasan da bunların biraz bekleyebileceğini görmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün duygusal olarak daha kuvvetli, daha dirençli olacaksın. Zihninin ve kalbinin aynı şeyi söylediği zamanlardan olabilir bugün. Daha güzel kararlar alarak ve adımlar atarak kendinden emin bir tavır sergileyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi enerjini kontrol edebilmek adına biraz daha planlı bir gün geçirmeyi deneyebilirsin. İşleri belli saatlere bölmen ve arada molalar vermen daha rahat hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir iletişim kurabilir, kendini çok daha iyi ifade edebilirsin. Eğer aşk konusunda bir adım atılacaksa bu konuda hiç çekinmeden, cesurca adım atabilirsin.

Para

Eğer iş konularında çözülmesi gereken meseleler varsa bugün bunlara odaklanmak için iyi bir gün olacak. Çözüm üretmen ve sağlam bir duruş sergilemen açısından başarılı olabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bir şeyler istediğin şekle girmiyorsa bunu zorlamamalısın bugün. İnat etmek, ayak diretmek seni pek de mutlu etmeyebilir. Bir şeylerle savaşmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle olaylara odaklanmak enerjini düşürebilir. Bugün biraz kendince zaman geçirmeli, fırsatın varsa meditasyon yapmalısın. Kendi negatif enerjilerinden kurtulman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile anlaşmazlıklar oluşması olası. Bunu büyütmemeli, inatla sürdürmemelisin. Bazı olayları kendi haline bırakman ve karşı tarafa düşünme fırsatı vermen iyi olabilir.

Para

Bugün bir şeyleri oldurmak için çok çaba göstermek seni memnun etmeyebilir. Onun yerine biraz daha sakin davranmalı ve gözlem yapmalısın. Eyleme geçmek için doğru bir gün olmayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olabilir. Bunun için en başta sen kendini iyi hissedeceksin. Duygusal olarak daha sağlam durman ve kendine inanman bir sürü gelişme getirebilir kapına.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada biraz yürümelisin. Bu sana hem kan dolaşımın için yardım edecek hem de zihnini açmanda faydasını gösterecek. Biraz yürüyüş birçok şeyin ilacı olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin gözünün içine bakabilirsin bugün. Aynı şekilde o da senin… Aşkta bir şeyler daha keyifli ve mutlu ilerleyebilir. Kalbinin daha da hızlı attığını hissedebilirsin.

Para

Yeni bir iş veya projeye adım atmak için kendinde o kuvveti bulacaksın. Daha baskın adımlar ve kendine güvenerek alacağın kararlar maddi olarak seni daha da memnun edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlara bir şeyler söylesen sanki sürekli seninle alay ediyormuşlar gibi gelebilir. Tam olarak insanlarla anlaşamayabilirsin bugün. Kendine yetmen, kendine zaman ayırman iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı toparlamak ve biraz yalnız kalmak öncelikli olabilir. Zira insanların davranışlarına karşı tahammülün azalabilir, strese karşı yenik düşebilirsin. Aman dikkat!

Aşk

Aşk konularında çok da iyi bir gün olmayabilir. Bazı şeylerin peşine fazla düşmemen gerekecek. Kendince, bağımsız bir gün geçirmen iyi olabilir.

Para

İşinde kendince bir şeyler yapmalı, başkasından medet ummamalısın. Eğer parasal konularda başkalarından beklentin varsa bu iyi sonuçlanmayabilir. Kendine yetmen en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel