18 Haziran 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 18 Haziran 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Evinde, sakin ve huzurlu bir şekilde vakit geçirmek sana iyi gelebilir bugün. Bir süredir farklı insanların neler yaptığını düşünerek onlardan ilham alıyor olabilirsin. Bugün ise kendine odaklanmalı ve ne istediğine karar vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmen gereken bir gün. Vücudunun sana söylemek istedikleri olabilir. Anksiyete rüyalarını dikkate almalı ve bir kenara yazarak ortadaki esas noktayı bulmaya çalışmalısın.

Aşk

Dalgınlığa dikkat etmen gerekecek. Eğer sevdiğin kişi ile görüşmen gerekiyorsa nerede ne zaman olduğunu iyi bilmelisin. Dikkatinin dağınık olması aranızdaki muhabbetlere de yansıyabilir.

Para

Maddi konularda fikir ayrılıklarına düştüğün birisi ile konuşmalar yapabilirsin bugün. Sınırlarını iyi korumalı ve bu kişi veya kişilerin sana etki etmesine izin vermemelisin. Sana zarar yaşatan kişilerden uzak durma vakti.
Kova Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün dışarı çıkmak, aktivitelere katılmak, bir şeyler yapmak senin için zor gelebilir. Bu tembelliği, evde yapman gereken şeylere odaklanarak yıkabilirsin. Evini temizlemek, bitirilmesi gereken projelere odaklanmak bugün önceliğin olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gündesin. Hem dış görünüşüne hem de kaslarının sağlığına dikkat etmelisin. Daha fazla egzersiz ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbet kafanı karıştırabilir. Birbirinizi tam olarak anlamayabilir veya aynı tondan konuşmuyor olabilirsiniz. Önemli mevzuları konuşmak için aceleci olmayın bugün.

Para

Maddi konularda kazancına göz dikenler olabilir. Bunu yapanlar tanıdıkların da olabilir üstelik. Çok dikkatli olmalı ve eşeği sağlam kazığa bağlayarak hareket etmelisin. Kimse senin hakkını "al bu da senin" diye teslim etmek istemeyecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Daha fazla insan ile tanışacağın ve yeni etkilere açık olacağın bir gündesin. Güzel dostluklar kurabileceğin ve hayatın için ilhamlar alabileceğin bu günü iyi değerlendirmeli ve evde tek başına vakit geçirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve etrafındakilerin sana fazlaca güvenmesi sende bir yüke yol açmış olabilir. Bugün bu duygusal yüklerle uğraşmak için kendine zaman ayırarak yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin negatif yönlerini görmezden gelebiliyorsun. Bugün, karşındaki insanı adeta bir melek gibi görebilir ve onun hareketlerini gözünde büyütebilirsin. Dikkatli olmakta fayda var.

Para

Bugün elde edeceğin bir bilgi veya bir gelişme, iş konusunda güzel sonuçlar elde etmene ve iyi paralar kazanmana yol açabilir. O yüzden bugün algılarını olabildiğince açık tutarak maddi konulara özen göstermelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bir süredir etrafındaki insanlarla arandaki ilişkilere normalden daha fazla dikkat ediyor olabilirsin. Bugün bu durumun ekmeğini yiyeceksin. Kendini insanların arasında daha rahat hissettiğin ve sorumluluklarına karşı daha dikkat ettiğin bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırmalısın bugün. Eğer bir egzersiz programın varsa tek başına halletmeye bak. Böylece hem kafanı boşaltacak hem de kendi sınırlarını daha da zorlayacaksın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmekte zorlanabilirsin bugün. Aranızda bazı kafa karışıklıkları ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. O yüzden kelimeleri olabildiğince net seçmelisin.

Para

Bugün canını en çok sıkan işi en baştan halledersen eğer günün geri kalanında keyif yapabileceksin. Maddi konulardaki önceliklerini en kısa sürede bitirmeye bak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

İlgini çekecek ve uğraşman gerekecek yeni bir mevzu ile karşılaşabilirsin. Bu durum seni çok heyecanlandırabilir ve hayatına neşe katabilir. Hayatın ile alakalı daha belirgin kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine dikkat etmen ve gerektiğinde dinlenmen gereken bir dönemdesin. Bugün vücudunu çok fazla yormamalı ve kendine karşı nazik olmalısın. Gerek hareketlerinle, gerekse kendine olan davranışınla nezaket önem kazanacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ortamlarda bulunmak sana enerji verecek bugün. Bir arada yapacağınız aktiviteler ve sosyal ortamlara girişiniz aranızdaki uyumun daha da artmasına vesile olabilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla iletişiminin artacağı bir gün. Sana güzel kazançlar sağlayacak konuşmalar yapabilirsin. İnsan ilişkileri ile maddi kazancın birleşeceği bir gündesin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kendi özgürlüğüne çok fazla düşkün olabilirsin bugün. Eğer ortak sorumlulukların varsa bu durum sende sıkıntı yaratabilir. Etrafındaki insanlara karşı sorumluluğunu unutmaman gereken bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve bünyeni gerektiği kadar dinlendirmek önemli olacak. Stresten uzak kalmalı ve kaslarının esnek kalması için hareketler yapmalısın. Stresin vücuduna çok fazla yansımaması için dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Yeni bir insan ile iletişimini arttırabilirsin. Veya bir süredir tanıdığın ve ilginin olduğu kişi ile aranda bazı şeyler ciddileşebilir. Güzel gelişmeler kapıda.

Para

İş ve maddi konularda büyük sorumlulukların olabilir bugün. Keyfine göre tembellik etmek için başka bir gün seçmeli ve bugün bütün dikkatini önemli konulara vermelisin. Bazı şeyleri bugünden halletmen sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Son zamanlarda ortaya koyduğun emeğin karşılığını alabilirsin. Bu güzel durum keyfini yerine getirebilir. Hayatın ile alakalı güzel analizler yapabilir ve kendine yeni hedefler seçebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudundan toksinleri atmak için neler yapman gerektiğini araştırabilir ve bu konuda profesyonellerden yardım alabilirsin. Bol bol su tüketmek ve acı yiyecekler yemek sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Etrafındaki insanlara karşı takınacağın tavır, karşındaki insanın sana ilgisinin artmasına sebep olabilir. Bugün ilgi çekici bir havan olacak ve bu sayede seni tanımak isteyen insanlar hayatına girebilir.

Para

Maddi konularda isteklerini elde edeceğin ve keyifleneceğin bir gün. Eğer ulaşmak istediğin bir hedef varsa bugün buna ulaşmak daha kolay olabilir. Ancak bunun ardından tembellik etmemeli ve kendine yeni hedefler koymalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Bugün hedeflerine ulaşmak için önüne çıkan engelleri aşabileceğin bir gün olacak. Bazı konulara daha rahat odaklanabilecek ve sorunlara kendi yolunla bir çözüm bularak ön plana çıkacaksın. Kendine güven!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün etrafındaki herkese yardım etmen gerekebilir ve bu durum seni yorabilir. Günün bir vaktini kendine ayırmayı unutmamalısın. Çevrendekilere yardım ederek kendini daha iyi hissedebilirsin ancak bünyenin sınırlarını zorlamamaya çalışmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile önemli mevzularda konuşmak için kendini zorlama. Bazı konularda aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Doğru bilgiler edinmeden birbirinize karşı yargılayıcı olmamanız gerekiyor.

Para

Eskiden olduğu gibi ani kararlar vermiyorsun para söz konusu olduğunda. Bugün bu durumun faydasını göreceksin. Bir bütçe belirleyip ona göre hareket etmek gününün çok daha iyi geçmesini sağlayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gün. Sadece ufak tefek şeylere çok fazla takılarak günü kendine zehir etmemeli ve büyük düşünmelisin. Yeni fikirler, yeni başlangıçlar senin için önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekecek. Yeteri kadar dinlendiğine ve kendine zaman ayırdığına emin olmalısın. Uykuyu savsaklayarak ve geç saatlere kadar ayık kalarak kendine büyük bir zarar verebilirsin.

Aşk

İlişkin hakkında dürüst olman gerekebilir. İyisiyle, kötüsüyle, mevcut olan her şeyi konuşmak kendini daha iyi hissettirecek. Bazı şeyleri halının altına süpürmemeli ve durumları iyi bir şekilde ifade edebilmelisin.

Para

Maddi konularda ufak detaylara takılabilirsin bugün. Bazı şeyleri en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve ona göre adımlar atmak sana daha rahat gelebilir. Bu tür şeylere dikkat etmek gününün güzel geçmesini sağlayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Üstünde çalıştığın bir şey varsa bugün son haline sokabilirsin. Bir süredir emek verdiğin konular hakkında güzel sonuçlar almaya başlayabilirsin. Ektiğini biçeceğin bir gün olacak, o yüzden güzel şeylere odaklanmalı ve üretken kalmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafını toplamak ve içinde bulunduğun ortamı temizlemek için güzel bir gün. Böylece hem kendini daha rahat hissedeceksin hem de mikroplardan korunman kolaylaşacak. Telefonunu temizlemeyi unutmamalısın!

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişim sırasında söylenenlerden çok söylenmeyenlere odaklanabilirsin bugün. Detaylara kafan takılabilir veya seninle konuşulmayan konular kafanı sıkabilir. Kendini ifade etmekten çekinmemelisin.

Para

Parasal konularda dikkati adımlar atmalısın. Senin için birçok kapı açabilir maddiyat mevzusu. Maddi konuların önem kazanacağı bir gündesin ve adımlarını dikkatle atman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsin. Çevrendeki insanlarla alakalı düşüncelerin yoğunlaşabilir ve bu kişiler ile alakalı kararlar alabilirsin. Arkadaşlıklarının kıymetini bilme günü olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmalısın. Yorgunlukla hareket ederek dikkatsiz davranabilirsin. Eğer vücudunu yeteri kadar dinlendirirsen bazı şeylere odaklanman daha kolaylaşacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda yaşanabilecek bazı yanlış anlaşılmalar olabilir bugün. Veya yaşanan bazı şeyler kafanı kurcalayabilir. Tam olarak ne hissettiğini ifade etmen günün daha iyi geçmesini sağlayabilir.

Para

Alışık olduğun şekilde hareket etmek isteyebilirsin parasal konularda. Ancak yeni şeyler denemek ve seni zorlayacak kararlar almak maddi konularda seni daha da memnun edebilir bugün. Cesaretli olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (18 Haziran 2019 Salı)

Genel

Arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilirsin. Yeni tanıştığın bir insan ile daha fazla vakit geçirerek onu bir arkadaş olarak görmeye başlayabilirsin. Bu güzel ve keyifli ortamda edeceğin muhabbetler sana çok iyi yansıyacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dikkatini toparlamak ve odak sorununu yenmek için meditasyon yapmalı ve kendine daha fazla zaman ayırmalısın. Böylece bu konularda güzel gelişmeler elde edebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Ciddi adımlar atmadan önce ikinizin de aynı şeyi algıladığından emin olman gerekecek. İmalar ve detaylarla büyük kararlar almamalısın.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlarla fikir ayrılığına düşebilirsin. Ancak kendi kararlarını kendin almalı ve sana ait olan para hakkında başkalarına çok fazla söz hakkı tanımamalısın. Yapmak istediklerine etrafındakileri çok fazla dahil etmemeye çalış.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel